Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Letní turnaj Všetice 30.6-1.7
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

Doufal jsem, že to alespoň někoho mile potěší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 7:30 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Zatím jsem zdokonalil šípy natolik, že na 60m je soustřel kolem 30 cm.


No to máme všichni děsnou radost! Rolling Eyes
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

Prohlídl jsem si tvůj luk, milý Miki , a jdu nakupovat Laughing Zatím jsem zdokonalil šípy natolik, že na 60m je soustřel kolem 30 cm. Evil or Very Mad Za úplatu budu opatrně radit. Vítej do klubu reflexářů. Zatím je nás tam dost málo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

Pokud máte někdo fotografie, o které byste byli ochotni se podělit s ostatními, můžete je také nasypat na následující FTP:
relace: foto - Lukostrelec.cz
hostitel: lukostrelec.cz
uživatel: ywswz_foto
heslo: lukostrelec

Nejlépe si tam založte adresář se svým jménem a pošlete nám kromě toho upozornění na email, že tam něco takového je. Díky ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

Laughing , neboj na turnaji se mi stejně vždycky rozklepou kolena zbožnou úctou při pohledu na Vás staré mistry takže v tomto ohledu bych klidně mohl střílet kladkáčem Laughing
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
.., ale dosahoval jsem tak o 15% lepších výsledků/soustřelů/bodů


No nazdar. tongue9 Nech si to doma a nikam to nevož!! Neukazuj to Myšovi! A vůbec - pšt!, už o tom nikde nemluv. help
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 7:12 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Jak to střílelo ty šťastlivče?


Jsem z něj naprosto unešenej, je až neuvěřitelný jak je to na tu nátahovou sílu dynamický a nevím jestli určitou roli sehrálo i to nadšení, ale dosahoval jsem tak o 15% lepších výsledků/soustřelů/bodů než s jasanem, jinak v podstatě žádný velký zásadní rozdíl v pocitu ze střelby oproti longbow nemám, je to prostě jen kratší ( 145 cm v napnutém stavu ) a tím pádem se sním lépe manipuluje a je to rychlejší, tím pádem nemusím na větší vzdálenosti tolik nadměřovat ( dával jsem si včera 35m a docela to tam padalo ) jo a vůbec nekope. No ale hlavně je to fakt fešák Laughing .
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 1:02 am    Předmět: Citovat

Miki napsal:
no já si sám na sebe vyskakovat určitě nebudu Wink


thumbright Jinak tenhle týden fakt nezvládám Sad a pak mám dovolenou. Vypadá to, že ten luk uvidím až někde na turnaji nebo v srpnu ve Všeticích. Jak to střílelo ty šťastlivče?
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drobcek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 365
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Myšo a Komture !

Rád bych vám a všem, kteří pomáhali s turnajem, poděkoval za skvělý lukostřelecký víkend.

Myslím, že každý si tam přišel na své a parádně jsme si zastříleli.

Sjela se pohodová parta lidiček a atmoška byla prostě supr !

Též bych se rád připojil k poděkování Gatorovi za přednášku, díky !

Lucínek a Bambulka - až mi někdo bude v práci vykládat že je ve stresu a nestíhá .... budu jim výprávět váš příběh. Tímto vám zároveň srdečně blahopřeji k narození Jolanky.

Všem ostatním děkuji za příjemný pokec, ať už u terčů či na báře.

Závěrem se omlouvám Červenáčkovi .... první ranou mu spadlo něco do oka ... sorry.

Nejvíce mě nadchla střelba na bludičky ... nevím proč ... ale to se mi hodně líbilo a byl to skvělý nápad !

Takže díky moc !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

Prosím fotky z turnaja tongue8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

no já si sám na sebe vyskakovat určitě nebudu Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 4:23 pm    Předmět: Citovat

TO Miki:
To je dobrá novina, že tady bude další mongolotureckýreflexman. Aspoň si ti longbowďáci jako je třeba Grifin a podobní nebudou na nás tolik vyskakovat. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
ale nepřijedu!

tak to mě docela dost mrzí Crying or Very sad
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 3:55 pm    Předmět: Citovat

Re Miki: díky moc za pozvání, ale nepřijedu! Bojím se! Odmítám to brát do ruky, protože mám vážné obavy, že kdyby to střílelo tak, jak si myslím, tak by se moje úvahy rozběhly nežádoucím směrem. Prozatím jsem na tom tak, že jsem střelecky 1 luk za svou výbavou a 2 luky za potenciální výbavou. V případě tohohle už bych byl 3 luky za vozem Apage Satanas! Evil or Very Mad
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 3:30 pm    Předmět: Citovat

Griffin - hele nech si ty vtípky Wink a až pojedeš dneska z práce tak se zastav na vyzkoušení, fakt je to úplně v pohodě a možná budeš překvapen , snad tě ta půlhodina nezabije
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 3:27 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
No a když už jsme u toho přijedu s novým miláčkem ( http://www.huntingbt.hu/hu/pages/index.php?p=7&id=142 ), černá varianta 48lb na 30". Už je doma Laughing .


Vypadá to moc pěkně!! Užij si to. Jenom trvám na tom, že 50" hosszú je prostě málo a pro mě, obyčejného středoevropana, tahajícího tětivu 3 prsty by to chtělo aspoň 10 hosszú navrch. Max húzáshossz: 33" je určitě OK, já húzásshosszuju obyčejně na 28". Rendelhető 25-60# sis objednal podle sebe a jestli to je Dinamikus, nagy kezdősebességgel működő íj, tak to bude super. Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Meer-Laim napsal:

nu fakt pěkný kousíček netušil jsem, že je to tvoje krevní skupina:) užívaj si vaší společné cesty! jaký k tomu máš šípáky ty jsou většinou důležitější než luk.......


No krevní skupina, jak se to vezme, vzhledem k tomu, že jsem lukostřelecký mimino co ještě nestřílí ani rok tak mě to samozřejmě táhne k vyzkoušení si co možná největšího počtu všech různých luků a jsem tak nějak po tom objevování hladovej a nějakýho maďara nebo mongola jsem chtěl už pár měsíců no a protože se naskytla možnost, která se neodmítá tak jsem si ho pořídil, šípy budu používat stále jedny ( respektive všechny sady co mám, jsou to většinou 11/32 smrk, nebo cedr se spine 40 - 50 lb s různými končíky jak plast tak zářezy a taktéž s různými hroty, od Myšovejch kovanejch až po 100 grain 3D ) , libráž luku je podobná mému longbow.Mimo jiné včera jsem si dal ještě večer, když jsem dorazil ze Všetic cca 50 výstřelů a moc se mi ty vlastnosti této konstrukce líbí tak uvidím jak se s ním dále zžiju. Luky budu pravděpodobně střídat.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 12:23 pm    Předmět: Citovat

Lidi, chcete reportáž co nejrychleji?? tak mi pošlete fotky - a prosím co nejdříve - nebo je dostanu až v září, až se vrátíte z dovolených.
Posílejte prosím na ebilek@seznam.cz a nebo přes úschovnu www.uschovna.cz (max 100 MB na jedno poslání)

takže se těším. připojuji se k děkovačce dole, ale nemá význam se opakovat. Tu střelbu na dálku - budu sledovat a rád bych té příležitosti někdy o prázdninách využil a zastřílel si dálku (i na krátko). To Komtur - zavolám ti Smile

Mám totiž teď dilema - jestli se vydat směrem k 1. místu nebo zpět k poslednímu. Ono 17 místo je někde uprostřed.

TO Meine: Promiň, že jsem ti zkazil začátek prázdnin a přestřílel tě.

TO Josh: Svůj cíl stále mám a neslevil jsem z něho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

No mě by na tebe Griffine stačilo, kdybych si vzal sebou šípy s nízkým peřím na střílení dál naž 40m. S těma svýma "brzdama" končím na 40m. Laughing Ale už jsem se oklepal a upouštím od svého stylu rychlopalby, který znemožňuje jakékoli míření, i když mi dává šanci dát 20 šípů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meer-Laim
Nováček
Nováček


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 81
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 12:00 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
No a když už jsme u toho přijedu s novým miláčkem ( http://www.huntingbt.hu/hu/pages/index.php?p=7&id=142 ), černá varianta 48lb na 30". Už je doma Laughing .



nu fakt pěkný kousíček netušil jsem, že je to tvoje krevní skupina:) užívaj si vaší společné cesty! jaký k tomu máš šípáky ty jsou většinou důležitější než luk.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:42 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Ještě jsem zapoměl poděkovat Gatorovi za přednášku a donesení chrona, které moc lidí nevyužilo. Což nechápu Laughing


Jestli to nebude tím, že o tom ne všichni věděli. Razz
Já bych té možnosti určitě využil, tedy kdybych to byl býval věděl. Tak snad někdy příště s novým lukem od Jeneše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:38 am    Předmět: Citovat

Pro mě všední dny ideální, jenom u sebe musím mít telefon a smířit se s tím, že mě při té meditaci bude někdo neustále otravovat.
Hezky si umíš dělat radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

No já to psal na ty víkendy právě kvůli tomu, že by mohlo dorazit i pár dalších lidiček, mě osobně je to šumák, protože mám často volno i přes týden ale to asi není to pravé ořechové. No a když už jsme u toho přijedu s novým miláčkem ( http://www.huntingbt.hu/hu/pages/index.php?p=7&id=142 ), černá varianta 48lb na 30". Už je doma Laughing .
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:31 am    Předmět: Citovat

Mýšo nezoufej, u nás se dá zařídit i dětský koutek, takový malý koncentrační tábor, kam zavřeme děti, pejsky, kočičky a naší barmanku Šárku, bodrou jihomoravskou selku s hezkým vztahem k dětem. Děti jsou obecně menší problém než jejich matky.

Naposledy upravil Komtur dne po červenec 02, 2007 11:32 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:23 am    Předmět: Citovat

Tak nějak jsem to myslel. Jediný můj problém jsou volné víkendy, to od jara do podzima moc neznám a zrovna jsem si závodama jeden utrhl. Ale jo, život je jen jeden, viděl bych to na ten srpen, jenom se kouknu, kdy máme jezdecké závody, aby to nekolidovalo. On se ještě někdo určitě přidá. Vytáhneme všechny střelný a vrhací zbraně, celý víkend budeme střílet a cpát se dobrotama. To zní dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:23 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Takže veřejně přiznávám , že nepotřu Griffina rozdílem třídy Crying or Very sad Třída už se tam nevejde Laughing


Co tady blbneš? Woot Správně má být minulý čas - nepotřel - budoucnost je před námi - turnajů mnoho a mnoho sezón... neházej luk do žita. Very Happy
Příště musíme prohnat pořádně Lucínka, aby neztratil motivaci - jenom 2 králičí bodíky by mi stačily! bunny - já těm malejm chlupatejm ušákům příště ukážu! angryfire Odpoledne jedu nakupovat do Zverimexu! Idea
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne po červenec 02, 2007 11:28 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

no , máme tři 120 cm terčovnice, ale většinou to asi bude beze mne, nebo budu s dítětem. Slíbil jsem Bulvě rukoudáním, že se nějakou dobu nebudu zabývat lukostřelbou, aby se mnou bylo k vydržení Laughing Ještě jsem zapoměl poděkovat Gatorovi za přednášku a donesení chrona, které moc lidí nevyužilo. Což nechápu Laughing Zabil jsem při rozstřelu Jindru Hojera ránou doprostřed čela Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 11:02 am    Předmět: Citovat

Komture s tou terčovnicí je to super, že jste jí tam nechali, tož co se domluvit na nějakou tu gentlemanskou zahradní ( v našem případě spíš luční ) párty a mohli by jsme na tu louku dát ještě dva velký terče a zároveň s " myšovkou " střílet celý den half round (27m, 36m, 45m ) a k tomu se jen tak válet, žvanit a užívat si.

Navrhuji tyto termíny ( již vím, že mám volno Laughing ):

sobota 14.7
sobota 21.7
sobota 28.7
sobota 4.8
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 10:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
rádi bychom poděkovali všem, kteří se zůčastnili turnaje ve Všeticích za vytvoření bezvadné a opravdu kamarádské atmosféry. Miluju soutěže, kde si soupeři navzájem přejí úspěch. Zvláštní díky všem, kteří nám vyrobili ceny do soutěže, zapůjčili materiál a přispěli pomocí při stavbě a organizaci soutěže. Bez Vás bychom to nezvládli. Zároveň se omlouváme za nedostatky, snažili jsme se, aby jich bylo co nejméně a aby nebyly zásadní. Byli jste shovívaví, nenadávali jste nám a dokonce jste nás chválili. To je zavazující a slibujeme, že uděláme maximum, aby úroveň dalších turnajů byla jen stoupající.
Necháváme ve Všeticích postavené některé terčovnice včetně té obrovské na dálkovou terčovku. Kdo chce, může se kdykoliv zastavit a zastřílet si, stanování a ubytování jako při závodech, info na mém telefonu 602-777 737, služba je samozřejmě bezplatná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

Děkuji všem za gratulace i přání, Jolanka je úžasná, drala se na svět jako o závod - v 10:57 jsme vcházeli do porodnice v Hořovicích a v 11:15 byla na světě Big Ups
Děkuji Mýšovi a Komturovi za přípravu a zajištění turnaje, nádherně jsme se tam vyblbnuli. V sekci "Ke stažení" jsou výsledky - jen tam chybí rozstřely o první místa, do programu je nikdo nezadal a já je neznám - nějak jsme se nezúčastnili angel11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.