Vyhlášení vítězů lukostřelecké ligy 2020 (podzimní Klepák 2020) se odkládá na neurčito

Vážení kamarádi lukostřelci, kteří jste se těšili na náš turnaj, mám pro vás velice dobrou zprávu. Za vaše nám svěřené startovné jsem nakoupila potraviny pro sto padesát účastníků turnaje, vše společně s Lojzou jsem snědla a nyní jsem si musela koupit běhací pás a rotoped neb při hubnutí nemohu opustit pomalu ani náš dvorek. Dost legrácek. V nejbližších dnech vám přijdou na účet vrácené peníze za startovné. (Prosím, kdo má od podzimu jiný účet, ozvěte se!) Turnaj nemůžeme zatím uspořádat, a až to snad jednou půjde, vyhlásíme včas nové přihlašování. Budeme se snažit, aby se tam dostali všichni, co budou mít zájem. Jestli to však bude Klepák, to zatím je ve hvězdách, majitel zatím nechce o žádných akcích pořádaných v jeho objektu ani slyšet. Když tak vyřešíme někde jinde nebo až bude teplo tak třeba v přírodě.

Doufám, že všichni malí a dorůstající lukostřelci, kteří se v loňské sezóně umístili, nezanevřeli na svůj luk a vyzvednou si jednou své ceny – zatím jsou v očekávání v krabici na naší půdě společně s připravenými diplomy pro všechny vítěze ligy 2020. 

Přátelé, choďte trénovat, nebuďte skeptičtí, radujte se ze života a nezapomeňte, že je potřeba alespoň trochu dostihnout Mlčocha, přestřílet Holíka, také trochu mě Johanku a Nelu Štrunců nenechat moc utéct ženským. O dorostencích a dětičkách nemluvím, protože o nich (jejich věku a kategoriích) momentálně nemám úplný přehled.

Jinak rada ATL, ani řádní členové úplně nespí, jsou předběžně známy termíny turnajů, ale nemá zatím cenu vyvěšovat kalendář akcí pro letošní rok a pak jednotlivé turnaje přesouvat či rušit. Jakmile tato podivná doba skončí nebo alespoň budeme vědět, zdali se můžeme scházet, okamžitě vás budeme informovat o turnajích pro letošní rok.

Těšíme se na shledání a společné zážitky.

                                                                   Johanka (předseda rady ATL)       březen 2021