Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše kuše...
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 12:48 pm    Předmět: Citovat

podla mna sa ti ten nastrek neosucha,mam taky dojem ze je to robene poriadne..mal som doma telo tohto jandaa,videl som tu pracu akou bol urobeny,podla mna si dali zalezat na kusi..nastrek sa ti osupe v koncovkach a miestach kde zakladas natahovak,pod poistkou..co je vlastne logicke...tvoj postup strelby je spravny,asi najviac urazov ramien v dôsledku dryfire vznika pri tzv.skupinovej strelbe,t.j.ked nestrielas de facto sam,ale je okolo teba viacero rusivych cinitelov...mne prasklo rameno tak,ze som skusal tetivu,na ktorej som robil vynovenia,pozornost som sustredil prave na tu tetivu,no a uz to islo...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 12:08 pm    Předmět: Citovat

to spitamen: No já to mám taky od osy po osu, akorát foto to zkresluje. Dnes jsem ještě přeměřoval i obyčejným metrem a ustálil jsem se na 42 mm. Proběhla mi totiž hlavou myšlenka, jestli nekoupit tu Anti-dry-fire lyžinu, ale pokud je jiná rozteč, tak nebudu kupovat. Jakože pokaždé si v duchu říkám nějakej postup před střelbou (odjistit, nabít, zajistit, při vkládání šípu mířit do země a ne někam nahoru, zamířit, zkontrolovat prsty jestli nejsou v dráze tětivy, odjistit, zkontrolovat co se děje kolem terčovnice a vystřelit.) Hlavně si musím říkat - není kam spěchat.

Jinak díky za pochvalu, já si taky říkám, klidně ať se odře celý camo nástřik, ale hlavně ať to vydrží střílet bez poruchy Smile
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 11:44 am    Předmět: Citovat

na svojej lyzine som nameral 44.5mm,ale meral som ti to od stredovej osi jedneho otvoru,po druhu os druheho,pretoze mam nahodenu naklopku a skrutky mam na nej,cize som ti to meral len cez prazdne otvory..neviem ci ti to pomôze...inak tvoja kusa je krasna,vyzera super a ked bude striela minimalne tak ako vyzera,tak no problem...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2014 10:35 pm    Předmět: Citovat

Mohli byste mi prosím majitelé kuší Excalibur změřit tuto rozteč šroubů na vaší kuši? nemusí to být na setiny, stačí přiložit i obyčejný pravítko. Díky


_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2014 5:45 pm    Předmět: Citovat

takže slíbené fotky - nejsem fotograf, neumím nafotit věci hezky, takže shovívavost prosím...

http://k0r3n.rajce.idnes.cz/Jandao_Chace_Star_225
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2014 9:42 pm    Předmět: Citovat

držím palce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2014 9:58 pm    Předmět: Citovat

Takže novým přírustkem do rodiny je Jandao Chace Star 225. Původně jsem chtěl Exc Exocet, jenže než jsem se rozhoupal (asi rok a půl zpět) tak přišlo to skokové zdražení kuší a příslušenství Excalibur. Za celek bych rázem zaplatil o 5 tisíc víc a to je satanužel pro chudého studenta celkem pálka. Takže jsem peníze uložil do mého druhého koníčku, chladné oceli (nože). I nadále jsem pokukoval po kuších, až se myslím začátkem roku 2014 objevila v českých e-shopech várka kuší značky Jandao, kde mě samozřejmě nejvíce upoutal výše zmíněný model. Pročítal jsem nějaké recenze, až jsem se po půl roce rozhodl pro koupi. Prodal jsem tedy 2 nože a objednal Taiwance, nebo z kama to vlastně je. Co se pocitů z morálního hlediska týče, většina z vás mě asi ukamenuje, popřípadě řeknete, že je to moje volba, ale že já budu nešťastný. Měl jsem velké dilema, jestli zaplatit 10 000 Kč za vybavenou kuši, avšak sprostou kopii nebo zaplatit 22 000 Kč za podobně vybavený originál. Rozhodl jsem se pro levnější variantu, z několika důvodů.
1) Jelikož je to moje první kuše, tak uvidím, jak moc mě to chytne a buď si s ní vystačím, nebo koupím na další sezóny značkovou kuši.
2) Nějak jsem se naštval na firmu Excalibur a jejich ceny. Nechápu, do jakých výšin chcou ty ceny ještě hnát. Jenom lákají ovce na extra super jedinečné kuše, bez kterých prostě nejste ti nejlepší borci. Ano všechna čest firmě excalibur za takovou práci, kterou odvedla, ale ty ceny by mohly být tedy nižší. Osobně kdyby Jandao stálo 10k a podobně vybavený třeba exocet stál (nový) 15k, tak není co řešit a beru originál…Ceny příslušenství ani radši rozebírat nebudu…

Jinak ke kuši. Došla v papírové krabici, ve které byl po otevření polystyren a v něm otvory pro části kuše. V krabici nic nelítalo, snad jen manuál, ostatní malé věci byly vždy samostatně zabalené v otvoru a ten byl přelepený lepicí páskou. Lučiště nebylo napnuté. Pustil jsem se do skládání, vše přesně lícovalo, nikde žádné otřepy a dodané šrouby na montáž nejsou z nějakého bláta ale pořádná pevná ocel. Téměř na každém šroubu bylo kápnuté modré lepidlo, které při smontování zabraňuje uvolnění. Dodané příslušenství (natahovák, přípravek na výměnu tětivy) vypadá na oko kvalitně udělané, vše ovšem ukáže čas. Líbí se mi nápad držáku šípů. Originál má aretaci řešenou pomocí šroubku. Kopie má aretaci řešenou pomocí páčky, stačí jen sklopit páčku a drží to. Prkotina, ale zdá se mi to praktičtější. V krabici byly i 4 šípy. Duralové černě lakované se dvěma žlutýma a jednou oranžovou letkou – nabízejí je i některé e-shopy. Myslím si, že místo těchto směšných a nekvalitních šípů mohli dát do krabice například vosk na tětivu nebo náhradní tětivu. V balení byla i optika. Pevné čtyřnásobné zvětšení, k mému údivu čistý a kvalitní obraz. Osnova je rozdělena jednou svislou čarou rozdělenou pěti vodorovnými. Po nastřelení to odpovídá cca 20,30,40,50 a asi 60 yardů. Zatím jsem zkoušel jen 50 yardů v sedě bez opory, a soustřel nic moc, je to ale mnou. Nejsem zvyklý na tak tuhou spoušť a tolik váhy vepředu (vzduchovkář). Musím zkusit s pevnou oporou. Co jsem na fórech četl, tak v USA tu kopii Equinoxu nesmí prodávat (a nebo nechtějí? Teď už nevím) ale byly tam dotazy od potencionálních zákazníků, jestli by šla objednat pouze pouze optika, na ni totiž recenzenti neměli špatných slov. Například jeden z recenzentů má hodně vysoké dioptrie na brýlích a většina kušohledů a puškohledů mu dělá problémy se zaostřením atd. přes tento však viděl krásně čistě. Doufám, že se časem neutrhne osnova. Dodávaná montáž je hliníková, zatím drží nástřel hezky (většina střel padla ze vzdálenosti do 30ti metrů). Co je teda nekvalitně udělané, tak je potisk. Je sice hezký, ale snadno se sedře. Spodek pažby, který se párkrát šoupnul po plovoucí podlaze je už bez potisku, je to sice roh, ale i tak… Další věc která je horší je samozřejmě, že při stejných rozměrech a natahovací sile shodnou s originální předlouhou (Equinox) má nižší „úsťovou“ rychlost. Další mínus je pro spoušť. Ta je prý tvrdší než u Excaliburu. Váha je taky vyšší. Kuši nafotím a podělím se o fotky.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 10:17 pm    Předmět: Citovat

paráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 10:13 pm    Předmět: Citovat

Tak niečo zbúchame Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 8:57 pm    Předmět: Citovat

nepodarilo sa mi až takú divočinu, ako som chcel, ale dobre bolo aj tak. a ak sa niečo v auguste zbúcha, všetko vám porozprávam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 8:28 pm    Předmět: Citovat

Vítaj, našiel si, čo si hľadal? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 11:13 am    Předmět: Citovat

tak,tak,vitaj,vitaj a nic nepytaj.. Very Happy..a co z kusostreleckeho sveta si si priniesol domov?len nepovedz ze nic,lebo ta poslem naspät.. Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 10:26 am    Předmět: Citovat

heh.. tak vitaj doma Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 10:01 am    Předmět: Citovat

čavte. doma sme. všetko ok, videli sme toho kopu. bol som v Cabelas...30 šípov, lumenoky, nový naťahovák a iné srandičky Smile obchod nenormálny...a na vidieku je v každej dedine záložňa...čo tam je lukov, kuší a palných zbraní...a alkohol kúpiš len v špeciálnom obchode, ale pištole, pušky, samopaly-vo Walmarte- to je niečo ako Tesco Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarianCZ
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 5:49 pm    Předmět: Citovat

Právě jsem se vrátil z Německa, takže zítra na to sednu a dám info. Fotky budou taky snad 😉
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 9:49 am    Předmět: Citovat

Nebo mi pak napadají ruce, ale ty reklamovat nemůžeš Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 9:46 am    Předmět: Citovat

Mě to přijde jako blbost...musíš tam mít někde nějakou chybu. Já jsem jí jeden čas také používal a pak jsem si dělal svou. Co tam je ? Je to ližina kterou drží šroub v půlce, kolečko, které proti drží pružina a ráz ti vyrovnává guma, pak tam máš ještě váleček v kterém se ti to pohybuje.
Tzn. co doporučuji sundej to! Hned jak to sundáš vem to a otestuj vůle do stran, projdi jestli nemáš vymačkanou ližinu ve šroubu co ti drží k tělu, podívej se na šrouby co ti drží váleček zda nejsou vymačkané, vem kuželku a tahej jí ve válečku zda není opotřebený závit, podívej se zda nemáš vymačkaný díry v dráku montáže. Pokud bude vše ok hledej chybu v optice či jinde páč to není možné, já jsem s tím dosahoval na 80 metrů v relativním malém rozptylu ...
jinak jí sundej a pošli od výrobci, určitě ti s tím poradí.

Jinak stále čekáme na nějaké ty fotky tvé kuše co je dělaná.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 10:19 pm    Předmět: Citovat

Hele , Cerman ty náklopy má vcelku docela vychytané.. jen tam dochází k opotřebení spodní lišty o kužel, má tam jen pružinu a gumu pod ní...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 12:47 pm    Předmět: Citovat

Marián, to je vôľa na spúšťovom mechanizme, že ti celý aj s držiakom optiky chodí 1 mm hore-dole či nedajboh do strán? Ak áno, z toho by som sa aj obával strieľať, hrozí minimálne poškodenie kuše a presne to strieľať samozrejme ani nemôže

inak Erkos aj Scootr majú pravdu; prvé by som skontroloval skrutky držiace spúšťový mechanizmus (pozor, nie spúšť, ale celý mechanizmus)
pozor aj na jeho osadenie do tela kuše, malo by byť presné, nemôžu všetko držať tie dve skrutky od spodu, tie majú mechanizmus fixovať na mieste a nie ho komplet držať...

nehodíš nejaké foto? popravde sa už nejaký čas pohrávam s myšlienkou výroby vlastnej kuše z dreva s použitím kompletného lučišťa + spúšťového mechanizmu z matrixu, niečo nižšieho výkonu ako moja 380-tka tak som zvedavý na tvoj kúsok
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 1:11 am    Předmět: Citovat

1. stejný šíp zda lítá stejně.--.
2. každý šroubek projdi
3. soustřel L+P či horní a spodní...
4. je to ten náklop s malou ližinou či velkou ? / tedy uchycení ližiny /
5. jak nastřeluješ - z ruky či opora
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 10:10 pm    Předmět: Re: Soustřel do terče Citovat

MarianCZ napsal:
Zdravím Vás, mám na zakázku vyrobenou kuš se dřevěným tělem a komponenty od excalibur. Optika je camo 4x32(nic moc) a mám tam naklopku od p. Cermana. Mám problém se soustrelem na víc jak 10m to léta do kola na nějakých 25m to léta v kruhu 30ti cm a nevím čím to je zkoušel jsem kolimator 1x22x33 od fomei teď zvažuji vymontovat naklop na optiku a dát klasickou lyžinu... Šípy používám excalibur firebolt a letky nap twister hroty tercove i lovecké 100grains. Je možné, že je kuše tak silná aby to rozhodilo seřízení? Údajně má mít okolo 270lbs, byla tvořena s radami p. Cermana. Všiml jsem si malé vůle nahoru a dolů na celé mechanice cca 1mm. Nemáte někdo nějakou radu? Děkuji.[/b]


Tak špatný sústrel je pravdepodobne zapríčinený zlou montážou, nesmú tam byť žiadne vôle. Náklop doporučujem zatiaľ odmontovať, použiť len lištu exc. a na ňu optiku, skrutky zaistiť farbou a ešte raz: nesmie tam byť vôla!

Na 25m musí byť sústrel menší ako 5 cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 8:16 pm    Předmět: Citovat

mam odkud jsi? Posli mi sz zpravu s odkazem na fotky. Kouknu se na to v
noci az budu mit cas.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarianCZ
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 6:52 pm    Předmět: Soustřel do terče Citovat

Zdravím Vás, mám na zakázku vyrobenou kuš se dřevěným tělem a komponenty od excalibur. Optika je camo 4x32(nic moc) a mám tam naklopku od p. Cermana. Mám problém se soustrelem na víc jak 10m to léta do kola na nějakých 25m to léta v kruhu 30ti cm a nevím čím to je zkoušel jsem kolimator 1x22x33 od fomei teď zvažuji vymontovat naklop na optiku a dát klasickou lyžinu... Šípy používám excalibur firebolt a letky nap twister hroty tercove i lovecké 100grains. Je možné, že je kuše tak silná aby to rozhodilo seřízení? Údajně má mít okolo 270lbs, byla tvořena s radami p. Cermana. Všiml jsem si malé vůle nahoru a dolů na celé mechanice cca 1mm. Nemáte někdo nějakou radu? Děkuji.[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 9:38 pm    Předmět: Citovat

aha díky Razz Very Happy
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2014 7:12 pm    Předmět: Citovat

Strakáč! napsal:
nevíte ?? ?? ??

Odpoved asi tyzden staru mas vo vlakne vyroba kuse(neprofesionalne).. Wink
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2014 7:02 pm    Předmět: Citovat

nevíte ?? ?? ??
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 11:36 pm    Předmět: Citovat

nevíte jestli na kuši co si jí chci udělat historicky, jestli ořech mohl bejt z mosazy nebo z mědi nebo z jiných kovů nejradši bych měl z mosazi nevím jestli to z toho bejvávalo paroh tlustej nemám abych to udělal z toho a přece jen v tej době dokázali tavit mosaz i měd atd.. tak by to mohly umět díky..
Wink
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 4:40 pm    Předmět: Citovat

když sem objednával tu kůži na ten toulec tak sem si vzal 2 na zkoušku jeden za 50 kč ale jsou litý no .. udělám si asi sovje nebo koupim ty co nevypadaji jako historický ale stojí jen 12 kč jeden a když to pujde tak si je sám obrousim do jinačího trochu tvaru přitom na šipku to vypadá tobře ten hrot Very Happy když si budu objednávat hroty koupim i letky asi na 20 šípů uvidím ještě ale až budou peníze no.. Very Happy a jinak na dovjhák potřebuješ víc síly a jednohák je skladnější lehčí ale o to tolik nejde víš co když budeš tahat dvojhákem tak jakoby musíš mít víc síly protože jakoby tahát ešte o něco vejš jak máš tu tětivu ohlou 2x takže je lepší jednohák a tim tahám jakoby po dlabu na šíp propáthnu to až nahoru přes ořech jak je kulatej a jak je tam drážka na šíp tak tudy a je to tam Very Happy Wink
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 8:12 am    Předmět: Citovat

Strakáč! napsal:
konečně se mi podařilo nahrát fotky těch pstatních blbostí Very Happy tak dívejte Very Happy
http://strakac9.rajce.idnes.cz/kravoviny_ke_kusi_D


Preco si tam nedal dvojhak?ako to vlastne tahas za orech?z jednej strany sochy?pozeram ze mas na sipke novy hrot..kde si ho zohnal?
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 10:00 pm    Předmět: Citovat

nu sehnel sem akát akorát ještě ho podříznout no ... a ten je bez jedinýho suku vady,.. takže to bude asi dobrý Very Happy
za zkoušku nic nedáš Very Happy nebo dáš nějakou tu práci ale to mě nevadí jen počkat než to vyschne no ... Sad
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další
Strana 5 z 15

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.