Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Letní Naadam Kamberk 25.6.2011
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 12:55 pm    Předmět: Citovat

Zdravím přátelé! Vaše ohlasy nás nadmíru těší a vězte, že bez Vás a vašich lidských a sportovních kvalit by turnaje nebylo. Jedinou motivací pro jeho pořádání je pouze radost ze setkání s Vámi. Na příští rok Vás při příjezdu do obce Kamberk přivítají transparenty s nápisem: "Vaše spokojenost - náš cíl!". Díky také za jakoukoli pomoc během přípravy i v průběhu soutěže.
Velmi nás potěšilo množství cen, které jste pro své soupeře připravili, za co Vám patří velký dík. Bohužel se nám stala jedna trapná nehoda. V neděli večer jsem na mlýně objevil několik zapomenutých cen do soutěže. Na vině byla živelnost pátečního přebírání cen během večírku. Na příští rok tedy mezi cenami naleznete i kovbojský klobouk, dřevěnou pistoli na vystřelování gumiček, sadu dřevěných misek, stojánek na tužky, podnos na štamprdlata apod. Sadu přírodních léčivých preparátů s dovolením použijeme k regeneraci sil. Tímto se omlouváme donátorům i případným držitelům těchto hodnotných cen.
_________________
SI VIS PACEM PARA BELLUM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 12:43 pm    Předmět: Citovat

Super akce, dik ! Wink
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 12:19 pm    Předmět: Citovat

hornbow (y nebo s ?) z tvé produkce.Kdyby se mohly dostávat přes 56 palců, bylo by to určitě krásné... použil jsem malé písmo, třeba to Napeska a Mýša nepřečtou.
A přečtou, Griffine ! Lehni sedni bouchnout Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:50 am    Předmět: Citovat

No, moc hezké to bylo. Nevím, jestli naše skupinka (Gussiovi, Ishi, Miki + já) měla kliku ale všechno jsme odchodili bez čekání, na disciplinách až ( na jednu vyjímku), nikde nikdo a zastříleli jsme si až až. Původně bych teda čekal, že podle množství a délky disciplin budeme střílet do tmy ale mám pocit, že jsme končili někdy kolem páté. Možná taky přispěly modré kolíky, že možná lidi tolik nehledali šípy, kdo ví. U nás střílel od modrých Gussy s Martou a musím říct, že si nás Gussy ve druhé půlce lesního rovingu docela "dával" až jsme ho chtěli přeřadit násilně k "červenáčkům".

Takže Mýšo, Komture a Íkvéčka: parádní organizace a moc hezký závod - střílečka teda nevídaná.

K Myšovi: když jsme začali na Všetickém rovingu, tak jsem se domníval, že ta první páska (červená) označuje jen start a střílet se bude od té další. Nějak jsem se nemohl vyrovnat s tím, že na průměr kolečka 40 cm mám střílet ze 40m. Pak se to teda ještě dost zhoršovalo...kolečka se zmenšovala, vzdálenosti prodlužovaly.... Dvakrát jsem minul i balík...

K Elévovi: taky jsem rád, že jsem tě viděl a spojil si obrázek s člověkem:P Navíc teda musím říct, že jsem byl překvapen svižností tvého hornbow, omlouvám se, že po sobotním večírku jsem se nebyl schopen se v neděli ráno k luku dostatečně vyjádřit. Ale pravda je, že chování toho luku je výborné. Až dodatečně mi došlo, že ten luk střílel velmi svižně a přesně a neměl handshock, nebo jsem si to neuvědomil. Jediný hornbow ze kterého jsem do té doby střílel byl Grozerův a ten měl velký "ráz" těžkých ramen. Takže tak. Těšíme se asi všichni na další hornbow (y nebo s ?) z tvé produkce. Kdyby se mohly dostávat přes 56 palců, bylo by to určitě krásné... použil jsem malé písmo, třeba to Napeska a Mýša nepřečtou. Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:31 am    Předmět: Citovat

Už vím, proč se o Naadamu dlouho mluví (dopředu i po) a jezdí na něj i hosté ze zahraničí.
Docela náročná trať, postavená v nádherným prostředí, kde si na jednotvárnost nemohl nikdo stěžovat. Nejvíc mně dostaly disciplíny, které jsem neznala - Všetický a lesní roving, Puta a Mýšovka, koule z východu a terénní.
Skvěle jsme se bavili Laughing , úžasně zastříleli Very Happy , hodně a dobře najedli Shocked a trochu popili Embarassed .
Velkej dík Komturovi a jeho blízkým, IQéčkům a Milanovi H, kteří se postarali o nezapomenutelný turnaj.
https://picasaweb.google.com/lb.mikes/NaadamKamberk?authkey=Gv1sRgCLeJo_-ysOK7bA#
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:12 am    Předmět: Citovat

Bylo to skvělé, díky všem pořadatelům i účastníkům. I přes to, že to byl můj zatím nejnáročnější lukostřelecký potlach, jsem si to báječně užil. Díky všem. hello2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 11:51 pm    Předmět: Citovat

Kamberský rytíři, no to bola nádhera... to teda určite stálo za tie hodiny cestovania. Idem sa z tej krásy a zdravého nevyspatia trochu zotaviť (a prebrať si v mysli technické detaily stavby jurty Smile ) a ešte vám sem potom napíšem nejaké superlatívy... dík, ste tažký frajeri... Thumbs Up
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 9:43 pm    Předmět: Citovat

Moc hezké místo i závod. Díky a doufám že zase příště. wave
T.S. a doprovod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 9:16 pm    Předmět: Citovat

Turnaj patřící do lukostřelecké síně slávy. Díky ohromnému úsilí a množství práce, které si pořadatelé s turnajem dali, jsme měli možnost absolvovat asi nejnáročnější lukostřelecké setkání, které jsem zažil.
Díky moc a snad znovu za rok Wink
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Školník
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Žloukovice

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 8:22 pm    Předmět: Citovat

Díky za super turnaj. Prožili jsme opět jeden nádherný víkend lukostřeleckých soutěží, včetně výletíku na nedaleký vrch Blaník.
Školník a Kačka.

Pár foteček na: http://milaru.rajce.idnes.cz/Naadam_2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 11:53 am    Předmět: Leon Citovat

Jihoč s Jardou jedou ! Měl jet i Brkos, akorát trochu zapoměl že je v Kutný Hoře Stříbření a že tam má jet na koni. Laughing
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 8:42 am    Předmět: Re: Leon Citovat

Leon napsal:
Tak bohužel jsme nuceni s Bochňou Nadam oželet Crying or Very sad .


Oba máte áčko Evil or Very Mad .Doufám ,že pustíte aspoň Jichoče coby svého vyslance Laughing . T.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2011 10:32 pm    Předmět: Citovat

To je škoda, že nejedete braši... Confused
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy


Naposledy upravil Kibe dne st červen 22, 2011 5:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2011 3:54 pm    Předmět: Leon Citovat

Tak bohužel jsme nuceni s Bochňou Nadam oželet Crying or Very sad . Bažant je za tejden a máme ještě dost práce. Navíc jsem nachcípanej jako tele. Confused Štve mě to, protože to bude zaručeně super akce a monstrozní večírek. Tak si to užijte pacholci... Evil or Very Mad
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 6:03 pm    Předmět: Citovat

Pozor. Lítací kolečka byla přesunuta na neděli do zábavné lukostřelby a nahrazena indonéskou takticko- dovednostní terčovkou "Koule z východu" z Jaso- Ajutovské kreativní dílny
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

Dik
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 5:30 pm    Předmět: Citovat

Orange jsi přihlášený jako Natiku Rudolf- zapisoval tě Komtur a asi jsi se nepředstavil, takže tě zapsal podle emailu, nebo ses představil a Libor to popletl Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 5:26 pm    Předmět: Citovat

platí se jako vždy na místě. Přihlášený jsi a dá se to zjistit tak, že se najdeš v seznamu přihlášených na stránkách Kamberku. Odpovídali jsme těm, kteří měli v přihlášce nějakou otázku Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 4:18 pm    Předmět: Citovat

Jak to bude s placemin ?

Nedostal jsem na prihlasku zpet zadne info jak a kam zapaltit.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 10:12 pm    Předmět: Citovat

JEŽÍŠMARJÁ KRUCINÁLFAGOTHIMLLAUDONRUMCAJZELEMENT .

Zapoměli jsme vás požádat, jestli byste jako každoročně nepřivezli něco pro soupeře a tím by se dostalo vyhlašování hlouběji do startovního pole. Předloni Jean -Marc s dojetím vzpomínal na igelitku Peny Market kterou si odvezl na památku do Francie
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 2:31 pm    Předmět: Citovat

Drazí lukostřelci. Termín lukostřeleckých orgií "Naadam 2011" se kvapem blíží. Pokud zvažujete účast, potřebujeme to vědět alespoň týden dopředu, tedy do příští neděle. Jinak si jezte co chcete Laughing
Několik hříšníků stále nedalo žádné údaje kromě přezdívky. Ještě chvíli počkáme, a pak je veřejně zostudíme Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 5:50 pm    Předmět: Letní Naadam Kamberk 25.6.2011 Citovat

Drazí a vážení.
Jako každoročně pořádají i letos Kamberští rytíří Já a Komtur a Pražské Větve IQ60 veselou taškařici poslední červnový víkend- na výročí bitvy u Little Bighornu.


Jak jste si mohli povšimnouti a jak jsme již loni avízovali, tentokrát se již nekoná ve Všeticích ale na tvrzi Kamberk . Lokalita se nachází mezi Louňovicemi pod Blaníkem a Mladou Vožicí. Hlavní rozdíl bude v tom, že k osvěžení není slaný bazén, ale obrovský rybník s jezem.

Rovněž budou tentokrát dva stupně obtížnosti- ten co vždycky, a jeden o něco lehčí , aby byly menší ztráty na střelivu.

Stránky k nalezení zde:
http://www.kamberk.eu/cs/naadam-2011/cesky/propozice

Po naplnění kapacity budou přihlášky uzavřeny
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.