Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Optika pre kuse.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 3:52 pm    Předmět: Citovat

ono pri tejto cenovej hladine sa ani netreba čudovať, ceny ozaj odolných streleckých optík začínajú pri 5-násobku, tie ozaj spoľahlivé až pri 10 a viac násobku ceny tých našich... Rolling Eyes
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 2:42 pm    Předmět: Citovat

to vyosenie,môze byt naozaj spôsobene tym vsetkym,tak ja uvediem na margo svojho trugla..vydrzal vystrely naprazdno(co sa o jednom z ramien povedat neda),vydrzalo zle zalozene sipy(aj drevene),vydrzalo aj ten cinsky natahovak(asi 2 krat?),samovypustenie...pri kupe som sa riadil poznamkou v popise=otrasuvzdorny....otrasom bol podrobeny a pokrsteny niekolko krat,ako vidite a zatial je vzdorny.... Laughing
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 2:32 pm    Předmět: Citovat

dudo napsal:
tak. a odišla mi optika. vonku teplota 0, asi 30-ta rana, po výstrele sa mi terč zahmlil. čumím a nič. si myslím, s okom mám niečo? skúsil som ľavé oko...to isté. a keď so kušu otáčal, zahrkotalo mi tam, predné šošovky tam lietajú 2cm. skúsim napísať do excaliburu a uvidím..
niekto radu akou formou im mám napísať? niekto, kto už uspel?
ps. optika absolvovala pred 2-ma rokmi 2x dry-fire. ale to im písať nebudem Smile


Optika nedostala niekedy ranu? t.j. ze ti spadla kusa aj v puzdre (t.j. nieje oskreta). Moze to byt aj "dry-fire" ale stym ze ti to vydrzalo dlhsie.

Mne sa optika tiez poskodila samovolnym vystrelom ale bolo to tym ze natahovak sa ohol tesne pred zahaknutim o spust. Cerman / kuse.cz predaval smejdovske natahovaky a nezvladali taky silny natah.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 8:50 pm    Předmět: Citovat

http://www.fotoservis.ponuka.net/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 8:42 pm    Předmět: Citovat

Nediv sa, však je to spotrebný materiál Very Happy
V Ružomberku je firma, ktorá opravuje ďalekohľady a puškohľady. Pred asi dvomi rokmi mi spadol ďalekohľad a videl som cezeň dvojmo. Opravili mi to odborne a moc to ani nestálo. Už si nepamätám názov f. ,našiel som ich cez internet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 7:17 pm    Předmět: Citovat

dudo napsal:
tak. a odišla mi optika. vonku teplota 0, asi 30-ta rana, po výstrele sa mi terč zahmlil. čumím a nič. si myslím, s okom mám niečo? skúsil som ľavé oko...to isté. a keď so kušu otáčal, zahrkotalo mi tam, predné šošovky tam lietajú 2cm. skúsim napísať do excaliburu a uvidím..
niekto radu akou formou im mám napísať? niekto, kto už uspel?
ps. optika absolvovala pred 2-ma rokmi 2x dry-fire. ale to im písať nebudem Smile
a ešte, varizone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 6:03 pm    Předmět: Citovat

tak. a odišla mi optika. vonku teplota 0, asi 30-ta rana, po výstrele sa mi terč zahmlil. čumím a nič. si myslím, s okom mám niečo? skúsil som ľavé oko...to isté. a keď so kušu otáčal, zahrkotalo mi tam, predné šošovky tam lietajú 2cm. skúsim napísať do excaliburu a uvidím..
niekto radu akou formou im mám napísať? niekto, kto už uspel?
ps. optika absolvovala pred 2-ma rokmi 2x dry-fire. ale to im písať nebudem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 5:21 pm    Předmět: Citovat

Šak aj návod niekedy nezaškodí prečítať Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2014 2:32 pm    Předmět: Citovat

no vidíš, šikovný si - ja mám túto kušu nejakého 1,5 roka a doteraz som neprišiel nato, že vlastne nastavenie osnovy pre príslušnú silu (rýchlosť) kuše sa deje pomocou zoomu - teraz keď nad tým uvažujem, je to logický spôsob; ja som hneď na začiatku nastavil hodnotu 380, osnova sedela aj na väčšie vzdialenosti a ďalej som to neriešil... nakoniec načo aj, keď to zväčšenie pri 380 fps je solídne a dobre sa mi s ním strieľa; ak je rozsah 2,5-6x tak pri tých 380 to môže byť asi 5x...

dobre že si prišiel nato, v čom je problém, prečo niekedy nevidíš dobre;je to bežná vlastnosť optík, aj keď pri častejšom používaní sa ti také začne stávať až pri zväčšeniach 20x a viac, čo nám pri kušiach nehrozí; akurát dnes ráno som hodnotil chovnosť jeleňa na 280m cez optiku 4,5-30x pričom pri zväčšení 20 a viac som si už pekne obzeral jeho obojstranne korunové parožie, no bolo už náročné to všetko dostať správne do optiky, poloha oka pri takých zväčšeniach musí byť presne v správnej vzdialenosti a v správnom uhle od okulára...
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 9:51 pm    Předmět: Citovat

Zkus si nastavit na Tact-zone FPS na nejnižší číslo FPS (myslím, že to je 270) - pak se dívej do optiky, jako bys zaměřoval a přidávej FPS - čím vyšší FPS, tím větší přiblížení.

Už jsem ale přišel na to, proč to mám rozmazané. Je to špatným přilícením. Včera jsem to venku zkoumal. Kušohled sice umožní mírnou nesouosost oka a optiky, ale za daň rozmazaného obrazu. Pokud je oko perfektně v ose optiky, obraz je čistý, pokud ale jen mírně oko vychýlím obraz zašedne. Je pořád vidět klasický kulatý výřez bez deformace, ta nastane až při vyšším vychýlení.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 8:10 pm    Předmět: Citovat

KOŘEN napsal:
Kvalita obrazu - na nejmenší přiblížení je obraz křišťálově čistý, vše se změní po přiblížení. Na maximum je obraz už zašedlý, zamlžený no prostě nehezký.

a si si istý že máš prevedenie so zoomom? lebo ja zoom nemám - aspoň som teda nenašiel, čím by sa dalo zoomovať; to čo popisuješ mi skôr pripomína zaostrovanie na okulári...
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 1:43 pm    Předmět: Citovat

to jsem samozřejmě zkoušel.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 1:08 pm    Předmět: Citovat

[quote="KOŘEN"]Tak něco málo k Tact-Zone...

2) Kvalita obrazu - na nejmenší přiblížení je obraz křišťálově čistý, vše se změní po přiblížení. Na maximum je obraz už zašedlý, zamlžený no prostě nehezký. Nebrání mi to však míření na cíl. Být však obraz čistý jako při nejmenším zvětšení, pocit ze střelby by byl ještě o fous lepší.

tak si to zaostři, já nemám sebemenší problém
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2014 10:01 pm    Předmět: Citovat

Tak něco málo k Tact-Zone...

1) Konstrukce vypadá solidně - samozřejmě až na krytky z Číny. Tam mi po pár zavřeních a otevřeních vypadla ta osička a krytka spadla na zem...Ale beru to, kdo chce lepší, tak mu nic nebrání, aby si je koupil.

2) Kvalita obrazu - na nejmenší přiblížení je obraz křišťálově čistý, vše se změní po přiblížení. Na maximum je obraz už zašedlý, zamlžený no prostě nehezký. Nebrání mi to však míření na cíl. Být však obraz čistý jako při nejmenším zvětšení, pocit ze střelby by byl ještě o fous lepší.

Optika dovolí střelci i částečné vychýlení oka z osy.

3) Nastavení horizontálního a vertikálního posunu kříže. Jde to - celkem zřetelné cvakání jak pocitově, tak sluchově. Ono u těch kuší to stačí, protože si s tím člověk zas tak často nehraje.

4) Podsvícení je takové podivné. Připadá mi jakoby se zvyšování dělo exponenciálně a ne lineárně. Do 3/4 to svítí málo, pak až by mi vyhovovala intenzita podsvícení kříže, tak se ta barva začne odrážet jakoby na stěnách nebo na čočce a vypadá to jak vánoční stromeček. Ale dá se s tím střílet.

5) Celkem mě překvapilo, že když jsem nastavil MAG na 380FPS, tak nástřely pěkně sedí - zatím odzkoušeno jen do 40 yd, protože už týden furt v kuse fičí a dál jsem se prostě neodhodlal.
(člověku by nevadil konstantní vítr, ale tady prostě fouká konstantně a do toho foukne tak, že se až člověku zatají dech Very Happy )
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 3:58 pm    Předmět: Citovat

KOŘEN napsal:
...myslím si správně, že Tact-zone vyvinuli speciálně pro matrixa, respektive přišel na trh s první vlnou matrixů? Proč tedy na 405 dávají starší model optiky?

to sa asi nikdy nedozvieš
možno veľké zásoby staršej optiky, možno nie úplná spokojnosť s novším modelom optiky a možno len špekulácia aby bol pestrejší výber
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 10:07 am    Předmět: Citovat

Tecumseh napsal:
405-tka je na upírov Mr. Green


Laughing dobře ty. Měli by k tomu speciálně prodávat i stříbrné hroty Very Happy

ale teď vážně - Myslím si správně, že Tact-zone vyvinuli speciálně pro matrixa, respektive přišel na trh s první vlnou matrixů? Proč tedy na 405 dávají starší model optiky?
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 9:59 am    Předmět: Citovat

405-tka je na upírov Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 9:37 pm    Předmět: Citovat

Nevíte proč k Matrixovi 380 dávají Tact-Zone a k Mtarixovi 405 Mega dávají Twilight DLX?
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2014 1:40 pm    Předmět: Citovat

krásně jsem si vycentroval levou a pravou stranu...něco to má do sebe...
nábojnici jsem dal pod teťivu a už to bylo
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2014 12:22 am    Předmět: Citovat

už to máš vyriešené, super;
vrátil by som sa k využitiu toho laseru na nastrelovanie; viem, ako si to myslel, že by ti to mohlo pomôcť, ale obávam sa, že tak to veľmi nefunguje

aby malo zmysel používať laser, treba postupovať tak že máš laser vždy v rovnakej polohe v zbrani - treba urobiť značky na nábojnicu príp. i na zbraň; treba nastreliť zbraň, až potom treba založiť laser a zbraň uloženú v streleckom stojane zamieriť presne na cieľ vyznačený na terči; potom treba prísť k terču a vyznačiť miesto kam dopadá pri správnom zámere lúč lasera

odložiť terč a použiť vždy pri overovaní správneho nastrelenia - založiť v správnej polohe laser do zbrane, zbraň v nastrelovacom stojane namieriť laserom na vyznačené miesto a následne skontrolovať polohu kríža, či je na cieli vyznačenom na terči...

tie nábojnicové lasery nemajú lúč presne v osi nábojnice, preto musia byť v zbrani vždy v rovnakej polohe; ak to opomeniete, môžete ho používať len na veľmi hrubé nastrelenie - tak hrubé, že si budete myslieť, že laser stojí za hovno

ešte jedna obecná rada - zbraň sa vždy nastreluje na blízku vzdialenosť minimalizujúcu streleckú chybu aj iné negatívne faktory a na väčšie vzdialenosti sa už len overuje hlavne vertikálny priebeh - balistická krivka...
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 10:21 pm    Předmět: Citovat

http://scootr.rajce.idnes.cz/Scootr_na_90_yd_D/

Scootr 90 YD ,,, děkuji za rady.. pro info trojúhelníky jsem se snažil netrefit a moc neponičit, tak jsem mířil na jeho hrany...

povedlo se mi trefit toho gumídka na 95 yd a podotýkám byla úplná tma... s přísvitem mého světla...

100 yd jsem dal odrazku o průměru 4-5 cm...

jinak šípy s QS pinem se mi propadají více než blazer, či klasické letky 4"

až moc jsem se divil jak jsem se tefil s diablem na střed... 18" šípy jsem ještě nestřílel na tak velkou dálku ..

pro zájemce fotek mi dejte do SZ, že chcete heslo k fotkám pošlu...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 8:11 pm    Předmět: Citovat

hloupé šroubky na HHA které jsem neviděl..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 7:10 pm    Předmět: Citovat

už to fakčí Very Happy jsem levoň...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 5:08 pm    Předmět: Citovat

pozri,ak by to bolo rukami,disharmonicky by si to mal rozhodene v rozmedzi 360 stupnov...ty to mas technicky ustalene v tom istom bode..aby sa mohol vylucit sugescivny vystrel,t.j.zle zmacknutie spuste,ci podvedome trhnutie vzdy v jednom smere,musis to odstrielat v priebehu aspon dvoch dni strelbou zo stojanu umiestneneho na pevnom stole..po vyluceni tychto bodov mozno pristupit k zvazovaniu spravania sa kriza v optike,stelovacich skrutiek a dalsie veci ako su sipy atd..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 1:49 pm    Předmět: Citovat

jj, vždy odcházím s dobrým pocitem jak to dobře mám nastřílené.. a pak >*
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 1:18 pm    Předmět: Citovat

doprava,to mi je jasne..ale som sa ta pytal aj nieco ine..hm?.. Wink Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 1:12 pm    Předmět: Citovat

doprava... mám orig Tact zone...mam nasazené HHA a používám bipod...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 12:33 pm    Předmět: Citovat

raz som mal cinsku optiku,tam sa mi posuval horizontalne namer,povolovala sa vystrelom skrutka na horizontalne nastavenie..to bola ale cina,no...vravis scootre ze po nastaveni ti chvilu ide dobre a potom dolu vodou?dobre ti rozumiem?
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 12:16 pm    Předmět: Citovat

když střílím na 60yd, tak jsem schopný trefit šíp o šíp ale prostě cca 15-20 cm vpravo vedle...nevím zda je to bipodem, rukama či tím jak mačkám spoušt...
mluvím o powerbolt šípu s blazerem 2" a když jsem za stejných podmínek na 60 yd poslal šíp diablo 18" blazer origo 2" letka tak jsem dokázal to že mi to letělo až 35 cm od středu vpravo /málem jsem ani netrefil terčovnici /... naladím, naklikám.. je to OK.. za další den jen tak pro srandu vystřelí a je to zase vpravo....

dneska mi přijde naladěná nová spoušť a laser už mám .. tak uvidíme kde je chyba.. .

pokud i tak bude přetrvávat prostě matrixe zaaretuji tak, že s ním nic nehne a prostě budu střílet tak dlouho dokud na to nepřijdu či ho nezničím... prostě mi kuše nebude na 60 yardech tohle dělat...neřeknu 90-100yd ale 60 yd je fakt dost málo na takové výkyvy...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 11:31 am    Předmět: Citovat

Skus dat aj inu optiku - ak uz nic nepomoze.
Ak sa ti posunie/pootoci kriz, tak ti to stale bude krivo lietat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Další
Strana 4 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.