Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

3D Nepřevázka.
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 12:37 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
pan Ishi byl v bedn? Shocked
http://www.tvmb.cz/televizni-vysilani

Jo, dosatali jsme avizo ,ale m?l si vzít druhé brýle tyto mu nesednou Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 9:01 pm    Předmět: Citovat

thumbright
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 6:23 pm    Předmět: Citovat

pan Ishi byl v bedně Shocked
http://www.tvmb.cz/televizni-vysilani
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

mh napsal:
Myslím, Mýšo, že jsi se někde zmínil, že v naší době a v našich končinách je vypouštění šípu palcovým zámkem s prstýnkem natolik nepoužívaný a neznalý způsob, že se o něm nikdo a nikde moc nezmiňuje a neřeší to nakonec ani pravidla EAA 3D pro PB-HB. V podstatě to není ani jedna z v pravidlech uvedených možností vypouštění šípu a teoreticky by ten prstýnek někdo mohl nazývat třeba i vypouštěčem.
Protože mnoha lidem(nemusí to být ani na našich závodech) někdy vadí i podstatně menší detaily, považoval bych asi za vhodné to včas v pravidlech doplnit nebo jinak upřesnit.
..............má pravdu bylo by dobré toto doplňit !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 8:39 am    Předmět: Citovat

Nemohu si pomoct.
Podle odpovědi a smajlíků je Mýša asi zhulenej Laughing Laughing
Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 12:48 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 12:10 am    Předmět: Citovat

Myslím, Mýšo, že jsi se někde zmínil, že v naší době a v našich končinách je vypouštění šípu palcovým zámkem s prstýnkem natolik nepoužívaný a neznalý způsob, že se o něm nikdo a nikde moc nezmiňuje a neřeší to nakonec ani pravidla EAA 3D pro PB-HB. V podstatě to není ani jedna z v pravidlech uvedených možností vypouštění šípu a teoreticky by ten prstýnek někdo mohl nazývat třeba i vypouštěčem.
Protože mnoha lidem(nemusí to být ani na našich závodech) někdy vadí i podstatně menší detaily, považoval bych asi za vhodné to včas v pravidlech doplnit nebo jinak upřesnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ishi
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Černošice

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 11:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj mh,bylo mi hned jasné,žes to s prodejem luku nemyslel vážně a že to byla jenom reakce na situaci, která se tak nešťastně v naší kategorii žašmodrchla po Nepřevázce. Teď je ale fakt všechno vyjasněné a v pohodě a můžeme se těšit na Žleby. I Tobě přeju hodně přesných šípů. Ishi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 11:13 pm    Předmět: Citovat

Pravidla nám už na stránkách svazu vyvěsili . A jsme jediná kategorie které připoměli povinost podepsat si šípy.
Vítejte do IQ 60 Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Ishi, promiň, že odpovídám až nyní.
Jsem potěšen tvým zájmem o koupi luku, ale bohužel už v době, kdy jsi to zde napsal, bylo pozdě.
Přeji ti hodně přesných šípů.
mh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ishi
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Černošice

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 12:24 am    Předmět: Citovat

KOUPÍM:(ano tento příspěvek patří sem)
Nový jezdecký luk TATÉ II, 53 lbs pana mh.
Jestliže se panu mh v naší kategorii PB-HB nelíbí, nevidíme v tom problém.Luk samozřejmě za pořizovací cenu odkoupím, abych ho zbavil stresů. My jsme si všechny nejasnosti, které vznikli především tím, že naše kategorie nebyla přesně definována, vyjasnili a s Jirkou Kučerou se kontaktovali a situace v naší primitivní kategorii je naprosto v pohodě. Až tedy na ten jeden přebývající luk pana mh, který jsem ochoten okamžitě odkoupit. Zdravím všechny lukostřelce. Ishi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 11:41 pm    Předmět: Citovat

Pěkný den, vstoupím do debaty s technickou poznámkou.
O problému s diakritikou jsem se dověděl včera večer, začal to s poskytovatelem hostingu řešit a dnes odpoledne se vše jevilo jako vyřešené. Pokud chybí nějaké věcné příspěvky, jde to na vrub jim a pokusím se zjistit, jestli není někde nějaká rozumná záloha, ze které by se to dalo vytáhnout. Já teď moc nestíhám (jak je u mne poslední rok zvykem) a tak jsem výpadek příspěvků nezaregistroval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 10:20 pm    Předmět: Citovat

Napeska napsal:
Ja jen za sebe bych do kategorie PB HB dal luky max 50 palcu dlouhe max. Wink


No to určitě, už se na vás těším a mám ELB - délka 2 metry. Very Happy To je kategorie PB- HB a ne jenom HB!!! Od května to "mastím" občas s vámi s longbow bez laminátu, takže uvidíme - jezdci z českých luhů. I když teda pravda, ty vaše výsledky - to zase klobouk dolu, to budu muset ještě dooost dramaticky potrénovat, to zase jo. notworthy

Re mh:
mh napsal:
PRODÁM:(ano tento příspěvek patří sem)
Nový jezdecký luk TATÉ II, 53 lbs.


No, když jsem viděl tvoje fotky s koněm v mongolském převlečku + "vymazlený luk", tak bych to asi nedělal. Oni si tady od včera jenom vyjasnili detaily ale protože zlobily české fonty, tak to bylo částečně nečitelné a teď je kus diskuse pryč - vymazáno. Zřejmě tam právě bylo něco špatně. (z hlediska fontů). V zásadě ale mám pocit, že všichni došli k celkem přátelské shodě. Takže nestojí za to, házet luk do žita. Doufám, že se ještě v této kategorii utká pořádný anglický dlouhý luk s asiaty!!!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 6:42 pm    Předmět: Citovat

toho jsem se přesně bál Laughing
V každém příspěvku budem muset psát, že pravidla akceptujem, nebo nejsme lukostřelci Laughing
Ona tady zmizela dvoudenní debata, kde jsme si to vyjasnili
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vladik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 14.10. 2008
Příspěvky: 230
Bydliště: Michalovce, SR

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

xexe, vy ste dobry....ze max 50 palcov....o rok to bude 48....a neskorej
sa budu kvalifikovat iba majitelia tureckych lukov....
mimochodom, nic mi do toho nie je, ale varovanie MH by som bral vazne....
btw, kebze nedostanem pred tyzdnom zasielku s 53 palcovym Tate, tak nad ponukou MH nevaham....xexe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

PRODÁM:(ano tento příspěvek patří sem)
Nový jezdecký luk TATÉ II, 53 lbs.
Nechal jsem si ho od Tomáše udělat proto, abych se po několika letech sportovní lukostřelby trochu odpočinul od počítání bodu za bodem(jinak to ani nejde) a s tímto lukem se jen tak bavil. A ty 3D závody s ním mě připadly jako celkem přijatelné řešení. A hle! Ještě jsem se s ním ani nestačil nepomazlit a už jsem svědkem toho, že čím jednoduší luk, tím větší a nesmyslnější debaty o jeho parametrech, kvalitách a detailech, které, myslím si, jsou pro jeho použití, výkon a výslednou práci s ním skoro nepodstatné.("zlatý" BB) Skoro mám pocit, že řada lukostřelců místo toho, aby věnovala ke zlepšení svých lukostřeleckých schopností víc času práci před terčovnicí, věnují víc času klávesnici a teoretizování.
( na Nepřevázku jsem odjel s horečkou, vrátil se s větší a ta svině mě zužuje dosud, Možná i ona píše tento příspěvek. Jak jsem před chvílí pročítal toto téma, našel jsem tam podle mě dost technických hloupostí. Až bdu zdravotně víc v pohodě, zkusím to vysvětlit)
P.S.
Možná by bylo stálo za to apelovat na pořadatele závodů, aby příště vypsali i kategorii " Můj luk". Každý tak bude mít celkem jistotu výhry v této kategorii a nebude potřeba dohadů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 5:31 pm    Předmět: Citovat

beze stopy zmizely příspěvky z časů špatné diakritiky. To je veliká škoda, protože jsem si ráno přečetl krásné myšlenky pana Ishiho a teď jsem chtěl na to navázat.
Holt jsme kategorie, která se většinou trochu stydí, že to nestřílí z koně Laughing
Musím říci, že kdyby někdo přitáhl s mongolskou lopatou delší než 160 cm, byl bych proto, abychom ho nepřeměřovali.
Sám toužím po luku kratším než metr Laughing
Mám pocit, že to v kamarádském duchu je. Když nám Chiméra loni otevřela kategorii- budiž za to věčně velebena- tak Turbo řekl, ať se domluvíme. Vůbec nám to problémy nedělalo, protože střílíme zhruba tím samým.
Musíme se smířit s tím, že klepeta jsou rozevřena takto široce, aby mohli střílet i Maďaři.
Lukostřelec má vlastní kategorie a nelze se zlobit na lidi, kteří si pořizují luk tak, aby mohli všude.
Když mi byl luk kontrolován a chtěli mi na mé zdobné malování lepit hnusnou papírovou samolepku s libráží, dost jsem se cukal a doufám, že tyto praktiky nebudem zavádět Wink
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 4:00 pm    Předmět: Citovat

turbo napsal:
Question kontorla zbrani probiha - tedy hlavne na EC a ME byli jsme svedky kdy byl strelec prerazen z TRRB do BB kuli pridelanemu paruzku na stredu. byli jsme kontrolovani jestli mame podepsane sipy na trubce. to je v poradku. jestli si podobne aktivity budeme chtit zavet taky .... tak to nevim to by asi melo byt v duchu kamaradskeho ferplay. (byt je to podlozeno pravidly ale tady se muze stat - ze treba u deti najdete v toulci dva i tri ruzne druhy sipu protoze to deti furt ztracej a rodice jim dokoupi dalsi byt treba trochu jine sipy. a mame tady pravidla - jeden druh sipu jedny hroty jedno olepeni a uz je tu rozpor.ale myslim kdo uz byl na nejake vyssi soutezi takto ma ve vlastnim zajmu poradku. prosim neberte to jako nejaky moralizovani jen jsem chtel pripomenout ze vetsina veci je pravidlama osetrena a ostatni by melo byt v dchu ferovosti. nevim jak kdo ale pro me je treba nejhorsi souper moje malickost protoze chci na kazdym zavode byt lepsi nez ten urban minule a sebe prece nemuzu ocuravat ne ? Embarassed tak a je to. turbo
Ano je to pravda vse co zde popisujes .Ja jen za sebe bych do kategorie PB HB dal luky max 50 palcu dlouhe max. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 3:28 pm    Předmět: Citovat

Question kontorla zbrani probiha - tedy hlavne na EC a ME byli jsme svedky kdy byl strelec prerazen z TRRB do BB kuli pridelanemu paruzku na stredu. byli jsme kontrolovani jestli mame podepsane sipy na trubce. to je v poradku. jestli si podobne aktivity budeme chtit zavet taky .... tak to nevim to by asi melo byt v duchu kamaradskeho ferplay. (byt je to podlozeno pravidly ale tady se muze stat - ze treba u deti najdete v toulci dva i tri ruzne druhy sipu protoze to deti furt ztracej a rodice jim dokoupi dalsi byt treba trochu jine sipy. a mame tady pravidla - jeden druh sipu jedny hroty jedno olepeni a uz je tu rozpor.ale myslim kdo uz byl na nejake vyssi soutezi takto ma ve vlastnim zajmu poradku. prosim neberte to jako nejaky moralizovani jen jsem chtel pripomenout ze vetsina veci je pravidlama osetrena a ostatni by melo byt v dchu ferovosti. nevim jak kdo ale pro me je treba nejhorsi souper moje malickost protoze chci na kazdym zavode byt lepsi nez ten urban minule a sebe prece nemuzu ocuravat ne ? Embarassed tak a je to. turbo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JK
Nováček
Nováček


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 11:03 pm    Předmět: Citovat

Ok. Tak snad alespoň tímto nedorozuměním popoženeme vydání jasných pravidel pro PB-HB a postupu při shodném nástřelu.
Možná by se všemu předešlo, kdyby se luky kontrolovaly při prezenci, nevím byl jsem poprvé na ofic 3D závodech, tak netuším jak to chodí.

Jinak každému se při vyslovení Geronimo vybaví nesymetr luk s klínkem jako zakládkou. Ten můj má ale spol jen název, je vyroben na zakázku právě jako jezdecký luk - parametry viz níže a dle popsaných pravidel.

Přeji všem dobrý lov. Wink
_________________
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:40 pm    Předmět: Citovat

Bylo by príma kdyby takové množství IQ bylo v dubnu na Žlebech páč tamní lovení je opravdu velký zážitek Exclamation
Mysa napsal:
Myslím si to taky. Na tyhle krátké vzdálenosti je důležité, aby tě vybavení neúměrně zvýhodňovalo.
Standa slíbil, že pravidla doplní- ono se na to spíš zapomělo, protože kategorii otevřel loni v létě.
Geronimo pravidla nesplňuje, protože je asymetricky vybraný s oknem. Ale popravdě řečeno, když si nechám udělat luk s madlem 1,5cm tlustý a na něm udělám kožený buřt na zlepšení úchopu, ten efekt je dost podobný, jako by luk měl okno. Vyosení šípu bude 0.75mm Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

Hoj Jirko, naprostý souhlas , co zde píšeš , sám vlastním dřevěný luk a musel jsem ,,přezbrojit" .Koukni jestli chceš střílet v naší kategorii tak mě osobně to je jedno . Jestli ti nebude vadit ,že budeš IQ 60 , tak klíďo šajpuj s námi . Wink
Jirka H. napsal:
ČUS Napeska
Já to beru jako odpověď i pro sebe - pro druhého Jirku. Trochu mne mrzí,že ty vaše jezdecké luky nejsou společně pod TRLB. Z mého pohledu se výhody a nevýhody obou typů vyrovnávají a limitující jsou spíš schopnosti a dřevěné šípy. Kdo je na tom bit, tak člověk ve vaší skupině se skutečně dřevěným lukem. Si myslím. Myslíš?

Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 4:36 pm    Předmět: Citovat

Myslím si to taky. Na tyhle krátké vzdálenosti je důležité, aby tě vybavení neúměrně zvýhodňovalo.
Standa slíbil, že pravidla doplní- ono se na to spíš zapomělo, protože kategorii otevřel loni v létě.
Geronimo pravidla nesplňuje, protože je asymetricky vybraný s oknem. Ale popravdě řečeno, když si nechám udělat luk s madlem 1,5cm tlustý a na něm udělám kožený buřt na zlepšení úchopu, ten efekt je dost podobný, jako by luk měl okno. Vyosení šípu bude 0.75mm Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 3:56 pm    Předmět: Citovat

ČUS Napeska
Já to beru jako odpověď i pro sebe - pro druhého Jirku. Trochu mne mrzí,že ty vaše jezdecké luky nejsou společně pod TRLB. Z mého pohledu se výhody a nevýhody obou typů vyrovnávají a limitující jsou spíš schopnosti a dřevěné šípy. Kdo je na tom bit, tak člověk ve vaší skupině se skutečně dřevěným lukem. Si myslím. Myslíš?

Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 2:13 pm    Předmět: Citovat

Za Pražské větve, jestli je to tak,že J.K. okno na luku nemá tak se panu J.Káčkovi OMLOUVÁME , i když včera pan Ishi sledoval kdo,že to je ten pán se self nocky a dlouhým lukem netušili jsme ,že je v naší kategorii .Jde o to ,že docela dlouho jsme usilovali o otevření IQ kategorie což se nakonec podařilo tak jen chceme,aby tato kategorie byla košer pro tyto ,,postižence" . Wink
Mysa napsal:
Už jsem s Jirkou mluvil a omluvil se. Poplašnou zprávu šířily Pražské větve po Jiřího odchodu .
Standa slíbil, že chybějící kategorii do pravidel doplní.
Ono toho bylo v PBHB víc, i duralové šípy. Jelikož svaz kategorii otevřel, ale nedefinoval, asi by bylo v pořádku i kdyby střílel Cobhamem.
Závod byl velmi pěkný a opravdu pracně udělaný. Pepa se vytáhl.
Takže máme v kategorii dalšího vlčáka a budu se muset víc snažit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 1:50 pm    Předmět: Citovat

Hoj Myso
To kafe máš u mne. Já pospíchal vyzvednout děti od babičky aby nezešílela laughing5 .
Dnes jsem ten prstýnek vyzkoušel a zrakvil šípy.

Můžu s vámi ve skupině -tvar longbow do 160cm bez okna lamino kompozit a dřevěné šípy?

Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 1:18 pm    Předmět: PB HB a geronimo Citovat

v pravidlech přesná definice jak má pb HB vypadat fakt není - ale loni TOMአJonák s tím lukem Geronimo střílel s carbonem TRRB a letos jeho syn je s tím lukem myslim v BB.a váš kolega měl dřevěný šípy - ten luk nemá okno a geronimo je mimostřednej luk - ai kdyby si do držadla navázal fošnu 5 cm širokou tak to na luku nic nemění - za Chimeru - nebudeli stanoveno jinak je pro nás Pb HB jezdecký mimostředný krátký luk a sípy dřevěné s peřím, vypouštění za šíp, rukou nebo prstýnkem. ale nepřevázka by la hezká fakt že jo a mýšovigratuluji k dvaapůltému místu. Ten rozstřel tam chyběl ale snad se to příště napraví.
turbo Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 1:08 pm    Předmět: Citovat

Taky musím závod pochválit, trať byla super příjemná. Pepa se vytáhl.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 12:57 pm    Předmět: Citovat

Už jsem s Jirkou mluvil a omluvil se. Poplašnou zprávu šířily Pražské větve po Jiřího odchodu .
Standa slíbil, že chybějící kategorii do pravidel doplní.
Ono toho bylo v PBHB víc, i duralové šípy. Jelikož svaz kategorii otevřel, ale nedefinoval, asi by bylo v pořádku i kdyby střílel Cobhamem.
Závod byl velmi pěkný a opravdu pracně udělaný. Pepa se vytáhl.
Takže máme v kategorii dalšího vlčáka a budu se muset víc snažit Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

S Jirkou jsem byl ve skupině tak se ho musím zastat. Skutečně splňoval podmínky PB-HB. Madlo symetricky vybrané, bez klínku, oknem bych to rozhodně nenazval. Určitě nikde nebylo užší než 1,6 cm. Materiál luku dřevolaminát, delší jak 160 cm ten luk taky nebyl. Šípy měl dřevěné a dokonce se self nock.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.