Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Excalibur Matrix
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honza380fps
Nováček
Nováček


Registrace: 9.3. 2014
Příspěvky: 20
Bydliště: praha horazďovice česká kamenice

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2014 1:03 pm    Předmět: Citovat

diky to jsem potreboval vedet doufam ze nestratim sipy Laughing
_________________
ex. matrix
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 4:10 pm    Předmět: Citovat

ja som na svojom emaxovi pouzil na oddialenie tetivy tie rolky na ktorych je navinuta folia na palety..je to lisovany papier,takze to nieje velmi tvrde,de facto setrnejsie k vlaknam tetivy..lenze to luciste je väcsie oproti matrixu,neviem ci by to tam bolo vhodne..urobil som tam zarezy hore na prechod tetivy a tiez dole,aby to tak zapadlo do ramien a neklzalo sa po nich..to iste by som urobil pri tych drevenych,dole zarezy o malo väcsie od sirky ramien v miestach kde to bude zalozene,v mieste zarezu by som este nalepil platky gumy aby to malo snahu prilnut k ramenam pri tom zalozeni,aby to nezatazovalo farbu a tak...pri robeni omotavky na lucisti si je dobre zapamätat jednu vec..pri ukonceni ,ked utahujete hakom omotavku,nepouzivajte tzv.tupy uhol haku vzhladom na tetivu,ale taky ostrejsi uhol utahovania...ten tupy uhol vam môze rozviklat usadenie skrutiek v strmenu,a takisto namaha ramena kolmo na smer ich ohybu..cize trpia spoje..pri utahovani konca ukoncenia stredovky si lavou rukou pridrzte tetivu,pokial pravou budete hakom utahovat...je to pre ramena setrnejsie...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 2:31 pm    Předmět: Citovat

Postačí mi úsměv....
Jinak jsem momentálně v Hamburgu, takže vidina toho že stihnu tento vejkend v ČR je hodně nereálná. Jinak příští tejden bych se i zastavil já, číslo na tebe mám a pokusím se tedy strojek dodělat a udělat ti dřevěné rozporky kterýma oddálíš teťivu aby se ti tam vešel strojek.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
honza380fps
Nováček
Nováček


Registrace: 9.3. 2014
Příspěvky: 20
Bydliště: praha horazďovice česká kamenice

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 12:38 pm    Předmět: Citovat

Dekuji to je presne to co jsem potreboval vedet . Na tu onotavku
mam pocit ze je na lucisti malo mista na strojek. Ja osobne mam namlaceno
kolem 120 ran a nevim kolik ran dal pan predemnou nemam to nove. Strojek se spulkou jsem jeste nekoupil kdyz jsem byl u jasa tak zrovna dosly. Takze strojek by se mi urcite hodil co bys za nej chtel dneska jedu na chalupu nebudes tam scooter nekde pobliz ?
_________________
ex. matrix
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 10:36 am    Předmět: Citovat

jestli chceš strojek tak ještě mám asi 2 v nerezu co jsem dělal.. tak jestli chceš...někdy ti ho předám ... ale špulku si musíš koupit..
kolik máš namláceno na matrixu že měníš už omotávku...
já mám teťivu od Spiťáka, páč nikomu jinému v tomto nevěřím /ani sobě/ a ta má nalítáno 89 střel a omotávka je snad na tom lépe než když byla nová :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 9:54 am    Předmět: Citovat

omotavku robiš na založenej tetive akurat si odšroubuješ lučište obališ handrou a uchytiš do zveraku
horní klikator ako si ho nazval ti služi na posun hore a dole takže ten bočný naschval to prežeň s otačkami a naklikaj si 7-8 krat a po prvom výstrele zistiš kam sa to pohlo a potom budeš po klikoch uberať nazad
prípravok na zhadzovanie tetivy čo ti na to povedať ten budeš potrebovať raz častejšie raz menej a čo je dôležite ide o bezpečnosť takže si ho kup ja by som do samodomo nešiel hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
honza380fps
Nováček
Nováček


Registrace: 9.3. 2014
Příspěvky: 20
Bydliště: praha horazďovice česká kamenice

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 8:51 pm    Předmět: Citovat

chtel jsem se zeptat na par veci snad se trefim do tematu a neukamenujete me ze jsou to blbosti Laughing

stredova omotavka tetivy se dela asi se sundanou tetivou z kuse , do ceho ji upinate na omotani .

potebuji hnout s nastrelem optiky tak o 6cm doprava ktery je to klikator horni nebo v pravo .

jak resite pripravek na sundani tetivy udelal jsem si prozatim z lana podle youtube ale moc se mi to nezda a do originalu asi zatim nejdu to dam raci do sipu

predem diky za trpelivost
_________________
ex. matrix
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
honza380fps
Nováček
Nováček


Registrace: 9.3. 2014
Příspěvky: 20
Bydliště: praha horazďovice česká kamenice

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 8:15 pm    Předmět: Citovat

jo pravda kdyz bych si to na kusi dal tak jenom docasne a to sem asi psat nebudu
_________________
ex. matrix
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 8:41 am    Předmět: Citovat

je to stejné, měl jsem lasery a baterky a dálkoměry nasazené... je to fakt super - kuše váží jak slon a manipulace s ní je děsná...

Taky nechápu co to má společného s tímto tématem...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 11:38 pm    Předmět: Citovat

a čo to má spoločné s touto témou?
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
honza380fps
Nováček
Nováček


Registrace: 9.3. 2014
Příspěvky: 20
Bydliště: praha horazďovice česká kamenice

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 8:08 pm    Předmět: Citovat

Muj znamej tvrdi ze tam tyto hracky namontovat jdou ale uchyceni toho laseru asi bude jine nez na pusce Laughing
_________________
ex. matrix
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Connor
Nováček
Nováček


Registrace: 22.4. 2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 7:55 pm    Předmět: Citovat

A skusi mi niekto povedat, ci sa daju tieto vyrobky namontovat na kusu?

http://thor-scope.com/

trebárs ten so 4,5 nasobnym priblizenim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Connor
Nováček
Nováček


Registrace: 22.4. 2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 7:49 pm    Předmět: Citovat

...alebo toto, lacnejsia verzia. Laser G25

http://www.iled.sk/Lasery/396-laser-g25.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Connor
Nováček
Nováček


Registrace: 22.4. 2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 7:47 pm    Předmět: Citovat

neskusali ste niekto nahodou toto dat na kusu?

http://www.youtube.com/watch?v=5JMMiJ4D1OU

subzero ND3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 12:58 pm    Předmět: Citovat

jj, proč ne.. kup si hydraulickej hever aby jsi to natahnul a šípy které nerozdrtí tlak teťivy...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 12:30 pm    Předmět: Citovat

smelina napsal:
To jsou ovšem magická čísla pro 450: 123,4.........444 Smile


No,o desat rokov,alebo o sest to môze byt dalsie magicke cislo..666.. Laughing Laughing
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
smelina
Nováček
Nováček


Registrace: 19.3. 2014
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 12:21 pm    Předmět: Citovat

To jsou ovšem magická čísla pro 450: 123,4.........444 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 11:08 am    Předmět: Citovat

pre zaujímavosť... Matrix v číslach

fps.......... m/s............km/h...........lbs............kg............... ".......... cm
330.........100,6.........362.............220..........100............33,9........86,1
355.........108,2.........389,5..........240..........109...........34,75.......88,3
380.........115,8.........417.............260......... 118...........35,6.........90,4
401.........122,2.........440.............290(?)......132(?).......36............91,4
405.........123,4.........444.............290..........132...........36,2.........91,9


pozn. posledné dva stĺpce je dĺžka kuše
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 4:07 pm    Předmět: Citovat

tady máte inspiraci
http://www.bowhunterssuperstore.com/excalibur-2014-matrix-mega-wlite-stuff-wtwilight-290lbs-treestand-p-1880772.html
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 10:26 am    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
...ja som celu akciu videl az po ale na ten mercedesovy znak nezabudnem..

to je perfektne výstižné


spitamen napsal:
drevene sipy do maxa uz nerobim,tam sa dalo tvorivo vyblaznit,vymyslal som vzory od vymyslu sveta... na vzdialenosti okolo 50 m nemali tie drevaky oproti karbonom nejake markantne rozdiely,dalo by sa povedat ze to bolo zhodne...

presne to ma láka, ja viem že nevyrobím nič kvalitnejšie ako je origo karbonový, ale tá radosť že to je môj výrobok, originál a funguje - do 50m je pre mňa až až; rozhodne by som sa nepustil do nejakej veľkovýroby, ale pár kusov pre radosť, no pouvažujem; horšie je že tých koníčkov mám trochu viac a tak niektoré veci ostávajú len pri snoch Wink (ale výroba tetivy je neodvratná, sústružník už má prácu zadanú a možno už aj hotovú, potom bude nasledovať moja nedokonalá zváračsko-zámočnícka práca a stolica na tetivu bude pripravená)
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 8:19 pm    Předmět: Citovat

hrot ti predurci,predrazi cestu pre nasadu sipu,preto ho len obvodovo mierne stlaci..najodolnejsie su tie karbon nasady s mriezkovou strukturou oproti tej paralelnej,pozdlznej..horsie by to bolo ak by si urobil vstrel pod uhlom alebo na clenitom povrchu..inak mna by velmi zaujimalo z akeho materialu boli tie dosky..?
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
K2Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2014
Příspěvky: 62
Bydliště: Saint Christol, Francie

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 7:33 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem se odhodlal opět zkusit nějakou hovadinku a to kolik překližkových desek 1.5cm ta potvora ptostřelí a co ten carbon vydrží dal jsem jich pro jistoto pět na sebe a na 20m do nich střelil 18" diablem se 150 terčovým hrotem a prostřelil jsem dvě skrz a ta třetí byla 7mm píchlá.... díra v překližce čistější jak po vrtáku uplně to vylisovalo průměr hrotu a šípu .... po odřezání překližky jsem zjistil že i tak tvrdý náraz ten šíp ani neškrábnul... tak že síla Matrixu a origo šípy doporučeně výrobcem... bych opět neměnil.... a to mi za reklamy Excalibur neplatí ;-D
_________________
Voják se stará voják má...
Bydliště: Alpes Provence, Francie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 11:40 am    Předmět: Citovat

mas ako pravdu..to stiepenie som myslel ciste z hladiska konstrukcie,zlozenia materialu sipu,napr.miro strelil do mrtveho prasata so svojim exocetom a poprerazal kosti a sip ostal v poriadku..ja som celu akciu videl az po ale na ten mercedesovy znak nezabudnem..odladit duralove sipy bude naozaj problem,kôli tomu co popisujes,napada ma v tomto napr.obetovat jeden lovecky hrot,otupit ho na vsetkych ostrych castiach a ladit to nim.. Very Happy drevene sipy do maxa uz nerobim,tam sa dalo tvorivo vyblaznit,vymyslal som vzory od vymyslu sveta od spiral po karovane vzory rôznych farieb..na vzdialenosti okolo 50 m nemali tie drevaky oproti karbonom nejake markantne rozdiely,dalo by sa povedat ze to bolo zhodne..na dlhsie vzdialenosti som to neporovnaval..pouzil som bukove nasady,musia byt rovne ako pravitko,presne zapadat do zubov orecha,proste ich vybrusit na priemer karbonoveho sipu...rovnomerne,presne..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 11:31 am    Předmět: Citovat

v zásade máš pravdu, uvažoval som podobne, akurát že streľbe na terč aj s duralom sa nevyhneš minimálne kvôli odskúšaniu a ono sa to ozaj rado ohýba (teda aspoň mne sa ohýbali, kým som jeden nestratil v zemi a jeden nezlomil); na druhej strane ak si dáš záležať, tak pri rane "za lopatku" cez menšie kusy šíp preletí i pri zásahu rebier, silnejšie kusy niekedy šíp odnesú v hrudnom koši, kde prípadné roztrieštenie karbónového šípu poškodí len obsah hrudného koša prípadne rebrá; teda bez významnej škody na zverine

mňa láka skúsiť aj drevo, pokiaľ viem, ty si robíš aj drevené; na druhej strane zo skúseností zo strelných zbraní jednou zo zásad je mať čo najmenej druhov streliva - ideálne len jeden druh do jednej zbrane (a najlepšie z jednej šarže) kvôli odchýlkam a tým iným balistickým vlastnostiam; pri rozumnej loveckej vzdialenosti to u kuše až tak dôležité nie je, avšak príliš široký výber vedie často k tomu, že človek nakoniec nevie čo radšej použiť, keď sa tá možnosť naskytne; na druhej strane ma na tom láka tá možnosť realizácie z časti vlastnými silami...
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 10:10 am    Předmět: Citovat

na tercovu strelbu duraly urcite nie,ale pri love maju jednu vyhodu oproti karbonom...netriestia sa v tele a neznehodnocuju tak mäso..a ked vezmeme do uvahy ze pri love jeden vystrel=jeden zasah,tak je to ina vec..zase malokto striela diviaky ci srny kusou kazdy den..pri love raz za uhorsky rok je to jedno...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 10:08 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Uvažoval si o duralovém šípu aby přenesl více energie?

kdesi na nete som sa už stretol aj s kombinovaným šípom - dural-karbon, karbon by mal chrániť pred ohnutím a dural by mal dodať väčšiu hmotnosť a tým aj prieraznosť a navyše priaznivejšie rozloženie hmotnosti šípu

osobne som na čistý dural zanevrel po pár výstreloch, neustále narovnávanie šípov pre ich veľkú náchylnosť na deformáciu je pakáreň a používať ich jednorázovo by bolo trošku drahé
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 8:20 am    Předmět: Citovat

se ti nedivím že ti nepadlo hned při takovejch hrotech...
Montec G5 nebo T3 jasná volba, koukám že máš rád kvalitu tak neváhej...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
K2Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2014
Příspěvky: 62
Bydliště: Saint Christol, Francie

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 7:34 am    Předmět: Citovat

Jináč duralové šípy se mi kluci moc neosvědčily... koupil jsem levnější ... terčovnici mám z kartonové krabice a u vnitř bavlněné hadry svázané do pevných uzlů a diablo 18" se 150 terčovým hrotem do toho na 30 m zajede asi tak 15cm .... ještě se mi s těma šípama nic nestalo a z těch hadrů jdou vytahovat jak kdyby v tý krabici nic nebylo... dralový šípy... asi po dvaceti vystřelech do mý terčovnice jsem viděl jak hrot zalejzá do těla pšípu a to se bortí tak že jsem ty tři šípy dal kámošovi co má 185 librovou kladkovou kuši a ten s tim střílí do terče ze starejch vojenskejchdek a asi je spokojenej.... ale to té mé terčovnice to prostě nějak nešlo.... proto jsem se jim vyhnul uplně a střílím s excaliburama a spokojenost...
_________________
Voják se stará voják má...
Bydliště: Alpes Provence, Francie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
K2Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2014
Příspěvky: 62
Bydliště: Saint Christol, Francie

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 7:21 am    Předmět: Citovat

K2Pavel napsal:
Zapomněl jsem se mrknout na podpis ....snad to tam bude...Wink
voilà je tam...
_________________
Voják se stará voják má...
Bydliště: Alpes Provence, Francie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
K2Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2014
Příspěvky: 62
Bydliště: Saint Christol, Francie

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 7:20 am    Předmět: Citovat

Zapomněl jsem se mrknout na podpis ....snad to tam bude...Wink
_________________
Voják se stará voják má...
Bydliště: Alpes Provence, Francie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Další
Strana 11 z 26

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.