Licence ATL pro rok 2017

Zdravíme vás v novém roce 2017. Letos jsme připravili nový systém přidělování licencí, to proto, aby se nám zjednodušila administrace a také usnadnila komunikace s Č3DL.  

Vyplníte malý formulář a číslo licence, které vám bude přiděleno, už vám zůstane navždy. Zároveň vám bude také přidělen variabilní symbol, pod kterým provedete platbu členského příspěvku na náš bankovní účet. 

Ceny členského příspěvku ATL pro rok 2017 zůstávají stejné jako vloni. Za dospělého 100,- Kč a za dítě do 15-ti let 50,- Kč. Více podrobností o licencích si můžete přečíst  ZDE

Licenci uhraďte převodem na bankovní účet spolku, vedený u Fio banky pod číslem účtu 2600665849/2010. Jako variabilní symbol uvádějte, prosím, variabilní symbol, který najdete v seznamu licencí u svého jména. Práci s administrativou nám také hodně usnadníte, pokud budete při platbě za více osob posílat každou platbu zvlášť s vlastním variabilním symbolem. 

Prosíme o zaplacení licence ATL do 31. března. Pro nové členy, kteří se přidají během sezóny, platí, že musí být přihlášeni před prvním závodem Lukostřelecké ligy, kterého se budou účastnit. 

Pokud jste již licenci na rok 2017 zaplatili, zaregistujte se i tak a napište na mail Johance mail: johanka.kov@seznam.cz, že vaše platba na účet dorazila bez variabilního symbolu. 

Přejeme vám hodně radosti s lukostřelbou v jubilejním roce 2017. 

Do Lukostřelecké ligy se můžete registrovat ZDE

Veškeré dotazy ohledně plateb a registrací na rok 2017 směřujte na Johanku (mail: johanka.kov@seznam.cz)