Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Report z Koreje
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 10:37 pm    Předmět: Citovat

Ked sme pri tych komplimentoch , tak na Mysu by platil asi aj ten ze - co cech to muzikant - ... myslim , ze si kdesi spominal vyrobu hud. nastrojov. Od toho urcite nie je daleko do korejcov , lebo je to - predpokladam dost minuciozna a puntickarska praca a to je presne to co k tomu treba . Cool
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

Vďaka occasion5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

já vnímám Čechy v rámci největšího rozsahu státu, tedy trojůhelník Jadran, Balt, Černé moře. Takže i Cornus a Jas mají zlaté české ručičky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

Podle toho co jsem viděl nafocené, to nejsou jenom "zlaté české ručičky" ale "zlaté československé ručičky" - a to nejsem žádný ortodoxní federalista. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 12:26 am    Předmět: Citovat

Nuz , viem , ze to tak vypada , kecam a nefotim . Nerad ukazujem veci , ktore nie su dotiahnute- tam myslim pekny potah (popukala mi brezova kora) malba lak atd. ja som viac praktik a luk striela.Je to 30 kg mongol. Navyse som teraz uplne mimo a praca ma k lukom nepusti , ale skusim to nejak s fotom vyriesit. no a 43 lb by som ani nerobil , ked tak aspon 60... Hoci u korejca - nuz asi radsej turka , ako robi Jano- (slachy na Atarne ) a ako poznam kutilov v cechach , ak sa jeden poriadny a nie taky lenivec , ako ja , zakusne do roka mas korejcov kolko chces. Nezabudaj na " zlate ceske rucicky ", sranda , ze to musi pripominat slovak...Pis , a oblazuj nas ! headbang
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 12:09 am    Předmět: Citovat

Já informacemi rozhodně skrblit nebudu, napíšu reportáž o tom žádná.
Jo Korejec od Vás chlapci? Tak na ten si rád počkám Razz
Je možný, že nějaké a nesmělé pokusy stihnete. Počítám, že tak 35 let bych mohl být ještě naživu, ale kdo ví Smile Avšak spěchejte jedná se pouze o hrubý odhad:-).
I když vlastně kdosi se tu celkem nedávno holedbal, že hornbow je v podstatě jednoduchá záležitost (kdo to sakra byl? Wink
Tak do roka a do dna, 45 lbs a 200 fps? OK?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2007 10:13 pm    Předmět: Citovat

Na workshop sa nedostanem , tak prosim neskrbli informaciami ani na chete.Skoda ze nie tradicny korejec, ale co uz .Ten ti ude musiet asi niekto z nas urobit- ha-ha...
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 10:58 am    Předmět: Citovat

Přivezl jsem 48 liberní, tradiční, březovou kůrou potažený, leč laminátový luk. Rychlý jako vítr. Nestěžuju si Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 10:16 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
už jsem šťastně zpátky a píšu nějakou reportáž. Shromažďuju kolekci fotek, sám jsem ji pořídil přes 400 ale jsem domluvený s ostatními že, si vyměníme CD, takže dokumentace bude dost.
Luk který jsem přivezl budil skutečný zájem, protože pro Korejce je to raritní design. Dokonce mám fotky jak Korejský ministr kultury (sám zapálený lukař) nad ním živě diskutuje a měří si ho.
Na Komturově plánovaném setkání s workshopy bych rád udělal prezentaci fotek a povídání o mém pobytu.
G.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 11:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
hoci som teraz kvoli pracovnej vytazenosti malo aktivny v debatach a o lukoch teraz len spekulujem, tak neodolam a gratulujem kú korejskemu dobrodruzstvu.pridavam sa k zavidiacim davom- tiez by som tam rad bol a pokecal s lukofanatikmi. verim , ze nas oblazis kopou noviniek a zazitkov , ked priletis. Vela stastia.
( Ako to vlastne dopadlo s tvojim "Slovanskym lukom " , viezol si tam nejaky ? )

Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 5:56 pm    Předmět: Citovat

no ,nenucený styl. To bývalo. Při kombatu jsem se vzrušil ,až se mi rozklepala fajfka v držce a po vyhlášení jsem všechny obešel a nezřízeně se chvástal, ačkoli jsem zvítězil díky náhodě, počasí,Jenešovu přestupu a karetní inovaci. Budu muset naučit Grifiny, Peze, Michaela a další známé firmy před turnajem chlastat jako já. Jeneše nezlomím. ten jde v 11 spinkat, aby byl ráno svěží Laughing Moc se těším na report a fotky z Koreje. Považuji za velkou osobní prohru, že jinak nadupané družstvo" STS Chvojkovice - Brod" nebylo na bedně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

To je pěkné, půlně si to dokážu představit... Já bych se tam tak rád někdy podíval!
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 8:14 pm    Předmět: Report II Citovat

Zdravim vsechny,
zitra uz letim zpatky. Dneska bzla soutez, je neuveritelnz videt jak 90 ㅣety Japonsky sensei strili na amrickeho 3D jelna na 20 m a manzleka na na nej pokrikuje kam ma mirit. Pak si Mongol pujci dlouhy luk od Anglicanky a uci se s tim strilet. Neuveritelni jsou Bhutanci, maji luky ze dvou kusu bmbusu, jeden vezu domu, jsou dokazi vetsinu zamireni provest pred natahem, jenom spravnzm postavenim tela.
Pekne lukz meli Tibetani, hornbows dobre strilejici, ale nejprijemnejsi pocit jsem mel z Korejskeho hornbow. Neco tak maleho a strili to proklate rychle, jejich elevace na 145 metru je1/3 proti moji {ehm, tedz mne to tam ani nedostrelilo], ae nakonec jsem nedopadl tak zle byl jsem 5. Vyhral Korejec, druhy bzl madar a treti mongol {mimochodem, presto ze je to vzrobce luku a mel zde sve vlastni tak si pujcoval luk od Jaapa Kopedryera, i jeho sipy abz mel vubec sanci].
Tady ma clovek fakt pocit ze je mezi svymi. Vsichni jsou zapaleni a nikomu neprijde divny jakmile uvidi luk nebo sip co ho zajima tak bezi hlava nehlava si to prohlidnout, odnest 10 m na lespi svetlo a tam fotit a fotit a pak diskutovat kdzkoliv kdekoliv a skymkoliv. Vschichni jsou tu velmi pratelsti, kazdy se s nadsenim deli o sve zkusenosti. Coz funguje takz dikz perfektni organizaci kdz kazda zeme ma prideleneho organizatora, coz jsou velmi mile a mimoradne vstricen holciny ktere s usmevem vzdy vsechno vyresi nebo zprostredkuji.
Zbztek napisu v reportazi v Praze.

p.s. Myso gratuluju k vitezstvi v lukohratkach. Mzslim ze tadz bzs jim pekne zatopil. Zejmena Madari mne a ostatni evidentne tak trochu prekvapili jak to brali smrtelne vazne, bzlo to az trochu nevkusne. Bzlo bz dost vtipne kdzbz to tadz vzhral nekdo s tvym nenucenym stzlem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Guinea -Bissau! Tvrdí to Genomac Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Myša je podle genového testu asi Nubijec nebo jiné africké Zvíře! Razz
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 3:26 pm    Předmět: Citovat

jo jo zlatý český ( ačkoli u Myši si nejsem jistej Cool ) ručičky Wink a Gatore super report tak piš piš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked GATOR, Myša, Itazipa FOREVER!!!
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2007 1:01 pm    Předmět: Report z Koreje Citovat

Zdravim vsechny.
Nejdriv chci podekovat Mysovi a Itazipovi za jejich vyrobkz ktere zde reprezentuji mnohem lepe nez moje strelba. Mysovy hroty jdou z ruky do ruky a kazdy kdo rozumi jejich vyrobe je chvali a stavi nad hrotz ktere vzrabi anglicti kovari. Itazipuv toulec je patrne jednim z nejvice fotografovanych predmetu tady.
Jsou tu lidi ze vsech koncin sveta, Mongolove, Cinani, Bhutanci, Korejci, Tibetani, Americani { tak Steve Alley co psal kapitolu do TBB] Videl jsem Mongolske hornbows a dnes z nich i strilel, cena 250/350 doll] rohz z ibexe, potazeno brezovou kurou] neni to moc pekna remeslna prace, strili hur nez muj jasanovz selfbow co tu mam pri srovnatelnem natahu. Nektere jsou omotany silonem po cele delce.
Uz musim jit na nejakz brifing tak koncim, ale jeste dam vedet co je noveho zajimaveho. Ale je toho spousta, kazdou chvili se dozvim neco noveho.
Mejte se
G.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.