Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Letní Všetický Naadam
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 9:51 am    Předmět: Citovat

Krása...
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Fotky od Andrzeje Abratowského. Pořízeny analogovým Nikonem.
http://picasaweb.google.com/albumyAbrata/Vsetice2008TraditionalArcheryMeetingTournament
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 12:53 pm    Předmět: Citovat

Jo,trénink na 30 až 50m. je výborná průprava dá se říct skoro na jakoukoli disciplínu,pokud se k tomu přidá ještě terčovka 15. 20. 25.m. tak se neni čeho" bát Razz " v Berouně máme možnost ustoupit až na 115m. což je pecka.
Ale dlouhou dobu jsme nestříleli do kopce!,na lukohrádkách to byl můj hrob,nedokázal jsem se s tím srovnat. Ale na dálku máme výhodu,všichni střílíme HL.
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

nevím, jestli jste si všimli soustřelu při střelbě na Šípáky??
Mám za to, že střelba na malý cíl mezi 30 a 50 metry z kopce a do kopce nejlépe prověří schopnosti a beru to tak, že to nejlépe trefí ten , kdo umí nejrychleji srovnat výšku. Pár lidí se celkem často náhodně trefuje Laughing Asi by to bylo lepší na 20-40m, aby aspoň někteří nemuseli hledat šípy. Ten balík je dosti velká zástěna. U dálkových terčů je asi nesmysl bodovat kvalitu zásahu, když jsme většinou rádi, že trefíme tečovnici.
Máme v plánu umožňovat ve Všeticích tréning dálek kdykoliv bude zájem. Můžem postavit klidně kilometr Laughing
Loni bylo krásně pozorovatelné, jak se zlepšovala úroveň při Windsoru. Šli to střílet lidé z prostředí, kde se 40 m říkalo dálka a najednou mraky šípů na normální terč na 55m a zásahy nebyli náhodné.
Při vytahování šípu ze žluté na tuhle vzdálenost zažívám vysloveně euforické stavy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

Je milé číst tyto řádky. Snad vše vyjde jak má a vy budete myslet na nás - lukostřeleckou obec a brzy vydáte svá nově získaná tajemství.

S dálkovými střelbami se před nás, Gatore a nejen Gatore, otervírá nový svět lukostřelecké gramatiky, že? Budiž nám dálka blízká!

Eleazar
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

Pracujeme na tom, aby dal Murat svolení k překladu dalšího článku a pochopitelně s ním probereme i další zdroje informací ke sdílení. Jak už napsal Mysa, tak se s ním uvidíme už v srpnu v Maďarsku a v září snad taky.
Vezmu sebou kameru, ač ten přístroj nemám příliš lásce, a natočíme nějaká improvizovaná instruktážní videa o použití palcového prstenu, rychlostřelbě atd. Ještě nějaké nápady?

Griffine, s těmi dálkovkami mi mluvíš z duše, podporují zdokonalování šípů i techniky a tlačí na výběr výkonného luku. U rovingu si cením, zejména toho, že prověří schopnost odhadu a postupné korekce střelby. Tradiční disciplína par excelence. Střelec tam má vlastně několik nástřelných šípů. Jenom ty vzdálenosti musí být rozumný, aby to nebyly náhodný zásahy.

Muratovu přednášku stáhnu na DVD během srpna.
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 12:13 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
...to nejcenější jsem se dozvěděl v osobních rozhovorech.


To tak bývá. V každém případě sympatický chlapík, jak už tady někdo psal zapadl bez problémů, bavil se normálně. Turecko zas není takové "hogo-fogo" a myslím, že pokud se mu tady líbilo, což asi ano, můžeme očekávat při dalších akcích i sem tam nějakého tureckého lukostřelce.

Tu Mýšovku myslíš asi na 145m a ne na 245m. Tenhle Grozerův luk by to asi dal ale "horko těžko" a musel bych určitě změnit šípy. Většinu jsem toho přestřílel tak o 20m.

No - začíná se to vyvíjet v TL docela zajímavě, trochu mě sice mrzí, že tě nemůžu pořádně prohnat, protože jsem si na tradiční luk letos "naordinoval" fakt málo času ale možná to v příští sezoně napravím. Letos jsou to z mé strany spíš exkurze do tradičního luku. Teď dokonce odložím i toho Grozera a zbytek turnajů v TL dostřílím s longbow, protože mě jako nejbližší turnaj s TL čeká Chřibský krkavec a tam bych neviděl jako fér si brát faktický "sporťák", byť v rádoby tradičním kabátku. Navíc pak bude v září Ilburk a tak už to nemá cenu střídat.
Budu mít toho střídání luků i tak až nad hlavu, protože zároveň v srpnu a září vrcholí i sezona v terenní lukostřelbě a chci v té době ještě aspoň 3 závody stihnout.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 11:45 pm    Předmět: Citovat

jsou to takové střípky. Určitě se to časem všechno dozvíš. Absolvovals alespoň jeho rychlokurz turecké střelby????Letos se s ním sejdu ještě asi dvakrát, tak budu dál loudit informace.
Dostali jsme nějaké knihy v Turečtině, ale neexistují anglické verze. Holt se začínám učit turecky. To nás fanatiky potká každou chvíli Wink Mraky obrázků. Taky měl sebou štos jiných knih o lukostřelbě i nějaké anglické verze knih českých Wink
Například jsme se dozvěděli, na co se používá ten terč Torba. Je to nářez, ale na delší povídání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 11:35 pm    Předmět: Citovat

A můžeš to prosím zveřejnit? Bohužel jsem neměl tu možnost, být s vámi ve skupině s Muratem apod. Idea
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 11:32 pm    Předmět: Citovat

vedli jsme řeč s Gatorem a přítě bude roving jednoduší. Zbytečně to frustruje a i na Muratovi bylo znát úbytek nadšení po páté nule. Putu dávám na 80 a Mýšovku na 245.
Mýšovku asi změníme a budem počítat zásah terče za bod. Určitě je cenější, když ho někdo trefí 5x,než jeden nahodilý zásah středu. To samé lítací terče.
Máme vymyšlenou novou atrakci a specielně ty,milý Griffine budeš potěšen. Muratova přednáška je z větší části nahrána, ale mám pocit, že to nejcenější jsem se dozvěděl v osobních rozhovorech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se po dovolené konečně dostal k výsledkům a fotkám z Naadamu a tak zkusím rychlokomentář:

- super výsledky, hlavně terčovky a královská, celková úroveň stoupá turnaj od turnaje, že by SanDurův virtuální trénink?
- ještěže jsem si loni semtam vyhrál v TL nějakou tu "medaili", letos na mě nezbývají a dobývat je bude čím dál těžší Very Happy , což je dobře!
- To nejen v TL ale i HL - mám na mysli to dobývání. Pomalu se blíží doba, kdy umístění v první desítce už bude úspěch cheers .
- zařazeno hodně dálkovek - což je dobře. Sice jsem skoro ve všech propadnul, ale pravidelné zařazení delších disciplin vyvolá tlak na kvalitu luků i šípů a samozřejmě jejich pravidelný trénink a tím i zlepšení střelců.
-Jenom by se v těch delších disciplinách mohla "usadit" vzdálenost, aby se opakovala na více turnajích. Pak to stojí za to se na to připravovat.
-"50" už je standard, ještě ten zbytek a bude to.

Závěrem:
- Mrzí mě, že jsem nemohl střílet druhý den a neslyšel povídání Murata.
- Spousta nápadů - kombatové figury bezva, houpací kůň zpestření (i když nás s Jenešem Malej Griffin málem málem uhoupal k smrti!! Evil or Very Mad což nebylo na střelbu zrovna ideální.)
- Všetický roving "přitvrdil" ale tradičně sednul Myšovi a Pavlovi Hřebíkovi. Jak vy to chlapi děláte? Asi holt s tím lukem střílíte! scratch
- Pohodová atmosféra - díky!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

Byl to luxus... Děkujeme.

MK Opava
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 4:09 pm    Předmět: Citovat

Doufám, že jsem toho Picasa konečně přepral.

http://picasaweb.google.com/gator878/VEtickNaadam2008
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 12:01 am    Předmět: Citovat

Ty jseš ale zvedavej. Poveselili jsme se hustě!! Ja, Ajuta, Komtur, a ješte pár dalších. Lemtali jsme pivo jak nezavřený (zřejmá dehydratace přes den) zaviděli Ajutovi krásnou první cenu,co dostal od Mýši,kouřili vítězný doutníky, A zase nasávali pivo. Když někoho napadlo prokládat ty hektolitry piva skotskou!! tak jsem zdvorile odmítl,a během několika chvil jsem se odpotacel do stanu.(bylo prý 3:15 hod. ,naštěstí,jsem nezemřel.) Tohle tedy vím,,nebo alespoń tuším. Jak to všechno dopadlo po 3:15 hod.raní bude muset napsat nekdo jiný.
m.



zeli napsal:
Výborná akce. Škoda že jsme museli v sobotu brzo odjet.
Co večírek, byl ?
Nikdo tu nepíše, jak jste se po přednášce poveselili.

_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

teď už jenom hromadu odpadků. Laughing Veškeré náležitosti jsou uloženy v ústředním archívu Kamberských rytířů a hlídány ostražitým Vendelínem. Tvoje cena je ve Všeticích, diplom nějakým nedopatřením u mne a Prokopovi ho vystavím, až budu ve Všeticích, tedy koncem příštího týdne. Například Michala Kořínka už s diplomy trýzním dva roky a hryže mne svědomí. Příště musím vyhlásit jenom jednu kategorii a všechno vyhrát, protože výroba diplomů mi neskutečně pije kref Evil or Very Mad
Jak je po turnaji, cítím obrovskou úlevu a kaligrafování vnímám jako práci navíc. Nejraději bych vám jenom řekl, jak jste dopadli , ale bohužel jsem obklopen samožery, kteří chtějí mít na své ubohé výkony doklad. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 9:40 pm    Předmět: Citovat

Mýšo, nejede náhodou někdo z Tvojí blízkosti do Ronova? Jestli jo, zkus najít na kompostu aspoň Prokopův diplom a poslat ho tam. Dík
A co jsem to já vlastně vyhrál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

bez pozdravu z Hradce?? Strašně Confused Dostal jsi cenu a Pithart diplom, ale protože jste tam nebyli, hodil jsem to na kompost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

Výborná akce. Škoda že jsme museli v sobotu brzo odjet.
Co večírek, byl ?
Nikdo tu nepíše, jak jste se po přednášce poveselili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

Foto z naší skupiny:
http://picasaweb.google.cz/zelenek/Naadam08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 4:01 pm    Předmět: Citovat

Muratovy fotky najdete na
http://picasaweb.google.com/kemankes/VseticeNaadamTraditionalArcheryEventInCzechRepublic

Mám tajný tip na vítěze fotografické hitparády. Jistě vstoupí do všech učebnic požární ochrany Laughing
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 12:14 am    Předmět: Citovat

Kydliman napsal:
Takže bys měl být absolutně neschopný něco nastřílet a přesto jsi dosáhl nejlepších výsledků. Děkuji, opravdu dokážeš člověka ponížit.

Pokud není turnaj tak blízko, že dopoledne přijedu a večer odjedu, je to tak vždycky Crying or Very sad Strašně hulím , chlastám a žvaním. Nemít Murat ruku v ledu a střílet svým lukem, vyhrál by asi on. Sledoval jsem jeho techniku velmi pozorně a je v podstatě dokonalá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 11:57 pm    Předmět: Citovat

http://www.postopachvlku.cz/reportaz_naadam2008.php
Vypadá to, že v kategorii dětí do 13 let je pořadí takovéto:
Prokop Pithart 509
František Špaček422
Malý Griffin 345

Zapoměl jsem vydat pokyn, aby děti byly označeny. Pokud se ve výsledkovkách někdo najdete a byli jste lepší, neprodleně mi to oznamte, jinak budou diplomy vydány zákonným zástupcům- při neslavnostním vyhlášení o půlnoci všechny slušné děti spaly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

Takže bys měl být absolutně neschopný něco nastřílet a přesto jsi dosáhl nejlepších výsledků. Děkuji, opravdu dokážeš člověka ponížit.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

Pro ty, kdo nebyli přítomni : V tradičním luku jsou výsledky posunuty o jedno místo. Tedy vítězem se stal Ajuta. Druhý Zelí(má u mne diplom a cenu), třetí Pavel "Perchta" Hřebík (sledovali jsme ho, jak v roští hledá šíp a vypadalo to, že ta m strášá bílá paní)
Z neomezené moci, kterou jsem si svěřil, jsem se diskvalifikoval z důvodu absence tréningu, kocoviny, stresu a absence spánku vlivem vtipných telefonátů a pozdní chůze na lože. Tudíž jsem byl jako zfetovaný a to nepla


Naposledy upravil Mysa dne st červenec 02, 2008 12:00 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drobcek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 365
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

Gator napsal:
Moc pěkný fotky, Drobčeku. Perfektně jsi zachytil genius loci, až se mi zastesklo.


Fotoaparat drzela v ruce Pajinka... love3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 1:25 pm    Předmět: Citovat

No, až jí stáhnu z kamery. Na to budu mít čas o dovolené, takže počítám, že to bude někdy v srpnu. Pokud se toho chce někdo ujmout, budu jenom rád.
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kebule
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 290
Bydliště: KLADNO

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

chtela jsem se zeptat, kdy a kde bude ta prednaska ke stazeni???
diky

jo jinak bezva jako obvykle thumbleft
_________________
"Ne každý zpívá bez křečí. Ne každý má to štěstí, aby jako jablko k cizím nohám spad."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

Moc pěkný fotky, Drobčeku. Perfektně jsi zachytil genius loci, až se mi zastesklo.
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drobcek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 365
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Pokud by vam to nevadilo, dovolil bych si dodatecne vyhlasit nejlepe obleceneho souteziciho ... myslim, ze s prehledem vyhral Ajuta a jeho barevne gate Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drobcek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 365
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 12:39 pm    Předmět: Citovat

Kdo by mel chut pripomenout si skvelou vikendovou atmosku tak par fotecek je na:

http://www.postopachvlku.cz/galerie_naadam2008.php


cheerio Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.