Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kde kupiť kuše?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 9:14 am    Předmět: Citovat

Zajímavý článek pane Cerman. Děkuji za vysvětlení rozdílu mezi Axiomem a Phoenixem, člověk hned pochopí cenový rozdíl když se mu to vysvětlí. Víc takovýhle článků. Akorát si myslím, že kdyby to bylo uvedené v podrobném popisu tak by jsme se vyhli spekulacím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 8:05 am    Předmět: Citovat

Naucte se kupovat treba na americke e-bay co ma pobocky po celem svete a tak jak jsem se dival na americkou e-bay tak tam prodavaji kuse temer zadarmo za 100$ nebo tak a tak si to prepocitejte tam u vas zidaci chteji 50 000 korun muze se vam stat ,ze nektery vul to treba nebude chtit z Californie poslat do ceska a tak jej prejdete az narazite na lepsiho a kdyby lidi vedeli jak na to, tak ti vasi obchodnici zkrachuji, dnes to neni stredovek ale muzete obchodovat s celym svetem ,konecne se dostante do 21 stoleti a nezijte jako v 15 stoleti .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 2:46 am    Předmět: Citovat

Kuše Paradox měla nátahovou sílu 175lb / 79Kg/, počáteční rychlost 102ms, má váhu o 0,3Kg více než exomax. Když tato kuš vyšla byla absolutní špička mezi kladkovým systémem. Nemyslím si, že by to byl krok zpět spíše krok stranou. Jsem na tom, že tato kuše je stále poptávaná /a pro někoho velmi cená/, ale bohužel je jí nedostatek. Pokud bych volil cestu kladkového systému, asi bych volil Excalibur Paradox nebo Ten Point.
Franto, ty si ho prodával, neříkej mi, že si ani jednou nevystřelil a neporovnal průběh výstřelu. Velmi by mi zajímalo porovnání jak s EXC reflex tak kušemi ostatními. Kladkové ramena jsou delší, jako u reflexní kuše, tak to musí mít odlišné vlastnosti od ostatních kladek ne...
Jinak, jsi jen prodejce nebo si také jdeš zalovit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 2:14 am    Předmět: Citovat

ExacliBur dělal chvilku, myslím tak rok 2002 kladkovou kuši PARADOX, ale protože stejně střílela pomaleji cca 330 fps než třeba EXOMAX CCA 350fps , tak ji přestal dělat. Proč dělat složitější, dražší a poruchovější kladkový systém, který je navíc stejně pomalejší ? Nemá to smysl. Proto šel Excalibur cestou jednoduchosti, spolehlivosti a přestal PARADOX vyrábět. Ptal jsem se Billa Troubridge - majitel a zakladatel Excaliburu proč se do toho vůbec pouštěli, když to všechno věděli a bylo mi řečeno, že někteří zákazníci prostě musí mít kladkový systém, protože je fascinuje/myslí si , žekdyž je složitější, tak že je lepší/ líbí se jim kolečka...Prostě někdo miluje kladkové systémy, tak přesně těmto zákazníkům chtěli dát tu možnost - koupit si kladkovou kuši od Excaliburu. Byla to ale stejně slepá ulička...PRo THora, pokud máš pocit, že jsi byl někdy ošizen - napiš mi to na rovinu na můj mejl, zajímá mě co tím myslíš , je strašně laciný hodit na někoho špínu, jednej na rovinu a napiš mi! Nebo si myslíš, že když já mám řekněmu cenu něčeho 5000 kč a někde jinde se ta věc dá koupit levněji, tak ten, kdo si tu věc za 5000 je ošizen ? Co se týká ceny Titanu, tak za tu cenu jsem neprodal ani jeden, nebo možná jeden kus, někdy v létě, měl jsem tehdy pouze vzorky a nebylo jasné, za jakou cenu přesně je dokážu od výrobce koupit, proto jsem tehdy nechtěl riskovat. Teprve tento týden mi dorazila zásilka s 30Ks, ale není to už ten Titan, co má kde kdo, je to Titan 2012, přeparcované/vylepšené kladky, větší výkon a je i troch dražší, cca 14-15 tisíc v setu, uvidím, jak dopadne clení, DPH, doprava z Hamburku... Omotávku si snad každý z vás , co tady píše dokáže udělat sám a u Titanu je to dobré to umět, protože - a jsme u toho opět zpátky souboj kladky/reflex - úzké kladkové lučiště Titanu při natažení kuše vytvoří extrémně ostrý úhel a omotávka, i ta perfektně udělaná se začne dělit podstatně dřív, než třeba na Ultramaxu, Exomaxu, Equinoxu.. Opotřebovaná není, jen se rozdělí... Poslední poznámka - Axiom není Phoenix, jak jsem se dočetla na Jasa, ani z něj nevychází, celý letošní rok je Axiom již dodáván s plastovým/kompozitním tělem, Phoenix je z duralu. Fajn večer všem...
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

možno sa dočkáme aj takého že sa ti na Titane opotrebuje omotávka tak hodíš do kontajnera a kúpiš druhého za 17 eur Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 8:51 pm    Předmět: Citovat

ešte počkám keď bude niekde v e-shope za 5 tak ho beriem na záhradu... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 8:47 pm    Předmět: Citovat

a za tohle by si chtěl dát 25 000 :DDDD
lol...zajímala by mi ta spoluúčast na vývoji :?DDD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

inač Titan už dorazil aj na SK
http://www.lukostrelba.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=301&category_id=27&option=com_virtuemart&Itemid=17
cena :12 230kč , 480 eur ak je to on ale asi ano..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

a jo.. máš pravdu,, nevšimnul jsem si ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 1:25 pm    Předmět: Citovat

Tak ja nevím ale příde mi že jsou na všech kušohledy nebo ne? Nevím nejsem takový odborník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 1:03 pm    Předmět: Citovat

ostatní mají průzorový zaměřovač, tako je plně osazena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 1:00 pm    Předmět: Citovat

scootr jak můžou být holé když píšou že jsou s optikou, šípy atd? Tomu nerozumím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 12:04 pm    Předmět: Citovat

miki83 napsal:
Podívejte se na tohle, dá se říct,že to jsou stejný kuše a cenový rozdíl je značný, myslím že to jsou plusový body pro kuse.cz ,taky mám od něj kuš a jsem spokojený, je ale pravda že některý věci mě překvapují. Confused http://kuse.cz/shop/cz/?159,axiom-crossbow-kit-set
http://www.rexbow.cz/set-excalibur-phoenix/d-70502/
Ale zase tady to mají levněji o 2000 než kuše.cz, tak fakt nevim co si mám myslet Sad
http://www.archery.cz/index.php?productID=1215


miki : ale ta za těch 22000 je plně osazená kuše připravená k střelbě, kdežto na ostatních servrech jsou holé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 8:09 am    Předmět: Citovat

Docela mě to mrzí, myslím, že p. Cerman kuším opravdu rozumí a to že dělá spoustu věcí sám to dokazuje a v tomhle mu i fandím. Ale takový šlápnutí do h...a jako udělal s titanem to si příště asi rozmyslí. Samozřejmě nevím jaký rabat na zboží má, ale kdyby některý věci zlevnil, možná by prodával víc. Nemyslím že by měl špatný zboží ale jinde se dá sehnat levněji a to si spousty lidí rozmyslí kde si to koupí. V dnešní době si to koupí každej tam kde ušetří. Jinak ten ULTRAMAX, můj názor je že je povedenej, ale co ramena po 1000 ranách, opravdu drží když jsou dělaná na 225lb. a UMAX má 280lb.? Nebo je jen na lov a na to ,,každodení´´ střílení je lepší slabší kuš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 7:51 am    Předmět: Citovat

Podívejte se na tohle, dá se říct,že to jsou stejný kuše a cenový rozdíl je značný, myslím že to jsou plusový body pro kuse.cz ,taky mám od něj kuš a jsem spokojený, je ale pravda že některý věci mě překvapují. Confused http://kuse.cz/shop/cz/?159,axiom-crossbow-kit-set
http://www.rexbow.cz/set-excalibur-phoenix/d-70502/
Ale zase tady to mají levněji o 2000 než kuše.cz, tak fakt nevim co si mám myslet Sad
http://www.archery.cz/index.php?productID=1215
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 8:24 pm    Předmět: Citovat

pro cerman-hele,než se začneš uchylovat k útokům na můj intelekt,tak by možná nebylo od věci si přečíst co kdo píše Wink .nebo požádám admina o tvé vyloučení z fora.hele,já nevím,nikdy jsem nekritizoval ničí pravopis,nebo sloh,každý se tu a tam překlepne-ale sorry,koukni se,jak píšeš ty.a samozřejmě vím,že ve slově sympatický se píše y Laughing .a to,kdo je či není narušený,nechám bez komentáře.ale možná ti došlo,že někteří třeba mají s tebou špatnou zkušenost,takže slovo pomluva není na místě.jo mimochodem,jen nekritizuju-taky mám tvou náklopnou montáž,a tu naopak všude vychvaluju.no jinak nevycházím z údivu-ošidit zákazníky a pak je ještě urážet,no dost dobré.ta nabídka pomoci je pěkné gesto-ale kdo mne jednou podvedl,s tím se už nemám o čem bavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 12:24 pm    Předmět: Citovat

Ja so potrebujem opýtať všetkých Smile Vyrábalo sa viacej camo realtree horwood HD úprav ?Pýtam sa koli tomu že pažba má iné sfarbenie ako ramená a na obidvoch je nápis realtree harwood len ramená sú také viac šedivé nie su tie farby také jasné a chýbajú v nich tie oranžové listy ..povodný majiteľ mi vravel že sú ramenná nové menené.Ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 11:36 am    Předmět: Citovat

cerman napsal:
NE, nejde mi o peníze na vánoce, nestěžuji si, jen reaguji na příspěvek , myslím, že BRKO.sk, že u mě utratil peníze a že má nějaký problém, chci mu pomoct, s čím máš problém ty ? Funguje ti stále dobře náklop ?


Problem: Menej znama optika Max-Zone, nejde horizontalne stelovat, ked to dotiahnem uplne, tak napr. na 10yd mi chyba este dake to pootocenie aby som presne trafil. Aj na 20yd mi trochu chyba a nejde to "zdvihnut" (kriz v optike).

Vo vlakne Omotávka tětivy tvrdis ze ta z firmy BCY nieje dobra na tetivu ale vyrobca ju vyrobil pre kuse. Ty predavas napohlad tu istu omotavku a na tvojich tetivach vyzera ze je aj rovnako hruba. (Ak vobec odpises tak daj to tam.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 10:45 am    Předmět: Citovat

Italo napsal:
kua nechcem to tu zasierať odkazmi ale to mi nedalo excalibur kladkový?
http://sport.bazos.cz/inzerat/13084454/Kladkova-kuse.php


Dle mého se jedná o kuši PARADOX. Hledal jsem jí na ofic. stránkách EXCALIBRU ale marně. Více info by měl asi podat prodejce, nemám k tomu žádné info.

http://www.google.cz/imgres?q=excalibur+kladkov%C3%A1+ku%C5%A1e&hl=cs&biw=1267&bih=572&tbm=isch&tbnid=dlf39oUeki2XkM:&imgrefurl=http://www.kuse.cz/en/index.php%3Fid%3Dbazar&docid=DNc6by1CTKVWXM&itg=1&imgurl=http://www.kuse.cz/fotky/paradox_bazar_1.jpg&w=640&h=480&ei=-MPhTuzmAomK4gSaweSdBQ&zoom=1&iact=rc&dur=248&sig=116650335120975432642&page=1&tbnh=110&tbnw=138&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:1,s:0&tx=58&ty=38

http://www.google.cz/imgres?q=crossbow+excalibur&start=419&hl=cs&biw=1267&bih=572&tbm=isch&tbnid=ho9UN5QbTgUJpM:&imgrefurl=http://exatatelecom.com.br/abc-where-to-buy-crossbow-herbicide-in-new-zealand/&docid=ddrHnK4lpn67HM&imgurl=http://blackopscod.net/wp-content/uploads/2010/11/Crossbow_8.jpg&w=500&h=320&ei=6snhTuikDYf44QTTs-2hBQ&zoom=1&chk=sbg&iact=rc&dur=255&sig=116650335120975432642&page=42&tbnh=169&tbnw=226&ndsp=10&ved=1t:429,r:5,s:419&tx=130&ty=13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:55 am    Předmět: Citovat

Hele funguje.. jeden je z druhé ruky za 1000 a druhý za 4000. Vůbec nemám problém, fajn věcička.

Já s ničím problém nemá, pouze, mi zajímá jak se sestavují ceny... poptával jsem na kuse.cz 2 kusy Vari-zone za 3200/kus a po upozornění na to, že jasa to má za 2400/ kus prodejní ceníková zveřejněná cena.
Pokud bych na to neupozornil, bral bych to na kuse.cz o 1600 Kč na 2 kusech více. Prostě pouhé počty.
Neber to tak, že kuse.cz odsuzuji - rád se podívám co je na kuse.cz co je nového a některé věci se mi i zamlouvají.. jen tak kalkulace mi je dosti hádankou / Titan, Vari-zone .... /.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:09 am    Předmět: Citovat

NE, nejde mi o peníze na vánoce, nestěžuji si, jen reaguji na příspěvek , myslím, že BRKO.sk, že u mě utratil peníze a že má nějaký problém, chci mu pomoct, s čím máš problém ty ? Funguje ti stále dobře náklop ?
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:03 am    Předmět: Citovat

Sorry Franto, ale přestaň se do mě fakt navážet.. v tomto vláknu jsem neřekl ani popel,tak přestaň si tu stále dělat reklamu. Myslím si, že doopravdy nemáš na to napsat kloudnou reakci na jakýkoliv komentář! A dost s tvou hloupou reklamu, víme je před vánoci a na kapříka chechtáky nejsou, ale fakt už je to moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:02 am    Předmět: Citovat

Italo, napište mi konkrétní dotazy na můj email, nebo mi zavolejte a já vám velmi rád poradím, jen se omlouvám, opravdu zde nemůžu být každý večer..
Na emaily odpovídám průběžně celý den, zároven zde řeším i objednávky.
Mohu zcela upřímně říct, že na Slovensku mám letos téměř stejně zákazníků jako v ČR..
FAJN VEČER.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 12:57 am    Předmět: Citovat

Dobrý večer, nebudu opět komentovat , naopak, využiji tohoto prostoru a nabízím každému zákazníkovi, který si u mě zakoupil kuši a má nějaký problém, klidně i po záruce, aby se mi ozval na můj email a já mu velmi rád pomohu problém vyřešit...
Mám na mysli všechny zákazníky , nejen pány THor6, Brčko.sk a Scootr, pokud mají s kuší nějaký problém, ozvětě se!
Fajn večer.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

ináč ten ten point asi fajn cena škoda že som nie na tom ako donald by som to hneď do zbierky zobral..kladkáče sa mi vždy páčili keby nebola taká problémová údržba..nevieš čo vydrží taký ten point kým sa to neprederie ?Je to cca rovnaké ako reflex?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

aha takže to bude asi niečo made in china?Som myslel že je to origoš ma len tak trhlo čo to...máš pravdu je tam v znaku ww čiže už viem čo to znamená..Ja že dáka rarita čo bola v malej seríí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 6:12 pm    Předmět: Citovat

ITALO: Vsimni si logo, ktore je na kusi (ucite ho dobre poznas):



Jeden uzivatel tu pisal o tom ze pod znackou Excaliber sa predavali ine kuse, neviem o tom nic viac, preto ani nekomentujem. Ja nepoznam kladkove Excalibre.

Sa mi zda ze na pekny "ulovok" si natrafil Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 5:59 pm    Předmět: Citovat

kua nechcem to tu zasierať odkazmi ale to mi nedalo excalibur kladkový?
http://sport.bazos.cz/inzerat/13084454/Kladkova-kuse.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 5:48 pm    Předmět: Citovat

celkom fajn ce či nie?
http://aukro.cz/kuse-tenpoint-titan-tl-7-i1982884752.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
Strana 13 z 16

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.