Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

peep sight- instalace
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Nenech se otrávit ani odradit a ptej se. Vždy se někdo najde, kdo poradí ( Eli, MH, ... )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
m.prdul
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Horní Slavkov

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:33 pm    Předmět: Citovat

Jasný, máš pravdu, ale-
prostě se chci naučit střílet z luku, a proč nejdřív kupovat něco levnějšího, pak něco lepšího až bych se dostal tam, kde jsem teď- ke kladkovému luku. Nechci prostě zbytečně vynakládat prostředky na něco, co budu stejně potom prodávat hodně pod cenou. Prostě kladkový luk byl můj sen, který jsem si splnil.
A než jsem si to pořídil, tak jsem hodně dlouho kalkuloval a rozmýšlel, než jsem do toho šel, takže zklamání zatím není (spíše naopak, nevím, proč mi to tak dlouho trvalo začít), i když jsem z toho zatím nestřílel.
Jinak ten průhled nemá tak velký průměr, mám o číslo nebo 2 menší Very Happy
Jinak právě proto, že o tom nic nevím a existuje internet, využívám příležitost si nechat poradit od zkušenějších- každej někdy nejak musí začít. A bohužel anglická knížka je pro mě hooodně velká utopie- jsem ještě vychován za komunismu a vyučen na ruský jazyk Embarassed takže je mi kolem 35 let.
Takže musím tady zjišťovat to co jsem ještě nikde nevyčetl (ale už něco mám nastudovaný a natrénovaný), ale ještě je přede mnou dlooouhá cesta- jen neztratit chuť Cool
Bohužel ty dotazy, co kladu, jsem nikde nevyčetl nebo nějak mi nejsou zcela jasné. No a v okolí nemáme žádný lukostřelecký oddíl, kde bych je mohl otravovat, tak musím otravovat vás Crying or Very sad
Ale doufám, že prostě se najde někdo, kdo se slituje nad joudou začátečníkem a poradí mu ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eli
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2006
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

to Kejval: .. vždyť o tom to snad je ne?! kupovat si furt nový a nový věci, a zkoušet a zkoušet, vstřebávat informace a zkušenosti. Prostě se zdokonalovat Idea

Ty sám jsi určitě rád, když se ti zákazník vrátí pro druhej nebo třetí luk,co? Vyvracíš mu v takovým případě, že změnil svůj původní názor a chce jinej luk?Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Ty jseš ale tragéd....proč si kupuješ takový luk když o tom vůbec nic nevíš....to je průhled, pak to bude seřízení zakládky, vypouštěč, seřízení kladek atd.....Pokud to je ten průhled jako na obrázku s tak velkou dírou nevím na co budeš koukat Razz ...tětivové vlákna se rozdělí na polovinu a ten průhled se vsadí mezi ně a pojistí se omotávkou...ustavuješ si ho do výšky oka....dívá se jim na mířidla.... poradím ti kup si na netu nějakou knížku ohledně kladkových luků a tam máš všechno...akorát to bude v angličtině ....Nakonec stejně příjdeš na to že ten luk co jsis koupil by měl být jiný Smile což je zjištění většiny kupujícíh kterí o tom nemají představu... ani tu základní...kolik ti je let??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
m.prdul
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Horní Slavkov

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 12:41 pm    Předmět: peep sight- instalace Citovat

Dobrý den,
mám další dotaz: jakým způsobem se instaluje na tětivu peep sight (nevím, jak se to řekne odborně česky). mám tento typ
a když se koukám na to, jak to tam je přichyceno, tak mi připadá, že je to vpletené do tětivy. Nevíte někdo, jakým materiálem je to omotáno a do jaké výšky od středu luku se dává???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.