Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ULTRAMAX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

Jinak jsem ten poměr trefil podobně 1:0,9 Very Happy
jak moc je nákladné upravení spouště?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

Tak ramena jsou asi děláná na výšší zatížení, ale exisuje nějakej kritický bod, a je otázkou jestli Umax toho dosáhl či ne. Proto se ptám, zda nějdo testoval na tuto zátěž, až na samotnou hranici destrukce ramen? Třeba je to i víc než udává EXC u Exmomaxu nebo stejné ... třeba přežíje 5000 výstřelů a jede dál...musí to bejt nějak propočtený jinak by to nešlo snad do prodeje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:30 pm    Předmět: Citovat

Zatím jsem oproti Exomaxu nebo Equinoxu nezaznamenal o nic menší životnost ramen, tím nechci tvrdit, že musí vydržet stejně nebo víc, ale zatím žádný problém, ramena drží, fungují. Můj odhad je asi tak, že by mohly vydržet tak 90 - 95% toho, co na Exomaxu.
Spoušt je stejná, kanadská spoušt ja fakt parádní, spolehlivá, kvalitní materiály. Umím spoušt při zachování stejné bezpečnosti naladit na menší, až poloviční odpor, ale to jsem dělal jen vybraným zákazníkům, většinou závodníkům z družstva..Je to poměrně dost ruční práce, ale stojí to za to. Obecně se ví, že nejvíc chyb při střelbě se dělá při spuštění, v posledních zlomcích vteřin těsně před výstřelem a jemná, bezpečná spoušt tyto chyby eliminuje.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:25 pm    Předmět: Citovat

http://www.arrowinapple.com/pdf/armbrust_pruefbericht_uni_stuttgart.pdf

na základe meraní skutočne pozor na vás.tým toto celé končím, pretože tieto podklady jasne určujú aké dovolené zaťaženie tie ramená o ktorých hovorým reálne znesú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:20 pm    Předmět: Citovat

Jinak jsem majitelem koncesní listiny , která mě opravnuje provádět , cituji : Vývoj, výroba, úpravy , přeprava, nákup, půjčování, uschovávání, znehodnocování a ničení zbraní.
Vše si může každá zájemce ověřit přímo zde http://kuse.cz/shop/cz/?kontakt,2na , na mojí koncesní listině. A není nikde definováno o jakou kategorii zbraní se jedná, takže se defakto mohu pustit téměř do čehokoli, takže pozor na mě Laughing Laughing
Hezký den všem. Laughing
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:14 pm    Předmět: Citovat

Takže proběhl zatěžkávací test až do samotné destrukce kuše, či po posuzovala třetí osoba?
Kolik tedy když to ze sérií stovnáš s orig. je životnost ramnen 1:0,9 či stejná?
Co spoušť? Je jiná nebo to udrží?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:09 pm    Předmět: Citovat

Proběhla stejná procedura, jako když se na trh uvádí nějaký nový model Excaliburu, nebo když se začal prodávat Titan...
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:54 pm    Předmět: Citovat

Já určitě na ramena nenarázím, jen mi zajímalo jestli byl Umax nějak testován a zda muselo dojít ke schválení "úřadem" před uvedením na trh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:37 pm    Předmět: Citovat

Mimochodem , jestli si potřebuje někdo zjistit a ověřit, jak to bylo s výrobou a vývojem ramen na kuši, tak kontaktujte přímo pana Kýzla: www.bows-kyzl.cz
A rovnou se můžete podívat co všechno vyrábí a eventuelně si tam pořídit nějaký luk..Fajn den všem.. Laughing
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:33 pm    Předmět: Citovat

Seba je můj kolega a taky zákazník, sedíme spolu v jedné místnosti už 4 roky a přiznávám, že se mě několikrát zastal, tak jako jiní. Donald je z Moravy tuším a ostatní ani nevím od kud ..
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:31 pm    Předmět: Citovat

..Stejně mám pocit, ž sz CRBhuntera mluví jakési zklamání, nebo možná lítost, že se do něčeho nepustil sám, ale nikdy není pozdě, pokud si myslíš, že bys měl co nabídnou v oblasti kuší, tak se do pust !! Nikdy není pozdě.
Mimochodem, proč jako kolovrat neustále dokola opakuješ, že se výměnou těla kuše změní její parametry, to je přeci jasný , kvůli tomu jsem se do výroby Ultramaxe pustil . A jak neustále předhazuješ, že ramena jsou více zatížena, ano jsou, ale mám otestováno, že to v pohodě vydrží, takže prosím přestan strašit lidi. A jestli si myslíte, že vám budu odpovídat na detaily - na jakém stroji se tělo obrábí, nebo jestli vám pošlu výkresy, modely, proboha proč bych to dělal? Tyhle informace jsou moje know-how a nechám si to všechno pro sebe. Pokud chceš něco vyrábět sám, začni hezky od čistého stolu, tak jako já. Hodně štěstí a úspěchů !
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:28 pm    Předmět: Citovat

To je zajímavé, že Seba jsem psal jako velmi spokojený zákazník prodejního servru kuse.cz a odpověď jsi doslal od pana Cermana alias seba Very Happy ... nu velmi pochybuji, kdo tu trvpí maniodepresivní psychózou Very Happy ...škoda, že ten stav dlouho nevydržel Very Happy, pak nemůžeš věřit ani panu Donaldovi a ostaním možná slušným zákazníkům, kterým tímto jim řežeš franto větev pod noha a jsou a budou jistým terčem nedůvěry a posměchu...
s přáním hezkého dne Adam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seba
Nováček
Nováček


Registrace: 5.10. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:13 pm    Předmět: Citovat

For Crossbowhunter, nemám už náladu s tebou cokoli řešit, jestli máš záchvaty smíchu a pak následuje huboká deprese, jak píšeš, tak je to jasný :trpíš maniodepresivní psychózou... Ale bud v pohodě, prý se to už dá léčit Laughing
Je ti líto , že já jsem se se do něčeho pustil a něco udělal ? CO jsi pro kuše udělal ty , když jsi takový strojař a borec ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 10:45 am    Předmět: Citovat

pro cerman : no už to tak bude, že evidentne niekto modifikuje kušu, pri ktorej vývoji skúšal všetko.dokonca sa podielal na vývoji ramien, avšak jediné čo dokázal bolo vymeniť stredové teleso, pričom je všeobecne známim faktom, že sa tým zmení sila a rýchlosť kuše.
chcel som tu pár dát, ohladne dimenzovania ramien, ktoré musíte mať ako niekto kto upravil odskúšanú kušu v malíčku.ale evidentne sa informovať na jednotlivé medze pri ramenách nemá význam informovať.ďalšie bude prenos vlnenia, pretože to že je to z jedného kusu materiálu ( dural je zliatina, ktorá nikdy nebude homogénna ) podla vás znamená že má rovnaké vlastnosti.
takže pán cerman, prestaňte nám tu písať rozprávky o vývoji kuše.keby ste niečo vyvíjal, musel by ste mať aspoň elementárne znalosti o tom ako sa to správa, o materiáloch, prenose sily a mnohom inom.neviete odpovedať na žiadnu z položených otázok a iným sa vyhýbate ( viz moja aj scootrova otázka na stroj ).
týmto končím túto debatu, pretože strojárinu som študoval a aj ma živila a akákolvek konverzácia s vami na túto tému vo mne vzbudzuje záchvaty smiechu striedajúce hlboké depresie, kedy mám chuť vrátiť vysvedčenia, diplom, osvedčenia a mnoho iného a požiadať vás o to, či ma tú vašu alchýmiu nebudete učiť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 8:40 am    Předmět: Citovat

For Cerman : věř mi, že v plánu to nemám,když si mohu koupit tělo hotové od tebe...
jinak když je koníček prací hned ho to člověka víc baví Very Happy
A hned se nečerti, jen jsem se zeptal, jestli je Umax známej jen zde, či v Excalibru ví, že je i silnější kuše než Exomax... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 1:42 am    Předmět: Citovat

Ja zase nemožem isť spať lebo nahodou vstanem ráno a prácu nemám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 1:39 am    Předmět: Citovat

Skútře, máš svou firmu, svoje nápady, svoje možnosti, sídlo v průmyslově vyspělém Německu a podle toho jak píšeš co všechno umíš a dokážeš, tak proč máš potřebu něco kopírovat? Přeci si také můžeš vyrobit kuši , klidně i spoušt, riser, tlumení, náklopku - vlastně celou kuši přesně podle svých představ... Pak si to nech patentovat , rozjed sériovku a super! Budme mít evropského výroce kuší ! A pak jich za tři roky možná prodáš sto kusů Crying or Very sad Evropský trh je malý a česko - slovenský ještě daleko menší... Jo, kdyby mě kuše uživily na plný úvazek, jak rád bych měl jen tuhle práci, ale bohužel, není to tak, musím mít práce dvě .. Kuše jsou mým velkým koníčkem, ale částečně samozřejmě i obživou..
Fajn večer, jdu spát, jinak ráno nevstanu do práce Laughing
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 1:16 am    Předmět: Citovat

V Kanadě jsou v pohodě, o mojí modifikaci vědí. Ale pokud si někdo chce koupit to, co jsem dlouze vymýšlel a na čem jsem docela dlouho pracoval jen aby to mohl zkopírovat, tak se omlouvám, ale nikomu svoje holé tělo prodávat nebudu, zrovna tak, jako nebudu s níkým z vás řešit svoje homologace a co můžu nebo nemůžu, na co mám a nemám koncesi, atd...Mám spoustu jiné práce a začínám mít dojem, že psát sem je ztráta času..
Mějte se fajn.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:40 am    Předmět: Citovat

stále pro prodej musíš mít homologaci. Motor /ramena/ je stále stejný pouze kastle/tělo/ je jiná. Jen mi fakt zajímá co z Kanady na to říkají a zda mají nad krbem také jednoho Umaxe o kterém ví, že se vyrábí v Ústí Very Happy a jak je to ošetřené proti kopírování.. nic víc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:39 am    Předmět: Citovat

Scootr choď to vyskúšať ja ti dám za to že to pojdeš testnúť kilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:34 am    Předmět: Citovat

Uprava-tuning aut/motoriek/PC je to iste vyrobcovia to ako neriesia (niekedy mozu aj spolupracovat ale ...). Auto/kusa budu vykonnejsie ale nieco sa musi obetovat (zivotnost dielov, vyssia cena, atd..).

Scootr: Chod si ju vyskusat ked mas moznost, aspon tito stale nebude vrtat hlavou co je ten UltraMax Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:29 am    Předmět: Citovat

Italo napsal:
áno musím potvrdiť za 7 000 mi ho ponúkol takže je to menej ako som myslel..


tak to nejde o tělo ale o celou přestavbu, což není tak hrozné pokud v tom je i mechanismus spouště
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:25 am    Předmět: Citovat

Tak mě stačí Italo, kámo půjčíš mi to tělo. patent na to asi není, takže se dá vesele zkopírovat u mě ve firmě Very Happy dám litr za zapůjčení Very Happy ba ne dělám si humor Very Happy na to nemám čas....
Stále mi nebylo odpovězeno na to jak je to s nějakou testací či patentem. Přeci jen je to prodloužené tělo a firma jako Exc. si toho musela všimnout, že jim jejich prodejce předělal kuši s názvem Umax a prodává jí dráže /nenarážím na cenu kuše, ale na podstavu mateřské firmy/. Je pouze delší, ale její funkce a princip je naprosto stejný.
Nu, pokud mi čas dovolí, asi se zastavím, kuše mi fakt zaujala...
Co nějaké ty fotky prvních Umaxů ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:14 am    Předmět: Citovat

áno musím potvrdiť za 7 000 mi ho ponúkol takže je to menej ako som myslel..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:09 am    Předmět: Citovat

Pro Crossbowhuntera, přestan prosím řešit mne a moje náklady, to přeci jen a jen moje věc, pokud jsi tak chytrý vše víš lépe, nikdo ti přeci nebrání aby jsi si udělal svoji kuš tak, jak chceš, přesně pode tvých představ, jen do toho ! Klidně zapoj nějkého učedníka, on ti to udělá snadno za odpoledne jak píšeš ! Jinak mimochodem, na ramenech jsem taky pracoval ted spíš spolupracoval s panem Kýzlem, velmi zkušený výrobce kvalitních luků, vyrábí je už léta na plný úvazek se svým bratrem, ale bohužel se nám to i přes jejich hluboké znalosti nepovedlo, takovou zátěž , jakou dá ramenům Ultramax jejich ramena nevydržela. Ramena jsou motorem kuše a Excalibur v poslední době dost investoval právě do jejich zkvalitnění a musím říct, že jejich ramena jsou fakt parádní, podle mě nejlepší, čím se dá silná kuše osadit... Složení pryskyřice, výběr vláken, teplota a čas pečení pod tlakem ve formě, to je jejich know-how a s tím se nikomu nesvěří.. Tělo Ultramaxu jsem nabídl ITALOVI za 7000,- Kč, takže je na něm, jak se rozhodne...
Jinak Scootr, tak, až někdy budeš mít chvilku - dej vědět a můžeme se domluvit, zastavíš se u mě a můžeš si Ultramaxe nezávazně otestovat, vždy mám pár kusů připravených skladem, adresu znáš a u mě si vystřelíš i večer, sice jen v dílně na max 11 metrů, ale na to, aby jsi získal dojem to asi bude stačit..
Fajn večer všem.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 10:55 pm    Předmět: Citovat

nechaj ma hádať, ale samotné telo ti nepredá Laughing aká je cena za to?tak schválne je to 10940 czk.cenu dostaneš jednoducho vezmeš si cenu ultramaxu-excalibur phoenix-lícnicu-s5 tlmiče+telo phoenixu ktoré predáš v bazáre.ak som na nejaký doplnok kuše zabudol, odpočítaj to od 10940 czk a máš cenu toho telesa.myslím že za túto sumu ti to vyrobí priemerne zdatný robotník aj s gravírovaním Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 10:46 pm    Předmět: Citovat

To je dovod prečo som to telo chcel vedieť aký je ten rozdiel :-)samozrejme asi ťažko by sa hľadali ľudia na telo a chápem že koli dvom trom telám sa do toho neoplatí ísť.Uvidím čo mi odpíše Cerman aká je cena iba tela bez montáže a tak uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 10:41 pm    Předmět: Citovat

Psal jsem Frantovi všechna čest s touto kuší... pokud jsi to nečelt...
pouze mi zajímají technické informace, na jaké fréze je to dělané a zda to, že se prodloužilo tělo, vydrží ramena, když jsou testována v laboratořích podmínkách na určitou zátěž. Nic víc...
P.S. ano, není to zadarmo, ale přišel jsem z něčím, co na tomto trhu opravdu není a tak mi to patentní úřad schválil. Nikdy jsem nic nekopíroval a mám také svůj "revoluční" systém, pokud narážíš na tohle. U UMAXU, jde pouze o jiné tělo, ale podstata je stejná.

* ale můj postoj je to, že se mi tak kuše také zamlouvá a jednou bych si z ní chtěl vystřelit pár ran na posouzení zda je tak nej jak je uvedeno na stránkách výrobce....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 10:28 pm    Předmět: Citovat

Ok, tak naposled. Nikoho neomlouvám a nedělám z něj něco víc. Myslím že ta kuš si zaslouží respekt. A co se týče patentů jak tady někdo psal, určitě to taky neprodáváš zadarmo, nebo chceš říct že jo? Pokud ano tak jsi špatný obchodník a pokud ne tak o tobě můžem říct že se snažíš vydělat na něčem co jsi jen vylepšil. A neber to jako útok na svoji osobu, ale zkus to brát i z jiného pohledu. Tím končím, nechci se tady s nikým hádat jelikož by jsme se stejně nikam nedobrali. At nam to vsem dobře střílí a hlavně bez úrazu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 10:23 pm    Předmět: Citovat

Jinak by mi doopravdy zajímalo na jakým stroji to je dělané. Fakt pro zajímavost..
Nic neodsuzuji, je to skvělý nápad tato kuše, ale když už takhle něco plácnu do fora, tak je tu spousta lidí co tomu rozumí a na nějaké věci jen tak neskočí..
Nic Fantovi neberu, všechna čest.. jen fakt schází plno detajlů, když už to tak napsal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Strana 9 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.