Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Omotávka tětivy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2011 12:06 am    Předmět: Citovat

Pozeram ze odpoved na moju otazku neprichadza a ani prist nemoze.Keby totiz pan pouzil mozog tak ako sa ma by si pred napisanim svojho prispevku overil par informacii ako je napriklad to ze pan boo a excalibur spolu spolupracuju uz roky a ze tetivy od dotycneho pana su ziadane po celom svete.dalsiu vytku mam k tolko omielanemu obchodu a to je originalna snura excalibur ktoru vsak na strankach excaliburu v ponuke nenajdeme.toto zavana dalsim falsovanim spominaneho obchodu ( viz uz neviem v ktorej teme moja otazka na cierne phoenixy,kde podla slov majitela excaliburu bola zalezitost predana pravnemu oddeleniu a spomenute akoze originaly sa z ponuky rychlo stratili ) alebo obmedzenostou osoby stojacej za uctami seba a frcek spoliehajucej na to ze uzivatelia tohto fora nie su schopny si dany produkt pozriet u vyrobcu.nie seba,ta snura ktoru prezentujes ako original excalibur s tou firmou nic nema.nie je to dokonca ani produkt vyrobeny pre poziadavky excaliburu ako su optiky ktore excalibur ma v ponuke a odporuca,dokonca ani sipy excalibur firebolt ktorych vyrobcom je firma easton.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 2:32 pm    Předmět: Citovat

Seba uznavam svoj omyl.Ty cerman nemozes byt a pochybujem ze nieco o kusiach vies.Zdroj odkial brcko vybral material na omotavku je pan ktory je brany ako top vyrobca tetiv.Skutocny odbornik.A vratim sa trosku k tomuto celemu.Mohol by si mi prosim ta vysvetlit preco ten material nie je vhodny?Je to moja profesna otazka nakolko pracujem vo firme ktora vyraba snurky a lana pre rybarske lode,tankery,jachty a horolezecke lana takze o tychto materialoch co to viem co sa o tebe na 99% povedat neda.No ak ma presvedcis faktami a technickymi udajmi ti viem zabezpecit dobru pracu s platom pri ktorom budes spokojny.A teraz som zvedavy ci tu este budes pisat kraviny alebo zacnes premyslat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 2:13 pm    Předmět: Citovat

Přeji všem hezký den. Byl jsem několika svými zákazníky upozorněn na toto forum a protože nehodlám s nikým vést neplodné dohady , rozhodl jsem se sem vstoupit . Bohužel jsem značně časově vytížen a nomohu zde být každý den, nicméně dávám k dispozici svůj email a telefon a pokud to jen trochu půjde budu se snažit být slušným zájemcům a střelcům z kuše k dispozici a podělit se o svoje bohaté zkušenosti . Jsem, kromě jiných úspěchů vítězem mistrovství svšta WCSA z roku 2007 , Vetlanda, Sweden , kde jsem již střílel s moji modifikací kuše Excalibur s kuší ULTRAMAX.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
seba
Nováček
Nováček


Registrace: 5.10. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 1:42 pm    Předmět: Citovat

To co píše BRcko.sk a má na obrázku jako vhodnou šnůru na omotávku tětivy kuse rozhodně nepoužívejte, je to naprosto nevhodný materiál, pán tomu zřejmě moc nerozumí! A I PRŮMĚR JE NEVHODNÝ. POužijte kevlarovou hnědošedou silnou šnůru originál EXCALIBUR ! [/url]http://kuse.cz/shop/cz/?105,speciální-šňůrka-na-omotávku-tětivy Velmi se omlouvám, pokud někomu moje rada vadí, ale vyzkošel jsem toho již hodně a s touto šnůrom mám vynikající zkušenost.[/list]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 10:01 pm    Předmět: Citovat

Na moderné kuše (napr.: Excalibur)sa da použiť omotávka od vyrobcu BCY.
Web: http://www.bcyfibers.com

Crossbow Serving
Braided Spectra; tough and very durable. Available in popular solid colors only. Stocked in Black and Brown.

Approx. breaking strength / diam: 175 lbs/.030”
Approx ft/lb : 2800
Spool sizes: 1 lb / 45 yd. jig


Na tejto stranke: http://boocustomstrings.com/home.html sa "panko" venuje výrobe tetiv.

Dalšia: http://www.crossbow-deer-hunting.com/bow-string-serving.html

Ako robiť omotávku:
How to add Cat Whiskers to bowstring
1. http://www.youtube.com/watch?v=fuNdNcfemcI
How to add serving to crossbow string 2
2. http://www.youtube.com/watch?v=yz22LB_N9kE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

V řempu na Újezdě kupuji takovou umělou šlachu. Je to obuvnický materiál s obchodním názvem "voskovaný provázek" a myslím že to bude něco jako dacron. Je to pletené, neskutečně odolné a dělám z toho občas tětivy. Špulka á 120 kč .Na 4x přeloženým jsem táhnul švárovo auto. Nepředře se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 4:34 pm    Předmět: Citovat

Dobře navoskovaná dratev.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pan Bobeš z Wolfenburku
Nováček
Nováček


Registrace: 27.8. 2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 4:12 pm    Předmět: Omotávka tětivy Citovat

Jaký je vámi uřednostňovaný materiál? Hledám něco co by vydrželo.
_________________
Vlkovští střelci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.