Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Moderování a mazání příspěvků
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 5:35 pm    Předmět: Citovat

Smile Ono uz aj tato debata by mala byt spravne asi na "Tlacharni". Ale prave o tom to je. Myslim , ze nervozita z neprehladna je dosledok doby. vsetci chcu byt rychli a este rychlejsi. Nic nestihaju. Nehovorim ze som nadseny z "Ogenovania" , ale debata medzi ludmi - hoci niekedy aj mimo temu vela povie o osobnosti toho cloveka, o jeho rozhlade a pod. A to vitam.

To naozaj chcete len "naskocit " do Lukostrelca - okamzite najst navod na sip , luk , alebo pierka a majte ma radi ? Takato debata nahradza priamy kontakt , ako napr rozhovor v krcme. Tam tiez neprides - navysteknes: ako sa to robi ? nedostanes hned odpoved a zdrhas...
Musis sa poznat so stamgastami, trochu posediet... No a teraz to vyhodte Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 5:29 pm    Předmět: Citovat

Tohle je tlachárna. Ta je na plkání a nic tu nemůže být offtopic. Jinak bych to musel ,coby moderátor ,mazat. Ježto se tu melou hovadiny, reagoval jsem patriotsky na poznámku: "Česko zase přijde pozdě".

Jednak mi pijí krev soustavné poznámky dehonestující Čechy, Českou Republiku a obecně vše, co se tu dělá, jednak doufám, že v této záležitosti Čechy nepřijdou vůbec nikdy, natož pozdě.(pevně totiž věřím v konečné vítězství zdravého rozumu).
A jednak výraz "Česko" je z hlediska češtiny jazykový nesmysl.
Slovensky to možná jde. Ostatně Maďaři si také říkají jinak, už jenom proto, že v Maďarštině " ř" neexistuje Laughing
. Ve zkráceném tvaru Československo bylo určující "Slovensko". Odtržením slova Slovensko ale nevznikne slovo Česko. To by tu totiž museli bydlet Česi, jak správně napsal Cornus
Laughing
Sice se tohle slovo teď krátce používá, ale já jsem na něj alergický, protože jsem se narodil v Čechách a kdyby se zpívalo "Česko krásné, Česko mé", duše má se nebude k němu pnout, ale vyzvrátí oběd Laughing

Jinak se zasviňováním je opravdu problé a to od úplného počátku.

Asi tři měsice jsem se pokušel mazat debaty na jiné téma, osobní výpady a přízpěvky porušující pravidla. Taky mi pilo krev, že když někoho něco zajímalo, neobtěžoval se přečíst si seznam témat, ale rovnou si otevřel nové.
Tohle může řešit jenom admin.
Takže po čase už se ani na někoho nemůžeš zlobit. Když v seznamu najdeš asi 15x chci si udělat luk, chce to mít hodně trpělivosti.
Jak píší kluci- promazávání není vůbec jednoduchá věc. Dokonce ani Alwarezovy příspěvky nejsou vždycky jenom bábol a když je v tom alespoň holá věta k věci a někdo na ni zareaguje, už se to maže blbě, protože by diskuse ztratila souvislost.

Co jsem tak koukal, je to v podstatě osud všech diskusních portálů. Začne to jako parta nadšenců, pak to najde pár blbů a za rok už jsou diskuse prakticky nečitelné. Jediným řešením je uzavřené fórum, ale to bys ho nemohl číst ani ty Laughing , nebo slovy Petarkaye- nácek, který bude přísně hlídat úroveň. Ale kde je pak mez? Mohou psát i méně inteligentní jedinci? Může se psát něco, co nácek nezná, nebo s tím nesouhlasí? Co když bude blb sám nácek? Je laminát sprosté slovo?.........V tomhle stavu asi nezbývá, než se s tím smířit a diskuse, které mne nezajímají nečíst. Ono se časem objeví něco, co mne zajímá, nebo někdo, s kým se mi dobře diskutuje. Od toho to tu je
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed


Naposledy upravil Mysa dne st březen 10, 2010 5:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 5:08 pm    Předmět: Citovat

Brandis napsal:
Tak Myso, bud sem uplne tupej nebo pises offtopick. Ostatne jako predtim Mato nebo uz i Alwarez. Dokonce ted uz i ja, no vidite k cemu jste me strhli!

Nemuzu to uz ale vydzet! Na tomto foru je urcite spousta uzitecnejch informaci, spousta dobryho. V tech vasich hadkach, pripominkach a smesnejch pohadkach se tu clovek ale uplne ztraci!
je tu milion duplicitnich temat, plnych posmesku narazek a nevecnych pripominek. Neni pak divu ze cou psavci co maji pres 3000 prispevku, kdyz melou jen "hovna".
Kdyz chci neco najit, musim bud presne vedet co, nebo musim hodiny a hodiny cist. Admini to tu flakaj, vubec nemazou a nebudujou informativnost fora. nechaji z toho delat chat a jen se tim asi bavi. podle me je to pod uroven.
Bohuzel pro me a mozna i pro vetsinu jinych zacinajicich lukostrelcu, je tohle jedine a opravdu "zkusene" forum plne informaci.

Chtel jsem vam jen rict taky nekam sve pocity, jelikoz to asi nikdo jeste neudelal, nebo to sami nevidite.
Se zvedav jestli zrovna tohle admin smaze, ci odpovi.

Mejte se krasne!!!


Abych pravdu řekl jsem z toho zhnusen. Je tu pár jedinců, kteří si honí ego, nebo léčí mindráky. Je to bohužel běžný jev internetového světa. Díky tomu je dost lidí, kteří přestali mít chuť se se svými zkušenostmi svěřovat.
Diskuzní fórum je zde nastaveno poměrně volně v dobré víře v lidský rozum, bohužel to nefunguje. Na valné hromadě Lukostřelec . cz o.s.jsem navrhoval zradikalizovat přístup k trollům a of topic příspěvkům. Bohužel jsem byl přehlasován a bohužel je pravdou i to, že rozdávání banánů by zřejmě nic nevyřešilo.
Nějakou dobu jsem se snažil nesmyslné příspěvky mazat, ale nějak mě to přestává bavit. Ve spoustě věcí se necítím být natolik fundovaný rozhodovat co je špatně a co ne. Často se stává, že ten marast obsahuje důležitou informaci, navíc na ten příspěvek nikdo zareaguje a co pak s tím, Mazat, nemazat? Pravidelně udržuji několik linků, kde mám pocit že k danému tématu mám co říct. Bohužel času je málo a navíc nejsem admin.
Pokud máš nějaké návrhy co stím, tak sem s nimi.
Omlouvám se že je to mimo téma, ale sluší se odpovědět.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 5:05 pm    Předmět: Citovat

Osobně mažu jen věci které někoho hrubě napadají případně to o co jsem požádán.

Je tady dvojí přístup. Buď silně moderované fórum s fašizujícím správcem co bude hlídat každé slovo a často asi smaže i objektivní informaci které buď nerozumí nebo neodpovídá jeho přesvědčení. Nebo volnější přístup, ale pak se tu objeví spousta smetí. Navíc tolik volného času abych pročítal úplně každý příspěvek a pak příslušné informace ověřoval sedm dni v týdnu a 365 dní v roce opravdu nemám.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Brandis
Nováček
Nováček


Registrace: 13.1. 2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 4:41 pm    Předmět: Citovat

Tak Myso, bud sem uplne tupej nebo pises offtopick. Ostatne jako predtim Mato nebo uz i Alwarez. Dokonce ted uz i ja, no vidite k cemu jste me strhli!

Nemuzu to uz ale vydzet! Na tomto foru je urcite spousta uzitecnejch informaci, spousta dobryho. V tech vasich hadkach, pripominkach a smesnejch pohadkach se tu clovek ale uplne ztraci!
je tu milion duplicitnich temat, plnych posmesku narazek a nevecnych pripominek. Neni pak divu ze cou psavci co maji pres 3000 prispevku, kdyz melou jen "hovna".
Kdyz chci neco najit, musim bud presne vedet co, nebo musim hodiny a hodiny cist. Admini to tu flakaj, vubec nemazou a nebudujou informativnost fora. nechaji z toho delat chat a jen se tim asi bavi. podle me je to pod uroven.
Bohuzel pro me a mozna i pro vetsinu jinych zacinajicich lukostrelcu, je tohle jedine a opravdu "zkusene" forum plne informaci.

Chtel jsem vam jen rict taky nekam sve pocity, jelikoz to asi nikdo jeste neudelal, nebo to sami nevidite.
Se zvedav jestli zrovna tohle admin smaze, ci odpovi.

Mejte se krasne!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.