Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Královský turnaj

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlastovka
Nováček
Nováček


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 121
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 9:23 pm    Předmět: Citovat

navrácená z dovolené :

Ita napsal:
Těší mě, že se rodiče neurazili


spadly jsme se segrou smíchy ze židle Very Happy děkuji Itě za fotku, kde se jednou neksichtim Very Happy

a děkuju všem indiánům za to, že mě vždycky tak nacpou optimismem, je to u vás prostě boží In Love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 9:06 pm    Předmět: Citovat

Dekujeme za pozitivni az nadsene ohlasy od vas.A pravdepodobne proto,ze je to jen sranda ,tak nam jsou tolerevany mensi i vetsi chyby.
V kazdem pripade nejde jen o praci nas tri.Nesmime zapomenout na pomocniky z rodiny,hospodskou Drahusku - ta muze za pivo a rizky,Zelenkovic - aktivni pomoc na vsem od stredy,Koba s Lunou - vse kolem registrace a vysledku,Ita - za vtipny fotoserial.Mnoho z vas privezlo neco na stul i do cen.Takze bez vas by se to nekonalo a rozhodne by to nebylo tak jednoduche.
Jinak jsem si "tam" byl cuchnout a musim se vam omluvit - fakt to bylo hrozny.Druhy den probehl na velkym stane rojeni mravencu a my se ze vseho vzpamatovali az v utery.
Pokud vse dopadne v pohode,budeme se moc tady sejit zase za rok... Wink

Nalezene veci: cerna ksiltovka
pekac od kolace
doza po macakach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 4:04 pm    Předmět: Citovat

Králící jsou borcí a neskutečně úžasní lidé, turnaj byl víc než parádní ,všichni lidi měli srdce voňaví a postaráno o nás bylo víc než královsky , notworthy notworthy notworthy Ito vypadá to že máš v sobě skrytý vlohy , fotky a komentáře jsou parádní .
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 9:36 pm    Předmět: Citovat

Komiks o dětské skupině mě taktéž velmi pobavil.

Původně jsem myslel, že pochvalnej příspěvek psát nebudu, protože je to zbytečný, ale když už jsem tady, tak jo:
Ani vytrvalej deštík nemoh narušit vyjímečnou atmosféru téhle akce, to se dá přirovnat snad jen k Lazluku. Všichni Králíci jsou velký machři.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 11:45 am    Předmět: Citovat

Těší mě, že se rodiče neurazili
Tuláku dík Smile
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 7:27 am    Předmět: Citovat

Tak musím říci, že když jsme si prohlíželi fotodokumentaci a četli ty komentáře pod tím o zotročování dětí, tak jsme byli s Bambulkou úplně mrtví smíchy Laughing Ito, kam na ty nápady chodíš ? thumbleft
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 1:54 pm    Předmět: Citovat

Nadherne fotodokumentacie ... ach jo .. dufam ze dalsi rocnik nebude zruseny necakanymi okolnostami ... gratulujem vsetkym zucastnenim ... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 12:20 pm    Předmět: Citovat

Vichřice byla rychlejší než tornádo Shocked
https://picasaweb.google.com/103340660224287329415/KralovskyTurnaj?authkey=Gv1sRgCPfsyvfV7PfnswE#

Část fotek je od Soni
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 11:32 am    Předmět: Citovat

Byla to naprostá paráda ! Za všechny Ronováky ještě jednou díky. Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sfings
Nováček
Nováček


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: moravááá

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 9:59 am    Předmět: Citovat

..já jsem si včera chtěla z vděku,že mě nenechali ve štychu..nakrémovat kanady..,ale když jsem na nich viděla to červené bahýnko..tak jsem jen zamáčkla slzu crybaby a nechala je tak..Jako vzpomínku na super akci z jednoho nej místa v Čr..
Nohy byli v suchu,pes přežil grommit (mimochodem..ještě pořád dospává..)..dort occasion6 jsem taky vyzkoušela..,na večeři byla vege hříbková polívka..takže naprostá spokojenost!
Jen..cestou zpět jsme se ještě stavovali do lesa na hříbky..a našli jsme tam polorozpadlý krunýř od želvy!!..tak jsme to trochu nepochopili.. tweety
(Ps:fotky tentokrát nejsou..po týdnu na severu po kempech jsem měla K.O baterku..)
Jinak díky za vše!
cat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 1:28 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Vichřice říkala, že v maringotce internet nemá Confused

Jsem domluvená, že vypálí a pošle poštou, takže strpení....
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 12:41 pm    Předmět: Citovat

napíšu, až se vrátím z dovolené.
Vichřice říkala, že v maringotce internet nemá Confused
Já mám fotky blbé, ale na posledním snímku pěkně vyšla fotka mé výhry
https://picasaweb.google.com/sodilaj/20110731?authkey=Gv1sRgCLDPgui_lKm2gwE
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 11:17 am    Předmět: Citovat

Viděno mýma očima:
Pátek - neskutečně dobrý nápad - soutěž ve střelbě prakem do kovového terče formou ústupovky. Kupodivu "Praha" zahanbila "venkov". Soutěže se zúčastnili i "neprakující" a užili si to.
Střelba na pivní tácky s netušenými výhrami, rozpoutala boj. Poslední tácek opět vyhrál Mýša a výhru mu nikdo nezáviděl. Ještě proběhla střelba s Itazipovo házecím prakem - netuším, zda to má nějaký oficiální název.
Večer - oheň, milá hbitá rodinná obsluha, muzika, voňavý špek, brazilská káva, domácí buchty, nakládaná zeleninka, okurčičky, Svijany...
Noc -jen kdybychom s Ronováky nespali na místě, kam Ajuta zakopává nepříjemné sousedy Laughing - lehký odér.
Sobota - mrholení, mžení, déšť nemohl pokazit bojovou náladu připravených lukostřelců. Střelba skupin byla dobrá volba i když někdy po přečtení jmen už bylo jasné, kdo vyhraje.
Naše Zelná skupina si vedla velice dobře, hlavně co se týkalo soudržnosti a podporování teamového ducha.
Trať skvěle postavená, nejvíc překvapila nová disciplína - střelba na otáčející se figury a střelba ze žebříku (žebřík držel zbytek skupiny). Medvěd, muž s brašnou, traktor, Ajutovy koule - to všechno spadalo do nejvíce oblíbených disciplín.
Největší obdiv - Vencova trpělivost asi s devítičlenou skupinou minis, minimis a miniminiminis. Hláška sobotního dne -" Nedávej si tu houbu na šíp nebo zase nic netrefíš".
Vyhlášení a předávání cen proběhlo s Královskou noblesou.
Výsledky do ligy asi nebudou tak vynikající, neboť to byl boj lukostřelce s nepřízní počasí (samozřejmě lukostřelci zvítězili).
Kdo chtěl, mohl si "zvopáknout" disciplíny nebo zkusit střelbu z kuše či balistry (balestry?). Zase fajn nápad.
Jinak k obědu byly vynikající řízky Very Happy .
Večírek opět Královský, okořeněný čerstvě vyuzenými klobáskami a mňamkavými utopenci a medovinou.
Déšť nedéšť, proběhla noční soutěž v "juchání", kterou vyhrála Královic rodina.
Vedly se důležité diskuze, zda je lepší prsatej chlap či bezprsatá ženská, jak by probíhala lukostřelba ve vesmíru, zda by dál odletěl šíp či lukostřelec.....
Neděle - jen mírný deštík, snídaně na vidličku, káva, čaj, loučení a těšení se další "ročník".
Krásný prostředí a fajnový lidi vytvořili turnaj, na který se nezapomíná.
Fotky by možná řekly víc, ale nechala jsem je stáhnout Vichřici, která omylem kartu smazala Laughing (ale má je u sebe na počítači) . Takže zatím tolik, až mi fotky přepošle, dám k nahlídnutí.
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 9:09 am    Předmět: Citovat

Liga je doplněná i o tuto soutěž.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jana
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 12:13 am    Předmět: Citovat

SUPER - EXTRA - PARÁDA!!! Big Ups Co disciplína - to perla!! Jídlo, zajištění, organizace, příroda ... senzace! A k tomu pohoda na každém (i když pěkně čvachtavém) kroku Smile Dík moc Smile
_________________
Chovej se k druhému tak, jak chceš, aby se on choval k Tobě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 10:55 pm    Předmět: Královský turnaj Citovat

Ahoj všichni,
tak s úžasem zjišťuji, že se zde neobjevila jediná reakce na trochu promočenou, ale naprosto úchvatnou akci, kterou pro nás Královi s Indiánem připravili.
Takže za sebe i oba prcky musím ještě jednou moc poděkovat - vyblbli jsme se bez ohledu na počasí parádně.
Díky In Love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.