Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

šíp alebo šipky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 31, 32, 33  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 4:24 pm    Předmět: Citovat

KOŘEN napsal:
znáte tyhle terčové hroty? Máte s nimi zkušenost?
Podle prodejce mají prý zvýšit rotaci šípu, být méně náchlylné na poryvy větru a mají jít lehčeji vytáhnout z terčovnice...

když jsem je viděl poprvé líbili se mi tak, že jsem si je koupil, přesto, že jsem tvrzení výrobce považoval za nepravděpodobné, jediný rozdíl mezi obyčejnými a těmito hroty, který jsem zaznamenal, že se hůře opravují pilníkem když trefíš kámen, už s nimi dlouho nestřílím a střílet nebudu, ale líbí se mi pořád
tenkrát je vyráběla firma Crimson Talon zřejmě se na lucích neuchytili a tak je nabízejí na kuše
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 4:16 pm    Předmět: Citovat

to Kořen : Mám otázku, pokud tento hrot jen trochu poničiš.. třeba vemeš jen končík šípu a ta spirálka se ohne bude to létat tak jak má???
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 3:36 pm    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
... a je zaujimave pozorovat,ako si sucastny vyrobcovia umelych letiek beru priklad z historie a prirody...prirodne operenie je vybavene drsnou a hladkou stranou peria a nepomer tychto povrchov roztoci sip..takisto aj povrch,ktory je jemne zubkovity...


ano ano, už veľa dovtedy neriešiteľných problémov inžinieri vyriešili odkukaním z prírody, povrchy materiálov s cieľom získať lepšie vlastnosti sú jedným z nich... Wink
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 3:31 pm    Předmět: Citovat

KOŘEN napsal:
...opět budu střílet s oporou, abych co nejvíce eliminoval chyby. Jestli máte nějaké návrhy, jak test ještě vylepšit, tak poraďte

neviem ako testuješ, opora je samozrejme základ, ale ak môžem poradiť, treba strieľať v sede podľa možností pri streleckom stolíku/lavici, podopretá predná časť zbrane - stačí aj bipod, podopretá aj zadná časť zbrane a ideálne je, ak pri zalícení máš opreté lakte na stolíku; potom už len dôsledný námer a nemenej dôsledný odpal, ktorý by pri primerane "tvrdej" spúšti mal byť opakovane dobrý Wink

jasné že sa dá testovať aj v jednoduchších podmienkach, len je tam väčšia subjektívna chyba

mimochodom ja testujem presnosť väčšinou s použitím len jedného a toho istého šípu; okrem zničenia druhého šípu tak eliminujem aj iné vlastnosti niekedy naoko rovnakých šípov, ale prichádzam o ten pekný pohľad keď je šíp na šípe, jeden vedľa na druhom... Laughing
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 3:19 pm    Předmět: Citovat

Hmm.. řekl bych ale že to bude fungovat jako vrták a projde ti šíp snáze terčovnicí.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 2:58 pm    Předmět: Citovat

znáte tyhle terčové hroty? Máte s nimi zkušenost?

Podle prodejce mají prý zvýšit rotaci šípu, být méně náchlylné na poryvy větru a mají jít lehčeji vytáhnout z terčovnice...


_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 12:49 pm    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
Erkos napsal:
............. Letky NAP Twister majú na pravej strane mikrodrážky, ktoré napomáhajú šíp roztočiť a ja ich ešte naliepam pod asi 2 st. uhlom. Používam ich aj na šípy pre kladkový luk a tam som tiež spokojný, aj keď sa tam nedajú lepiť v tak veľkom uhle.

Ano,tie mikrodrazky su vskutku pozitivna vec a je zaujimave pozorovat,ako si sucastny vyrobcovia umelych letiek beru priklad z historie a prirody...prirodne operenie je vybavene drsnou a hladkou stranou peria a nepomer tychto povrchov roztoci sip..takisto aj povrch,ktory je jemne zubkovity...

NAP Twister 2" mi přišli stejné výkonné jako Blazer 2" tedy kromě ceny, ale s NAP QuickSpins 2" jsem měl výsledky krapet lepší, zejména na delší vzdálenosti navíc se nemusí lepit pod úhlem, musím dodat, že střílím z luku a jelikož šíp do luku nemá úplně stejné letové vlastnosti jako šíp z kuše berte to s patřičnou reservou
zajímavý článek o jednom testu letek http://archeryreport.com/2009/10/fletching-review-speed-drop/
https://www.youtube.com/watch?v=88GG7R6-f9Q
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 11:30 am    Předmět: Citovat

Erkos napsal:
Dnes bolo pekne, teplo, bezvetrie a tak som neodolal a vyvenčil svojho Exomaxa. Väčšinou strieľam v stoji, popr. v kľaku a bez opory. Tentoraz som sa chcel zahrať na snipera, vystrel som karimatku, pod kušu som dal zrolovanú deku.
Zostal som prekvapený, aká presná zbraň je kuša. Strieľal som 5 šípov , najprv s hrotom 100gr , potom 125gr na vzdialenosť 42m /cca 45 yd /. So 100gr hrotmi som dosahoval sústrel do 2", keď som hroty vymenil za 125gr, tak sa sústrel zlepšil, väčšinou sa 3 - 4 šípy dotýkali a zbytok max 1cm od najbližšieho. V podstate som mohol zakaždým trafiť zápalkovú krabičku.
Šípy som použil Kuše.cz, neznámi pôvod, asi čínské, originál boli " das ist hrúza", ale keď som vymenil letky za NAP Twister 2", odvtedy sú bez chyby.
Chcem týmto poukázať na to, že u šípov pre kuše viac záleží na letkách, ako na tele šípu. Letky NAP Twister majú na pravej strane mikrodrážky, ktoré napomáhajú šíp roztočiť a ja ich ešte naliepam pod asi 2 st. uhlom. Používam ich aj na šípy pre kladkový luk a tam som tiež spokojný, aj keď sa tam nedajú lepiť v tak veľkom uhle.


Ano,tie mikrodrazky su vskutku pozitivna vec a je zaujimave pozorovat,ako si sucastny vyrobcovia umelych letiek beru priklad z historie a prirody...prirodne operenie je vybavene drsnou a hladkou stranou peria a nepomer tychto povrchov roztoci sip..takisto aj povrch,ktory je jemne zubkovity...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 10:54 am    Předmět: Citovat

No spíš než váha šípu, tak váha hrotu. Na diablech mám 150 gr a na Flatline jen 100 gr, ale pokud zvážím Diablo, tak má 26 gramů a Flatline má 25,33 gramů. Což je rozdíl něco málo přes 10 gr na šíp a to podle mě není tolik. Může to spíš dělat FOC, protože na diablech je blíže k hrotu.

(k dispozici mám zatím jen kuchyňskou váhu s přesností 1g, takže jsem zvážil 3 Diabla a 3 Flatline a následně vydělil celkovou hmotnost třemi, abych trochu eliminoval nepřesnost váhy)
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 10:00 am    Předmět: Citovat

Ona v tom hraje také svou roli váha šípu jak píše Erkos. Na Diablech máš asi 150gr hrot či se nepletu a na Fletech máš 100-125gr.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 10:48 pm    Předmět: Citovat

Matrix 380 napsal:
odo mňa to bol len žartík ako spomienka na nášho kolegu Connora z vlákna Mission MXB360 ...


jo jo to jsem si myslel Very Happy - já nejsem urážlivý, jsem rád, když mě někdo upozorní na chyby a já se jim můžu do budoucna vyvarovat. Donutilo mě to reagovat akorát na Scootrovu odpověď s "deformovanýma" letkama. Protože ze tří soustřelů po třech šípech Diablo/Easton jsem měl vždy lepší soustřel s Diablama (pohybovalo se to zhruba ve stejném rozpětí). A jediná příčina, která mě napadla byla, že za to můžou letky. Protože abych 9x střelil jinak u Eastonů a 9x stejně u Diabla mi přijde jako moc velká náhoda. A podotýkám že u Eastonů to nevypadalo tak, že by byly 2 šípy u sebe a třetí mimo. Tvořilo to zhruba rovnostranný trojúhelník.

V pátek dojdou fungl nové eastony a půjdu je otestovat. Vyselektuju si 3 šípy, označím si je a s těmi budu dělat test. Pokud bude nějaký výrazně uhýbat do strany, tak ho vyměním za jiný. Následně srovnám výsledky s Diablama. Test bych provedl již nyní, ale nemám Flatline na výměnu. Opět budu střílet s oporou, abych co nejvíce eliminoval chyby. Jestli máte nějaké návrhy, jak test ještě vylepšit, tak poraďte Smile
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 10:26 pm    Předmět: Citovat

Matrix 380 napsal:
základným problémom testovania je jeho objektivita a tá je závislá od schopnosti eliminovať subjektívnu chybu aby to bolo ozaj len o náradí


Súhlasím, ale v tomto prípade nie je problém vylúčiť subjektívnu chybu, nakoľko s pôvodnými 4" mäkkými letkami som dosahoval sústrel 15 - 20 cm!
Ešte ich zopár mám, môžeme ich otestovať na zraze Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 10:00 pm    Předmět: Citovat

odo mňa to bol len žartík ako spomienka na nášho kolegu Connora z vlákna Mission MXB360

s tými letkami to treba asi viac otestovať, mne sa nezdali nepresné ani šípy so zdeformovanými letkami; základným problémom testovania je jeho objektivita a tá je závislá od schopnosti eliminovať subjektívnu chybu aby to bolo ozaj len o náradí
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 7:53 pm    Předmět: Citovat

Jj NAP Twistery sú super, myslím, že aj tie mikrodrážky majú čosi do seba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 6:10 pm    Předmět: Citovat

Dnes bolo pekne, teplo, bezvetrie a tak som neodolal a vyvenčil svojho Exomaxa. Väčšinou strieľam v stoji, popr. v kľaku a bez opory. Tentoraz som sa chcel zahrať na snipera, vystrel som karimatku, pod kušu som dal zrolovanú deku.
Zostal som prekvapený, aká presná zbraň je kuša. Strieľal som 5 šípov , najprv s hrotom 100gr , potom 125gr na vzdialenosť 42m /cca 45 yd /. So 100gr hrotmi som dosahoval sústrel do 2", keď som hroty vymenil za 125gr, tak sa sústrel zlepšil, väčšinou sa 3 - 4 šípy dotýkali a zbytok max 1cm od najbližšieho. V podstate som mohol zakaždým trafiť zápalkovú krabičku.
Šípy som použil Kuše.cz, neznámi pôvod, asi čínské, originál boli " das ist hrúza", ale keď som vymenil letky za NAP Twister 2", odvtedy sú bez chyby.
Chcem týmto poukázať na to, že u šípov pre kuše viac záleží na letkách, ako na tele šípu. Letky NAP Twister majú na pravej strane mikrodrážky, ktoré napomáhajú šíp roztočiť a ja ich ešte naliepam pod asi 2 st. uhlom. Používam ich aj na šípy pre kladkový luk a tam som tiež spokojný, aj keď sa tam nedajú lepiť v tak veľkom uhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 5:55 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
a nebo to že letka BTV se opotřebovává a pak neplní svou funkci ... ?

Scootr napsal:
jinak se zeptám ? Ty máš pocit že matrix je nepřesný?


Pokud je to myšleno na mě, tak si přečti pozorněji můj příspěvek. Psal jsem, že s jandaem jsem měl horší soustřely. Takže nevím, jestli je matrix lepší(přesnější) kuše a nebo nevím. A bavím se o soustřelech s oporou.

Pokud opět myslíš opotřebovanou BTV letku na můj příspěvek, tak ano. Neřekl bych přímo opotřebovaná, ale když už má šíp za sebou 200+ výstřelů a několik cest v batohu s ostatními šípy, kde o sebe letky dřou, ohýbají se atd. tak ano, myslím si že takový šíp bude mít horší soustřel, než fungl nový šíp. A je jedno jestli to je BTV, Blazer, Nap nebo péro. Pokud to tak není, tak nevím proč mám s Diablama lepší soustřel než s používanýma Flatline. Závěr možu udělat, až mi dojdou v pátek nový Bloodline. Zatím je to jen hypotéza Smile
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 3:49 pm    Předmět: Citovat

jinak se zeptám ? Ty máš pocit že matrix je nepřesný?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 3:32 pm    Předmět: Citovat

a nebo to že letka BTV se opotřebovává a pak neplní svou funkci ... ?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 3:29 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
...Já na 30 yd jsem dal tečku velikosti eurocentíku...

a to ako si dovoluješ, čo tak zmieriť sa s tým, že matrixy sú až zúfalo nepresné Twisted Evil
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 3:21 pm    Předmět: Citovat

Dnes je krásně... bouchni pár ran a uvidíš...

Já na 30 yd jsem dal tečku velikosti eurocentíku...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 2:12 pm    Předmět: Citovat

No já právě nevím...U jandaa mi seděly. Nevím čím to je, jestli kuší nebo mnou, ale s Jandaem jsem míval daleko horší soustřely než s Matrixem. Měl jsem těch šípů nakoupených víc do zásoby. S prodejem Jandaa jsem prodal i pár šípů a zbyly mi 4 Eastony. Asi to bude tím, že už ty dva mají za sebou hodně výstřelů a chtěly by renovaci. Protože když se tak nad tím zamyslím, tak ty šípy co jsem rozstřelil byly funglovky, ještě nikdy nestřílené. Např. zde jeden ze včerejších soustřelů s Diablama na 50yd s oporou. S Eastonama byl rozptyl 2x větší. Je sice pravda, že foukal vítr...Uvidím, jakmile dojdou Bloodline. Včera jsem střílel s Flatline a ty jsou krapet lehčí, tak to mohl ovlivnit vítr.


_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 1:40 pm    Předmět: Citovat

BTV letky tě nesedí? Mě přijdou skvělé taky
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 1:37 pm    Předmět: Citovat

Půl roku? Já mám špatný pocit a třas v rukou už po týdnu Laughing

Co se letek týče, dnes jsem objednal Bloodline s BTV a zkusím je olepit Blazerama. Uvidím, co se bude chovat lépe. Přinejhorším to olepím zpět na BTV letky. Co se Blazerů týče - vezmu 2 palcové, protože ty jsou i na Diablech a s těmi se mi střílí perfektně.

Včera jsem střílel v noci s "upgradovanýma" končíkama Diabla. Natřel jsem je lakem na nehty, aby byly v terčovnici lépe vidět. Ve dne je to o mnohem lepší, než originální hliníková barva. V noci jdou končíky vidět do 30m při větší vzdálenosti už jen vrhají odlesky. Takže je to lepší, ale chtělo by to něco jiného. Plán je tedy takový: vyrobit končíky z fosforeskující hmoty. Buďto koupit rovnou plát "svítícího" plastu a z něho vytvořit končíky nebo si to umíchat sám. Dá se koupit jen ten světélkující prášek a dvousložková pryskyřice. Něco objednám, vyzkouším a poreferuji.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 12:14 pm    Předmět: Citovat

No, ja chci mit za kazdou cenu vsechny sipy stejny, takze jsem prelepoval i orig ex. Nechtelo se mi pamatovat, jaky sip jak lita Smile
ale...pul roku jsem nestrilel Embarassed
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 12:04 pm    Předmět: Citovat

Já právě váhám zda nemám přejít na BTV páč novej šíp v jase koupím jen osazený BTV letkou. Pokud by se prodávalo samostatné tělo FireBolt či Bloodline i Fletline tak bych zůstal věrný Blazer letce a olepil si je jsám ... ale takhle bych to musel trhat a lepit tam novou letku ... jsem fakt naštvanej že tělo nelze koupit a sestavit si sám...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 11:47 am    Předmět: Citovat

jj...uhel je dan pevne a tusim, ze jsou 1 a 2 st.
Lepi se to dobre, rychle a presne Smile
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 11:26 am    Předmět: Citovat

Má už někdo lepené ty X2

Bohning Blazer X2 1,85" a Bohning Blazer

http://archery.cz/sipy/komponenty-sipu/kormidlo-sipu-bohning-blazer-3220

http://archery.cz/sipy/komponenty-sipu/kormidlo-sipu-bohning-blazer-x-2-1-85-2646
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 9:02 am    Předmět: Citovat

a lepí to tedy dobře? Nejsou rozdíly v nástřelu? Úhel je pevně dán co ...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 12:24 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
stále mi nikdo neodpověděl... jak je to s končíkama a letkou

mam tu klasickou, delsi...ne mini...
Konciky neresim, mam vsechny stejny, tak to tam strkam s nima. Letky vsechny, qickspin delal trosku problem, kvuli kridelku, ale i to celkem slo...
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 9:18 pm    Předmět: Citovat

stále mi nikdo neodpověděl... jak je to s končíkama a letkou
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 31, 32, 33  Další
Strana 8 z 33

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.