Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky od Kejvala
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 1:09 am    Předmět: Citovat

no já ten dětský jezdecký luk viděl, a hned jak jsem ho viděl tak se mi nezdál, uz jsem to tu jednou psal, ramena byla široka asi necelé 2cm, tudíž mi to přišlo nějaké úzké, zřejme aby se z matroše pro 1 luk udelaly dva a v tom byl ten problem. Cili se to kroutilo a bylo to nestabilní hned z výroby. Zmetek od počátku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 10:51 pm    Předmět: Citovat

Každému výrobci, se může stát nějaký problém ve výrobě a v kombinaci s drsnějším zacházením i k poškození luku. Zvlášť pokud se snaží o vývoj a nevyrábí furt dokola staré osvědčené věci.
Mezi slušnými lidmi se dá každý takový problém uspokojivě vyřešit.
Jenže JAK tady dlouhodobě svou arogancí, bohorovností, útočením a zesměšňováním jiných, především konkurence, naštval tolik lidí, že si nikdo nenechá ujít příležitost mu to vrátit.
Já jsem toto forum četl rok a nestačil zírat na tu demagogii a překrucování, kterou tady JAK účelově předváděl.
Nevydržel jsem to po opakovaných útocích na Arniho a musel jsem reagovat.
Vše je za hranicí dobrého vkusu především vinou JAKa.
Myslím, že je nás víc, kdo bychom už byli rádi, aby toto nezdvořilé komunikační období skončilo.
Snad se JAK trochu poučí a začne se s určitou úctou chovat nejen k sobě, ale i ke svému okolí a soupeřům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 5:17 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
nemohl vědět, že si kupuje luky od firmy která reklamace řeší tak, že mu napíše že je blbec.

Díky Mýšo, konečně jsem pochopil, že když o někom píšeš, že "reklamace řeší tak, že mu napíše že je blbec", tak to ve skutečnosti znamená, že tohleto vlastně vůbec nepíše a že mu píše, že není blbec.
Promiň, Culpa mea! Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

Sobik napsal:

Tudíž to, že Kejval řeší reklamace nadávkami sis vymyslel.

Ono u luků, se kterými pokaždé střílí někdo jiný a ještě k tomu lidé, co je drží v ruce prvně, bych ani nečekal nic jiného, že se dřív či později divně chovat začnou. Kolik takových lidí necháš bežně střílet třeba ze svého luku?

Bláhově jsem se domníval, že moderátor (Mýša) diskuzi moderuje, tedy uklidňuje a ne že provokuje emoce nepravdivými tendenčními tvrzeními.
Ale doba se mění! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eon2
Nováček
Nováček


Registrace: 5.5. 2010
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 2:59 pm    Předmět: Citovat

Nezaškodilo by napisať o ake modeli luku ide a včom su zle ,ja som napisal aspon longinus a stacking ...Inak mne sa stalo že že mi už dva moje luky niekto zlomil, čo by sa u normalneho zaobchadzania (spravne zakladanie tetivy ,nepreťahovať cez stacking ,nepuštat naprazdno)mne nestalo a teda tiež som nazoru že debillne zaobchadzanie dokaže veci neuveriteľné .Longinus sa mi nezlomil len mal stacking skorej než uvadzal autor ....zlepené ok ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sobik
Nováček
Nováček


Registrace: 3.5. 2009
Příspěvky: 13
Bydliště: Lanškroun

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
nejsem president. Já žádné luky Alexbow nemám, tudíž reklamace nepíšu. Pikačák jich má chudák asi 10 a všechny zloběj. Měli jsme je půjčené na akci ,ale to byli lidé kteří stříleli poprvé v životě, takže mysleli, že je to normální.


Tudíž to, že Kejval řeší reklamace nadávkami sis vymyslel.

Ono u luků, se kterými pokaždé střílí někdo jiný a ještě k tomu lidé, co je drží v ruce prvně, bych ani nečekal nic jiného, že se dřív či později divně chovat začnou. Kolik takových lidí necháš bežně střílet třeba ze svého luku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 1:21 pm    Předmět: Citovat

nejsem president. Já žádné luky Alexbow nemám, tudíž reklamace nepíšu. Pikačák jich má chudák asi 10 a všechny zloběj. Měli jsme je půjčené na akci ,ale to byli lidé kteří stříleli poprvé v životě, takže mysleli, že je to normální.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 10:03 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
On to nemohl vědět, že si kupuje luky od firmy která reklamace řeší tak, že mu napíše že je blbec.

Když se ti to osobně stalo, tak ukaž ten dopis, kde je napsáno, že jsi blbec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 9:06 am    Předmět: Citovat

Chudák pan president. On to nemohl vědět, že si kupuje luky od firmy která reklamace řeší tak, že mu napíše že je blbec. To je vždy drahý a velice riskantní nákup
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

Právě mi dorazila sms od našeho pana prezidenta Pikačáka z IQvéček , píše mi ,že dnes mu praskl další luk od pana Kejvala . Desetiletému střelci. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 4:43 pm    Předmět: Citovat

Klídek, vliv luku na střelecké výsledky už jsme probrali dřív.
Tady taky nikdo neříká, že není možné se zlepšovat.
Praxe je důležitá pouze pokud si člověk umí brát ponaučení a zlepšovat se. Bohužel zpracování tvých luků je pořád stejně mizerné, takže ti nezbývá než poukazovat na vymyšlené chyby konkurence obzvláště v těch vlastnostech, ve kterých se lidi moc nevyznají a nedají se poznat jen tak na první pohled.
Chybu může udělat každý, zvláště když se snaží minimalizovat náklady
Jen se tady ukazuje, že šizuňk a velkohubost mají své meze.
Znám dost lidí, kterým Samick docela pěkně slouží a pomohl jim se vypracovat ke koupi lepších luků, třeba Bordera nebo Martin Dreamcatchera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 3:45 pm    Předmět: Citovat

Ale Jane nebuď tak nasranej a osobní. To že jsi mi neodpověděl na banální dotaz neznamená že ze mne budeš dělat idiota.

Podívej lidi co střílí všehovšudy pár měsíců z těmi křápy od Kejvala nastříleli celkem slušný umístění ne Very Happy viz lukohrátky Mikeš 3 místo, Toman 4 místo a to jsou ti chlapi na svých třetích závodech v životě. Na svých 2 závodech na 3D na slovensku vyklepali svým umístěním 2,3,4 místo většinu v LB. Na lukohrátkách měli ještě velké rezervy ty luky co měli neměli ani pořádně zastřílený!!!! 3D nebudu ani komentovat a´t tady nedělám někomu trauma. Ty jména si ale zapamatuj budoucí mistři ČR ve 3D v kategorii LB, v roce 2011 doufám že v kategorii Rec. To ještě čekám kdy se zapojí v LB další střelec z mým lukem.

O těch dětských lucích Longinus jsem toho napsal dost. A já jsem přiznal že to byla moje blbost tyto levné luky v tom profilu dělat silnější . Když si zase porovnám procento těchto vyrobených luku a počet vrácených nebo zlomených nebo jinak zničených tak jsem stále na nějakých 8% !!!! A to nebylo nejhorší číslo. Přesto je už nevyrábím. Nahradil jsem jej ale lukem ARES tak aby stále byla nabídka levného luku.

Určitě svoji odbornou tezi jak má správně navržený sklolaminátový luk fungovat Very Happy o kterém máš jistě své zkušenosti protože nebyl by jsi jediný kdo by nám tady také mohl něco napsat z praxe.... těch zlomených čikalanů je také slušná řádka nikde se o tom veřejně nepíše. Viď???

Jinak všechny ty levné luky Samick se kupují z vědomím že se zlomí!!! Medituje někdo nad tím Very Happy nemedituje protože co by chtěl za cenu 12 Euro za kterou se ten luk dováží z číny do velkoskladů!!!

Tato debata se vrací do nějaké jiné úrovně než věcné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:45 am    Předmět: Citovat

Jan napsal:
Ano může se stát chyba sem tam u nějakého kousku, ale není pravidlem, že luk se používá dokud se nezlomí.
Pokud je luk správně navržen a vyroben, pak ke zlomení střílením dojít nemůže.
To by bylo hodně špatné s tímto vědomím kupovat luk.
Správně navržený sklolaminátový luk totiž má pracovat rovnoměrně po celé délce a pokud tomu tak není, dochází k přetěžování nějakého místa, zatímco zbytek luku se jen veze a brzdí.
Myslím, že i přes veškeré teoretické znalosti a řečnickou dovednost Jarda Kejval na tom něco zanedbal neli přímo posral a děláním blbců z ostatních a bezbřehým machrováním to nenapraví.

Na druhou stranu, kdo cokoliv kdy vyráběl ví, že možností, jak něco pokazit je hodně a dost potíží vám může nadělat třeba špatná várka lepidla atd.

Pravdou také je, že pokud má být něco levné(třeba dětský luk) tak to musí být někde ošizené a pak to podle toho vypadá.
A v tom jak se zdá je JAK docela dobrý.


JE TO TAK ! Jene ! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:36 am    Předmět: Citovat

Ano může se stát chyba sem tam u nějakého kousku, ale není pravidlem, že luk se používá dokud se nezlomí.
Pokud je luk správně navržen a vyroben, pak ke zlomení střílením dojít nemůže.
To by bylo hodně špatné s tímto vědomím kupovat luk.
Správně navržený sklolaminátový luk totiž má pracovat rovnoměrně po celé délce a pokud tomu tak není, dochází k přetěžování nějakého místa, zatímco zbytek luku se jen veze a brzdí.
Myslím, že i přes veškeré teoretické znalosti a řečnickou dovednost Jarda Kejval na tom něco zanedbal neli přímo posral a děláním blbců z ostatních a bezbřehým machrováním to nenapraví.

Na druhou stranu, kdo cokoliv kdy vyráběl ví, že možností, jak něco pokazit je hodně a dost potíží vám může nadělat třeba špatná várka lepidla atd.

Pravdou také je, že pokud má být něco levné(třeba dětský luk) tak to musí být někde ošizené a pak to podle toho vypadá.
A v tom jak se zdá je JAK docela dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:26 am    Předmět: Citovat

chlapci je deset let luk starý necelý rok Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:01 am    Předmět: Citovat

Vubec bych si z toho nic nedelal . Zabalim luk a poslu jej zpet a ze chci novy luk a zadarmo ,drevo laminatovy luk muze prasknout a tak chyba a naklady jsou na lukari , ja jsem zlomil 65 liberni recurve za 8 let strileni co mne stal 200 $ ...... Drevo laminatovy luk je spotrebni zbozi co strilime az se zlomi !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 8:47 am    Předmět: Citovat

Crying or Very sad Opět špatná zpráva pro výrobce luku Alexbow po třetím nátahu praskl luk chlapci (stáří 10) ,vlastně už čtvrtý luk v našem okruhu známých co jim takto odpochodoval luk . Safra to je smůla Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ogen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2007
Příspěvky: 1155

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 1:02 pm    Předmět: Citovat

A nemyslím v..ů..l, ale všeul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 11:04 am    Předmět: Citovat

to je otazka k tematu, http://www.alexbow.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
maťo
Nováček
Nováček


Registrace: 4.9. 2009
Příspěvky: 53
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 10:29 am    Předmět: Citovat

Je celkom dobre možné, že dostanem vynadané, ale mohol by mi niekto do SZ hodiť link, kde nájdem luky pána Kejvala? Vďaka
_________________
No, občas niečo trafím Smile pardón, pán sused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ogen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2007
Příspěvky: 1155

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 8:54 am    Předmět: Citovat

Ishi suhlasím akurát, nejaký tý vedátori pred x rokmi museli vymyslieť ten ich ázijský luk a tiež nemuseli mať vzorčeky, ale iné matematicko-fyzikálné pomôcky (to je náš pojem) a nejakú tú prax v používaní prírodných materiálov, je vcelku normálné, len ma udivuje, že nejaký Honza si neuvedomuje, asi ešte nie je dlho dospelý, že bez tej "onanije-on na ni je" by nič nebolo "v...ů...l jeden, ani luky a šípy, ani žiadna massage mozgových buniek a vieme, že onanovať je zdravé a ja som na nej rád Wink a kdo nie je, tak je ten neon. Najväčší neon je ten, kdo si to nechce priznať a snaží sa nám oným dokazovať, že to nie je dobré, praktický je to dávno dokázané, len niekdo sa teraz vyliahol a tvrdí opak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ishi
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Černošice

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 11:04 pm    Předmět: Citovat

Klid Honzo,
Jarda M je vědátor a prezentuje vzorce a grafy, a prostě k tomu vědeckému pojetí se nutně používají SI jednotky. Mongolové ani Turci neměli žádné vzorečky ani grafy a jak se uměli panečku trefovat. Ono ta lukostřelba není asi ani tak o těch vzorcích, ale o střílení, střílení, střílení a zas jen střílení.
Ishi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 10:08 pm    Předmět: Citovat

nevím, proč to Jarda M tak vyhrotil termínem obskurní jednotky.
Když si objednáváte hroty, jakou uvádíte váhu grains nebo kg?
Když si kupujete luk jakou délku udáváte a sílu?
V palcích a librách. Na celým světě!

Když si čtete recenze a testy v časopisech, všechno je ve stopách za sekundu.

A o to mi šlo!!!! Když už někdo chce dělat podobnou činnost jako Sysel v čechách( recenze, testy, komentáře), měly by být výsledky srovnatelné s cizinou ale především s obecně zavedenými zvyklostmi v daném oboru.

Nic jsem nenařizoval, jen doporučoval. V zájmu užitečnosti.
Nevím, proč tak lpíte na našich jednotkách?
Samozřejmě, že si to každý může převést, ale je to zbytečné a z krásných čísel, které máme trvale na očích ať na svém luku a šípech nebo v katalozích a na internetu se dostáváte převodem na nic neříkající desetinná čísla.

Můj 500 grns šíp je 0,0326 kg.
Copak je to číslo, které byste chtěli nosit v hlavě a porovnávat s několika dalšími podobnými?

Chcete si porovnat 3 luky a budete převádět 12 nebo 15 čísel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

A otoceny naopak Rolling Eyes Very Happy
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 10:04 pm    Předmět: Citovat

ještě mu napiš, že na obrázku je luk bez tětivy Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 9:55 pm    Předmět: Citovat

Tak Jirko - len pre teba ! Laughing


_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

Jasné, 9 grn/lb je 1,28 gr/kg.
Uznávam s librou je trochu chaos.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Libra_(hmotnost)
Very Happy
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj
Jsem rád, že se to tu urovnalo. Bylo by smutný, kdyby se na turnajích tvořili hloučky a navzájem se distancovali.
Každý je zapálený lukostřelec jen úhel pohledu je rozdílný.
JardaM má své publikum a tak to má smysl i když pro mne to také neni.
Co to je baš už taky nevím asi jídlo. Ale střílet mne baví a tak to snad má být.
Zkuste se oprostit od osočování druhých posílání jejich luků někam a napsat proč ten váš luk je dobrý a lepší. Příkladem komunikace může být podle mne Cornus a další parta dřeváků.
Nebo co založit na nevraživost nové téma?

JirkaH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
INMU
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 143
Bydliště: Plzeň / Kladno

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:40 pm    Předmět: Citovat

Jan napsal:

Až budeš v anglii řídit auto taky nebudeš nadávat že máš volant na blbý straně. .


Tenhle argument je dvousečný...Chtěl jsem použít ten samý, ale pak jsem si to rozmyslel.
V mém podání to zní: Angličan přijede autem do Evropy a tam bude jezdit vlevo, protože v Británii je to normální?
_________________
Je to boj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:36 pm    Předmět: Citovat

Jan napsal:
to mám přesně na mysli, vstupy a výstupy po americku
a výpočty mez tím v SI, ale proč by měl uživatel prográmku pořád něco šušňat na kalkulačce.

Asi protoze je to autorova vule udelat si to jak on chce. Zvlast kdyz mu nekdo o jeho praci rika ze je to onanie. Ani se nedivím, ze se JardaM nas... a nic tuplem predelavat nebude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Další
Strana 6 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.