Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kde kupiť kuše?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

jj, máš pravdu..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 8:15 pm    Předmět: Citovat

ale exc. má jiný uchycení, na to nemám vybavení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 8:10 pm    Předmět: Citovat

jj, vím..jen mi zajímal jiný názor..
hele viděl jsem jí z exc ramenama ..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 7:23 pm    Předmět: Citovat

Scootr, je to desert hawk, výrobce thaiwan, prodává ji cerman. Jinak novou má za 10 tis., ale ne s touhle optikou. Já ji mám a jsem zatím na 100% spokojenej, je dobře, jestli má upravenou spoušt, protože od výrobce je ostřejší hrana na vypouštěči tětivy a to trhá omotávku. To bylo první a jediný co mě hned upravoval. Kamarád ji má taky a je spokojenej jako já. Jasný je, že na exc. asi nemá ale je dobrá. Opracování je velmi kvalitní a všechno sedí jak má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 10:44 am    Předmět: Citovat

podla mna ano..vsimnite si tu pazbu..hm..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 10:31 am    Předmět: Citovat

není to čajna?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 10:24 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/24221-reflexni-kus-106-kg-225-liber/

váš názor klucí ???


Musis zistit aka to je znacka kuse/optiky. Ak ide o TenPoint, tak by to nebolo take zle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 9:17 am    Předmět: Citovat

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/24221-reflexni-kus-106-kg-225-liber/

váš názor klucí ???
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Baca
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 22.2. 2012
Příspěvky: 190
Bydliště: Blava (taka mala dedina pri Trnave)...

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 7:28 pm    Předmět: Citovat

Mam spasitelsky komplex, co s tym urobis? Cool Co myslis preco mam v avatare barana? Wink
_________________
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 7:27 pm    Předmět: Citovat

Baca : toto téma zaneslo už hodně vláken, nech to u ledu, vždy se to zvrtne v přestřelku a pak už doopravdy to nemá hlavu ani patu, fakt nemá smysl omejlat tu něco stále znovu a znovu...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Baca
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 22.2. 2012
Příspěvky: 190
Bydliště: Blava (taka mala dedina pri Trnave)...

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 7:25 pm    Předmět: Citovat

Ano, s prilis nizkym ziskom padnes rychlo na hubu. Par ludi to tu ale nechape. Musis platit odvody statu, dane, poistky a ine sracky. A tie musis platit kazdy mesiac, ci mas zisk alebo nie. No aj rodinu treba zivit platit detom skolu, kino atd atd. Kusu si urobim aj s modernym spustovym mechanizmom. Je to len mechanika nic ineho. Najvaci problem bude s vykonom luciska ale ja nepotrebujem prerazat ocelove brnenie ani zastrelit medveda.
_________________
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 7:18 pm    Předmět: Citovat

Kusi tezko udelas doma myslim tu moderni a tak ji musis koupit a kolik te to stoji? A pak musis ne to dat 30% zisk/profit/, nebot ten musi mit kazdy podnikatel jinak by to nedelal ,kdyz da priliz vysoky zisk je to moc drahe a nikdo to nekoupi a priliz nizky zisk nic na tom nevydelas a tak rekneme prodas neco pres 3 kuse ci 4 a vydelal jsi na dalsi a tak ze zacatku musis mit nejake penize jit do toho a kseft ze buduje roky a roky a velmi postupne .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Baca
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 22.2. 2012
Příspěvky: 190
Bydliště: Blava (taka mala dedina pri Trnave)...

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 7:16 pm    Předmět: Citovat

Kolko mas rokov, ze si trufas hovorit mi "hochu"? Shocked To uz si dochodca? A vobec si neprotirecim ak vies pochopit zmysel aj rozvinutej vety nie len jednoduchej. Mas dokazy na to, ze to bol on pod uvedenymi nickmi? Mohol to byt jeho syn alebo zamestnanec alebo spolumajitel. Ked nemas dokaz tak su to zase iba kecy. Nesnazim sa nic rozduchavat len sa mi nepaci system "desat na jedneho". Evil or Very Mad Reagujem len na to co som cital v tomto vlakne az si precitam vase nareky v dalsich vlaknach tak mozno budem reagovat aj na ne. Ale docela sa mi z vas dviha kufor tak mozno ani nie. Ako potlacujem tvoj narok na slobodny prejav? Argumentuj prosim a nekecaj hluposti!
_________________
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 7:07 pm    Předmět: Citovat

Nevím o co Ti jde...chceš tu zase něco rozdýmat? Jinak pokud si přečteš podrobně všechna vlákna dojde Ti, že ceny jsou to poslední co se to na toto téma řešilo! Věčinou tu šlo o vystupování jako Seba a jiné nicky vedené z jeho strany a prosazování jeho firmy jako reklamu.. tímto mi doopravdy moc neujistil o hraní si se zákazníkem.
Myslím, že by si měl s tímto tématem Cerman dát pokoj páč je to docela klídek !!!!

_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 6:46 pm    Předmět: Citovat

si trochu protiřečíš hochu
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Baca
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 22.2. 2012
Příspěvky: 190
Bydliště: Blava (taka mala dedina pri Trnave)...

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 6:40 pm    Předmět: Citovat

No a? Znamena to, ze druhy si tu nemoze povedat svoj nazor? Je sloboda prejavu, ci? Precital som si cele vlakno a kazdy druhy treti prispevok je ohovaranie menovanej firmy a jej majitela. Hlavne, ze si pritakavate jeden druhemu. Ale problem je to len v hlavach par jedincov. Nemas moznost kupit inde alebo si zamestnanec menovanej firmy? Mas tu moznost a nie si zamestnanec? Potom to nie je problem! Uz davno nie je totalizmus (pokial si si nevsimol) takze neviem z akej pozicie si trufas niekomu diktovat aky ma mat rabat. Ked si taky frajer, zacni podnikat v rovnakom odvetvi, daj lepsie ceny a uvidime ako dlho sa udrzis na trhu. Trepat dve na tri vie kazdy Wink A ze sa tu neriesi iny predajca? Nemas ziadny narok nieco riesit. Laughing
_________________
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 12:04 pm    Předmět: Citovat

:DDDD co to tu je za reklamu :::DDD????
3 měsíce tu nepadlo o něm ani slovo a v posledních větách tu není o něm ani zmíňka...
jinak forum je takové medium, kde jistá skupina řeší určité problémy v daném odvětví...a pokud je problém v prodejci tak proč to neřešit ( 10.000rabat, nekvalitní produkty a jisté problémy v jeho výrobě, hrát si zde na x lidí v přestrojení a dělat si tu reklamu ...)
Takže je to od tebe ubohé Baca zase tu to omílat od kola a nenechat TOHLE TÉMA NA POKOJI, FAKT MI JE ZÁHADOU TO ŽE JINÝ PRODEJCE SE TU NEŘEŠÍ. TAKŽE ONO NA TOM ASI NĚCO BUDE :DDDDD
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Baca
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 22.2. 2012
Příspěvky: 190
Bydliště: Blava (taka mala dedina pri Trnave)...

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 2:58 am    Předmět: Citovat

Pride mi hodne ubohe navazat sa do podnikatela (v tomto pripade a na tomto fore do p.Cermana) kvoli jeho cenovej politike. Je to kazdeho podnikatela jeho vec a do toho mu nema nikto co kecat! Pokial sa chova k zakaznikovi korektne tak je vsetko v najlepsom poriadku. V konkurencnom prostredi je kazdy tlaceny k tomu aby mal ceny co najnizsie a ak dokaze predat za vyssie ceny je to jeho sikovnost. Nepreda - tak konci. Ak sa vam zdaju jeho ceny vysoke tak jednoducho kupte inde, mate moznost nakupit kdekolvek na internete. Ale nestazujte sa, ze ma niekto vysoke ceny ako male deti ktorym nechcu kupit drahu hracku!

No, a teraz do mna! Twisted Evil
_________________
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 6:54 am    Předmět: Citovat

Dá se vůbec sehnat taková kuš za dobrý peníze? Není lepší koupit novou a mít jistotu? Když je dobrá tak stojí skoro jako nová a když je levná je to podezřelý. Taky jsem uvažoval o koupi exomaxe z druhé ruky ale pořád se toho trochu bojím, přeci jenom nemůžeme vědět co ta kuš zažila. radši ještě počkám a koupím novou. Ale kdyby jste někdo věděl stánky bazaru s tímhle zbožím tak to sem prosím dejte, díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

zkus kouknout na hunting bazar,posledně jsem tam nějaké exomaxy viděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 9:00 pm    Předmět: Citovat

To ne ale už střílím ve 3 lidech. Jsem tu kladku sehnal, TP ten point turbo xlt. Právě scháním pro 4 střelce Exomace. Nějaký starší set.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 4:44 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Nevíte někdo o starším Exomaxu cca 2010-11, nějaký zánovní?


Zbrojovnu stavias? Smile ...lebo aj kladky si chcel nakupovat, atd ...

Vacsina inzeratov je v cena ako "nova" kusa alebo to predava so vsetkym prislusenstvom t.j. je to aj drahsie ako hola kusa. Nikto nechce predat pod cenu ...Smile

Kusu si chces asi aj osobne pozret, t.j. z druhej strany republiky asi kupovat nebudes...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 10:14 am    Předmět: Citovat

Nevíte někdo o starším Exomaxu cca 2010-11, nějaký zánovní?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 11:59 pm    Předmět: Citovat

Ak by niekto veľmi chcel Titana je v cene 10 111 Kč čiže 399eur
http://www.dccsoftair.it/index.php?page=shop.product_details&category_id=178&flypage=flypage.tpl&product_id=1517&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=it-IT
Skootr ja ti vravím že ho dohľadám za 5000 Laughing
_________________
Excalibur Exomax ,Lumi-Zone,S5,Easton Carbon Power 22"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:01 pm    Předmět: Citovat

zatím jsem spokojenej, ale zajímá mi špagát kterej dělá Boo...musím nakoupit a otestovat...nebo už jí někdo máte na kuši ???
http://boocustomstrings.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

ale priznavam sa dobrovolne bez mucenia,ze tie oka som nikdy nemazal,len stredovu omotavku,teraz oka mazem po kazdem zhodeni tetivy..zatial je to ok.inak co sa tyka opotrebovania stredovej omotavky z kevlaru z kuse.cz som spokojny,vydrzi dost,myslel som ze to budem menit castejsie,kedze je to 225 ka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:51 pm    Předmět: Citovat

Ne, nemám krátkou je tak nějak stejná jako orig., jen jsem psal že omotávka by mohla bejt o kousek delší a neusel by se vůbec rozject...
mě zatím funguje teťiva z kuse.cz perfektně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:48 pm    Předmět: Citovat

ja mam tiez kratsiu tetivu z kuse.cz,najprv bola 1cm od druhej znacky,teraz po dvoch mesiacoch sa trosku natiahla,je asi 5mm od.razza cas vykupem aj ja tetivu vi vcelom vosku,raz sa mi uz roztrhla v oku a slahla ma trocha po papuli..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 1:35 pm    Předmět: Citovat

Reaguji na omotávku na kladkové/reflexní ... měl jsem rok TP Lazer,kde bylo 2x delší omotávka než na seriové i Frantově teťivě...měla 1000 střel a omotávka byla jako nová, a nesetkal jsem se s tím, že by se rozjela či jak tu píšeš o lomu / v tom nesouhlasím - mohu sem dát fotku omotávky po 1200 ranách, vše orig a v původním stavu/
Nedalo mi to a nasadil jsem Frantovo teťivu - kevlar na Exomaxe a musím
konstatovat, že jsem fakt čekal že bude horší. Pokud jí srovnám s orig. tak je tak o o 25% lepší a zatím drží. Má nalítáno sice cca 150 střel, ale opotřebení není až tak znatelné /orig. vosk nepoužívám a dělám si svůj/ + mohu doporučit ponoření omotávky do horkého včelího vosku. Jen doufám, že mi nerupne a neudělá hezký šrám na obličeji.
To by mi zajímalo proč neděláš omotávku delší cca o 3 cm na každé straně.
Jinak ke konci zimy chci vzít od Boo nějaké teťivy a porovnat dle mého špičku výroby s ostatníma co se tak nějak dají koupit... snad to mé ramena vydrží ten nápor testování Very Happy či pokud někdo chcete jít to tohoto testu se mnou, klidně můžeme v přátelském duchu přespat u mě na chatě a porozprávět a pořádně zastřílet, otestovat věci co jsou na trhu a sepsat pořádnou recenzi ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
Strana 12 z 16

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.