Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Napinaky. (Alebo ako dostat popapuli.)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 9:31 pm    Předmět: Citovat

koukám,že taky stírá mazivo z railu kuše,ale bude asi nezničitelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 11:31 am    Předmět: Citovat

asi tam bude dochadzat v mieste kde su umiestnene kladky trenie kovu o kov..milejsie mi vychadza trenie plastu s kovom..ale mozno sa mylim,trebalo by to vidiet nazivo,mozno tam vobec nedochadza k stretu kovov..hmm..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 11:44 pm    Předmět: Citovat

Našiel som na webe "arrowinapple.com" tento natahovak, paci sa mi nanom, ze je kovovy t.j. nemal by sa ten ohnut.
Ale neviem ci je vhodny na Excalibrur ...

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

For seba : Ano máte pravdu, nu právě že na to jméno nemohu přijít .. seba,frcek,cerman.. Very Happy
prodáváte svůj produkt dobře, ale proč se za to nepostavíte a nepíšete tedy pouzse z 1 jména...
Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 2:45 pm    Předmět: Citovat

For Seba... nebudu se tu z někým hádat! Ano, jsem naprosto spokojen s šípy QuickSpine, revoluční náklopnou montáží a VZ. A to, že nechápu obrat o 180°.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seba
Nováček
Nováček


Registrace: 5.10. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 2:29 pm    Předmět: Citovat

Pro Scootr, sám píšeš, že jsi si u Cermana pár věcí kupoval a že jsi byl spokojený, pak píšeš, že tě sem pozval Brčko a najednou zničeho nic obrat a nemůžeš mu přijít na jméno, něco ti poradím, věř sám sobě a svojim zkušenostem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 2:21 pm    Předmět: Citovat

Přeji všem hezký den. Byl jsem několika svými zákazníky upozorněn na toto forum a protože nehodlám s nikým vést neplodné dohady , rozhodl jsem se sem vstoupit . Bohužel jsem značně časově vytížen a nomohu zde být každý den, nicméně dávám k dispozici svůj email a telefon a pokud to jen trochu půjde budu se snažit být slušným zájemcům a střelcům z kuše k dispozici a podělit se o svoje bohaté zkušenosti . Jsem, kromě jiných úspěchů vítězem mistrovství svšta WCSA z roku 2007 , Vetlanda, Sweden , kde jsem již střílel s moji modifikací kuše Excalibur s kuší ULTRAMAX.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 2:25 pm    Předmět: Citovat

ale nikdy se mi nestalo, že by přišlo něco jiného či náhrada účtovaná za orig. !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 2:10 pm    Předmět: Citovat

sorry, ale jsem původem z Německa, žiji v Čechách a také mi zrovna nesedí jeho prodej...
Bejval lepší prodejce, /když jsem kupoval náklopní montáže a optiku udělal extra cenu, přidal nějakej ten šíp či hrot /, momentálně jeho přístup také neuznávám / = zaneprázněn, nabídku na kuši mi poslal bez jakékoliv slevy a to netušil, že bych vzal 2xEXOMAXE v plné palbě s náklopama a optikou - počítal jsem co cca * - 60.000 *** po tomto expu jsem si je koupil v zahraničí/ - jakejkoliv boj o zákazníka jsem nepocítil.

Bratránek si loni na objednal teťivy kevlar 2x690 + 110 balné ČR /1490,-Kč / a poštovné.
Tetiva došla v navlhné papírové obálce, nezabaléná a doopravdy polk / za cenu té služby / - a ještě bez dokladu. Za tyto prachy i blbej igeliťák se mu mohl zaplatit..!! Vycházím z to loňské ceny rozmezí listopad - prosinec 2010.

Nemyslím si, že tvé cituji "nechápu proč se do něj někteří Slováci navážejí" je adekvátní. Jsem zvyklej na určitej standart, za který klidně zaplatím nehorázdné prachy...ALE JAK JE TU JIŽ PSÁNO - JE TO O JEDNÁNÍ A TOBĚ DOORUČUJI SI NEJPRVE PŘEČÍST CO SE TU NAPSALO. NEBER TO ZLE, ale přijdeš mi jako nastrčená figurka

viz frcek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 12:48 pm    Předmět: Citovat

seba, jediný slovák kto sa do neho naviezol a podložil to argumentami a fotkami, je brcko.thor pokial viem je moravák Laughing a škoda že už nemám tie správy čo mi písal, keď bol z toho šmejd napínaku nešťastný.takže čo tak trošku pozornejšie čítať?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seba
Nováček
Nováček


Registrace: 5.10. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 12:39 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si kupoval napínák u pana Cermana na www.kuse.cz a maximální spokojenost, vše funguje tak jak má, jsem s tímto obchodem velmi spokojený, perfektní přístup a ochota. Pan Cerman kuším skutečně rozumí, nechápu proč se do něj někteří Slováci navážejí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 4:11 pm    Předmět: Citovat

nevím nevím já dostal orig. napínaák EXC .. pokud tedy narážíte na zase onoho prodejce.. nebyl to set, ale kupoval jsem ho samostatně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 11:44 pm    Předmět: Citovat

jo,je to tak-na prvém místě peníze,potom zas peníze,pak dlouho nic a pak až zákazník Laughing ,no já taky vědět,jak dopadnu,tak raději všechno koupím jinde,ale aspoň máme ponaučení,na co si dát pozor příště.pokud prodejce jedná jako povodník,mezi lidi se to roznese a stejně příjde o kšefty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 11:25 pm    Předmět: Citovat

Smile) heh ... ako tak pocuvam dozvedam sa samu chvalu na "nasho" predajcu. Kvalita je asi na tretom mieste ...
Keby som vedel , ze to nieje original tak by som tam nic nekupoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 11:15 pm    Předmět: Citovat

brcko-ahoj,já jsem dopadl podobně,taky jsem dostal čínský napínák,místo kanadského a problém jsem měl taky.ty háčky sice drží,ale při natahování mi to pískalo,až bolely uši.problém dělaly zadřené osičky v háčcích,navíc se začaly tlačit ven,no opravil jsem to,ale budu kupovat stejně nový napínák.jen tak pro zábavu-že neuhádneš,kde jsem ho koupil? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 9:57 pm    Předmět: Napinaky. (Alebo ako dostat popapuli.) Citovat

Pri používaní napínaku dochádzalo k samovolnemu vystrelu v mieste zachytenia tetivy kusou. Neviete zistit ci je vadny mechanizmus zaistenia tetivy alebo je problem niekde inde. Pocas hladania chyby musite znovu kusu natiahnu a tym padom ju vystavit vystrelu naprazdno. Pri tej rychlosti ani nemate sancu zistit, kde je vlasne problem. Kusa pri kazdom vystrele chce vyletet do vzduchu ale ked ju nohou drzite tak spravi polkuznicu takou rychlostou, ze ak by vas zasiahla, tak to budete este dlho rozdychavat.

Napinak pouzity, tak cca 250x. Ked ho mate vruke zavadu nenajdete.
Problem bol nakoniec v tom ze plastovy hak sa pri najvacsom zatazeni ohne a vypusti tetivu.

Pri kupe prislusenstva som chcel LEN kvalitu (original) dostal som ale daku "činu"/nahradu. Obchodnik si namaze vacky a vy mozete pris o zdravie alebo vam to znici zakupene kusu/luk/atd..

Nasledky na kusi: vsetky skrutky povolene, optika slepa/nepresna.




[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.