Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Brno a okolí
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lachys
Nováček
Nováček


Registrace: 8.3. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 3:51 pm    Předmět: Citovat

Tlapa: určitě pošli - ja.prochazka()gmail()com
Pravděpodobně teda dojedu zítra před zetor takže bych mohl někoho nabrat. Uvidíme na místě. Teda pokud stihnu dojet, ale vypadá to zatím, že jo. Jinak vy chcete "3D" zástavu? Něco jako na fotce níže? nebo spíše vlajku?
_________________
"M"ožná "P"říště
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 9:35 am    Předmět: Citovat

Jo a nakresli jsem takovou dětskou skicu, jak by například mohla vypadat ta zástava. Nacpal jsem tam vlajku, náznak té valašky, kravskej roh, koňskou žíni, peří a cedulku MP. Jelikož nemám na webu veřejnou galerii, tak sem nemůžu dát obrázek. Pošlu vám to třeba na mejla, když mi je sem napíšete.

Ten obrázek je JEN návrh, nic víc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

Musíme to do sebe nějak chytře zakomponovat, aby to nevypadalo jako zástava, na který se houpe harampádí. Jak jsem říkal, možná bych mohl sehnat koňské žíně a kravské rohy. Nesmíme to překombinovat. Varinata, aby tam každý navěsil něco svého mi právě trochu zavání tím harampádím.

Jinak na zítřejší střílení můžu vzít i repliku gotické kuše, pokud by jste měli někdo zájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 8:03 am    Předmět: Citovat

Sysel skoda, MP, ale snad sa aspon ukazes ak nieco zajtra spachame Smile.

K zastave by som mal taky navrh nech si kazdy vybere nieco co bude symboizovat ten, ktory kraj kde ma tie najsilnejsie korene a potom by sme to nejako skombinovali. Nech je vidiet ze sme multikulturne, medzinarodny manšaft. Ja by som bol velmi rad ak by tam bola valaška za severne Slovensko (ak Renča nema niečo proti alebo iny napad Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 11:49 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
Prrr koně, ty terčovnice jsou zatím jen virtuální v mé hlavě + pár součástí na budoucí výtvory. Mám tady v Líšni v práci jednu velkou těžkou nepřenosnou potvoru (130×130cm) a pak ten bílý pytel, co jsem měl v Kohoutkách. Zbytek tam zůstal. Pytle můžu nachystat ještě další dva, eventuelně od Honzy zítra převést tu nopaplankovou, zbytek možná příště.


No dyť, já mluvím o terčovnicích, co zůstanou u mě v kohoutkách, když nebudu moct přijet. Mám tu s těmi tvými hned 3. Ale dnes jsem koukal, že světlo je dlouho, tak třeba vás tam ještě večer zastihnu, rád bych si to tam alespoň prohlídnul.

MPík je fuj, to už radši tajemný hrad v karpatech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 11:18 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
Myšo ta fotka byl stejně omyl Laughing
Kdyby bylo po mým, tak jdu do této stylizace:

Takhle by ses nevymódil. Tomu nevěřím Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 11:16 pm    Předmět: Citovat

Typově takovejhle prapor?
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://asterionrpg.cz/files/prapory.jpg&imgrefurl=http://asterionrpg.cz/index.php/kronika.html&usg=__E-_vcbGE_xFBjxJCCULHOTURxFM=&h=357&w=420&sz=19&hl=cs&start=0&zoom=1&tbnid=9ZCbSdNBims28M:&tbnh=158&tbnw=186&ei=55usTY6rEILetAa6x9CtBw&prev=/search%3Fq%3Dprapory%26hl%3Dcs%26biw%3D1680%26bih%3D836%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=rc&dur=516&oei=55usTY6rEILetAa6x9CtBw&page=1&ndsp=28&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=52&ty=82
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 11:01 pm    Předmět: Citovat


_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 10:33 pm    Předmět: Citovat

Pche pravím vám, ubozí kopisté

Ale místečko jste si našli pěkné, jen co je pravda. Chtíč mnou zmítá, ale je to dálka Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 10:13 pm    Předmět: Citovat

Vlajka zní dobře. Jen aby to zpracoval někdo umělecky nadanej, aby nějak vypadala. Upřimně.....vůbec si nedokážu představit, jak by měla vypadat. K tomu bych pověsil koňské žíně. Ty bych mohl možná sehnat u nás v práci.

Tohle dohánění v práci znám. Já dával do pořádku instrumentárium, který jedna ženská úspěšně 20 let devastovala.

Jinak já mám měnší pytel nacpaný strečkou. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 9:32 pm    Předmět: Citovat

Tak právě mi skončil po 13 hodinách můj první den v nové práci. Ve středu to asi nedám - Možná Příště. Very Happy Mám za týden stihnout co jiní s prominutím prosrali za půl roku.

Ale rozhodně se na mě neohlížejte a jděte trénovat s Imagem, jen ty terčovnice vám asi budou chybět, musíme to nějak s Radkem vymyslet.

Ještě k zástavě, napadlo mě něco spíš stylem vlajky, protože to tu zatím chybí. Jo a náš mezinárodní strom bude něco jako tis plodící hrozny a slívky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lachys
Nováček
Nováček


Registrace: 8.3. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 8:54 pm    Předmět: Citovat

Tož dlouho jsem tu nebyl a pěkně se to tu rozjelo Smile Jsem rozhodně pro "MP". Ve středu kolem páté/šesté bych snad mohl tak dejte vědět a pokusím se vyrazit. Asi bych jel autem. Bud pojedu ze židenic nebo z Mendlova nám. tak můžu dyžtak někoho nabrat. Můžu pak pomoct převést Imagovi i nějaké terčovnice. Se domluvíme. Jinak jaké budou funkce? Já bych bral ňákou funkci "prudiče" nebo tak něco Very Happy
Tož lovu a MP zdar Smile
_________________
"M"ožná "P"říště
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 11:26 pm    Předmět: Citovat

Lidi nevadí, alespoň to bude pořádné 3D Very Happy Houbař za 100 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 11:17 pm    Předmět: Citovat

Stejně budeme muset řešit převozy terčovnic autem na místo. Od Radka z práce, kde je předpokládám budeme skladovat to nebude daleko. Mám to sice až na druhý konec Brna, ale vypadá to podle fotek jako báječné místo na tréning 3D a tradiční lukostřelby. Pokud tam nechodí moc lidí, ideální místo i pro větší tréningy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 11:03 pm    Předmět: Citovat

Jo, to vypadá fakt dobře. A dá se tam nějak rozumně dostat s MHD? Nebo budeme se budeme muset domlouvat na auto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 10:48 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
http://radeksedlak.rajce.idnes.cz/Popilky_Lisen/


Tak to je moc pekne miesto Radku, este ak by si hodil gps suradnice nech si to vsetci najdeme a mozeme vyrazit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 10:35 pm    Předmět: Citovat

Středa odpoledne je v pohodě. Takže jestli se něco uskuteční, tak dorazim. Funkce šamana mě dost pobavila Very Happy Kulturní atašé by taky byl Very Happy Jaké budou další funkce? Upozorňuji, že každá organizace se neobejde bez prostých členů....jinak to není řádná organizace Smile

Se zástavou si lámu hlavu a zatím mě nic originálního nenapadlo. Kopí je tabu..... Snad by se třeba do ní dal nějak zakomponovat šíp nebo tak něco... Nevím.... Napadá vás něco?

Jinak tedy "MP" bych považoval za hotovou věc Wink Nemá to chybu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 10:03 pm    Předmět: Citovat

Tak to vyzera, ze "MP" je uz hotova vec (pripadne by som to pozmenil na "Možno Přístě" Twisted Evil ) . Takze uz len zastava no a mozno nam zostane cas aj nejake to nicenie sipov Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 9:08 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že Radek je automaticky přijat, protože na otázku "pojedeš s námi na závody?" Odpovídá něčím jako "Možná Příště" v 99 % případů Smile Funkce Šamana se tedy na něj dokonale hodí, neboť je s námi pokaždé alespoň duchem:-) Druhem luků bych si hlavu nelámal, důležité je nadšení pro střelbu na netradiční terče, máme co dohánět, ta kolečka se musí do Lukohrátek natrénovat!!!! Musíme si nějaké rychle vyrobit a kyvadlo jakbysmet. Akorát začínám mít obavu s tím prostorem, v Kohoutkách už bych měl obavu rozjíždět něco většiho takto na divoko ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

Streda v tom case mi vyhovuje bez problemov, cestujem az v noci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

Uvidíme, fakt nevím, od kdy do kdy budu mít práci, ale předběžně středa odpoledne od takové páté/šesté hodiny tady kohoutovicích by snad šla. Ještě potvrdím. Na MP reagují všichni pozitivně a líbí se mi praktičnost pásek, kdy na rozdíl od triček je odznak klubu neustále vidět i v zimě a navíc mohou stáhnout rukáv trička či bundy na levé ruce aby nezavazel tětivě. Smile

Do Military bych to taky nestavěl, nemám armádu moc rád, baretku jsem nasadil ryze z praktických důvodů neboť se žádným z klobouků jsem nebyl schopen kotvit a to včetně třírohého traperského. Aspoň ji stahuji na opačnou stranu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 6:50 pm    Předmět: Citovat

Uz sa nam to krasne rozbieha, este ani nemame generala a uz som vyfasoval prvu funkciu Laughing . MP je genialne, ale co vas napadne hned piste sem alebo si to zapiste na jubilejne prvu valne pivnu hromadu Smile.

Trening by som dal co najskor, v stredu cestujem domov by bolo fajn ak by sme to stihli dovtedy, ak nie tak MP Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 4:23 pm    Předmět: Citovat

Jasně, určitě to dotáhneme do konce. Promyslíme zástavu a rozdělíme funkce. Pana kulturního atašé bychom měli...... Very Happy Zbytek probereme při pivním maratonu. Myslím, že "MP" je super. Ono to tak bývá, že první a bezprostřední nápady jsou obvykle nejlepší. Pásky jsou taky super Very Happy Akorát bych zástavu už neladil militaristicky, ale nějak do přírodna. Všask to proberem Wink

Jo a Sysle, ještě jednou díky za svezení a uvedení na 1.Jarní šíp. Moc jsem si to užil a včera jsem usínal s úsměvem na tváři, jak jsem vzpomínal na uplynulý den. Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 3:57 pm    Předmět: Citovat

Toto grupovanie do skupin s vlastnymi insigniami sa mi paci .. normalne si viem za nejaky cas predstavit zapolenie takych skupin joooj MP vs LTT alebo podobne Laughing Pochopitelne vo velmi priatelskom duchu s bojovne vystrcenymi bradami Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 3:46 pm    Předmět: Citovat

Tak druhá výprava z Brna mě opět nadchla. Zelí nás navíc namotivoval, abychom si udělali vlastní zástavu. Nějaké nápady padly už po cestě domů žluťáskem. Rád bych to ale probral někdy na pivu po nějakém tréningu. Všichni jsou vítáni, bude to mezinárodní klub moravskloslovenského složení Jen nyní ještě nejsem schopen napsat, kdy by se mohl konat další tréning a následná valná pivní hromada, musím se napřed zajet v nové práci ...

každopádně máme tu toto fórum, tak nápady sem! Zatím padl první návrh na název "MP" - Možná Příště. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 6:33 pm    Předmět: Citovat

No pokud budete ještě něco podnikat v průběhu týdne, tak klidně napiště sem. Rád se přidám, když to půjde. Měl bych ještě něco natrénovat před 1.Jarním šípem, ale nevím, jestli to časově zvládnu. Například čtvrtky mám zabité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 6:23 pm    Předmět: Citovat

Dnes sme si so syslom dali zatial iba na 50, on sa strefoval dost dobre, u mna bolo vidiet ze to nemam nastrielane, takze taky trening by len a len prospel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

Jakékoliv Brněnské akce se rád zučatsním. A tréning střílení na větší vzdálenosti zní skvěle. Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 6:18 pm    Předmět: Citovat

Uz sa nam to krasne rozbieha. Ani som sa poriadne nestihol porozhliadnut a uz 2. turnaj v priebehu 2 tyzdnov Smile . Treningy so syslom su super, vzdy citim pokrok, ale zase by sme sa mohli zliezt na nejaky vacsi trening.

Tulak urcite prid, rad by som sa s tebou zoznamil, "primitivov" nikdy nie je dost Very Happy a na castrum by som sa velmi rad vypravil, ved je to na skos, ale uvidime ako sa vsetko vyvinie Smile.

Janci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 5:30 pm    Předmět: Citovat

Gratulujem vam chlapi . Niekedy sa zastavim alebo sa stretneme na Castrume to mate hned za hranicami Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.