Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kladkové VS reflexní kuše
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
adrian
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2013
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 10:36 pm    Předmět: Citovat

Ano ,to ladenie je alfa omega...Ak chceš strieľať presne, je veľmi dôležité ,aby ti sedela hlavne pažba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 10:32 pm    Předmět: Citovat

Adriane díky moc za zkušenosti.
Kdysi v dávné historii jsem měl Jandao s rameny Excalibru. Takže mechaniku znám.
Teď začínám pošilhávat po kladce. Přijde mě zajímavá. Rád si hračky ladím. Confused
Jinak pro inspiraci přikládám odkaz na snadný press pro kuši. Amíci jsou holt kolenovrti jak my.
http://www.archerytalk.com/vb/showthread.php?t=1405316
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adrian
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2013
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 10:19 pm    Předmět: Citovat

Inak kladkovej kuši by som sa vôbec nebál,každému čo ako sadne.Ak si presný z kladkou tak si kúp kladku a budeš spokojný.Každému ide práve o presnosť.Keď strieľaš výborne ,tak nebudeš riešiť nejaké náklady navyše, na pomocné káble. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adrian
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2013
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 10:13 pm    Předmět: Citovat

sniperk napsal:
adrian napsal:
sniperk napsal:
Ahoj Adriane.
Jak se díváš na novou značku kladkoývch kuší Hori-Zone?
Nemáš náhodou nějaké info? Zkušeností máš na rozdávání. Cool

Som už dlhšiu dobu mimo a tieto novinky nesledujem,tak že sa ktomu neviem vyjadriť.


Jasně chápu. Jenom mám dotaz celkově ke kladkovým kuším. Jakou máš obecně zkušenost s kladkama? Který výrobce se ti jeví jako nejvíce propracovaný, kvalitně udělaný a je s těma kladkama možnost i pravidelného střílení. Takže opravdu něco vydrží.

Najprepracovanejšia kladková kuša bola Bowtech Strykezone (350).Kladky uložené v ložiskách a celkové prevedenie veľmi kvalitné.Teraz ako kúpil Bowtech Ex.tak začali niečo podobné vyrábať.Spojili komponenty Strykezone z Ex.To môže byť zaujímavá streľba.Ale ak by som mal uvádzať negatíva spojené z touto kušou(Srykezone),tak by to bolo na dlhšiu debatu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 6:22 pm    Předmět: Citovat

presne tak..s kupou znacky kupujeme nizsie percento neprijemnosti..cim kvalitnejsia firma,tym to percento by malo byt nizsie..exc.patri urcite medzi top tahace u reflexov..ta sniperkom spominana kusa napriek embargu informacii nemusi byt nejak spatna,to ukaze az verejnost,de facto ci kusa prezije na trhu..ta tetiva vôbec nemusi svedcit o celkovej forme celeho tovaru..kedze su tetivy v drvivej väcsine konstruovane strojmi,hlavne na kvantitu je beznym standardom po celom svete a to dokonca aj u niektorych znaciek...vymenis tetivu za kvalitne urobenu a hop,cela kusa je zrazu o triedu vyssie...na tomto svete neexistuje dokonaly material,preto nieje mozne vytvorit ani dokonaly vyrobok..pripadne kolapsy patria k zivotu a u mechaniky to nieje tiez inak..osobne ako najdôlezitejsi prvok sledujem dostupnost nahradnych dielov..pri historickych kusiach su to zasoby dreva,pri modernych pocet a kvalita dilerov...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 5:53 pm    Předmět: Citovat

Tak tak. Nad kladkovou kuší jsem začal hodně uvažovat s nástupem Horton Storm RDX. Pravda, již dříve bylo hodně reverzních kladkových kuší, ale ten RDX mě nějak chytl za srdce (stejně jako Matrix). NEvrazil bych ale 30k do první kladkové kuše, zvolil bych cestu jakou popisuje spitamen. Něco levného na osahání, rozmontování, zkoumání...Poté, jakmile si budu jistý, že servis budu zvládat (a bude mě bavit) tak bych koupil něco vyšší kategorie. Ostatně tak jsem pořizoval i reflexní kuši.

A jen bych chtěl trošku uvést na správnou míru můj názor na Excalibur. Za mě je to super firma, protože se k zákazníkům zatím staví ještě velice vstřícně a reklamace kuší řeší dle mého se 100% úspěšností. Něco jiného jsou reklamace optik, ale do toho se nechci míchat...Pokud mě další výrobek firmy Excalibur chytne za srdce, tak bych si ho velmi rád pořídil. To že ramena na mojí M380 nevydržela ani tisícovku mě trochu zamrzelo, ale pokud se budou k zákazníkovi stavět tak jak doposud, tak nemám problém s touto značkou. Podobné je to ale i s jinými velkými značkami. Dnes si už asi drží jméno hlavně díky zákaznickému servisu.
A nechci dál plevelit vlákno příspěvky jestli Ecalibur ano nebo ne. HOWGH Wink
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 1:19 pm    Předmět: Citovat

ak by som mal niekedy v buducnosti viacej casu,tak by som si kupil nieco podobne,co tu sniperk postol..pretoze ak by som mal kupit kladkovu kusu,tak jedine s tou predstavou,ze mi posluzi hlavne ako ucivo...teda samoservis.predstava uciva na 2000 eurovom strykery ma akosi nelaka..ak dok...im,nieco za 300 eur,tak to trocha pichne pumpu,ale zase neroztrhne... Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 11:14 am    Předmět: Citovat

minidotaz..co si mam predstavit pod pojmom pravda vs demagogia(dristy)?..lebo doteraz som mal predstavu o fore,je jedno ci o tom antickom v rime,alebo v tomto modernom,ze je to zmes nazorov rôznej chuti,typu mne a hentomu sa stalo to a to..kamarat vystrelil a ....atd...ak excalibur bude tvrdit ze moja zbran musi dat bez poruchy 50 000 vystrelov,lebo testy to ukazali a mne to chcipne po tisicovke napr.tak sa na tie ich testy môzem zvysoka s prepacenim...ehmmmm.....ked sa vraciam z terenu s hlavou sklonenou a nefunkcnou zbranou,su testy to posledne co ma v mojom nestasti potesi...preto sa budu stale ozyvat hlasy ludi ktorym skape rameno,koncovka ramena,praskne telo,ci nieco so spustou..atd...o tom to je..ziaden takyto nestastny strelec nepotvrdi cirost nejakeho zdroja testov,jedine ti dalsi,ktorym to vsetko klape na sto percent...nuz ale ta cifra 3000 na matrixa zarazila aj mna a priznam sa ze viacej tomu neverim ako ano..bola konstruovana ako lovecky special,co ju vlastne opravnuje na stanovenie nizsich hranic zivotnosti,ale zase ta informacia je prilis vseobecna..nemozno porovnavat a hadzat do jedneho mecha matrixa 355-ku a matrix mega..jedine ake-take zavery by mohli byt uskutocnene po 10-tich rokoch od stvorenia matrixa,s co najväcsim poctom uzivatelov,spriemerovat vady vs funkcnost,ale aj tak to bude stale o tom istom..pre interny svet jedinca ktoremu sa rozleti rameno bude tato statistika plne bezpredmetna...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 9:58 am    Předmět: Citovat

to Matrix 380
Osobně drby nesbírám. Ale mám tu informaci od člověka který se vtom dost vyzná. Excalibur dělá kvalitní výrobky, to je bez debat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 9:52 am    Předmět: Citovat

[quote="sniperk"]...Také se ke mě dostala informace, že Excalibur v nové řadě Matrix již nemá takovou výdrž ramen, jak v dřívějších modelech. Ono se není co divit. Na kratších ramenech do toho narvali mnohem víc síly.../quote]

nerobil by som rýchle závery, excalibur bývala seriózna firma ktorej sa dali veriť výsledky testovania; ak sú dnes iné poznatky, treba vedieť zdroj a nejaké tie fakty z čoho tie tvrdenia vychádzajú, inak je to obyčajné JPP (jedna pani povedala)
drísty ma dávno nebavia a je ich aj tu na fóre - bez urážky - požehnane; zato relevantné fakty sa čoraz ťažšie hľadajú
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 7:55 am    Předmět: Citovat

adrian napsal:
sniperk napsal:
Ahoj Adriane.
Jak se díváš na novou značku kladkoývch kuší Hori-Zone?
Nemáš náhodou nějaké info? Zkušeností máš na rozdávání. Cool

Som už dlhšiu dobu mimo a tieto novinky nesledujem,tak že sa ktomu neviem vyjadriť.


Jasně chápu. Jenom mám dotaz celkově ke kladkovým kuším. Jakou máš obecně zkušenost s kladkama? Který výrobce se ti jeví jako nejvíce propracovaný, kvalitně udělaný a je s těma kladkama možnost i pravidelného střílení. Takže opravdu něco vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adrian
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2013
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 11:25 pm    Předmět: Citovat

sniperk napsal:
Ahoj Adriane.
Jak se díváš na novou značku kladkoývch kuší Hori-Zone?
Nemáš náhodou nějaké info? Zkušeností máš na rozdávání. Cool

Som už dlhšiu dobu mimo a tieto novinky nesledujem,tak že sa ktomu neviem vyjadriť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 10:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Adriane.
Jak se díváš na novou značku kladkoývch kuší Hori-Zone?
Nemáš náhodou nějaké info? Zkušeností máš na rozdávání. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adrian
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2013
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 10:33 pm    Předmět: Re: DARTON Citovat

misle365 napsal:
To nikto nevie kde sa dá DARTON kupit??

Ahoj,Dartona som kupoval z arrowinaple.Predajca super chlapík.No na praktickú streľbu nedoporučujem, a Firefors už vôbec nie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 9:26 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se snažil na netu zjistit něco bližšího, bohužel bez velkých výsledků.
Psal jsem přímo výrobci ohledně životnosti ramen, tětivy - bez odpovědi. Sad
Kuše se prodávají teprve od loňského podzimu - 2014. Takže skušeností s nima je hodně málo.
Tady je odkaz na rusáky jak testovali tyto kuše.
https://www.youtube.com/watch?v=ieXgKLkL4Xo
Co jsem se bavil s prodejcem TenPointu, tak se mě snažil přesvědčit že tětiva na jejich kuši vydrí i několik tisíc výstřelů. Ramena taktéž - prostě TenPoint. Very Happy
Také se ke mě dostala informace, že Excalibur v nové řadě Matrix již nemá takovou výdrž ramen, jak v dřívějších modelech. Ono se není co divit. Na kratších ramenech do toho narvali mnohem víc síly.
Nu takže závěr k Hori-Zone. Je to prostě nový výrobce s novými kušemi. Je otázka zdali to opravdu dělá na Taiwanu, nebo to je vše made in China?
Prověření v praxi nulové.
Závěr - dobře vypadající nadupaná kuše, ale koupě s vysokým rizikem. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 9:03 am    Předmět: Citovat

miro6446 napsal:
evidentne na tvoju otázku nepozná odpoveď ani výrobca
ale ja som myslel skôr na symetriu náťahu deleného ramena Shocked


Podla toho "neskutocne" vycerpavajuceho mnozstva informacii ktore mi ponuka tato stranka cez mobil net,bude asi vhodnejsie kontaktovat vesticu Teodoru z reklamnych tv vstupov..pretoze okrem ceny ja tam nic nevidim..takze..aky dlhy natah ma ta kusa?ake dlhe ramena?kolko fps je schopna udelit akemu tazkemu sipu?k tej tetive..z akych materialov je tetiva?akou formou je robena?ze vydrzi 500-1000 vystrelov je info asi takej obsaznej hodnoty ako ked poviem ze som si kupil auto..a nech si kazdy domysli ake..nevydrzi pretoze su leproticke omotavky?vlakno sa zacina rychlo strapkat?stredovka sa povoluje ci prirychlo prediera?500-1000 vystrelov nemusi byt pre taku kusu malo,ak sa pouziva jednou,dvoma osobami a to vylucne na lov..co s tetivou ktora sa vlastnostami materialu,ci jej samotnou konstrukciou dlho a vela vytahuje?pre samostatneho cloveka väcsia strata casu,pre cloveka odkazaneho na servis=tortura..pretoze ju treba natacat kôli nastaveniu spravneho predpätia...ci?zivotnost ramien=loteria,tak ako aj pri vsetkom inom mechanickom,vratane znaciek..interne vyrobne vady pri kupe je odhalit nemozno..snad niekedy v buducnosti,s prenosnymi vreckovymi rtg pristrojmi Very Happy ...takisto aj kvalitu materialu,pretoze zlozenie vyrobca neposkytne aj keby sme sa vsetci na hlavu postavili a popritom tlieskali..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 6:44 pm    Předmět: Citovat

hmmm tak tak kopie - ale zas ne všechny kopie jsou zlé. Třeba Jandao Chace Star 225 je povedená kopie Excaliburu. Má sice pár much, ale za tu cenovku je to OK. Tvar kuší Horizone je až překvapivě podobný kuším Carbon Express.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 4:57 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem "trochu vychladl" z nadšení. Na firemních stránkách mají datum vzniku firmy 2012!
http://www.hz-outdoors.com/ab/index.php
Takže v podstatě novinka. Asi se někdo trhnul, něco zkopčil a teď to chrlí pod cenu na trh aby se chytil.
Takže vzhledem k nulové historii a renomé firmy je otázka co od toho čekat???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 4:52 pm    Předmět: Citovat

Noo hodně jsem se na ni díval, když jsem přemýšlel, jakou kladkovou kuši si pořídit k Matrixovi. No nenašel jsem žádnou kloudnou recenzi. A v dnešní době se už spíš než na kvalitu hledí na kvantitu a tím pádem bys měl vybírat podle zkušeností s reklamací a ne podle životnosti ramen. Excalibur udává na sérii matrix v tom jejich "vychvalujícím" videu, že životnost ramen je více než 3000 výstřelů. Nevěř tomu. Výhoda je, že ti gratis vymění poničené rameno. Takže se smíš v Jase zeptej, jak se staví (by se stavěli) k reklamacím kuší Horizone.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 11:41 am    Předmět: Citovat

Lis se dá použít i takovýto prostý.
http://www.proluk.cz/Prenosny-lis-na-kladkove-luky-d183.htm
Spíš mě zajímá ta celková životnost. Ramena, kladky.
Napsal jsem email výrobci, tak uvidím co odpoví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 11:34 am    Předmět: Citovat

Jasa když ti upne cokoliv do svěráku tak to stojí litr + komponenty / 9300 cena kuše = 1000 + si poptej cenu těťiv a dostaneš se na 1/3 ceny kuše možná polovinu při jedné výměně/.
Těťivu ti někdo z kluků smotne co o to ale tahat někam svěrák když se ti něco podělá, či ho montovat doma na koleni a trávit tím tak vzácný čas? Není pro tebe vhodnější reflex / Phoenix, či něco z malým nátahem ??? / - rychlé dodání komponentů, lehce zaměnitelná těťiva, ramena všude skladem, 20" šípy... ceny za hubičku a hlavně úplně vše zvládneš na kuši sám
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 10:16 am    Předmět: Citovat

evidentne na tvoju otázku nepozná odpoveď ani výrobca
ale ja som myslel skôr na symetriu náťahu deleného ramena Shocked
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 10:11 am    Předmět: Citovat

Co jsem se bavil s klukama od kladkových luků, tak dělená ramena je věčná otázka co je lepší.
Spíše by mě zajímala životnost ramen. U kladkového luku je většinou cca 70lb na větší nátah - 29", zde je na kratších ramenech 175 lb na kratším nátahu cca 20". Takže otázka zní kolik nátahů ramena vydrží?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 9:54 am    Předmět: Citovat

no neviem ja tým deleným ramenam veľmi nedôverujem
čo sa týka tetivy nie je to také jednoduché ale povolanejší na túto otázku bude spitamen
zaujímavá je tá cena to máš pravdu hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 8:42 am    Předmět: Kladková kuše Hori-Zone Premium Stealth set 175 lbs Citovat

Nazdar pánové.
Na Jasa Archery jsem si všiml nového přírustku kladkových kuší.
http://archery.cz/kuse-a-prislusenstvi/kuse/kladkova-kuse-hori-zone-premium-stealth-set-175-lbs-3887
Zaujala mě kuše - Hori-Zone Premium Stealth set 175 lbs.
Ptal jsem se na podrobnosti. Rail je duralový, výrobce Taiwan. Pojistka proti výstřelu naprázdno součástí. Zatím s ní nemají reklamace.
Akorát mě zarazilo když mě napsali, že tětiva vydrží jenom 500-1000 výstřelů- Osobně bych čekal že vydrží víc. Co se týče mého dotazu k životnosti ramen a kladek, tak mě nic neřekli. U kladkového luku je životnost ramen a kladek ovlivněna hlavně negativním dopadem výstřelu naprázdno. Jinak je životnost vysoká.
Udělat a vyměnit tětivu dle mě pro šikovného člověka není až takový problém. Stačí si udělat malý lis na ramena. Uplést tětivu a není co řešit.
Vím že tady většina lidí jede mechaniku od Excalibru, ale toto se mě zdá dobrý kompromis mezi cenou a kvalitou. Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 3:20 pm    Předmět: Citovat

skus mrknut este tu..www.arrowinapple.de maju tam serpenta za 599eur,viper za 999eur a fireforce za 1148 eur..alebo pozri na bazos a tak..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 2:58 pm    Předmět: Citovat

napis adrianovi sz,alebo ked zajde na forum tak sa mozno k tomu vyjadri,on ju mal,alebo mozno este ma..osobne nepoznam z cr a sr predajcov ktori by to drzali,skus mrknut na nemecke stranky..tam to skôr najdes..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misle365
Nováček
Nováček


Registrace: 9.11. 2013
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 2:42 pm    Předmět: DARTON Citovat

To nikto nevie kde sa dá DARTON kupit??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 8:22 am    Předmět: Citovat

Vypadá zajímavě a že něco vydrží. Také jsem o ní uvažoval.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
misle365
Nováček
Nováček


Registrace: 9.11. 2013
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 6:34 pm    Předmět: Kuše DARTON Citovat

Pozdravujem všetkích kušiarov,
chcel by som sa spýtať kde kúpim kuše DARTON. Veľmi sa mi páčia hlavne model FIREFORCE 2012. Rozmýšľam že si ho kúpim len neviek odkiaľ. Za info ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.