Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky pana Kýzla
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
atlatlista
Nováček
Nováček


Registrace: 22.2. 2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 12:13 am    Předmět: Citovat

Nechávám si od Kýzla delat druhý luk né že by ten první byl špatný ,to ani náhodou byl jsem sním nad očekávání úspěšný (a co sem netrefil za to můžou moje olšový ručičky), ale chci přejít z HL na TL a nechal jsem si zvýšit sílu Cool . Až ho budu mít dám sem vědět jak to z něho lítá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 6:53 am    Předmět: Citovat

Ještě se vrátím k tomu nátahu. Díval jsem se na normu AMO STANDARTS. Tah luku se standartně definuje pro délku nátahu 28", to ví každý, ale ta délka nátahu 28" je ve skutečnosti dvojí: Pro výrobce je definována jako vzdálenost od lůžka tětivy po bod opření na madle (to je 26 1/4") plus 1 3/4", tedy celkem těch 28".
Pro ostatní (tedy nevýrobce) je těch 28" od lůžka tětivy po čelo madla luku, což může, ale nemusí být úplně totéž.
Když ještě uvážíme, že výška předpětí luku (sportovního) je tak 21,5 až 22 cm, tedy 8,5 palce, tak takový luk natahujeme jen o 17 3/4" , tedy o 45 cm.
Tady jsem udělal chybu při těch výpočtech účinností luků, protože jsem počítal ten integrál pod křivkou na dráze 50 cm a ne s těmito 45 cm.
Tak to budu muset poopravit.
No ale pro vás, co pro někoko vyrábíte luk a chcete mu říct, jaký má standartní tah na 28" nátahu, tak nezaponeňte, že na tilerovací tyči to budete od místa opření madla natahovat na těch 26 1/4", tedy 66,7 cm Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:34 pm    Předmět: Citovat

hodnotit neci trenerskou praci je silne subjektivni, ja se trenuju sam, zatim se porad zlepsuju ve vsech
disciplinach. Pokud jsem si nechal od Brady nebo od Vidima poradit, tak to fungovalo, to neznamena, ze obcas nejsme na noze Wink , je to ale mimo tema. A Brada kladkam rozumi, jinak by asi u nas nemohl byt nejlepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:50 pm    Předmět: Citovat

Jednou jsem stravil odpoledne u Vidima a dival se na trenink pod vedením trenera. To co s temi lidmi delal bylo na další díl černých baronů. Tragedie. To máš jinak jedno jsme mimo téma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 8:46 pm    Předmět: Citovat

To J.K.:
Nevím, podle čeho se hodnotí odborník, ale u pana Vidíma pracuje jeden člověk, který dělá trenéra druhému a ten je paralympijským vítězem posledních olympijských her v kladkovém luku...nevím co podle pana Kejvala znamená odborník...Question
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 5:36 pm    Předmět: Citovat

Ludek -...odborníci jako Vidim nebo Hadaš. To jsou dva co to zrovna neumí a kladkové prodávají. Já tomu tedy moc nerozumím protože se to všechno změnilo za ty roky Very Happy a jednak mne to vůbec nezajima. Ale když slyším že si někdo u Hadaše objednal kladkovej luk a ten mu potom přijde a on se dívá a krouti hlavou nad tím jak to že tam nejsou ty kladky které tam být měli..... a pak si za měsíc všimne že s těmi kladkami střílí zrovna ten prodávající a který mu je vyměnil.....to se stalo před několika lety....

Orange..... nejlepší je ta digi váha. Vemeš tyčku uděláš čáru 28" a zatlačíš tak až přední hrana bude u 28" a znáš skutečnou sílu. Potom si čmrkneš na tyčku svoji délku nátahu...nátáhneš šíp někdo ti udělá u přední hrany čárku a zase to změříš. Je to velice důležité hlavně pro výběr šípů protože luky se dělají v toleranci + - 2 libry od značeného údaje. Když ne tak si vem mincíř luk posad na otevřené křídlo dveří a zase natáhni-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

JardoM, Manzelka je ve 9 mesici, sahnout ji ted na digitani vahu, tak si uz zezastrilim. Jinak to dobrej napad pokud clovek potrebuje jedno mereni.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:39 pm    Předmět: Citovat

Kdyby sis z několika klacků ztloukl jednoduchý stojánek (tilerovací tyč) postavil jej na osobní váhu, na něj zavěsil ten luk s tím označeným šípem, vynuloval, nebo si zapsal tu počáteční váhu, a pak tlačil na tětivu až po danou značku na šípu, tak to máš přesně totéž a tisíc korun ti zůstane Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:15 pm    Předmět: Citovat

Kluci sporťáci nepouzivaji likarskej obracebej mincir Laughing jako je tento ?



Bohuzel stoji ale okolo 1000Kc Evil or Very Mad
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:15 am    Předmět: Citovat

Lidi co nedelaji luky nemivaji doma tilerovaci tyce , slo mne hlavne o zpusob jak pri tom zaveseni neposkodit luk Cool
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:39 am    Předmět: Citovat

Je to tak, stačí, aby se někdo druhý podíval, kam ti při nátahu dosahuje na madle špička šípu a pak luk někam zavěsit (na skobu nebo tilerovací tyč) a s tím šípem to na stejnou délku natáhnout přes ten mincíř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:33 am    Předmět: Citovat

Jaroslav Kejval napsal:
Pouze né tady v čechách protože jednak těm kladkovým lukům nikdo nerozumí a ti co tomu rozumí tak si to velice dobře střeží aby náhodou nebyl někdo lepš než oni. V US je úplně jiná situace tam si prodejce nedovolí třeba kupujícími vyměnit na luku kladky a tak mu je prodat. Jednak ty luky maji seřízené takže na ně nemusí ani šáhnout..samozřejmě za to zaplatí. Tady ti odborníci v Praze dodávají luky rozhašené tak kdopak by se divil že z nich nic netrefi.
Jak to ze tomu tady nikdo nerozumi, ty prece rozumis vsemu ne? By me zajimalo, ktere odborníky z Prahy mas konkretne na mysli. Bez nejakeho konkretniho pripadu, to je jedna paní povídala a normalni pomluva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

Jardo, parkrat se uz tu narazilo v ruznem kontextu na spekulovani o aktualni sile natahu konktreniho strelce.

Nemas prakticky typ jak to jednoduse a levne zmerit ?

Ja jsem se snazil pouzit u kamarada Rybarcky mincir (ma stupnici i v LB), ale zajimal by mne nejaky overeny postup Rolling Eyes .

Mozna by bylo od veci udelat na to samostatne vlako Question
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 9:51 am    Předmět: Citovat

Alwarezi souhlasím s tebou že z kladkovým lukem se dá za jedno odpoledne střílet dobře. Pouze né tady v čechách protože jednak těm kladkovým lukům nikdo nerozumí a ti co tomu rozumí tak si to velice dobře střeží aby náhodou nebyl někdo lepš než oni. V US je úplně jiná situace tam si prodejce nedovolí třeba kupujícími vyměnit na luku kladky a tak mu je prodat. Jednak ty luky maji seřízené takže na ně nemusí ani šáhnout..samozřejmě za to zaplatí. Tady ti odborníci v Praze dodávají luky rozhašené tak kdopak by se divil že z nich nic netrefi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 9:44 am    Předmět: Citovat

JK ale já nic z rukávu nechrlím Very Happy ty to píšeš sám. Já jsem napsal že teoreticky jsou další dva palce k nátahu +- 3 libry. No a spletl jsem se pouze o dvě libry Very Happy no tak se to přepočítá co na tom? Ty jsi to ale v prvotní iformaci ve které js oinformoval o rychlosti luku toto neuvedl takže jsi tady mátl. Protože se mně to nezdálo reagoval jsem na to. A o tom snad diskuse je... nebo ne

Mně nějakej výběr luku vůbec nezajímá ani osobní kriteria výběru. Lidi maji dost možnosti a´t si každý vybere co chce a co se mu líbí, ale není možné aby někdo napsal že to střílí tak a tak...nebo že to má hladký nátah aniž by to změřil. Pak tady kolují fámy o kilometrových dostřelech luků a jejich závratných rychlostech. proto mé reakce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 8:37 am    Předmět: Citovat

no ja si myslim, ze ked predo mna postavia dva cenovo aj parametrami podobne luky (+/- 10%) tak si vyberiem ten, ktory ma oslovi uz na prvy pohlad tvarom madla, ramien a pod...
kazdy mame urcitu hranicu cenovu aj funkcnu pod (resp. nad) ktoru nechceme ist a pokial sa tam nachadza viac lukov tak vyberame podla ich ladnych tvarov (alebo si hodime mincou:-)

je to ako pri Nikon/Canon diskusiach, neexistuje jednoznacne objektivny pohlad na ne, kazdy ma pre a proti a pri vybere svojej prvej zrkadlovky vyberiem tu, ktora sa mi viac paci alebo lepsie drzi:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 3:15 am    Předmět: Citovat

atlatlista napsal:
Možná má pan .... ty luky rychlejší, ale je mi to jedno ten můj je rychlej dost a navíc se mi móóóc líbí jeho tvar....

.... jen se mi na fotkách nelíbí jejich tvar , který je možná funkční ,ale já to beru z čistě mého estetického hlediska


Samozřejmě proti gustu žádný dišputát. Někdo se chce lukem trefit a jiný zase jen tak kochat, je to každého soukromá věc.

Jen mě napadla taková volná parafráze:

" Ty pušky s rovnou hlavní, možná jsou funkční, ale já to beru čistě z estetického hlediska, móóóc se mi líbí, když má ta hlaveň krásně esteticky zakřivený tvar..." Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:59 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Rozdil je ,ze se klackem nenaucime strilet za jedno odpoledne jako kladkovym lukem!!!
To je blbost, za odpoledne jsem se to naucil tak akorat natahovat, stejne jak normalni luk, jasne trefuju se s tim o neco lepe nez se svym BB, a to mam stejnou kladku jak ma nas nejlepsi kladkar V. Brada, ale ti co strili pravidelne s kladkou na nejake urovni tak trefujou porad 10, sem tam vyjimecne 9, a to netrva odpoledne, ani tyden , ani za pul roku se to nenaucis. Mym cilem u kladky je na 50m trefovat pingpong micek, a to je jeste pekne dlouha cesta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JK
Nováček
Nováček


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:32 am    Předmět: Citovat

Tak Jaroslave, vidím, že podklady k výpočtu chrlíš z rukávu jak tě napadne. Abych předešel mystifikaci ostatních lidí co forum čtou, tak několik faktů: síla na 30" je 42 lb, na 28" 38lb. Můžeš z toho vypočítat o kolik by se změnila grn/lb kdyby byla rychlost měřena s nátahem 30" - ano je to 9,8grn/lb- slušné. Také kolik je nárůst síly na palec od 28" - také ujde. Víc parametrů neznám a ani mě nezajímají, protože mám i jiná kriteria pro výběr luku než jsou holé výpočty.

Přeji hezký den Cool
_________________
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:28 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Rozdil je ,ze se klackem nenaucime strilet za jedno odpoledne jako kladkovym lukem!!!


Musím tě opravit, aby nebyl nějaký nováček uveden v omyl...kladkáčem se nenaučíte střílet za jedno odpoledne(dokonce si myslím, že se s ním naučíte střílet později, než s lukem nekladkovým), ale za to jedno odpoledne se s ním dá celkem dobře začít trefovat. Ale i lidé co si kladkáč koupili(ač nováčci) a chodí k nám na střelnici střílet cca 2x týdně, tak na 30 metrů střílí stejně jako zkušený střelec s půjčeným polarysem a půjčenýmy obyč šípy.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
atlatlista
Nováček
Nováček


Registrace: 22.2. 2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

Rebela nemam zatím jsem ho jen držel a napínal, ale nestřílel. Má ho tu jeden pán v ústí co sem chodí na střelnici tak doufám že si vystřelím. Možná má pan Kejval ty luky rychlejší, ale je mi to jedno ten můj je rychlej dost a navíc se mi móóóc líbí jeho tvar a zpracování. Tím nechci říc že pan Kejval má ty luky špatně zpracovaný neznám je jen se mi na fotkách nelíbí jejich tvar , který je možná funkční ,ale já to beru z čistě mého estetického hlediska a tímto se omlouvám páně Kejvalovi že se mi nelíbí jeho luky ,ale prodáváte fakt skvělé rukavice howgh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 8:26 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Bobe...já tě chápu co mi tím chceš sdělit. Reklamu opravdu nepotřebuji. Ale když čtu ty nesmysli tak bohužel musím reaovat
Jarda Kejval,nemusíš reagovať ! Si nejak postihnutý že sa nevieš ovládať ? Skús byť trochu tolerantný, nechaj ľudí nech si v téme luky od Kýzla píšu čo chcú .Však máš svoj stlpec luky od Kejvala . A napočítaj si do desať skôr ako budeš nabudúce musieť ,u mňa to celkom zaberá na 90%.
_________________
.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

Jeste pro upresneni Kejval zapomnel tah jeho hybridniho luku mam dojem ,ze chtel rici ze byl tah okolo 50 liber plus minus 2 libry jako industrialni standart. Jeste bych chtel upozornit ze na ty nase klacky to neni vubec spatne i pri srovnani s kladkovymi luky ,nebot kdyz ctete ty vykony jako 330 stop za sekundu tak si nezapomente uvedomit ,ze kazdy test je provaden na natahu kladkoveho luku 70 liber a sip ma vahu 6 grains na libru natahu a ja nekde videl i 5 grains na libru natahu aby udivovali divaky u chronografu. Jeste nesmime zapomenout ,ze kladkovy luk pouziva spoustec na tetivu a ten dik temer zadnemu treni o tetivu zrychli sip o 5-7 stop za vterinu a tak Kejval a jasne dalsi si mohou klidne pripocitat ke sve poc. rychlosti nejmene 5 stop za vterinu ,kdyz strili s rukavici . Tohle porovnani pripominam pouze na dukaz ,ze ty nase klacky nejsou tak pomale . Rozdil je ,ze se klackem nenaucime strilet za jedno odpoledne jako kladkovym lukem!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:23 am    Předmět: Citovat

Takže Jirko Kučero vysvětlím ti tvoji záhadu s rychlostí toho luku, takže máš luk který má 38 liber na 28". Tvůj nátah je 30 palců. tedy kdyby jsis změřil aktuální tahovou sílu tvého luku na těch 30" věděl by jsi že to nemá 38 liber ale teoreticky 3 libry k 1" nátahu. ( to opominu že těch 38 liber nemuselo být 38 liber ale i klidně + 2 libry tolerance kterou výobci dávají, to by bylo potom zase jiné)takže ty jsi tahal luk neboli střílel lukem při tom testu o síle 44 liber!!!! Tvůj dřevěný šíp tedy neměl 11 grains jak píšeš ale při 415 grains to vychází na 9,3 grains!!!! Samozřejmě rychlost 182 ftps jak píšeš už je tím pádem je něco jiného a to se dá považovat. U recurve luku obvyklý výkon. Tím pádem ten karbonový šíp ale při váze šípu (bez hrotu) 7,3 grains na 1 palec trubky na délku 32" má 233 grains + 90 grains hrot bude mít 7,3 grains na libru. To je celkem lehký šíp a z takovým šípem jsou ty rychlosti již jak popisuješ. Tedy těch 198 ftps!!!
Já novým modelem 56" hybridního luku jsem z dřevěným šípem střelil při váze 9,05 grains 193 ftps, při váze dřevěného 10,7 grains 183 ftps, z karbonovým šípem při 7,7 grains již 204 ftps a při 5,8 grains již 220 ftps. a to mám můj nátah jen 27".

takže je příště důležité uvědomit si kolik z toho luku vlastně tahám při tom výstřelu jinak to je jen pouhy nic neříkající údaj. Ale mohu tě ujistit že díky tomu, že tomu lidi nerozumí se všude objevují závratné rychlosti ale když to potom veme odborík tak zjistí že to je blábol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JK
Nováček
Nováček


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 1:13 am    Předmět: Citovat

Rebela jsem viděl zatím jen jako prototyp, nevěděl jsem, že ho už je v prodeji. Škoda, že ho ještě nemáš rád bych se na něj ve Všeticích podíval Wink


Nátah mám cca30, jak jsem psal níže.
_________________
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
atlatlista
Nováček
Nováček


Registrace: 22.2. 2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 11:41 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se JK Embarassed nevšim jsem si že jsi odpověděl na ten dotaz ale kýzl má podobného,, drobečka '' a stejně jako rebela ho nemá na webu AVE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 11:40 pm    Předmět: Citovat

Bobe...já tě chápu co mi tím chceš sdělit. Reklamu opravdu nepotřebuji. Ale když čtu ty nesmysli tak bohužel musím reaovat

Buky...vidíš sám ten luk nemá žádný deflex. Deflex na luku slouží k čemu???

JK... promiň že to tak píši ale s těmi výsledky jeď hned za Kyzlem aby si dal ten luk na testy aby mu vyšla na tento luk recenze v US Magazinech. Jelikož nad tím zblednou všichni špičkoví US výrobci. Takový roky se patlají ve vyváženosti profilů aby dosáhli z bídou takových výsledků které jsi naměřil. Přitom jim stačilo aby na luku nechali jen reflex. Ještě prosím nám tady napiš jaký že to máš dlouhý nátah když píšeš že jsi měl karbonový šíp 32" dlouhý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
atlatlista
Nováček
Nováček


Registrace: 22.2. 2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 11:33 pm    Předmět: Citovat

ahoj mám geronima a jsem s ním nad míru spokojený má garantovaný nátah na 28 palců , ale zvladne i více jak mi osobně předvaděl pan kýzl. Co se týče výkonu luku klidně vám ho změří jak na rychlost tak jeho nátahovou sílu, vím to mám to za sebou a s naprostou ochotou ze strany pana kýzla. Ten malý luk na fotce sice nevím jak se jmenuje ,ale domnívám se že jde o kýzlův ,, dětský''luk vyráběný od 15 lb ,ale nátahem 28 palců a nově vyrábí REBELA novinku se siahy jedinou výhradu jsem měl proti termínu dodání nového luku který se protáhl (a já se tak těšil) nejspíše proto že nikoho nevyhodí ,ale s každým si popovídá co hrdlo ráčí. Na kvalitu si rád počkám AVE P.S. na ústupovce jsem s geronimem došel na 100 metrů Banana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JK
Nováček
Nováček


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 12:41 pm    Předmět: Citovat

Vason napsal:
To JK: Tak to je velika krasa Thumbs Up Moc pekna sbirecka. Apropo ten treti (nejkratsi) zespodu, to je co zac?


Horsefeathers Alexbow - 25lb
_________________
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 11:50 am    Předmět: Citovat

To JK: Tak to je velika krasa Thumbs Up Moc pekna sbirecka. Apropo ten treti (nejkratsi) zespodu, to je co zac?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.