Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

šíp alebo šipky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 31, 32, 33  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 4:47 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=WpD6ZEDChv8

http://www.ebay.com/itm/bohning-helix-tower-fletching-jig-/221224791061

http://www.merlinarchery.co.uk/bohning-helix-tower-fletching-jig.html
(angličania, posielajú aj na SR)

alebo na www.luk.sk majú túto:

_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 4:33 pm    Předmět: Citovat

no ano tuto poznám ale BrckoSk ma lepičku ktorá lepí všetky tri letky naraz hm.. a to som videl iba u neho Wink
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
halooooo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.2. 2013
Příspěvky: 155
Bydliště: Veľký Krtíš, Slovakia

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 4:29 pm    Předmět: Citovat

miro6446 napsal:
to BrckoSk
ta lepička letiek čo si ukazal na zraze a nástavec lepenia pod uhlom si spomínal viacero typov podľa sklonu
chcel by som vedieť či by mi stačil jeden nástavec ak mam letky aj dvojpalcové aj štvorpalcové alebo viac a kde to môžem kúpiť hm..

Miro pod uhlom mozes lepit letky aj na tejto lepicke
http://www.lukostrelba.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=234&category_id=52&option=com_virtuemart&Itemid=17
Mam ju aj ja a som s nou spokojny Smile
_________________
excalibur equinox, lumizone 2-4 x 40 s podsvietením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 11:20 am    Předmět: Citovat

Kouba napsal:
inserty jsem chtěl udělat silonoví ale hliníkový udělat nebude problém je pravda že by se to mohlo vyvážit,máte někdo zkušenosti se štěpením karbonovejch šípů? docela se toho bojim a odrazuje mě to.každopádně pak to celí nafotím a fotky sem můžu hodit


měl bych pro tebe jiný kšeft, pokud by ti to zajímalo poslal bych ti nákres v jakémkoliv programu.../CAD, Catia, Pro engineer/
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 10:18 am    Předmět: Citovat

to BrckoSk
ta lepička letiek čo si ukazal na zraze a nástavec lepenia pod uhlom si spomínal viacero typov podľa sklonu
chcel by som vedieť či by mi stačil jeden nástavec ak mam letky aj dvojpalcové aj štvorpalcové alebo viac a kde to môžem kúpiť hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 11:12 pm    Předmět: Citovat

nebo ty inserty kup,stojí tuším 11 korun.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 10:09 pm    Předmět: Citovat

inzerty urob hlinikove..ake stiepenie mas na mysli?pri rezani trubiek,ci pri strielani?pri strelbe sa zvyknu lamat,su to sipy heheh..niekedy sa odstiepi aj koncik,väcsinou vsak prdnu pri naraze do niecoho tvrdeho..ale zase nieje karbon ako karbon..tie s mriezkovanou strukturou su lepsie,odolnejsie,zalezi aj od hrubky steny trubky..trosku hrubsia od papiera moc nevydrzi Laughing ..pri rezani trubiek pouzi co najvyssie otacky,zvykne to v mieste rezu praskat,môzes to tam oblepit lepiacou paskou,hned okolo toho miesta kde dôjde k rezaniu..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kouba
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2013
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 9:17 pm    Předmět: Citovat

inserty jsem chtěl udělat silonoví ale hliníkový udělat nebude problém je pravda že by se to mohlo vyvážit,máte někdo zkušenosti se štěpením karbonovejch šípů? docela se toho bojim a odrazuje mě to.každopádně pak to celí nafotím a fotky sem můžu hodit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 12:13 am    Předmět: Citovat

díky za informace,o víkendu se pokusím vyrobit pár šípů.kulatinu mám,bukovou-ukradl jsem pár tyček v práci na stolárně Laughing ,pravda,bylo těžké najít rovné,no něco jsem si vybral.ten hřebík na končík je fakt lepší nápad než nábojnice,no uvidím,jak se mi to povede.už mám i nápad na lovecké hroty,udělám si tak 3 kousky na blbnutí a různé pokusy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 11:55 pm    Předmět: Citovat

ak zozenies tycky rovne,tak tie naklady na jeden sip pôjdu dole..zajtra vecer ak nezabudnem,ti tie moje sipy nafotim,su zbavene hrotov,letky dokrcene,dostali pekne zabrat..mal som na pendrek optiku,tak ich vsetky cert skaral.. Twisted Evil
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 11:41 pm    Předmět: Citovat

pre thora..pouzil som hroty 125grainove,pre lukove sipy,nasada bola 10mm,znizoval som to na 9.5mm..u nas v domacom majstrovi su tie tycky odstupnovane po,2mm..teda 6,8,10,12mm..je to buk,je tuhy,ak je cela tycka rovna,urobis z nej dva sipy..jeden sip ma vysiel v nakladoch na nejake dve eura..tycku som na zaciatku ostruhal v struhadle na lukove sipy,hrot v pohode osadis,zalepis..ako koncik som vyriesil tak ze som pouzil lepenkovy klinec..hlavicku klinca som po obvode obrusil tak aby koniec tycky jemne precnieval po obvode hlavicky klinca..klinec som skratil na cca 7mm,tolko som vyvrtal do tycky..vaha minimalna..netrie ti kov o kov,akokeby si tam dal tu nabojnicu..ked to v pohode znieslo udery exomaxu,synovu to znesie lavou zadnou...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 11:06 pm    Předmět: Citovat

Kouba-na tvém místě bych se orientoval na jeden typ šípu,a co se materiálu týká,tak raději karbon-stejně by jsi za nějaký čas začal používat pouze karbonové šípy.a s to vahou si taky hlavu nelam,použij hliníkový insert a hrot 100grns-trochu to "narovná" trajektorii šípu,bude to o něco přesnější,s těžším hrotem šíp dřív "padá".pokud budeš zkoušet víc šípů,ať už různých vah,nebo délek a materiálu,budeš se v tom jen plácat a pak je těžké dobrat se rozumných výsledků.v jednoduchosti je síla.ale pokud chceš experimentovat-tak klidně do toho,asi každý z nás si tím prošel,ale nakonec začal na sport.střelbu používat jen jednu značku Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 10:48 pm    Předmět: Citovat

spitamen-souhlasím,to by fungovat mohlo,taky jsem zvědavý,jestli se to Koubovi povede,no jo zlaté české ručičky-a samozřejmě i slovenské-ty tvé tětivy a dřevěné šípy,moc pěkná práce.jo mimochodem,jaký jsi použil hrot na ty dřeváky?ten nasazovací na dřevěné šípy,co používají lukostřelci?nebo jsi to pořešil nejak jinak?a co končík-použil jsi nábojnici,nebo nechal holé dřevo?já chci vyrobit pár dřeváků pro synovu 150ti librovku,mám takovou představu-kulatina 8mm,hrot ten na šípy ze dřeva a na končík nábojnici 7,65 browning.ale zase si říkám,že s tou nábojnicí bude šíp na prdeli těžký,možná by bylo lepší ji tam nedávat,ale kolik ran pak snese ten šíp,než tětiva šíp rozbije?(může prasknout a třísky v ksichtu budou nepříjemná záležitost) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 9:31 pm    Předmět: Citovat

Kouba napsal:
mám vystruženej váleček s přesnstí 0,05 mm na tělo šípu a vyrézovanejma drážkama na šířku letky dokonce i v těch stupních ve kterých to má být tak snad to stojí za pokus uvidíme kdyby náhodou obědnám tu origo


Vysustruzene s takymito presnostami je uz nieco ine..môze to byt s kludom lepsie ako kupovane..mam rad vsetko co si môzem svojpomocne vyrobit..daj urcite vediet ako to dopadlo,ako to lepi a tak..som zvedavy na vysledok..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kouba
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2013
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:24 pm    Předmět: Citovat

mám vystruženej váleček s přesnstí 0,05 mm na tělo šípu a vyrézovanejma drážkama na šířku letky dokonce i v těch stupních ve kterých to má být tak snad to stojí za pokus uvidíme kdyby náhodou obědnám tu origo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
halooooo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.2. 2013
Příspěvky: 155
Bydliště: Veľký Krtíš, Slovakia

PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:18 pm    Předmět: Citovat

K tej tvojej doma robenej lepicke by som ti zo svojich skusenosti radil hned aby si sa na to vykaslal pretoze s doma robenou lepickou nikdy letky nenalepis tak ako maju byt to sa jednoducho neda. Skusal som tu uz aj ja a viem ze aj Spitamen mi spominal ze skusal experimentovat takto isto ako aj ty ale nakoniec sme kupili origo lepicky. Je to uz potom lepenie o niecom inom Smile A stoji to 21 eur..
_________________
excalibur equinox, lumizone 2-4 x 40 s podsvietením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kouba
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2013
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:13 pm    Předmět: Citovat

thor6 děkuju za rady přesně tohle jsem potřeboval vědět všiml jsem si že ty levnější co jsem dostal ke kuši i ty co jsem kupoval nejsou kvalitou nic moc proto sem se rozhodl takhle a s nastřelováním byl problém i u mě na jeden sem jí nastřelil a každej další ze stolice letěl uplně jinam s tou mezerou jsem nic špatnýho nespozoroval a kdyby jo nejspíš bych to vyřešil nějakou úpravou naštěstí mám dost možností cokoli vyrobit nebo upravit stejně jako tu lepičku udělal jsem si takovej jednoduchej přípravek pro lepení tak uvidíme jak bude fungovat pokud se šípy osvědčí koupím tu originální,zkusím vyrobit 5 duralvejch a 5 karbonů a budu zkoušet Smile zrovna tak vychytat jakou váhu hrotu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 1:05 am    Předmět: Citovat

to Kouba-ahoj,no ty šípy by měly být 16ti palcové,může být i 17",ale 16 stačí.ty 14ti palcové jsou sice rychlejší,ale přesné moc nejsou,protože hrot takového šípu leží na railu kuše a to není dobré.navíc tyto lacinější duraly nemají zrovna přesně hrot slícovaný s osou šípu.můj syn má 15lbs kuši fox,no a tam jsem řešil taky problém se šípy.14ti palcové jsme měli taky,ale nebylo možné tu kuši nastřelit ani na 20 metrů.zlepšení přišlo až když jsem zkrátil své staré duraly na 16",to už bylo o něčem jiném.co se týká těch letek-tak nevím,jestli je u jaguara ten samý problém jako u foxe-fox má strašně malou mezeru u záchytného mechanizmu tětivy,nebylo možné tam narvat šíp,co měl širší letky-musel jsem je prstem ohnout a šíp pak narvat k tětivě.netýká se to i jaguára?já ten problém částěčně eliminoval úzkýma loveckýma letkama-šíp šel založit mnohem líp.ty letky stačí obyčejné arizony v délce od 2,3 do 3 palců,víc je zbytečné.ale pokud chceš šípy vyrábět,tak bude dobré pořídit si lepičku na letky.trubky na šípy pokud možno karbon,a když dural tak 2219.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kouba
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2013
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 5:52 pm    Předmět: Citovat

popravdě si je radši udělám vím kolik stojí ten materiál a sice chápu že lidi musej z něčeho žít ale nemusej ze mě stačí že každej z nás živí 3 "spoluobčany" Evil or Very Mad jinak nejspíš to vyřeším tak že pujdu do karbonu ty duraloví co jsem měl se ohýbaj to už vím přesto že střílím jen na terč ale poraďte budou lepší 16" nebo 14" a letky jaké tady jsem našel víc druhů http://www.luky-sipy.cz/lukostrelecke-potreby/perute-plastove/ nebo tady http://www.lukysipy.cz/letky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 5:35 pm    Předmět: Citovat

máš to kousek do kuse.cz tak ať capitán Cerman poradí...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
halooooo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.2. 2013
Příspěvky: 155
Bydliště: Veľký Krtíš, Slovakia

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 5:25 pm    Předmět: Citovat

Ja by som uz do duralu nesiel urcite. Pouzival som ich pri skorpione a bola to hruza. Co sip to problem. Najviac mi pri nich vadilo to ze sa krivia a mal som pri strielani stale neistotu. Je ten sip rovny alebo nie ? A potom sa to automaticky preukazalo aj pri strelbe. Preto som presiel na excalibura a na carbon sipy pretoze teraz mam 100 % istotu pri vsetkom. Ano cenovo to je rozdiel ale nakoniec aj tak prides k zaveru ze tie peniaze co das za mnozstvo dural sipov si mohol radsej investovat do carbonu a mozes strielat bez obav obrazne povedane 300 rokov Wink
_________________
excalibur equinox, lumizone 2-4 x 40 s podsvietením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kouba
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2013
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 4:57 pm    Předmět: Citovat

jsem to přehlídl jsem z Děčína jj vím že je tam velkej rozdíl ale u karbonu se hodně bojim poškození viděl sem tu už pár fotek šípu v ruce a taky vim jek se karbon chová když je poškozenej a další věc je že za jeden karbon šíp mám 4-5 duraloví a na to abych se s tím trochu víc naučil a pak šel do lepšího by to mohlo stačit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 4:53 pm    Předmět: Citovat

stále si nenapsal odkud jsi! Jinak dural a karbon je sakra velkej rozdíl.. váha ale hlavně se ti neohýbají!!!!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kouba
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2013
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 4:34 pm    Předmět: Citovat

bohužel ke karbonu přístup nemám ale našel jsem pár míst kde se dají koupit přímo karbon tyče za slušný peníze já bych asi dělal duraloví u těch by mě nemrzela ztráta nebo poškození cenově to vychází dost levně jinak co jsem měl šípy tak to byli 14" z kuše.cz a právě teď řeším jestli budou lepší ty 16" jinak ty letky opravdu stojí 3kč ale je dost druhů na výběr tak nevím který by byli lepší jinak dělám v dílně cnc frezy, soustruhy taková menší firma s kovoobráběním vybavení celkem slušný a když je volněji dá se tam udělat pár vychytávek jinak mám taky jaguára ale mám v plánu kupovat něco lepšího do budoucna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
halooooo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.2. 2013
Příspěvky: 155
Bydliště: Veľký Krtíš, Slovakia

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 1:17 pm    Předmět: Citovat

Dlzku sipu pouzivaj 16 maximalne 17 Wink Ja ked som mal Skorpiona XBR 100 175 lb kusu tak som pouzival dlzku 17 taku som mal doporucenu dlzku vyrobcom ja. Ale kamos ma Jaguara tiez 175 lb a on ma doporucenu dlzku 16 a pritom su tie kuse uplne rovnake. Rozdiel je len v nazve kuse Smile
_________________
excalibur equinox, lumizone 2-4 x 40 s podsvietením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 8:19 am    Předmět: Citovat

NU letka stojí cca 3Kč... ale jestli máš přístup ke karbonu tak se spolu nějak domluvíme a něco vykoumáme... odkud jsi?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 7:53 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej do klubu. Scootr má pravdu. Nejspíš 16. Co děláš jestli se můžu zeptat, že pro tebe není problém trubka a forma na křídla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne květen 26, 2013 10:38 pm    Předmět: Citovat

co je to za kuši ??
často to bývá doporučená délka přímo od výrobce, ale hádám tak 16"
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kouba
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2013
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: ne květen 26, 2013 10:11 pm    Předmět: Citovat

potřeboval bych poradit od zkušenějších pořídil jsem 150lb kuši a chci vybrat správné šípy (jakou délku) jaké správné letky koukal jsem a je několik možností délky oblé i rovné používat to budu na terčovou střelbu do 50m mám možnost si nějaké šípy v práci vyrobit tak bych to chtěl zkusit lepičku na letky už mám a většinu koupených jsem už zlikvidoval většinou to nepřežily letky a při prvních pokusech střelby šli nějaký šípy nejspíš do země napadlo mě zkusit udělat letky ze silikonu forma by nebyl problém ale nevím jestli to není zbytečný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt květen 23, 2013 10:02 am    Předmět: Citovat

no maš čo robiť aby si ich do zajtra vyrobil ehh... Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 31, 32, 33  Další
Strana 23 z 33

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.