Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

12.5.FITA 3D Bartochov
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Korado
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2011
Příspěvky: 84
Bydliště: Desná v Jizerských horách

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 10:48 am    Předmět: Citovat

Právě jsem si prohlížel seznam střelců a vypadá to na krásnou mezinárodní CZ-SK-AUT účast, a počet je taky požehnaný již přes 90. Dorazím s Arnym již v pátek, je možné nocovat ve stanu jako při Oklari?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 7:18 am    Předmět: Citovat

Na Milana Haldila se těším Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 12:56 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že mě mrzí krytí se s Lukohrátkami, ale jak bylo psáno níže, asi k tomu bude docházet častěji. Lepší než si stejskat, že není nic....
Příští rok si tuhle nepříjemnou kolizi ohlídáme.
A zde přehled zatím přihlášených http://www.itaclub.cz/itaclub/0/0/2/56
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 10:47 pm    Předmět: Citovat

Korado napsal:
Tak to samé, kam pojedu, řeším i já. Navíc v neděli 13.5 pořádají Klacek s Dobrou ve Skalanech další kolo Libichovského poháru, a tam bych se taky rád podíval. To zas budou mít doma ze mě radost. Rozhodně je tato situace lepší, než kdybych řešil to , že bych někam rád vyrazil, ale žádný turnaj by se nekonal.


No, ale to by se mělo dát v pohodě stihnout, díky za tip! Laughing
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 9:59 pm    Předmět: Citovat

Korado napsal:
... Navíc v neděli 13.5 pořádají Klacek s Dobrou ve Skalanech další kolo Libichovského poháru, a tam bych se taky rád podíval. ...


Jestli mi to něco nepřipomíná ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Korado
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2011
Příspěvky: 84
Bydliště: Desná v Jizerských horách

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 9:40 pm    Předmět: Citovat

Tak to samé, kam pojedu, řeším i já. Navíc v neděli 13.5 pořádají Klacek s Dobrou ve Skalanech další kolo Libichovského poháru, a tam bych se taky rád podíval. To zas budou mít doma ze mě radost. Rozhodně je tato situace lepší, než kdybych řešil to , že bych někam rád vyrazil, ale žádný turnaj by se nekonal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 3:56 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Jen k tomu termínu LH - mrzí mne, že tam Krtečci nebudou, ale termín je známý od loňských Lukohrátek (rovnou musíme objednávat prostor základny Labyrintu, protože jinak je obsazeno) a v kalendáři na našich stránkách visí už také hodně dlouho, většinou je to jediný závod, který tam visí už v předchozím kalendářním roce. Kdy přesně jsem tam dával ty letošní, to si opravdu nepamatuji, ale rozhodně to není týden zpátky - necelý týden tady visí přihláška a je to zveřejněné na titulní straně, s tím souhlas, ale položka v kalendáři byla jako jeden z prvních závodů.
Jinak termíny jsme původně nějak sladit s 3D chtěli, jednal o tom Kibe v říjnu se Standou Vidímem, ale zřejmě se informace nedostaly k Mikešákům, což je jistě škoda, ale příští rok to zkusíme zase.


Jasně, nejde o to, že to tentokrát holt koliduje.
To je život.
Jde o to zkusit to prostě v budoucnu sladit.


Já si totiž myslím, že těch zájemců je dost ... tak přemýšlím, kolik z těch 3Dčkařů, co jsem teď viděl v Srbsku, jsem nikdy neviděl na Lukohrátkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 8:04 am    Předmět: Citovat

Jen k tomu termínu LH - mrzí mne, že tam Krtečci nebudou, ale termín je známý od loňských Lukohrátek (rovnou musíme objednávat prostor základny Labyrintu, protože jinak je obsazeno) a v kalendáři na našich stránkách visí už také hodně dlouho, většinou je to jediný závod, který tam visí už v předchozím kalendářním roce. Kdy přesně jsem tam dával ty letošní, to si opravdu nepamatuji, ale rozhodně to není týden zpátky - necelý týden tady visí přihláška a je to zveřejněné na titulní straně, s tím souhlas, ale položka v kalendáři byla jako jeden z prvních závodů.
Jinak termíny jsme původně nějak sladit s 3D chtěli, jednal o tom Kibe v říjnu se Standou Vidímem, ale zřejmě se informace nedostaly k Mikešákům, což je jistě škoda, ale příští rok to zkusíme zase.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 9:34 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
, takže dost těžko se dají vinit Krtečci z neúcty k Lukohrátkám.


To nikdo nedělá a já už tedy vůbec ne! Wink

Ale protože Krtečci už několikrát dokázali nemožné, tak si říkám, že nějaké sladění kalendářů by třeba časem také mohli vybojovati.

Je to vše otázka ohledu pořádajících organizací ... a hodně do budoucna.
A tak málo zas těch střelců, co mají zájem o oba druhy trunajů, není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 6:51 pm    Předmět: Citovat

Je prostě málo víkendů a nenaříkejme si,například ve sportovní střelbě se nedaří sladit ani krajský kalendář a v jednom termínu jsou dvě soutěže v totožné disciplíně.Těšme se na dobu kdy nás bude tolik, že budeme rádi za kolize termínu abychom se vešli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

Napsal jsi to pěkně Mýšo, ale myslím, že je to všem jasné, že najít termín není lehké. I když ty neděle mají něco do sebe, spousta akcí se tak vážně dá sdružit nenáročným přejezdem (prosím evidovat) Wink ale pro pár lukofanatiků nevýznamné, to máte pravdu.

Jinak počet nářků na termín či jiné socioekonomickogeografickorodinné důvody berte organizátoři jako velkou pochvalu na kvalitu závodů, které děláte. Projevená účast duchem... Laughing
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 10:15 am    Předmět: Citovat

musím souhlasit s Mikim.
Zběžné nahlédnutí do kalendáře ČLS a 3D stačí k tomu, aby člověk zjistil že na jaře není víkend aby nebyl jeden až dva závody.

Bartochov je v kalendáři závodů od ledna, Lukohrátky asi týden, takže dost těžko se dají vinit Krtečci z neúcty k Lukohrátkám.

Na druhou stranu se v dubnu a květnu dost těžko hledá termín kdy udělat dvoudenní akci aniž by se tloukla s 3D závodem.

Osobně si myslím, že by se víc lidí zlobilo, kdyby se nedělaly Lukohrátky proto, že není kdy, než těch pár co se teď zlobí, že si musí vybrat.

Při vybírání termínu závodu hraje roli víc faktorů. Nejdůležitější je ten, kdy má čas pořadatel a a kdy jsou k dispozici pozemky. Pak se teprve řeší , jestli v tom termínu nejsou jiné závody a pokud jsou, tak co je to za závody.

Když jsme vybírali termín pro Srbsko , brali jsme v potaz všechny dostupné kalendáře ČESKÝCH závodů a dlouhodobé závazky členů klubu. V dubnu byl jeden jediný volný termín a stejně se tloukl s Bystřickou terénní. Dva měsíce nato do termínu navíc přibyl Bívr. To ale opravdu není dostatečný důvod pro to, aby se rušil žebříčkový a nominační závod ČLS. Bívr je příjemná akce a mám ji moc rád, ale ruku na srdce- jedná se o happening party zálesáků z 19.stol. . Sportovní střelce to oslovuje minimálně a fanatické 3Dčkaře vůbec.


Prostě při nejlepší vůli nelze respektovat přání úplně všech, ale jde respektovat přání většiny. A pokud přání většiny nebude v souladu s představou pořadatele, tak se na to stejně pravděpodobně vyprdne Laughing


Ještě že to Sysel myslí ze srandy Laughing Jinak kdyby se jeho nápady evidovaly, ........ Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 9:17 am    Předmět: Citovat

No, ale přece, kdyby to bylo v neděli, kdo by si neprodloužil lukostřelecký víkend Smile)) Jinak je otázka MIKI, zda to není právě důsledek toho, že si lidi museli vybrat, co budou brát vážněji kvůli kolizím ...
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 12:25 am    Předmět: Citovat

CAJ napsal:
............Vážně vy stálo za to, když už je tu na těch pár střelců spousta asociací a spolků, alespoň sladit kalendář.......

Myslím, že je to zbytečné, protože v konečném součtu se do kolize dostane jen pár jedinců, nutno si uvědomit, že tyto akce jdoucí zdánlivě proti sobě jsou "žánrově" zaměřeny jinak, mám vysledováno, že lidí, kteří mají zájem navštívit oba typy soutěží je jen pár, prostě drtivá většina účasníků závodů 3D nejezdí na klání typu Lukohrátky ( Jarní, Beaver atd ) a stejnou drtivou většinu účasníků těchto klání nezajímá 3D ( ať už v rámci ČLS nebo ČSSKL ), prostě nás co jezdíme všude je pomálu a nemá cenu kvůli řádově jednotkám střelců vést složitá jednání o nějakém "mezisvazovozájmovém" kalendáři.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 11:59 pm    Předmět: Citovat

Hergot,

letos to tedy vychází ... nešťastně, slušně řečeno.

Beaver & Větfe, teraz zase Lucínkohrátky & jižní 3D mistři...

Vážně vy stálo za to, když už je tu na těch pár střelců spousta asociací a spolků, alespoň sladit kalendář.

(To neříkám nic proti nikomu, spíš je to mé naivní přání do budoucna).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 10:06 pm    Předmět: 12.5.FITA 3D Bartochov Citovat

Opět turnaj na 2x20 terčů - tentokráte na Jihu
Propozice a přihlášky - http://www.itaclub.cz/itaclub/6-TURNAJE-TURNIERE/21-12-5-2012-FITA-2x20-3D
Těšíme se na Vás Smile
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.