Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

kladkový luk
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Sportovní luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arrand
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 30.8. 2011
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
s dovolením jsem sem přesunul z "tradičních luků" příspěvek pisatele s šifrou k0r3n :

Zdravím,
Chtěl bych si koupit svůj první luk (kladkový), ale mám pár dotazů. Jelikož jsem z luku (klasického) střílel, jen když sem byl malý (někde na dovolené) a padlo cca 100 výstřelů, tak se považuji za úplného začátečníka. Uvažoval jsem nad koupí luku „Bear Lights Out“ (60-70lb, délka nátahu 26´´- 31´´, vzdálenost os kladek 30”). Protože nemám peníze na rozdávání (student) a kupovat na jednu sezónu luk za 3000kč mi přijde zbytečné (možná mi to vyvrátíte), tak jsem se rozhodl pro tuto nebo podobnou variantu luku s výbavou do 10k.
1) Chci luk pouze na střílení do terčovnice, popřípadě později na 3D střelbu.
2) Není tento luk při nátahu 60-70lb na začátečníka příliš? Výška 183cm váha 90kg (kluk z vesnice, takže zvyklý na „tvrdou, manuální“ práci) Wink
3) Dal by se tento luk považovat jako dobrý start?
4) Je vhodné koupit luk nový nebo použitý? Popřípadě na co si dát u použitého luku při koupi pozor?
5) Mohl by mi někdo napsat, jestli je v moravskoslezském kraji, resp. Bruntálsko (bydliště) nějaký lukostřelecký klub? Popřípadě může být i brněnský klub (studium VŠ).

Všem předem děkuji za cenné rady i připomínky a omlouvám se za delší článek.


Na Bruntalsku nevim, ale v Brne se stav tady: http://lobrno.wz.cz/

musis se nahlasit den predem, at jsou na tebe pripraveni, a tusim, ze jen v utery a ve stredu - ale myslim si, ze tam dostanes vic fundovane informace nez ti kdo muze napsat tady na foru ohledne sportovnich luku a jak zacit.

Mineno - oni te uvidi, na zacatek ti nejaky luk muzou pujcit a muzou te opravovat za strelby - coz nikdo pres forum nedokaze. A treba zjistis, ze kladky nejsou zrovna to, co hledas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 2:36 am    Předmět: Citovat

Leda ze jsi nadmiru chytrej asi se z toho nic nedoctes a tak ja potrebuji postupy 1,2,3 ,4 atd pak jsem docela dobrej a mnoho lidi i muj bracha to nechape , no tak za 1- luk si nekupuj moc novy staci 3 roky stary trva asi 10 let, nez se ty osy vyzvatlaji....
2- nemas vyvinute strelecke svaly na zadech, at si silny jak chces......
3-kup si ze zacatku luk jenom asi do 50 liber a ono se to necha natocit asi o 2-3 libry vice a tento luk je lacinejsi ,nez luk co ma 70 liber
4-levnym lukem se nauc strilet a strilej ho tak 2-3 roky a kdyz te to bude bavit poridis si dalsi luk do 70 liber ...tak jako myslivec si nekoupi jednu brokovnici ,ale ma jich nekolik, lukostrelec si urcite nekoupi za zivot jeden luk .....
5 -dalsi luk si koupis az budes mit vice penez po studiu.......
6- bude trvat tak 2-3 roky, nez se naucis lukem strilet ,tedy dobre strilet a strilet jen tak se naucis za jedno odpoledne .....
7- studovat strelbu lukem a na youTube jsou toho mraky.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:01 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
nič proti kladkostrojom len toto fórum je skôr o lukoch tradičných alebo im tvarovo podobných.
Pátral by som na tvojom mieste po inzercii a bazároch lebo nový kladkáč s potrebnou výbavou je drahá hračka. Tie doplnky a šípy môžu stáť viac ako samotný luk.
Medzi hromadou značiek je dobrá voľba PSE, Hoyt, Bowtech, Mathewsa,...
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 11:47 pm    Předmět: Citovat

s dovolením jsem sem přesunul z "tradičních luků" příspěvek pisatele s šifrou k0r3n :

Zdravím,
Chtěl bych si koupit svůj první luk (kladkový), ale mám pár dotazů. Jelikož jsem z luku (klasického) střílel, jen když sem byl malý (někde na dovolené) a padlo cca 100 výstřelů, tak se považuji za úplného začátečníka. Uvažoval jsem nad koupí luku „Bear Lights Out“ (60-70lb, délka nátahu 26´´- 31´´, vzdálenost os kladek 30”). Protože nemám peníze na rozdávání (student) a kupovat na jednu sezónu luk za 3000kč mi přijde zbytečné (možná mi to vyvrátíte), tak jsem se rozhodl pro tuto nebo podobnou variantu luku s výbavou do 10k.
1) Chci luk pouze na střílení do terčovnice, popřípadě později na 3D střelbu.
2) Není tento luk při nátahu 60-70lb na začátečníka příliš? Výška 183cm váha 90kg (kluk z vesnice, takže zvyklý na „tvrdou, manuální“ práci) Wink
3) Dal by se tento luk považovat jako dobrý start?
4) Je vhodné koupit luk nový nebo použitý? Popřípadě na co si dát u použitého luku při koupi pozor?
5) Mohl by mi někdo napsat, jestli je v moravskoslezském kraji, resp. Bruntálsko (bydliště) nějaký lukostřelecký klub? Popřípadě může být i brněnský klub (studium VŠ).

Všem předem děkuji za cenné rady i připomínky a omlouvám se za delší článek.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 11:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj no je to omezené rychlostí šípu(5 grainů na libru nebo 280 FPS (možnost volby)), ale na žádných závodech sem to nevidel merit. Jak tam ma cocku tak tam asi má jen jeden pin, tak je to kategorie CU - compound unlimited, v podstate totez cim se strilí FITA, tam ale muze mít stablík dlouhý jak chce. Kdyz by měl vícepinový zameřovač tak by to byla kategorie HU - hunter a krátký stablik. Z CU lukem moc lidí na EAA 3D nejezdí, vetsinou HU. CU jezdí zase na zavody 3D pod FITA, protoze tam zase není kategorie HU Smile. Pod FITA je to omezené na 60#
jeste odkaz na prelozená pravidla EAA 3Dhttp://www.archery3d.cz/zapisy/pravidla.htm
8.2.1 Kladkový luk muži (CU – Men) - Střelci musí střílet z červené mety (max.45m). Luk a náčiní dle pravidel FITA. Jakýkoliv kladkový luk s nastavitelným zaměřovačem. Střelec může používat jakoukoli techniku vypouštění tětivy (vypouštěč, prsty) a také používání doplňků je dovoleno (stabilizátory, průhled, libela atd.).
8.2.3 Hunter (HU) - Střelci musí střílet z červené mety (max.45m). Jakýkoliv druh luku se zaměřovačem nebo bez. Stabilizátory a stranové stabilizátory a V-bar nesmí přesahovat 12“ (30,5 cm) od místa uchycení. Zaměřovač může mít max. pět napevno umístěnými zaměřovacími body. Může být použit průhled, jakýkoli druh vypouštěče, owerdraw zakládka max. 2“, vodováha

A jeste odkaz na popis CU od FITA, zacíná to na strane 14 Smile
http://cms.czecharchery.cz/files/attachments/100/538-FITARules2008_CZEok_2.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 11:30 pm    Předmět: Citovat

este jednu vec som sa ta chcel Ludek opytat ... kamos ma kladkac s sosovkou a myslim ze 9" alebo 7" stabik ... aka by to bola kategoria pri EAA3D ? lebo chce ist na 3D a ja mu akosi neviem poradit co je za kategoriu a ci je sila luku limitovana alebo je limit v rychlosti ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 1:37 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=3xSSm8InXfE&NR=1

Testovani kladkoveho luku na sudu a to si predstavte, ze ja nedavno strilel brokovnici 0,45 Bore do stejneho sudu a broky jenom odrely barvu no na hady by to melo stacit ,jinak plno hluku a nic Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 6:05 pm    Předmět: Citovat

Mám tiež nového dvojkolesového miláčika.
http://picasaweb.google.com/lh/photo/KYxfVK7DsN8WkWboZTlK6-TyuN9kT2sdZCfdZYNGFFw?feat=directlink
Very Happy
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eli
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2006
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 4:24 pm    Předmět: Citovat

No...vy tady zas plácáte blbiny.
..koukám že averze proti kladkám nezmizela, ale jen se až do teď taktně skrývala .
Sejmusi, jestli chceš s něčim poradit, napiš mi soukromou zprávu, Kladkáče dělám už 6 let a skoro nic negativního co se tady na tvůj dotaz objevilo neni pravda Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sejmus
Nováček
Nováček


Registrace: 29.8. 2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 3:23 pm    Předmět: Citovat

Klasický luky měli elfové (COOL) a kladkovej zase Toruk Razz
_________________
Beginner
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:41 am    Předmět: Citovat

Moje řeč Cornus, to je přesně to, proč nás to pořád baví i když bychom s tím kolikrát praštili. To bychom najednou měli času!!!!

Ono u toho kladkáče je na pováženou, pokud netrefuješ 9, 10 pořád a je to o hodně detailních jemnostech. Takže furt ladíš a nejsi spokojen a střelecké chybičky to násobí.

Kladkáč je pro profesionály, kteří přesně ví!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:36 am    Předmět: Citovat

Byron Ferguson Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:29 am    Předmět: Citovat

Napíšem ti to jednoduchšie. Vyprdni sa na kladkáč. Je to presné, no otrava a strosti. Viac zábavy si užiješ s holým lukom. Kladkáč sa dá naučiť za pol roka, inštinktívne sa učíš stále.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sejmus
Nováček
Nováček


Registrace: 29.8. 2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:12 am    Předmět: Citovat

Díky! Určitě vyzkouším ten obchod. Pokud mě přestane bavit tak můžu střídat s klasickým Smile Je určitě pravda, že kladkový luk nemá v sobě moc romantiky (mimo jiné)
_________________
Beginner
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:09 am    Předmět: Citovat

Loop je ta smycka za kterou se chyta spoustec a peep je pruzor na tetive jimz se kouka na ty miridla =pins.....
jasne presnost ,kdyz zname vzdalenost je velika asi 7-8 cm na 45 metru
jinak na 3D musime vzdalenost odhadovat a tam hlavne na velke vzdalenosti je to kriticke a tak na 45 metru ta presnost klesa....
zlepseni ani bych nerekl a kladkovy luk je tezky o proti reflexu......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 9:59 am    Předmět: Citovat

Servis na PSE dělá JASA v praze a ještě bych se zeptal u nich, co aktuálně mají a za kolik.
Piš si, že servis budeš potřebovat skoro pořád!

Peep je průhled na tětivě jako hledí na pušce a loop je smyčka do které se zapíná vypouštěč.

Udělej vše pro to si někde půjčit i kladkový luk, abys nebyl nakonec zklamán, jako spousta jiných před tebou.

Kladkový luk je jako auto. Drahý, nenažraný a morálně strašně rychle stárnoucí. Ideální pro obchodníka, ale ne pro zákazníka.
Všechna ta technika zatemňuje pravou posdstatu lukostřelby a pro rekreační účely jednoznačně nedoporučuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 5:39 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=ehwel3nYCLg&p=7C7065D3A1E78189&playnext=1&index=37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 3:59 pm    Předmět: Citovat

V Pezinku sme merali Hoyt Matrix
Reálne dával 320 fps.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 9:18 pm    Předmět: Citovat

http://www.dailymotion.com/video/x7kwq6_guy-fitzgerald-team-fitzgeraldy-ins_sport

Strileni kladkovym lukem instinktivne ,take je to mozne a tihle dva lidi to tez propaguji ,jeho otec tohle zacal propagovat asi pred 30 lety a vlastne tohle vychazi z lovecke lukostrelby ,kde je treba rychle reagovat ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 1:38 pm    Předmět: Citovat

to sou sipy kde to nejde otocit, to s emusi prelepit, kdyz mas ted vypoustec tak do te zakladky to dej jednim brkem dolu. Mozna si priste kup karbonovy sipy, vyberes je podle tapulky co ma easton na webu, nebo sip selectoru. Tam se pak konciky daji otacet. daji se otacet samozrejme i u hliník sipu ale jineho typu nez mas ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan Hansen
Nováček
Nováček


Registrace: 11.9. 2009
Příspěvky: 6
Bydliště: Krkonoše

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 11:17 am    Předmět: Citovat

Vypouštěč mám, a šípy jsou Easton Stalker - tyhle:

Nevím, jestli je to tam vidět, ale přijde mi, že ten končík je nalisovaný a přilepený. Pak je otázka, jestli jde urvat, koupit nový a přilepit, nebo otrhat brka a přelepit je. Mám na to koneckonců celou zimu....

Ta zakládka jde nastavit tak, aby i s vodícím brkem na straně škrtla o brk minimálně, ale stejně trochu škrtne a ve výsledku je to vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eli
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2006
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 10:32 pm    Předmět: Citovat

U všech šípů nejdou končíky otočit. Často se k těmhne lukům dávaj nějaký obyč šípy ála CARBON FLASH, u kterejch je končík nalepenej.
Z těch fotek neni poznat o jaký šípy jde-třeba to u nich půjde pootočit. Pokud jo, s touhle zakládkou bys měl mít vodící brko dolu.
Ta zakládka fakt neni pro střílení z prstů dobrá.
Trochu si v tom Alwarezi udělej jasno. Vypoučtěč umožňuje přesnější střelbu právě proto, že eliminuje pohyb tětivy do strany kterej vzniká právě při vypouštšní z prstů, a to i u těch nejlepších lukostřelců se sebelepším tabem nebo rukavicí. Proto se taky zakládky pro vypouštění z prstů nanstavujou ne na střed ale trochu ven z luku podle velikosti stranového pohybu tětivy který má každý střelec individuální. Proto se taky používá BUTTON o kterej se šíp v zakládce opírá. Nastaví se tak aby odpovídal potřebám střelce podle jeho stylu vypouštění, tvrdosti šípu...

Při střílení z vypouštěče žádný stranový pohyb tětivy není, takže se zakládka nastavuje na střed luku, a není třeba řešit opření šípu ze strany. Když použiješ tuhle zakládku pro střílení z prstů, bude se ti stávat to, že šíp při výstřelu bude vypadávat ze zakládky do strany Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 4:36 am    Předmět: Citovat

Nevidim duvod ,proc by z teto zakladky nesel vypoustet sip prsty. Dva prsty pod sip a jasne je to treba vyzkouset , spoustec akorat nam umoznuje presnejsi strileni a to je vse jenom na delsi vzdalenost a tak kdyz nemame spoustec stale muzeme pomerne uspesne strilet kladkovym lukem .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 12:17 am    Předmět: Citovat

To je zakladka pre vypoušteč, z prstov ti to cez ni nepude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 10:40 pm    Předmět: Citovat

vsechny konciky jdou otocit, nejsou tam prilepene. Otazka je, ze ten tvuj luk je takový spise pseudo kladkac, nejsem si jist zda tam ta zakladka pujde vubec namontovat, aby sip byl v ose luku, u takove zakladky pak potrebujes vypoustec, u normalni zakladky pri vypoustení z prstů se tetiva vyhne do strany a da sipu kopanec tak ze sip se pak prosmykne kolem zakladky bokem, u kladkace sip letí rovne, pokud je vypustena tetiva z vypoustetce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan Hansen
Nováček
Nováček


Registrace: 11.9. 2009
Příspěvky: 6
Bydliště: Krkonoše

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 2:34 pm    Předmět: Citovat

zakládku mám právě už jinou, takovouhle:

a ty končíky (ehm, říká se tomu tak?) nevypadají, že by šly otočit

možná půjdou ty konečky zakládky natočit tak, aby neškrtaly. nebo budou trochu překážet a zvyknu si na to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eli
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2006
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

Jestli máš pořád tu stranovou zakládku jak na těch fotkách, tak budeš zakládat šíp stejně jak u normálního luku,tj vodícím (tim jednim jinak zbarveným) ven z luku. Wink
Nehledě na to, že jinak by s tvejma šípama ani nešlo. Musel bys mít pootočený končíky abys založil šíp vodicím brkem jinam než do strany
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eli
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2006
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 9:40 pm    Předmět: Citovat

V tomhle má Alwarez pravdu. Darton opravdu neni v evropě-natož u nás- moc zavedená a používaná značka luků.
Ten luk mi přijde, že má už leccos za sebou. Když k ceně připočteš dopravu, už to nebude zas tak zajímavý. Myslim, že u nás v podobnejch cenách taky seženeš použitej luk. Mrni na stránky chymery do bazaru. Něco tam bylo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 6:12 pm    Předmět: Citovat

U kladkovych luku je dulezity servis a nahradni dily. Musime si polozit otazku jaky mame servis v okoli , jak jim oprava dlouho trva ,jaky je pristup k nahradnim dilum, jak dlouho trva objednavka dilu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 5:08 pm    Předmět: Citovat

Na obrázku je to v plnej výbave. Chýba len spúšť a šípy.
Sám vidíš, že cena je dobrá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Sportovní luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Strana 9 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.