Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zimna Liga 2013/2014
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 4:52 pm    Předmět: Citovat

urcite nepridem, trenujem malicko teraz, takze sa uvidime az u teba:)
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Peter Bernát
Nováček
Nováček


Registrace: 28.9. 2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Rakovice

PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 4:30 pm    Předmět: Citovat

pallo007 napsal:
Peter Bernát napsal:
Ja som ešte opitého strelca na trati nevidel. Ak, tak po preteku.


Peto, ale to si sa zle pozeral... ja som zazil opitych strelcov aj na tvojej trati:-) dva alebo trikrat mu spadol sip kym vystrelil... mohol by som aj menovat ale naco?


...tak mi zavolaj. Dám si na to pozor. Určite človek "pod parou" na trati nemá čo robiť. V tomto smere súhlasím. Bude to len medzi nami. Ale musíme hľadať to, čo nás spája, veď sa venujeme krásnemu koníčku. Veľa klubov teraz investovalo veľa peňazí do nových 3D terčov. Aj my. Je dobré, že sa koná stále viac a viac pretekov. Ľudia si majú možnosť vybrať a menej cestovať. Kalendár je plný. A k tomu treba ešte prirátať Beckov, Castrum, Lozorno, Bernolákovo, Marcelovú ... ajajááj. Máme sa nacestovať! A ozaj, prídeš do Trnovca? Pozdravuj v Senci.
Peter B
_________________
len tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 10:11 am    Předmět: Citovat

Peter Bernát napsal:
Ja som ešte opitého strelca na trati nevidel. Ak, tak po preteku.


Peto, ale to si sa zle pozeral... ja som zazil opitych strelcov aj na tvojej trati:-) dva alebo trikrat mu spadol sip kym vystrelil... mohol by som aj menovat ale naco?
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jozefdugel
Nováček
Nováček


Registrace: 18.11. 2011
Příspěvky: 66
Bydliště: varin 881 okr.žilina slovensko

PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 11:12 pm    Předmět: Citovat

[quote="tulak77"] Velmi dlho som neprispel co sa tyka turnajov ale uz sa to pomaly neda citat ... ak niekto nesuhlasi s tym alebo onym turnajom tak nech nan jednoducho nepride .. existuje turnaj ktory som nariklad ja vyskrtol absolutne zo svojho kalendara a nemusim sa v tom nadalej vrtat . Chcel by som poprosit lukostrelecku obec aby sa vyhla v buducnosti podobnym podla mna nevhodnym sposobom komunikacie ... podobnu chybu s kolegami z LTT sme urobili aj my pri jednom turnaji ... ale uz sme to jednoducho zahodili za hlavu a zivot ide dalej .. Varin poznam a neverim zeby mali zly turnaj . Je nas tu par a zda sa mi velmi nevhodny tento sposob komunikacie . Takze pan strelec KAROLIKUK ak sa ti ten turnaj nepacil jednoducho nan uz nechod a nerozmazavaj to ako male dieta ktore citi krivdu ze nevyhralo vo futbale . Neznamena to ze mas organizatorom ukazovat ako sa ma turnaj robit .. jednoducho sa mu vyhni a hotovo .... Chlapi vsetci co organizujete akekolvek turnaje ci uz doma za cestou na poli alebo ako grand prix a podobne .. drzim vam vsetkym palce a vedzte . "Cim viac turnajov tym stupa aj kvalita vsetkych" ... nech sa vam dari .. [/quote] Dakujem všetkým ktorý ma podržali,stane sa ,že človek aj napriek veľkej snahe spraví aj chýbu,Ja som si to priznal,boli veci ktoré sa dajú spraviť aj lepšie,ale nespravil som to úmyselne ,aby som mojim priateľom poškodil,poveternostné podmienky my spravili škrt,strava tiež.Ale povedzme si to všetci ide nám len o to aby sme sa dobre najedli.Ja som toho jediného názoru,preteky robím len preto aby sme sa spolu stretli ,priatelia,kamárati,spolu si zastrielali,zabavili sa,oddychli si a hlavne prišli na iné myšlienky.Berme tu našu lukostrelbu ako velky relax ,ved je to pre nás všetkých to najlepšie.Ak si budeme len hladať chyby tak to nechajme tak.Ja osobne Vás všetkých vždy rad u nás privítam a budem sa snažiť vždy pre vás spraviť maximum,aby ste sa citili výborne a našli ste ten spravny oddych a stretli sa so svojimi kamaratmi a našli ten spravny relax..Začíname Nový rok a v ňom nás čakajú mnohé preteky,berme ich športovo,oddychnime si pri nich,bavme sa,nájdime mnoho priateľov,nech Tá naša krásna lukostrelba rastie a je nás čoraz viac,. Prajem Vám všetkým aby ste boli spokojný a našli ste v každom preteku krásný zážitok a pohodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 9:25 pm    Předmět: Citovat

Velmi dlho som neprispel co sa tyka turnajov ale uz sa to pomaly neda citat ... ak niekto nesuhlasi s tym alebo onym turnajom tak nech nan jednoducho nepride .. existuje turnaj ktory som nariklad ja vyskrtol absolutne zo svojho kalendara a nemusim sa v tom nadalej vrtat . Chcel by som poprosit lukostrelecku obec aby sa vyhla v buducnosti podobnym podla mna nevhodnym sposobom komunikacie ... podobnu chybu s kolegami z LTT sme urobili aj my pri jednom turnaji ... ale uz sme to jednoducho zahodili za hlavu a zivot ide dalej .. Varin poznam a neverim zeby mali zly turnaj . Je nas tu par a zda sa mi velmi nevhodny tento sposob komunikacie . Takze pan strelec KAROLIKUK ak sa ti ten turnaj nepacil jednoducho nan uz nechod a nerozmazavaj to ako male dieta ktore citi krivdu ze nevyhralo vo futbale . Neznamena to ze mas organizatorom ukazovat ako sa ma turnaj robit .. jednoducho sa mu vyhni a hotovo .... Chlapi vsetci co organizujete akekolvek turnaje ci uz doma za cestou na poli alebo ako grand prix a podobne .. drzim vam vsetkym palce a vedzte . "Cim viac turnajov tym stupa aj kvalita vsetkych" ... nech sa vam dari ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Peter Bernát
Nováček
Nováček


Registrace: 28.9. 2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Rakovice

PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 4:06 pm    Předmět: Citovat

Fandovia lukostrelby! Je nám vyčítané, že porušujeme pravidlá. Chodíme poobliekaní ako na vojenské manévre, pijeme pred a počas pretekov, fajčíme, meníme si zloženie skupín a podobne. Neviem. Každý nech si sám urobí úsudok a porovná so skutočnosťou. Preteky Zimnej ligy sú v prvom rade o zábave, tréningu, kamarátstve a podobne. Preteky Slovenského pohára a Grand Prix pôjdu prísne podľa regule a pravidiel. Nuž čo, sú medzi nami ľudia ktorí hľadajú iba chyby. Určite, pravidlá treba dodržiavať. Ale vytýkať niekomu, že si vymenil s niekým miesto v inej skupine, to považujem za choré. Nuž a ten alkohol... oblečenie.... Ja som ešte opitého strelca na trati nevidel. Ak, tak po preteku. Mne osobne najviac vadí v skupine pobehujúci pes. Doteraz som to toleroval. Viac už nebudem. Tak pekne trénujte a uvidíme sa v Trnovci. Strielať sa bude do úplne nových zvierat. Peter B.
_________________
len tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 8:24 am    Předmět: Citovat

Sysel napsal:
Pánové, vaše kritika mi přijde, jako když moucha radí orlovi, jak lítat. Jožko pořádá dlouhodobě ty nejlepší závody s takovým altruismem, že bych se styděl něco o startovném napsat. Každému, kdo u něj absolvoval více závodů muselo dojít, že se něco pokazilo. Z Vašich komentářů si nemá co vzít, protože on ví, jak se to dělá nejlíp. HOWG


Dlho som tu neprispieval, lebo ma ani už nebaví čítať tie žabo- myšie vojny,ktoré sa tu vedú . Nezostáva mi nič iba súhlasiť so Syslom. Nebol som na takom preteku, kde by neboli najaké nedostatky - dokonca aj na Majstrovstvách sveta by sa našli veci ktoré by sa dali vytýkať. Preto zbytočne do toho nekecám. Odporučil by som teda priateľom, ktorí sa tu vyžívajú na poukazovaní rôznych chýb nech nás pozvú na nimi organizovaný pretek, ktorý bude vzorový a potom všetci sa budeme snažiť robiť iba takéto preteky. Jožko len tak ďalej, určite si si vedomý sám, občas nejakej tej chybičky, ale kto nič nerobí tak nič nepokazí. Bolo to všetko fajin. Ľudia veď si chodíme zastrielať a pobaviť sa , nie hladať veci ktoré sú zlé ! Hľadajte veci ktoré sú dobré, nič viac.... a bavte sa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peter Bernát
Nováček
Nováček


Registrace: 28.9. 2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Rakovice

PříspěvekZaslal: ne leden 05, 2014 9:31 am    Předmět: Citovat

Všetkých fandov lukostrelby srdečne pozývam na 5. kolo Zimnej ligy, ktoré sa bude konať 25. januára 2014 v Trnovci nad Váhom. Podrobnosti nájdete na stránke SLA 3D. Svoju účasť nahláste , prosím, včas. Tak dovi - dopo v Trnovci. Peter Bernát
_________________
len tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hryska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 4.9. 2011
Příspěvky: 170
Bydliště: Divín, Jarabá, Divín...a dokola

PříspěvekZaslal: čt leden 02, 2014 5:07 pm    Předmět: Citovat

madatdal napsal:
Ako vždy, bude fajn, dobrá nálada, obed, zábava. Zostava kvalitná. Varín je Varín.


-pise madatdal

Bolo fajn...- pise Peter Bernat.

Tu nam chyba uz len lentak!

Prekvapenie: 3 osoby v jednej

madatdal a lentak = Peter Bernat

Nech je to uz konecne vsetkym jasne! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fedosteve
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.12. 2011
Příspěvky: 447
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: čt leden 02, 2014 4:50 pm    Předmět: Citovat

Chcel som aj ja pridať nejaký príspevok ale Sysel to vyjadril aj za mňa. Ešte ku skupinám, pôvodne som chcel strieľať v skupine s Palom Magyaricsom (nech vidím strieľať zatiaľ majstra Zimnej ligy) ale keďže som sa nahlásil na poslednú chvíľu tak som bol v improvizovanej skupine. A bolo to tak dobre. Zase som spoznal nových ľudí (niektorých som si pripomenul) a už sa teším na turnaje kde sa opäť stretneme.
P.S.:Tie tréningové terčovnice (hlavne stojany) by mohli mať také ukotvovacie špagáty (dole na improvizovanom parkovisku prefukuje hocikedy, nielen teraz). Viem že je to nadštandard ale zase môže byť Varín o krok vpredu Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: čt leden 02, 2014 2:18 pm    Předmět: Citovat

Pánové, vaše kritika mi přijde, jako když moucha radí orlovi, jak lítat. Jožko pořádá dlouhodobě ty nejlepší závody s takovým altruismem, že bych se styděl něco o startovném napsat. Každému, kdo u něj absolvoval více závodů muselo dojít, že se něco pokazilo. Z Vašich komentářů si nemá co vzít, protože on ví, jak se to dělá nejlíp. HOWG
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Peter Bernát
Nováček
Nováček


Registrace: 28.9. 2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Rakovice

PříspěvekZaslal: čt leden 02, 2014 10:08 am    Předmět: Citovat

Vážený pán kolega " KAROLILUK"!

1. Skupiny zostavuje organizátor pretekov. Tak je to v pravidlách. Sami súťažiaci si môžu skupiny vytvárať iba na vyslovene propagačno-zábavných pretekoch typu "Rakovické lukošenie" a podobne.

2. Trať 14 stanovíšť na dve kolá. Pri účasti vyše 120 strelcov ... rátaj. Muselo sa narýchlo improvizovať. A ja sa pýtam, ktorý klub má v zásobe toľko zvierat? Určite to teraz bolo všetko "košér". Ale bolo to o voľbe menšieho zla.

3. Préningová strelnica. Počasie sa nedá vybrať. Aj keď som sa pokúsil jednu terčovnicu priviazať so špagátom, vietor ju pevrátil komplet aj so stojanom. Tak čo sa dalo robiť?

4. Obed. Každému sa nedá vyhovieť. A že je malá jedáleň, my sme sa najedli a uvolnili sme miesto iným. Na mnohých pretekoch sa obeduje pod holým nebom. Sú preteky, kde musíš po určitom čase opustiť reštauráciu.

Ja si rád vypočujem každú kritiku. Tvoje vety sú však písané hnevom.
Pán kolega, prosím ťa, z ktorého si klubu? Rád si prídem zastrielať na preteky tebou organizované.

Peter Bernát

P.S.
Ak prídeš na 6. kolo pretekov Zimnej ligy, budeš mať vstup voľný, bez štartovného
_________________
len tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jozefdugel
Nováček
Nováček


Registrace: 18.11. 2011
Příspěvky: 66
Bydliště: varin 881 okr.žilina slovensko

PříspěvekZaslal: čt leden 02, 2014 9:05 am    Předmět: Zimná liga 2013-2014 Citovat

[quote="karoliluk"]Akoze cekal som omnoho viac,obrovske sklamani! mnoho minusov!!!!!!!!!
a to sa Varin vychvaluje uz roky.sme se moc tesili a nemohli sme sa najest v jidelni-sak by nas podupali hlava na hlave
kedze sme prisli v pare a rozdelili nas do skupin inych tak kazdy strilal sam iba s cizima lidma
vubec sa nestrilalo tolik co sa pisalo na 3darchery.sk 2 kola na 14 zvierat,proc jako????? vstupne mensi nebolo.vic uz nezavitame,mali sme v plane stravit spolu prijemny den spolecne s lukom v ruke
misto toho sme nebyli ani spolu anio sme sa najest nemohli spolu,kvalitu jidla radsej nekomentujem.hruza[/quote]


Pozdravujem Vás

nedá my reagovať na Váš popis o preteku,beriem aj kritiku ktorá vždy posluži na zlepšovanie každej veci.my sa nechválime z ničim čo robíme,je to vec ludi ktorý k nám chodia,znažíme sa vždy robiť veci tak aby boli čo najlepšie,avšak musíme niekedy aj improvizovať a reagovať na každu vec ktorá príde.na pretek sa prihlásia pretekáry cez našu stránku,avšak sú taký ktorý neprídu,ale aj taký ktorý sa vôbec nenahlásia a prídu,,,mám ich poslať domov ked ich je veľa ktorý sa vôbec nenahlasili,,,,Štartovné je dané v rozpise Zimnej ligy,to bolo dodržané,neviem prečo by malo biť menšie,v pláne bolo 14 terčov 3d,avšak pri náhlasení viac pretekárov som musel rýchlo pridať terče aby neboli skupiny po 10ludi,čo je proti pravidlám,že sa strielalo 23terčov a nie 28 to bola rýchla volba,keby som dal dve kola tak by sa to časovo nedalo stihnuť,,,,pri registrácii nám pribudlo viac ako tridsať strelcov ktorý neboli nahlasený,to sa nedalo stihnuť postaviť velký okruh.,,,ak to niekto dokáže tak je frajer.týmto ste asi mysleli že malo biť menšie štartovné,kolkoktát dám viac zvierát a viac strielania a nepýtam viac za štartovné,ale ak my date adresu tak Vám štartovné vrátim.Čo sa týka skupin,musíme ich robiť,je pravda že takto ludia ,,,kamárati môžu strielať v rôzných skupinách,,jedine čo majú prednosť sú rodiny s deťmi ktoré dávam do jednej skupiny,ostatní sú rozdelenýv skupinách.A ešte jedno ,,strava,,ospravedlňujem sa všetkým,bola to rýchla volba,dodavateľ stravy nám deň vopred oznámil že nám stravu nedodá s tech.pričin a tak rýchlo sme museli variť na chate kde kuchýňa nie je vybavená na varenie,tak preto nebol tradičny rezeň a jedlo výbornej kvality.Kapacita jedalne je 60ludi,pri trošku torelancie sa dá vystriedať aj viac ludi,avšak nie je v mojich silách aby som kapacitu z hodiny na hodinu zvyšil,,,,absolvoval som kopec pretekov kde sa jedlo v stanoch alebo aj v menších priestoroch a nikomu to nevadilo,ale skusim do buducna aj s tým niečo poriešiť.Na záver berte tieto vety nie ako vyhovorku na všetko,ale ako veci ktoré človek musí riešiť hned a to je niekedy dosť ťažké,snažím sa vždy robiť všetko tak aby bol každý spokojný,ale niekedy sa nedá všetkým vyhovieť.Do budúcna len tolko budem sa snažiť ešťe viac ,tak aby bol každý spokojný a Vám všetkým sa ospravedlňujem za chyby ktoré sa stali.

a na záver prajem Vám všetkým všetko dobre do Nového roku,hodne zdravia,šťastia,rodinej pohody a veľa krásných pretekov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukostrelbaperun
Nováček
Nováček


Registrace: 20.10. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt leden 02, 2014 1:24 am    Předmět: Citovat

V pohodeeee, Varin robia velmi dobri mili napomocni a srdecni ludia... zakladatelia lukostrelby ktorym patri velka vdaka za to co pre lukostrelbu na Slovensku robia.
Maju krasne prostredie v lesoch na 3D-cko, radost sa co i len prechadzat a dychat

Najpodstatnejsie je stretnut sa s inymi lukostrelcami, posutazit s rivalmi a nasat atmosku lovecku, ludia na to zabudaju ze o tom to cele je, ostatne je na druhej kolaji...

...pravdou vsak je ze treba byt i objektivny a vytknut sa da viacero veci:

- nemohli sme sa rozstrielat ked sme prisli a to je velke zlyhanie Varinu obzvlast pri takom velkom pocte strelcov, totiz vzali sme tentokrat priatelov lukostrelcov co luky klubove ktore sme im dali este nedrzali v rukach, a trening aspon kratky by sa hodil aj pre nas skusenejsich, tercovnice popadane nepriviazane cize priprava odflaknuta :/

- organizatori mohli aspon vopred informovat ze tentokrat nie je mozne sa nahlasit do skupin - nakolko sme mali strelcov z klubu ktory mali byt pod dozorom a prisli sme ako druzina, velmi nas mrzelo ze sme pretek tak nestravili, aby sme sa im riadne povenovali aj technicky aj radami, poukazali na chyby a zasmiali sa spolocne a uzili si lov

- miesto 28 tercov bolo 23, skoda ze nie tolko co vzdy ako bolo pre Zimnu ligu stanovene, mohli byt aspon dajake bonusove zasahy aby sa to vykompenzovalo, potom aj porovnavanie bodov z jednotlivych sutazi straca vyznam ked su uplne ine pocty vystrelov, tiez vzdialenosti na niektore zvieratka boli neadekvatne a nesumerne zvolene vzhladom na velkost zvierat /prilis blizke i prilis vzdialene/

- jedlo nie je podstatne, zjest sa da skoro vsetko, kulinarsky pozitok to dozaista nebol, okrem kapustnice to bola vrazda gastronomie Smile, nuz vela stastia do buducna jak sa vravi a volime radsej stary dobry osvedceny tradicny lukostrelecky ,,snicel s ozajstnym zemiakovym salatom alebo pyre,, Very Happy


Kaslat na to ci bol vietor alebo co organizatori nezvladli, hlavne ze sme si zastrielali zas raz na cerstvom vzduchu a drzme palce Varinu i do buducna ako klasike.

Lukostrelcom zdar!
Lukostrelba Perun Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
karoliluk
Nováček
Nováček


Registrace: 1.1. 2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st leden 01, 2014 11:16 pm    Předmět: Citovat

Akoze cekal som omnoho viac,obrovske sklamani! mnoho minusov!!!!!!!!!
a to sa Varin vychvaluje uz roky.sme se moc tesili a nemohli sme sa najest v jidelni-sak by nas podupali hlava na hlave
kedze sme prisli v pare a rozdelili nas do skupin inych tak kazdy strilal sam iba s cizima lidma
vubec sa nestrilalo tolik co sa pisalo na 3darchery.sk 2 kola na 14 zvierat,proc jako????? vstupne mensi nebolo.vic uz nezavitame,mali sme v plane stravit spolu prijemny den spolecne s lukom v ruke
misto toho sme nebyli ani spolu anio sme sa najest nemohli spolu,kvalitu jidla radsej nekomentujem.hruza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peter Bernát
Nováček
Nováček


Registrace: 28.9. 2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Rakovice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 7:51 pm    Předmět: Citovat

..a pridám...
Strelcov neúrekom, trať perfektná, bezpečnosť dodržaná, bez alkoholu, všetko podľa pravidiel. Na poslednú chvíľu to stihol aj ing. Lukáč. Obed super, vyhodnotenie prebehlo rýchlo. Spokojnosť na všetkých stranách. Len ten vietor... ten dal strelcom poriadne zabrať. V Trnovci nad Váhom hádam takto fúkať nebude. Týmto Vás všetkých srdečne pozývam na 5. kolo Zimnej ligy do už spomínaného Trnovca nad Váhom. Prajem všetkým nadšencom lukmostrelby veselé prežitie posledných dní tohoto roka a do roku 2014 len všetko naj, naj, naj. Dovidenia na ďalších pretekoch priatelia!
_________________
len tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peter Bernát
Nováček
Nováček


Registrace: 28.9. 2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Rakovice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 7:39 pm    Předmět: Citovat

Bolo fajn...
_________________
len tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
madatdal
Nováček
Nováček


Registrace: 30.10. 2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Krupina

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 9:31 am    Předmět: Citovat

Ako vždy, bude fajn, dobrá nálada, obed, zábava. Zostava kvalitná. Varín je Varín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 26, 2013 12:46 am    Předmět: Citovat

Turnaj se koná 28.12.2013
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jozefdugel
Nováček
Nováček


Registrace: 18.11. 2011
Příspěvky: 66
Bydliště: varin 881 okr.žilina slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 25, 2013 9:54 pm    Předmět: Re: Zimna Liga 2013/2014 28.12.2013. Citovat

[quote="jozefdugel"]Pozýváme všetkých lukostrelcov na 4.kolo zimnej ligy do Varína,všetko prichystané,počasie hlasia super ,,,bez dažda,teplota +8C,a na večer sme pre Vás prichystali aj dobru zábavu,gitary,harmonika,a super speváci s tanečním kolom nachystané,a k tomu zabijačková kapustnica a dobrá slivovička. Tešíme sa na Vás,o ubytko postarané priamo vo Fatranke.Bližšie info o preteku na str.,,,SLA3D alebo ,,,lukostrelci.sk,,,jozefdugel@azet.sk,,,+421911143128.

Jozef Ďugel[/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jozefdugel
Nováček
Nováček


Registrace: 18.11. 2011
Příspěvky: 66
Bydliště: varin 881 okr.žilina slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 25, 2013 2:04 pm    Předmět: Zimna Liga 2013/2014 Citovat

Pozýváme všetkých lukostrelcov na 4.kolo zimnej ligy do Varína,všetko prichystané,počasie hlasia super ,,,bez dažda,teplota +8C,a na večer sme pre Vás prichystali aj dobru zábavu,gitary,harmonika,a super speváci s tanečním kolom nachystané,a k tomu zabijačková kapustnica a dobrá slivovička. Tešíme sa na Vás,o ubytko postarané priamo vo Fatranke.Bližšie info o preteku na str.,,,SLA3D alebo ,,,lukostrelci.sk,,,jozefdugel@azet.sk,,,+421911143128.

Jozef Ďugel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.