Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jarní turnaj Jindřichohradecký 2010
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 10:24 pm    Předmět: Citovat

Plně souhlasím s Míšou , a s klidným svědomím i za celí Berounský kaln ,chvála je místě , a moc děkujem .
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 9:40 pm    Předmět: Citovat

vždyť ty si Zelí chválu plně zasloužíš. Kdyby Íkvéčka měla záslužný kříž, navrhnu právě tebe. Děláš pro lukostřelbu to, co zbytek republiky dohromady. Budiž veleben.
Dokonce i pan President vyjádřil umírněnou spokojenost.
Pomocníkům se omlouvám, protože bych někomu musel ukřivdit.
V původním textu jsem chválil masochistu Petra Kyjovského, který všude registruje a vyhodnocuje, ale asi jsem to pak smazal.
Ježto jsme přijeli na otočku, neviděli jsme stavbu ani úklid.
Co příprava turnaje obnáší vím velmi dobře a spokojené tváře účastníků jsou báječnou satisfakcí. Ale bez reportáže se na to za týden zapomene.
Proč to jinak dělat, než aby se člověk mohl nějakou dobu naparovat Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Ano, taky musím Mýšovi poděkovat. Nejen proto, že jeden článek je o nás, ale hlavně že je konečně co číst, dlouho tu bylo mrtvo a najednou hned dva za sebou.
Člověče, s tou chválou si to přehnal, já se úplně červenám. Nicméně udělals mi radost. Vono se to totiž neví, ale já celou dobu dělám turnaje jen proto, aby vo tom někdo napsal článek.
Pamětníci možná vzpomenou na 1. Jarní šíp 2008, tenkrát v Otíně ve starý škole v hodně spartánskejch podmínkách ( bez voběda, a večír jsme popíjeli zmrlzý na schodech), to ještě jezdil střílet Mamutík, a ten mi slíbil, že vo našem turnaji napíše na Lukostřelce. Samozřejmě nenapsal a vod tý doby jsem čekal, kdy se někdo chopí pera.
Tak jsem se konečně dočkal, a možná by se dalo říct, že teď už žádnej další turnaj dělat nemusíme...

P.S.: ten konec je blbej, to vypadá, jako bych čekal nějaký povzbuzování. Pořád nás to baví, už přemejšlím vo dalším.

P.P.S.: jediný co mi v tom článku chybí, je pochvala všem pomocníkům !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 6:13 pm    Předmět: Citovat

Koukám, jak se Mýša rozepsal. Díky!!! cheers
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

No mýšo,moc pěkně jsi to sepsal.Takové literární střevo, a ta fantazie, a ta paměť ( při tom IQ). No, obdivuhodné. Jen tak dál study hello1 hello1 hello1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

Hynek napsal:
To já vím, však se na 3d-čkách potkáváme, ale celý kříž mi přijde na jedenáctku moc velký.

Hynku jasně ,že střed kříže je za jedenáct ,správně to myslíš !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 6:23 pm    Předmět: Citovat

To já vím, však se na 3d-čkách potkáváme, ale celý kříž mi přijde na jedenáctku moc velký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 6:15 pm    Předmět: Citovat

Hynek napsal:
Napeska napsal:
Křižák je Křížák a pro nás dobrý terč krásně vidět za 11 do kříže .Pan Mysa ví o čem je řeč Wink

Neměl by to být jen střed kříže? Kříž řekněme za deset. Moc si to zjednodušujete ne?
Confused už platí jedenáctky letos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 12:33 pm    Předmět: Citovat

Napeska napsal:
Křižák je Křížák a pro nás dobrý terč krásně vidět za 11 do kříže .Pan Mysa ví o čem je řeč Wink

Neměl by to být jen střed kříže? Kříž řekněme za deset. Moc si to zjednodušujete ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 11:01 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Hynek napsal:
Griffin napsal:
Já ti dám "křižáka" ty poturčenče. On Fire To je kříž sv. Jiří! Rolling Eyes Neboli uvedený Donny byl v převlečku anglického lučištníka, celkem úměrně k používanému luku!!! No ale asi to víš ...


Já si taky myslím, že to Mýša ví. On vůbec byl kříž pokud vím u středověkých vojáků v evropě velice obvyklé znamení. Ne-li převažující.

Dneska už máš ten kříž na mířidlech a nemusíš ho malovat na terč Laughing
Jinak to vím. Přejmenovávání lidí podle charakteristických rysů je tradiční postup IQ 60. Drsné nicky si nepamatujem, takže lidé jsou pro nás Běžkař, Utěrka, Křížák, Hnidouš, Pístek, pan Zagloba,Mongolofil....eventuelně zkomolenina občanského jména

ano,je to tak pan Mysa má pravdu Křižák je Křížák a pro nás dobrý terč krásně vidět za 11 do kříže .Pan Mysa ví o čem je řeč Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 10:23 pm    Předmět: Citovat

Tato fotka se mi líbí. Podívejte se, jak ředitel íkvéček zbožně vzhlíží k další Mýšově trofeji.
http://bezec2.rajce.idnes.cz/par_fotek_z_velikonocniho_jarniho_sipu/#P4040360.JPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 9:47 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Koláč nevracíme, protože jsme ho sežrali

To bych po Vás ani nechtěl. Pražské větve IQ 60 byly jednou z ozdob turnaje a koláč si plně zasloužily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivar
Nováček
Nováček


Registrace: 16.5. 2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Przecieszyn, Polsko

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Dzięki wielkie wszystkim bez których nie byłoby tak miłych wspomnień z tej imprezy (i nie myślę tu wyłącznie o dzieciach, które bez słowa sprzeciwu biegały po piwo Laughing )
Zeli i Jarenka... ja się już przyzwyczaiłem do tego, że jak już zorganizujecie turniej to wszystko jest absolutnie doskonałe... ale ta finta z pogodą... tego już vubec nerozumim... klobouk dolu (czy jak się to pisze Very Happy )
Nawet jak nie zrobicie tych medali dla uczestników z drugiego końca świata to i tak następnym razem też przyjadę Smile

AJUUUUTA!!!!! ...wiesz co! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
"Łucznik wart jest jedynie tyle ile jest warta jego zapasowa cięciwa" - przysłowie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 7:18 pm    Předmět: Leon Citovat

Díky bylo to supr Cool
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 1:42 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Dneska už máš ten kříž na mířidlech a nemusíš ho malovat na terč Laughing

No jo, ale na lukostřelbě vyjmy olympijád se přidržujeme tradičních postupů Laughing Taky je to tady Asociace tradiční lukostřelby.

Mysa napsal:
Přejmenovávání lidí podle charakteristických rysů je tradiční postup IQ 60. Drsné nicky si nepamatujem, takže lidé jsou pro nás Běžkař, Utěrka, Křížák, Hnidouš, Pístek, pan Zagloba,Mongolofil....eventuelně zkomolenina občanského jména

Ó jé to je tak nakažlivé, že se ujme. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 1:33 pm    Předmět: Citovat

Hynek napsal:
Griffin napsal:
Já ti dám "křižáka" ty poturčenče. On Fire To je kříž sv. Jiří! Rolling Eyes Neboli uvedený Donny byl v převlečku anglického lučištníka, celkem úměrně k používanému luku!!! No ale asi to víš ...


Já si taky myslím, že to Mýša ví. On vůbec byl kříž pokud vím u středověkých vojáků v evropě velice obvyklé znamení. Ne-li převažující.

Dneska už máš ten kříž na mířidlech a nemusíš ho malovat na terč Laughing
Jinak to vím. Přejmenovávání lidí podle charakteristických rysů je tradiční postup IQ 60. Drsné nicky si nepamatujem, takže lidé jsou pro nás Běžkař, Utěrka, Křížák, Hnidouš, Pístek, pan Zagloba,Mongolofil....eventuelně zkomolenina občanského jména
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 12:50 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Samozřejmě velká gratulace Jerrymu (ale že ti teď střílí, chlape! notworthy ) a hlavně taky Tulákovi - parádní posile původních luků!
Dakujem mne tam este velmi chybal Zelva dufam a pevne verim ze na Castrume sa ukaze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 10:13 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Já ti dám "křižáka" ty poturčenče. On Fire To je kříž sv. Jiří! Rolling Eyes Neboli uvedený Donny byl v převlečku anglického lučištníka, celkem úměrně k používanému luku!!! No ale asi to víš ...


Já si taky myslím, že to Mýša ví. On vůbec byl kříž pokud vím u středověkých vojáků v evropě velice obvyklé znamení. Ne-li převažující.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 9:53 am    Předmět: Citovat

pet.ar.kay napsal:

Ano je to opravené

HA není nad to odpovídat ve stejnou chvíli. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Já o nich vím, Péťu jsem na to upozorňoval, takže věřím, že opravil všechno. Mně to bohužel moc nepomůže, protože zrovna únos vejcete mi nevyšel ale vůbec. Embarassed O víkendu mi šla akorát sovička, dálkovky a kupodivu jsem zlepšil výrazně i rychlostřelbu. Stále zaplať pámbu můžu říkat, že se zlepšuju. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 9:49 am    Předmět: Citovat

Eleniel napsal:

To je v pořádku, my to nějak přežijem Wink Podle "nových" výsledků jsme se evidentně posunuli, Péťa to asi opravil nebo mě šálil zrak, nevím Smile


Ano je to opravené
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 8:51 am    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Ještě k těm chybám. Tentokrát bylo těch poškozených dost, protože naše úřednice v jedné disciplíně nadělily nulu celé skupině, takže o body přišli:Kenda, Veronika, Petr Houžvíček, Donny, Tonda Novotný, Hynek, Elen, Astro a Hynek Peterka. Potom ještě neznámo jak přišel o body Dejv a já jsem špatně zapsal Tabby jednu disciplínu. Pak se ještě nějak zatoulaly body Střapaté, nebyla v bodovačce kvůli pozdnímu příjezdu. Všem se omlouvám.
Bohužel už nezjistím, jaké posuny to způsobilo oproti původnímu špatnému pořadí, protože nemáme ani jednu vytištěnou starou listinu. Jen ty přední místa si pamatuju. V TL se Petr Houžvíček posunuje na 2.místo , gratuluju a omlouvám se mu nejvíc, protože přišel o aplaus na bedně. Tím pádem se Honza Tichý posunuje na 3. a Ishi na bramborovku.


To je v pořádku, my to nějak přežijem Wink Podle "nových" výsledků jsme se evidentně posunuli, Péťa to asi opravil nebo mě šálil zrak, nevím Smile
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dejv
Nováček
Nováček


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 15
Bydliště: Římov

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 8:35 am    Předmět: Citovat

no to ano ale jde mi jen o to že vím že jsem nastřílel na 20m určitě něco nastřílel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 8:25 am    Předmět: Citovat

To žes nastřílel na 25m víc než na 20m nemusí být nevyhnutelně chyba, mě se to stalo dvakrát za sebou minulý rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dejv
Nováček
Nováček


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 15
Bydliště: Římov

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 8:18 am    Předmět: Citovat

[quote="zeli"]Potom ještě neznámo jak přišel o body Dejv


nevím jakým způsebem jsem přišel o body jen vím že jsem byl hodně překvapen že jsem na 25m nastřílel víc než na 20m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Donny
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 12:53 am    Předmět: Citovat

Teda takové lichotky pánové Embarassed

Samo že to Myšák ví, jen je pro něj asi pohodlnější říkat křížák, než ang. lučištník s křízem sv. Jiří. Smile

Každopádně i tak děkuji za obecnou osvětu ostatním, kteří nemusí vědět a mohou považovat dokonce i za medika;)

PS: Mysaku, jedu ted na "křížovou výpravu" do Egypta, tak budu do 16.4 nedostupný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 12:22 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Ano. Je to Donny vulgo Kabelka, vulgo Křížák.


Já ti dám "křižáka" ty poturčenče. On Fire To je kříž sv. Jiří! Rolling Eyes Neboli uvedený Donny byl v převlečku anglického lučištníka, celkem úměrně k používanému luku!!! No ale asi to víš ...

Jinak blahopřeju k úžasnému výsledku, po sečtení všech kategoriíí jsi se celkově umístil na 2. místě za Jerrym, což je teda impozantní výsledek! thumbright I jednotlivé discipliny, se ti slušně dařily - královská, terčovky.. Moc pěkně.. moc.. Nějaké ty hlolukaře ale musíš nechat někdy vyhrát, ono je to pak mrzí, takové pěkné sportovní luky a teď tohle...no nic, co se dá dělat no...vyhozené peníze za hi-tech...Very Happy

Samozřejmě velká gratulace Jerrymu (ale že ti teď střílí, chlape! notworthy )
a hlavně taky Tulákovi - parádní posile původních luků!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 11:57 pm    Předmět: Citovat

Hynek napsal:

Myslíš Donnyho?(ten vlevo)
.

Ano. Je to Donny vulgo Kabelka, vulgo Křížák. Sympatický mládenec a pěkně střílí klacíky
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 11:53 pm    Předmět: Citovat

Koláč nevracíme, protože jsme ho sežrali
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 11:50 pm    Předmět: Citovat

Ještě k těm chybám. Tentokrát bylo těch poškozených dost, protože naše úřednice v jedné disciplíně nadělily nulu celé skupině, takže o body přišli:Kenda, Veronika, Petr Houžvíček, Donny, Tonda Novotný, Hynek, Elen, Astro a Hynek Peterka. Potom ještě neznámo jak přišel o body Dejv a já jsem špatně zapsal Tabby jednu disciplínu. Pak se ještě nějak zatoulaly body Střapaté, nebyla v bodovačce kvůli pozdnímu příjezdu. Všem se omlouvám.
Bohužel už nezjistím, jaké posuny to způsobilo oproti původnímu špatnému pořadí, protože nemáme ani jednu vytištěnou starou listinu. Jen ty přední místa si pamatuju. V TL se Petr Houžvíček posunuje na 2.místo , gratuluju a omlouvám se mu nejvíc, protože přišel o aplaus na bedně. Tím pádem se Honza Tichý posunuje na 3. a Ishi na bramborovku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.