Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Finále EC 3D Sedmihorky 12.-13.9.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 3:01 pm    Předmět: Citovat

Embarassed Vážení - Chimera jako klub se tímto omlouvá všem lukostřelcům za neštatstné ukončení EC kde se nzvládlo dustojně provést vyhlášní výsledků vlastního Evropského poháru.

Přesto že jsme byli pořádajícím klubem - vyhlášení a ceremonie na závěr nebyla v rozsahu oprávnění našeho klubu a proto jsme jen spolu s Vámi mohli smutně přihlížet že EAA tuto událost " vychladila".

Vyhlášení a ceremonie pro ukončení samotného závodu Sedmihorky byla vcelku v normě.
Pavel Urban jmenem klubu CHIMERA HK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 12:12 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
..TRLB si odfukli, že se tě zbavili. Ale zase jim tam přibyl Arni, takže klidu si neužijí...


To si neužijí, protože Arniho výkon v TRLB byl úžasný a to ty moje zdaleka nebyly. Jeho výkon už byl srovnatelný s evropskou špičkou a moc nechybělo a přes tu 200 se v jednom kole přehoupnul. Výkon 382 (194+188) je super.
Pro srovnání: já jsem měl letos na Monínci 325 (160+165), což je výkon o kategorii níže. Ještěže tam Arni nebyl, slupnul by mě jako malinu . tongue8

Arni na stupních vítězů, po excelentním výkonu (2. Edvard Goršič, Slovinsko - cca o 100 bodů za vítězem!!, 3. Petr Tietze, ČR):

_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 11:36 am    Předmět: Citovat

Napeska napsal:
...sedm posvátných šípů, když jim je Vraní indiáni šlohli ,tak Šajeni přemýšleli co provedou no a pak se řekli kašlem na ně a udělali si nové .


Nevyrábět! V pátek přeleštím Ikvéčko, házím ho do auta a valím směr Krumlov a hrrr na Šajeny i s Vraníma indiánama....
Přece jenom je potřeba ty luky "občas" protáhnout! Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 8:32 am    Předmět: Citovat

Citace:
Vzhledem k tomu, že cena je pěkná, (od známého všemistra z Radotína), rozhodl jsem se, že už nikdy na závody nepojedu a tím pádem mi cena zůstane

víš Griffine,to je jako ze Šajeny a sedm posvátných šípů, když jim je Vraní indiáni šlohli ,tak Šajeni přemýšleli co provedou no a pak se řekli kašlem na ně a udělali si nové ,hahaha Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 12:12 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Slyšel jsem, že slavnostní předání Íkvéčka snímala televize Prima


Je to tak, nějaká TV tam byla.. Ikvéčko bude slavné.. Shocked
Chimeráci budou asi vědět podrobnosti, protože šli pro TV ještě střílet. Štáb přijel totiž nažhaven na střelbu Evropa cup finále, která se ale nekonala, protože žádná kategorie neměla 6 lidí se třemi komplet závody, takže finále nebylo nutné a sečetly se jenom body z jednotlivých kol. Takže si natočili předání medailí a pak jim šli Chimeráci ještě udělat alespoň "demo".
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 11:59 pm    Předmět: Citovat

no jo. Íkvéčka sílí v ramenouch a TRLB si odfukli, že se tě zbavili. Ale zase jim tam přibyl Arni, takže klidu si neužijí. Laughing
Cena je putovní, takže i nadále budeš pěkně jezdit na závody a snažit se ji udržet střeleckým umem.
Pěkně mi to pilo krev, že jsem nemohl, ale v sobotu jsem podlehl mamonu. Chtěl jsem alespoň v neděli, ale okolnosti se spikly.
Slyšel jsem, že slavnostní předání Íkvéčka snímala televize Prima
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 11:43 pm    Předmět: Citovat

Fotky taky nemám, jenom "ex post". Takže zde postřílená zvěř (kliknout pro zvětšení):



A pár poznámek:
- byl to krásný závod v krásném prostředí, všichni cizinci z toho byli unešení, Karl Messerer z Rakouska (kateorie HU), mi tvrdil, že ještě nešel hezčí závod a to už pár pátků střílí
- většina zvířat byla daleko, Maďaři se slabšími luky měli v kategorii PB-HB lehký problém, evidentně je to zaskočilo
-to, že jsme se na celou řadu zvířat museli vyklánět do boku nás stálo hodně bodíků, alespoň mně, nakonec mi chyběly na vítězného maďarského kolegu 3 bodíky a to mě mrzelo, protože jsem si říkal, že jsem si měl někde pořádně stoupnout a bylo to, ale tak je to vždycky .."po bitvě je každý.."
- ten bobr v neděli z 5 metrů, kterého jsem dal za 5 Embarassed mě ale teda fakt mrzí ..to jo .. no nic
- ale byly krásné terče a pozice- ta puma ze šutráku nahoře na skalách, první den tak na 24, druhý den tak cca těch 27m, to byla bomba, jeleni byli všichni "vypečení", toho přes rokli (asi č.12) jsem dal pokaždé, toho na č. 25 jenom v neděli, jo a ten muflon ve skalách byl taky pěkně zrádnej...
- dostalo se mi cti, díky tomu, že jsem v poslední době střílel několikrát s PB-HB, že mě přijaly Pražské větve IQ 60, čehož si teda fakt vážím.

Zde fotečka pod státní vlajkou s prezidentem Pikačákem ale bez Myši, který chyběl: Crying or Very sad


- a zde putovní klubová (Větvová) cena Primitiva IQ 60, kterou mi bylo ctí si odvézt, protože Ishi, (druhý po prvním dnu) v neděli, nenastřílel a tím jsem vyhrál dnešní interní klubovou soutěž. Vzhledem k tomu, že cena je pěkná, (od známého všemistra z Radotína), rozhodl jsem se, že už nikdy na závody nepojedu a tím pádem mi cena zůstane :


- zde medailisté v kategorii PB-HB, zlato si (o ty tři body bandhead) odvezl do Maďarska Laszlo Fulep, který je také vítězem letošního seriálu Evropského poháru 3D v této kategorii. Škoda, byl by to tedy cenný skalp Very Happy :

_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Kroutit se říkáš?? To musela být paráda. Úplně vám ty prožitky závidím. Nejsou fotky??
Jo třeba pan Zagloba raději šutoval v kleče neb se bál pádu ze skalní stěny a to jsem mu ještě musel držet luk a Jarin Obročňík dělal jištění ,aby se nám Zagloba neskulil dolů . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Kroutit se říkáš?? To musela být paráda. Úplně vám ty prožitky závidím. Nejsou fotky??

fotky bohužel byl zákaz doprovodu se závodníky po traťi .Ale fotili to chlapíci ze Sedmihorek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Myso, zadny fotky nemam, bo sem tentokrát nefotil, protoze mi to vubec neslo mumum
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
Zavod to byl peknej, skoda ze to rozhodci pokazili umístěním kolíků tak ze na 30% byly blbe vydet zasahové zony nebo se clovek musel na mete trochu kroutit aby mohl vystrelit, nevím proc to delali jeste tezsi, kdyz uz samostné rozmístění zvírat v ternu bylo hodne tezke a obtízne se hádaly vzdálenosti. Jak to vidíte ostatní co jste tam byly?

Ano,souhlasím s tebou .Ale závod to byl opravdu pěkný i vložený závod se mi líbil. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 10:07 pm    Předmět: Citovat

Kroutit se říkáš?? To musela být paráda. Úplně vám ty prožitky závidím. Nejsou fotky??
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 9:58 pm    Předmět: Citovat

Zavod to byl peknej, skoda ze to rozhodci pokazili umístěním kolíků tak ze na 30% byly blbe vydet zasahové zony nebo se clovek musel na mete trochu kroutit aby mohl vystrelit, nevím proc to delali jeste tezsi, kdyz uz samostné rozmístění zvírat v ternu bylo hodne tezke a obtízne se hádaly vzdálenosti. Jak to vidíte ostatní co jste tam byly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

Tak je tam prihlasenych 100 zavodníků, z toho 44 z cech, tak to bude docela zajímavý závod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 6:15 pm    Předmět: Citovat

munky2 chlapi honem se přihlaste na sedmihorky -teda kdo jěště není - at máme představu o počtech pro 50 lidí se dva okruhy určo stavět nebudou. turbo
ps - sem zvědav kdo vyhraje vložený závod,.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 3:28 pm    Předmět: Citovat

Exclamation Exclamation POZOR POZOR Exclamation Exclamation
pravidla na vložený závod v rámci Sedmihorek - "Vítěž bere vše"jsou k dispozici u mě na meilu. turboplacky@seznam.cz na vyžádání pošlu. jinak budou vyvěšena v rámci závodu u rozstřeliště. turbo Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 12:01 am    Předmět: EC SEdmihorky12.-13.9.2009 Citovat

Cool Smile nazdar chlapi -dovolte mi pár informací k EC - tak 1. sedmihorky staví chimera -a osvědčená dvojice Dlesek Turbo byla vybírat trať - res. tratě - budou totiž 2 okruhy - jestli je Vám naše záludnost - viz Adršpach či žleby blízká tak se máte na co těšit - teren je k šípům milosrdný ale nikoli k lidem - stoupáky a převýšení , pár skalisek se taky najde ale je to pískovec . 2. bydlí se v Kampu - a protožer je závod na dva dny tak jsme Vám připravili jetšě vložený závod - !Vítěz bere vše" pravidla budou k dispozici na našich stránkách a dám je i sem abyste se mohli připravit. (Prstýnek si na Žlebech vyhrál "Hadíé luk" tak doufám se nenecháte zahanbit ani tady . V kampu je možno stanovat nebo bydlet v chatičkách - hospoda funguje už od 7 hod tak je to v pohodě. a 3. k tomu EC - at ec nebo ne EC - je to závod jako hrom - bude tu kuúpa cizinců - hodně madaru střílí PbHB a TRLB a tak budete mít mysli hodně soupeřů a na dobrý urovni - po závodě se v neděli střílí finále - na 6 ks 3D terčů to je zas docela masakr na nervy a je to před lidma v kampu nikoli ve hvozdech českého ráje.
Budeme moc rádi pokus se Vás přihlásí co nejvíc v madarsku bylo ke 170 závodníků a před tím v POreči asi 150 lidí
koukněta na staránky a přihlašte se do registrací (je to anglicky ) a to hlavní kemp není nafukovací tak si blokněte chatku či plac na stan - a je tam super i pro rodiny - koupání, mini golf a hlavně LUKOSTRELBA. sdrečně zveme - CHIMERA HK a turbo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 1:30 pm    Předmět: Finále EC 3D Sedmihorky 12.-13.9. Citovat

Zdar vsem, viz datum nahore bude finale evropskeho poháru 3D, podle toho co se strilelo ted v Madarsku, by to mohlo být zajímavé pro porovnání se zahranicními střelci. Prihlasit se muze kazdý s licenci. Na http://www.archery3d.cz/ uz funguje prihlasovaní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.