Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky od Kejvala
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 5:09 pm    Předmět: Citovat

Dělá 23.4. závody, je to i v kalendáři, tak si udělej výlet do Jeseníku a když se s ním před tím domluvíš, tak si tam jeho věci budeš moci vyzkoušet. Mimo jiné je tam i lukostřelecká liga.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 11:56 pm    Předmět: Citovat

fedosteve napsal:
http://www.alexbow.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=548

Má niekto skúsenosti s týmto lukom? Ide mi o "trvanlivosť" luku, rád by som si totižto kúpil nejaký recurve, viem že JK dáva na tento luk záruku dva roky ale predsa len by som bol radšej keby som to nemusel využívať ako pri Samicku.

Asi rok a půl střílím s Jardovým lukem (recurve) a jsem s ním velice spokojená. Několikrát mi dost tvrdě upadl, dostal mnohokrát "řachu" o kameny a stále drží Shocked. Jen jsem za tu dobu asi 2x měnila tětivu Smile
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 6:08 pm    Předmět: Citovat

Tento luk jsem testoval minulou nedeli a tak to mam jeste v makovici ....Tak luk mel 45 liber natahu a ja z nej strilel ty moje drevene sipy co maji vahu asi 550 grains a jsou dlouhe 30 palcu a luk natahnuty asi 29 palcu ,proste az ke spicce sipu dostrel luku byl 190 yardu /170m/ kdybych mel sip 405 grains dostrel by byl kolem 200 m ,ale ja ty sipy pouzivam na muj 52 liberni luk a ty jdou 200m a take jsem zkousel jeho hybrid co ma 55 liber a ten jde 200 yardu a jasne ten se bude pouzivat na jelence se sipem co ma 600 grains .....Jo a ta Delta co jsem zkousel mela vykon asi 260 yardu co bylo na asi 60 librach ......
Ja o trvanlivosti si nedelam velkou hlavu ,luk zabalim a poslu zpet ze chci jiny, tento je zlamany .Drevolaminatovy luk se muze zlomit ale 99% jich vydrzi 30let a vice ....Stale tam u vas vidim plno Samicku co jsou levne cinske krapy so se zlomi za pul roku vyrabene neskolenymi Cinany co vydelavaji 30 dolaru za tyden a jasne hlupaci na zapade to koupi ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 6:02 pm    Předmět: Citovat

Pani Tulakova vyuziva tuto znacku ale ona ma model ktory ma dlzku 58" ... ako snim striela vies sam Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 4:17 pm    Předmět: Citovat

Alexbow ma zase novy typ luku styl Black widow s reverznim madlem luk co nezmenil svuj styl asi od konce -50 tych let ,navic on jej dela pouze za 1/3 ceny ,jinak vsechny vysledky jsou stejne jako u orginalu ..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

Náhodou jsem narazil na stránkách alexbow.cz na novou nabídku dřevěných bikonických násad. Máte s nimi někdo již nějaké zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 12:47 am    Předmět: Citovat

Jasne-proste strieľa to.Hurá. Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 12:41 am    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes zkousel ten hybridni Kejvaluv luk co mel 55 liber je to neco mezi zakrivenym lukem a dlouhym lukem a tak normalnim tercovym drevenym sipem dostreli 220 yardu /asi 200 m/ a se sipem s plocho spickou co mel asi 600 grains tak sip doletel 190 yardu celou tu drahu mame zmerenou range finder ......

Ja tady pouzivam universalni vahu sipu 600 grains na vsechna zvirata co to existuji pouze tah luku se meni nekdy 55 liber jindy asi 62 liber ....Oba dva luky snesou tech 20+ natahu na 3d jasne nejakou fitu je moc natahu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 2:25 am    Předmět: Citovat

Sekundarni trh je vlastne druhotny trh a tak nekoho nechame zaplatit tu prvni cenu a pak luk koupime kdyz jej bude prodavat .Pozor to neni prodej krapu jak jsme rikali vetesnictvi ,ale treba nakup auta co je mirne stare treba 2-3 roky a nechame zaplatit nekoho tu prvni cenu ,nebot jakmile sjedeme s parkoviste cena klesne o 2 tisice ....Pocitame -20% ceny prvni rok a pak -15 % ceny kazdym rokem a asi po 3letech zalezi kolik to ma najeto . Za 3 roky kdyz nekdo bude prodavat Kejvaluv luk za 400 Euro klidne jej koupime za polovicku a s tim lukem nic neni a kolikrat lidi prodavaji zde luky a maji tezkost je prodat a pritom jsou levne .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 11:30 pm    Předmět: Citovat

Tak jasne ten luk co Kejval vyrobil je urcen pouze pro zapadni Nemce a lidi co maji penize a pro cechacky jsou luky za 180 EURO si tak nejak a tim myslim i pro mne ,nebot lidi nemaji penize ci nechteji platit ,no myslim si ,ze se Kejvalem dohodnete za kolik chcete luk jsou jini lukari .

Zkousel jsem toho hybrida co ma delku 56 palcu a tah 45 liber a ten dopravil sip co byl tezky 600 grains neco malo pres 180 yardu a tak si myslim dobry vykon a ohlasim se az dostanu ten luk co ma 55 liber .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat

Predator jsou proste rozkladaci luky a navic jsou moc drahe tak ze nakupovat na sekundarnim trhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 10:10 pm    Předmět: Citovat

Aby luk se netrasl jako maly pes musi mit co netessi stred a u rozkladacich luku je to lehke, ale tezsi u luku so je v jednom kusu reversni rukovet umoznuje tam pridat vice vahy a je to takovy kompromis mezi celistvym lukem a rozkladacim lukem ,cetl jsem jak se nejakemu zacatecniku nelibi Black widow a nevi ,ze tato rukovet u drevolominatovych luku predstavuje reversni rukovet jak u dlouheho luku tak u recurve a tak toto neni nic noveho---- bezne vyrabeneho od roku 1960 ....
Tak reversni rukovet se bude jevit jako klidnejsi pri vypusteni sipu na tech 3D a my to proste resime tesim sipem ,nebot vzdy vime ze budeme strilet na necelych 20 metru ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 9:09 pm    Předmět: Citovat

Na stránkách Alexbow přibyly nové modely pro sezónu 2011 "MOSQUITO Line". Předpokládám, že budou k vyzkoušení na turnajích v Jeseníku, jejichž termíny už jsou pro letošní rok na stránkách také. Docela by mě zajímal ten longbow s reverzním madlem.
http://www.alexbow.cz/scripts/zbozi.php?KID=139
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 3:53 pm    Předmět: Citovat

http://www.alexbow.cz/scripts/zbozi.php?KID=127

Nejake luky se slevou !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 2:36 am    Předmět: Citovat

www.alexbow.cz
nova stranka a recenze od Blackyho pro ty co umi nemecky ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 1:09 pm    Předmět: Citovat

Ale poradí, neboj se. Reagovala jsem pouze na Jana, že někdo má moje šípy a tomu byl dotaz směrován. I tak děkuju Janovi a Imagovi
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ishi
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Černošice

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 11:49 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Stejně si musím šípy nechat upravit - strašně jim "rotuje zadek". Možná, kdyby ten, co je má u sebe s nimi zkusil vystřelit na delší vzdálenost, mi mohl říct svůj názor - kde je chyba.

Překvapuje mě, že vám neporadí výrobce luku a sponzor teamu Alex bow.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 11:20 am    Předmět: Citovat

Dík za rady Smile
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

Pokud by to tedy tak bylo tak, kromě těžšího hrotu a nakroucení tětivy je málo nadějí na zlepšení. Leda zkusit nové delší.
Ale dobrá zpráva je, že se už vyrábějí i 600 a to by mohlo být řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 10:50 am    Předmět: Citovat

Šípy se mi zdají tvrdé. Myslím že jsou to 500, na ženský nátah??? 40 liber luk??? Prostě asi tvrdé, takže se neprohýbají jen se za letu kymácejí.
500 střílíme z 45 až 50 lb luků při délce šípu 29 palců.
Můj odhad. Neznám parametry Ity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

Je to možný, ale hliníkový šípy mi to nedělají.
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 9:59 am    Předmět: Citovat

Jane, dík. Stejně si musím šípy nechat upravit - strašně jim "rotuje zadek". Confused Možná, kdyby ten, co je má u sebe s nimi zkusil vystřelit na delší vzdálenost, mi mohl říct svůj názor - kde je chyba.
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 9:11 am    Předmět: Citovat

No právě, ještě, když se sedělo u hokeje tak byly všechny 3 na stole.
Petr Maralík je chtěl posílat poštou. To jsme mu rozmluvili s tím, že na příštích závodech vám je někdo předá. Pokud je má buď on nebo Arni, tak to lehce zjistím a dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ishi
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Černošice

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 12:04 am    Předmět: Citovat

Citace:
Jinak teamový střelec p. Štefan Myšiak vyhrál v TRLB v Rimavské Sobotě 1 místo 316 bodu...luk Myth Alex Bow

A na kolik terčů se to v té Rimavské Sobotě vlastně střílelo? Maximum podle pravidel EAA 3D je 308. Že by luk Myth Alex Bow střílel víc šípů najednou?
Ishi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 11:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jane, Mikešáci opravdu odjeli brzo, protože výsledky nic moc a tak se jelo trénovat. Jeden karbon a jedno dřevo zůstalo v terčovnici na skrytém terči a další můj karboňáček v kopřivách. Budu moc ráda, když se ke mně vrátí. Kde si je vyzvednu? Laughing
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 11:28 pm    Předmět: Citovat

Blahopřeji! Mikešáci a spol. byli v Licoměrsku a taky střílej pěkně. Našli se tam 3 jejich šípy. 2 carbony a 1 dřevo.
Snad už vědí, kde si je můžou vyzvednout. Odjeli moc rychle.
Vím, že se alwarez tady na foru řešil vloni vlétě. Četl jsem pořádně
a netvrdím, že to jsi ty osobně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 11:10 pm    Předmět: Citovat

Ale Jane Very Happy toto téma Jestli je Alwarez vlastně Kejval tady už bylo. Bohužel není... takže až budeš zase číst starší věci rok pozpátku tak je čti pořádně Very Happy

Jinak teamový střelec p. Štefan Myšiak vyhrál v TRLB v Rimavské Sobotě 1 místo 316 bodu...luk Myth Alex Bow Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 9:20 pm    Předmět: Citovat

On má vlastně alwarez dokonce i úplně stejný způsob vyjadřování a slovník. Ten JAK se ale má! nemusí se nikomu omlouvat, nemusí nic vysvětlovat udělá to za něj alwarez.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 9:17 pm    Předmět: Citovat

Na alvarezovi je skvělé, že má o JAKovi ještě lepší informace, než samotný JAK sám o sobě, takže mu šetří spoustu práce s psaním příspěvků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

Jeste pribeh. Kejval vyrobil luk horse bow Destiny co je dlouhy 49 palcu chlapikovi co jej chtel strilet z kone a dokonce mu dal sipy dlouhe 28 palcu ,nebot luk je tillerovan na tento natah . Chlapik se zucastnil nejakeho vycviku strelby na koni a ten super instruktor mu poradil ,ze ty jeho sipy jsou kratke a aby si koupil sipy o delce 32 palcu a tak on pry je strilel na celou delku . Za asi 3 tydny chlapik mu vola ,ze se luk zlomil a tak mu chlapik rekl celou historku . Utrhl luku celou spicku i s laminatem jak jej pretahoval ,nebot ty spicky jsou semi-staticke . No dalsi luk co mu udelal ,meri 62 palcu a vytileroval jej na 33 palcu a pry tento luk se necha natahnout na 40 palcu a nezlomi se ,ten trener si ani nebyl schopen precist na jakou delku natahu je luk tillerovan i kdyz je to na nem zretelne napsano ,svedci o tkz kvalite treneru co vubec nerozumi lukostrelbe ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
Strana 5 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.