Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše kuše...
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 7:51 pm    Předmět: Citovat

Strakáč! napsal:
já si chctěl udělat akátovej luk a jako že bych si tam uříznul navíc kousek tak bych to vzal teda taky na kuši Very Happy hele jakej to má tah může to mít nátah asi zase tak70-80kg ?? nebo prostě tah jako tu co mám nevim kolik má ta moje z pera

Môzes ano..pokial budes mat kvalitny material a dodrzis vsetky technologicke,vyrobne predpoklady,tak ano.. Wink
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 7:09 pm    Předmět: Citovat

konečně se mi podařilo nahrát fotky těch pstatních blbostí Very Happy tak dívejte Very Happy
http://strakac9.rajce.idnes.cz/kravoviny_ke_kusi_D
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 7:01 pm    Předmět: Citovat

já si chctěl udělat akátovej luk a jako že bych si tam uříznul navíc kousek tak bych to vzal teda taky na kuši Very Happy hele jakej to má tah může to mít nátah asi zase tak70-80kg ?? nebo prostě tah jako tu co mám nevim kolik má ta moje z pera
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 12:00 am    Předmět: Citovat

no jasne ako jasne.. Wink vela ludi to robi podobne ako ty..ze tam daju pero z auta,ale len malo ich robi kovane.. Wink ..môzes pouzit svidu,brest,agat,jasan,tis..hrubku lucista robim stale priebezne...napr.teraz dokoncujem kusu so svidovym lucistom,pôvodne som planoval tah okolo 120li a viac,no a vyslo mi tak na 90lib..v priebehu vyroby bolo drevo krasne ciste,odobral som dalsie 2mm a pod tym bol prachnivy suk,nechcel som tam nic zlepovat,pretoze by som uz tomu moc neveril,tak vyslo to tak..ale vyskusal som si popri tom dalsie veci,no a tak..dalsiu by som chcel agatovu,no uvidim podla okolnosti a casu..toho nemam nikdy nadostac..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 11:11 pm    Předmět: Citovat

to je jasný že to musel vykovat tak se to i dřív dělalo já to chctěl do historie tale aby to mělo tah tak sem to udělal z pružinya kterou pak chci skovat do kůže a vypadá to jako skoro kovaný Very Happya zřeva může ta kuše mít taky tah z jakýho dřeva bys dělal lučiště ? a jak tlustý atd Very Happy
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 9:34 pm    Předmět: Citovat

ale skus sa opytat este inych ludi tu z fora,nech ti povedia svoj nazor nato,s ocelovymi lucistami nemam ziadne skusenosti a ani nechcem mat,robim vylucne z dreva,neviem ci tu niekto z lukostrelca ma skusenosti z dlhodobou strelbou z kusi s ocelovym lucistom,osobne viem len o jednom,je to dav1dmc,ale pokial ma pamät neklame,on si to luciste riadne vykoval...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 9:24 pm    Předmět: Citovat

s povrazmy nerob nic..tie nato nemaju vplyv..mozno by som ich tam dal prave viac,ak by to nahodou tam ruplo,co sa ako nemusi stat,aby to tam trosku istili,tazko povedat ako sa bude luciste spravat,ten stred by mal byt troska tuhsi a harmonicky prechadzat dalej po lavej a pravej strane,napnute luciste by ti malo vytvarat taku ekoby elipsu..neviem ti povedat ako tu urobit zmeny,musel by si odobrat material z ramien a tak odtazit stred,ale to by uz ta kusa pravdepodobne nestrielala tak ako teraz,pozri si na tilery lukov co tu davaju cornus a spol..ten prechod od stredu dalej ma byt plynuly.inak sa ti tam môzu povytvarat panty a potom je to v prdeli..odporucam ti poriadne postudovat tvary tilerov a potom sa pustat do akejkolvek prace..casu mas dost,netreba sa plasit..kusa nieje zajac,neutecie.. Wink
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 8:21 pm    Předmět: Citovat

a jak to mám jináč udělat aby ten ohyb byl menší a ty provazy fakt pryč moc dávat nechci Very Happy
Wink
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 5:27 pm    Předmět: Citovat

pytal si sa este na tie letky..pouzi ich dve...pokial viem tak stredoveke sipky mali dve kormidla..pozeral som na tie tvoje fotky..teraz som si vsimol pri tom natahu lucista,tak sa mi vidi ze ten ohyb lucista mas prilis koncentrovany v strede,v mieste kde je uviaz k soche...je tam podla mna prilis velky ohyb...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 4:02 pm    Předmět: Citovat

tak tady je kuše Very Happy :http://strakac9.rajce.idnes.cz/kuse_ve_finalnim_stavu_D
a tady jsou doplňky + šíp Very Happy hmm to ni tam nejde nějak dát na rajče nevím proč... Sad Sad

vyzkouším večer jdu na rybačku Very Happy

Twisted Evil Sly
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 3:40 pm    Předmět: Citovat

tovím že mi to nemůže možná až nebudu mít práci a a budu se nudit tak nějakou dělám asi si na to seženu třeba švestku nebo nějaký pěkný dřevo možná si pak seženu i slonovinu nebo to jak davaji na ořech nebo z nějaký kosti nebo silnýho parohu nebo nevim z čeho Very Happy a nebo to nechám z železa i když to asi neměli jedině že by měli nějakoukulatou formu natloukly to při kování do formy toho tvaru a pak to nějak udělali Very Happy ale těžko Very Happy a tu kůžu vemu plát kůže a obalim to tak že je dám prostě okolo jako takovej pás a když to ještě nemám na tom lučišti tak tam nasekám díry na krajích a obalim a prošiju řemínkem Very Happy tak to snda pujde Very Happy du sem hodit ty fotky Very Happy
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 1:43 pm    Předmět: Citovat

s povrazkom cez orech ti to fungovat nemôze,kedze tam nemas puzdro v soche..alebo urob to puzdro a zadlabaj ho do sochy,alebo novu sochu,alebo to uz nechaj na tej pevnej soche ako to mas...kozu na luciste daj nejaku hladenu,cca 2mm hrubky..pocitaj s tym ze ti to este spomali ramena,nuz ale ide hlavne o aku taku bezpecnost..nalep to z vnutornej aj vonkajsej strany bud ako pasy,alebo dookola spiralovo,alebo to luciste do tej koze zasi..uz ako chces,ako bude pre teba lepsie to urobit...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 12:23 pm    Předmět: Citovat

tak na ryby jdu až ve 3 tak fotky sem naházim a nafotimasi někdy tetkon Very Happy
Wink
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 12:02 pm    Předmět: Citovat

ježiši oni ty mezery nefungujou ty vole zbytečná práce ale i task Very Happy
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2014 12:01 pm    Předmět: Citovat

¨tak jsem zjistil že místo tětivy na 300kg podle tloušťky můžu mít i na 400kg možná i 450 Very Happy Wink a už sem vystřelil s tou na 300kg asi 30x a furt je v pohodě ale zdá se mi tenká a zdá se mi že to budu dělat zo toho normálníhí provázku ce se normálně prodává taky na to dám fotky i z tou kuší a asi to dám na rajče rozděleně jako kuš pak šipka ale ta je špatná jen hrot je kupovanej a stejnak to je šíp jen na zkoušku střelby a natahovák jen aby ste vyděli i s toulcem přemýšlím že bych na ten toulec přidělal nějakou kapsičku na ten natahovák Very Happy ne rozdělím to na kuš a ostatní věci k tomu Very Happy šípy jak je šíp v toulci špatně Wink mám ho krátkej ten šíp chci aby byl dlouhej tak že jak je natahovák na nohu tak doprostřed aby byl hrot aby přečuhoval je pak ten šíp přesnější podle mě když je delší a je těžší což je zase horší ale u kuše na blízko je to jedno Very Happy letky budu mít asi 2 a z peří pak ještě i ten toulec asi vyfotim k tomu aby to bylo všechno Very Happy asi večer budu mít čas tetkon du na ryby .. Banana Mr. Green

,.!""!!!!::::,,,,,, ,:""/
,:" A """:::::,,,,/ /
/ o l l
":, / ,,,,,.. A
""'**---..,,,,,,,,...=-"""" "-..,,A

hhh sem si vyhrál Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2014 11:47 pm    Předmět: Citovat

okej zejtra když budu mít čas tak to nafotim dneska sem byl na poli a zkoušel sem to lučiště mám furt stejný a docela dobrý když sem měl kuši vodorovně ve vejšce ramen když měřím 160 cm tak ro dostřelilo asi 50 metrů než se to zapíchlo do země a pak na úhel 45°jsem to taky zkoušel a asi 160 metrů to dolítlo de to jako Wink ale střílel sem z bukovým šípem s docela těžkým hrotem takže nemůžu čekat rekordy ale mě to stačí a myslím že to lučiště je na to akorát já to natáhnu kolikrát chci akorát s natahovákem jako jeden hák na tyčce a tahám v vydlabaněj drážce na šíp a táhnu tu tětivu až nahoru pak dám i na to fotky všeho i šípu a měl sem šíp : 10-tku kulatinu bukovou s letkama z nějaký tenký kůže jen tak na zkoužku a abych ho líp našel ten šíp na poli tak sem ho nastříkal oranžovou tak aby ste se nelekly Very Happy co to je Very Happy a i toulec k tomu nafotím a i tětivu ale u voček to nejni nic moc to až budu mít čas tak si na to koupim tu od cornuse tu lňěnou niť a svážu to tetkon mám tětivu z lňěnýho provázku který je na 10 kg a mám tam 30 vláken takže to mám na 300kg a oka jsou na tu nějakou smyčku tetkon nevim jak se jmenuje jak se udělá lyščí uzel a pak se to omotá několikrát já to dělám třikrát a pak se ty dvě oka daji k sobě a svížou k sobě to znáš určitě jen nevim jak se to jmenuje ,,něčí" uzel Very Happy nebo smyčka Very Happy natahovák mam z tyčky ohnutí a zpilovaný a to dřevěný sem si udělal z krásný třešně provrtal tu kulatinu železnou 2x dal skrz dřevo ,,z hřebíků" sem udělal čepy aby to drželo v tom dřevě a pak nahoru překril kouskem mosaznýho plechu Very Happy no a jen si pak koupit tyčky asi z smrku a z jasanu nebo z buku asi z buku ty jsou dostupnější a udělat si šípy pořádný ze smrku do terče měkkýho z buku do dřeva a za jasanu to samí ještě uvidim plánuju z buku pak časem asi i ty smrkový lehoučký Very Happy jinak jediný co bych chtěl tak někdy časem obalim lučiště kůží nějakou lehkou kdyžtak nevíš jakou kůží se to dělalo nějakou měkkčí (levnou) hehehe.. a hladkou kdyžtak mi poraď jestli víš a asi dneska 20 výstřelů a tětiva furt zatim drží já to chci obalit jen kvuli historii a bezpečnosti i kdyby jen ti měla ta pružina při výstřelu na prázdno klepnou do ruky a hlavně kdyby řachla ta pružina tak aby se to ohlo jak když v kabelu praskne drát aby se to jen ohlo nebo prostě nevystřelilo a neodtrhnulo dál od místa křupnutí aby to jen řachlo a ohlo no Very Happy a tim pádem ztlumilo vystřelení zlomený pružiny čet sem to že jednomu to zachránilo život tak už je o čem přemejšlt Very Happy kdyžtak jestli si se tomu věnoval tak kdyžtak řekni co vylepšit zpravit místo toho provázku u ořechu protože tam mi to nejde mám to prodlabaný moc tak to je bohužel smůla ale myslím že to taky tak nějaká měla ale většinou na 95% máš pravdu Very Happy Very Happy k toulci co přidat dát letky na šíp tři nebo dvě neba jak hele fakt toho víš dost tak kdyžtak mi říkej co je špatně at příště vím čemu se vyhnout nebo udělat jinak udělal sem to na to natahování na tu nohu historicky že to drží jen provaz co připevňuje i lučiště Very Happy raď povídej přeháňej Very Happy Very Happy Very Happy pomlouvej jen aby to bylo dobrý a bezpěčný což nějni dycky Very Happy a nadávej na věci co to kazí atd ... já sem jen ten co se vrátil do časů kdy byl jako dítě a dělal sem si luky z lísky kterou sem vzal omotal sem veprostřed provázkem a uvázal na koncích provázek jako tětivu a střílel sem sotva 20 metrů Very Happy ale tetkon když vím co jak se dělá tak rád vyrábím a když už můžu něco dělat tak at si taky zabllbnu a zabavim když se nudím určitě dobrá vec na nudu Very Happy už je konec mojeho slohu já sem ztak ukecnej člověk až to nejni možný musím každímu něco říct i když to někoho nezajímá tak to odemě berte trochu jako že to tam nejni no Very Happy
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2014 2:27 pm    Předmět: Citovat

ako luciste si daval nove pero z automobilu..?nuz ten dostrel si mal vyskusat do dialky,nie do borovice.. Wink a zmerat pasmom..a fotky sem hod,nech sa nato pozrieme..lepsie raz vidiet ako stokrat pocut.. Wink
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2014 1:57 pm    Předmět: Citovat

tak už je konečněmoje kuše ve finálním stádiu zase sem jí předělával Very Happy a snad už ani nebudu tet to obrousim nalakuju a hotovo už jen šipky udělat hroty a uvažoval sem nad letkama zatim sem do jedný zkušebí šipky dal místo letek tenkou, měkkou kůži uvidím překvapila mě střílí to dobře do boků je přesná a žeto někdy ulítne trochu vejš nebo níž tak to se stává zkusim ten s letkou a uvidíme jestli je fakt přesná Very Happy a kolik to má dostřel při úhlu 45° nevím ale švih to docela má do borovice se hrot zabodne 2cm hluhoko s bodkinem tim dlouhým čtyřhranným... Very Happy asi pak nafotim je to skoro stejný akorát u toho lučiště je to hysoričtější Very Happy pak někde časem seženu kůži a obalim lučiště kvuli bezpěčnosti a historii a protireznutí ikdyž já to nalakoval voďákem Very Happy ale zatim drží Very Happy tětivu sem udělal na 300kg z lněnýho zatim normálního provázku ale pevný to je... Very Happy zatim dal sem asi 12 výstřelů jenom a zatim to ujde dneska sem jí motal asi pul hodky Very Happy popravdě střílí dobře na to že sem si jí jen tak vyrobil vyvážený ramena jsou a to sem nic nepřibrušoval jen sem to hodil na sochu a střílel a rovně Very Happy když něco dělám poprví jednoduchýho tak se mi to hned posere a poučim se když ale dělám něco co už jde hůž udělat tak mám takový štěstí že něco ani neřešim třeba to lučiště vyrovnávat a vijde to samo Very Happy Laughing
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 11:58 pm    Předmět: Citovat

Laughing Oha!
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 11:37 pm    Předmět: Citovat

kusa je krasna ako taka,nech by bola vyrobena hoci aj z hliny.. Very Happy mne sa osobne pacia vsetky kuse,historicke aj moderne,dokonca aj kladkove,len nesmu mat tu barlovitu pazbu,pripomina mi to geriatriu..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 11:14 pm    Předmět: Citovat

nic proti vám ale mě se ty novodobý kuše vůbec nelíbí hele ale fakt vás nechci urazit střílí to určitě dobře ale mě se víc líbí historie historický věci nějaký plasty a slitiny a lamináty atd.. to je nějakej sajrajt já to nemám rád miluju dřevo železo mosaz bronz atd.. a i kůži a přírodní provázky ale plasty a tyhdle sračky se mi nelíbí nikde neříkám že se mi líbí víc auto ze dřeva než z plastu a kovu ale u kuší nevim no.. Very Happy jen můj vkus.. rád mám přírodní látky ..
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 7:39 pm    Předmět: Citovat

no ta snehulienka je ozaj masaker.. Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 7:14 pm    Předmět: Citovat

popravde som pred nákupom vážne uvažoval či neísť do čiernej, je krásna
a neskutočná je i tá "biela", človek by mal najradšej z každej kus Very Happy
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 4:18 pm    Předmět: Citovat

krasna cernoska.. Wink
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
halooooo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.2. 2013
Příspěvky: 155
Bydliště: Veľký Krtíš, Slovakia

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 3:23 pm    Předmět: Citovat

Pridavam slubene foto matrixa uzivatela K2Pavel Smile






_________________
excalibur equinox, lumizone 2-4 x 40 s podsvietením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
adrian
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2013
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 8:30 pm    Předmět: Citovat

Napísal som im ,čo sa mi stalo.(Poslal som foto.)Rameno sa mi prasklo pri bežnom používaní.Najprv si mysleli,že to bol výstrel na prázdno ale som ich ubezpečil,že nie.Následne mi poslal Dawn Douglas už vypísaný reklamačný list ktorý som mal poslať do firmy spolu z ramenamy.To bolo všetko. thumbup
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 2:28 pm    Předmět: Citovat

A co jsi jim do Ex. konkretne napsal? Myslim, ze jsi prinesl nam vsem hodne uzitecne info, diky.
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adrian
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2013
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 12:52 pm    Předmět: Citovat

Bolo treba im poslať čestné vyhlásenie,že sa jedná o tovar v rámci reklamácie + reklamačný protokol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 12:05 pm    Předmět: Citovat

to je dobrá správa ešte by som chcel vedieť ako si to poriešil s colníkom hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adrian
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2013
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 10:24 am    Předmět: Citovat

Tak už mám ramená doma.Presne sedí aj kamufláž.Škoda že tie Mirove sú troška inakšie ale to je už detail.Po druhý krát som reklamoval a prístup firmy Ex. je zdá sa vždy rovnaký. thumbup
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další
Strana 6 z 15

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.