Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lovenie a ochrana zvery.
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 1:17 pm    Předmět: Citovat

Přátelé, tohle téma se dostalo zcela mimo svůj původní rámec a emoce zde značně převažují nad nějakými faktickými věcnými komentáři.

Proto téma uzavírám, pokud bude třeba, otevřete si jiné, ale jen k věci, nikoli k dohadům, vulgaritám, nadávkám a osobnímu osočování, to je zcela mimo pravidla tohoto fóra.
Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 1:11 pm    Předmět: Citovat

jo máte pravdu pojdme se věnovat něčemu jinému, před 14-dnema sem si poctivě opatřil řepu, jenže za dva dny na to sem spadnul z lešení a ted se už druhej tejden válím doma a zapoměl sem nani, začala mě trochu nahnívat, tak sem ji rozložil ale nevím co stím, mám ji ořezat nebo to nechat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

hej hej pamätam no keď sa ja rozhodnem napísať taký príspevok tak oznámim že to budem riešiť v piatich senátoch naraz tak isto ako ktokoľvek z nás hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:49 pm    Předmět: Citovat

sorry kámo nepochopil som Very Happy
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:48 pm    Předmět: Citovat

a za nic Very Happy
a na mě si takém koukal divně Very Happy přitom to tak není :DDDD
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:47 pm    Předmět: Citovat

jj mrzí to aj mna..

navyše prakticky ja som si to odniesol najviac.. už nejaký ten čas som na tom fore fungoval a bez problémov... mal som tam svojich kamošov.. s ktorými sme sa normálne debatili.. teraz sa tam na mna dívajú cez prsty..
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:45 pm    Předmět: Citovat

Proto ta reakce ,,, nikdo z nás neví co z této debaty klidě může vzniknout.Nitka vedla k nitce a jsme nahoře.
Miro pamatuješ si co první napsal??? Přednesu toto na kraji a bylo by aby to sněmovnou neprošlo, my vám to zregulujeme!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:42 pm    Předmět: Citovat

Prezentuješ s klidnou větou fotku účinku loveckého hrotu na "mase" a každý tě odsoudí. Hned! Ji zoo, jsi pytlák, jsi recidivista, ohrozil jsi morální hodnotu "masa". Ať kdokoliv z nás byl slušnej, stejně si viděl jak na tebe koukaj jak na povl.
Proto má reakce na lov kuší.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:40 pm    Předmět: Citovat

jo a priatelia..setrime si emocie,city a energiu na ine boje..napr.nato az raz nedajboze bude chciet nejaky velmi iniciativny clovek s pakami v rukach zmenit dnesnu situaciu,co sa nasich milacikov tyka..myslim ze povest o svätoplukovych prutoch je napriek starociam vzdy aktualna..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:38 pm    Předmět: Citovat

O nic mi nejde kámo. Hrozně mi to včera zamrelo, ani nevíš jak!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

miki83 napsal:
scootr napočítej do deseti a sklidni se, soulasím s váma obouma. Dobře víš že bych lov kuší chtěl taky za splnění určitejch podmínek to nevidím nereálně, na druhou stranu tě chápu, taky chodím s dcerou do lesa a nechci aby se jí nebo někomu jinýmu něco stalo kvůli zbloudilýmu šípu. Když to ale řeknu blbě může se ti to stát i s kulkou. A do lesa stejně chodíme. Všechno má své pro i proti. Nejlepší bude když to necháme spát a tomuhle tématu se nebudem věnovat. když to takhle bude pokračovat tak budu následovat reda, nehodlám koukat na to jak se hádáme mezi sebou. ostatní z toho maj akorát užitek, nikdo nic nedokázal když nedržel při sobě to si pamatujte


to jo, ber to dotažené do extrému, ale o kulku se ti pes neřízne či dítě.

Nikdo se tu nehádá, jen vyjádření suběktivního postoje k lovu neznamená hádání!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:33 pm    Předmět: Citovat

nerozumiem teraz o čo ti ide scootre..

ešte včera si spieval inú pesničku.. do rána si tak razantne zmenil svoj názor??

ono ja som to hovoril bola to predom prehratá bytka.. bolo to zbytočné

tú fotku som na to forum nedával zo zlého úmyslu.. no nevadí.. všetko sa to nejak otočilo..

zmazať to nemá zmysel už sa to stalo.. to nevymažeme..

je načase sa oklepať a proste fungovať dalej poučiť sa z toho a niečo si z danej diskusie odniesť..

ono nemá zmysel sa tu handrkovať..

tak ako som už predtým povedal až na môj včerajší výbuch.. existencie typu edko, hannes a borgeo sú mi ukradnuté..

je načase to uzavriať!!!

táto téma nie je len o love ale aj o ochrane zveri.. tak sa tomu podme venovať.. blíži sa zima.. je čas postaviť nejaký krmelec alebo si pripraviť niečo na prikrmovanie.. zveri treba pomáhať..

máte už niečo nachystané??
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

miki83 napsal:
hele scootr začínáš mě docela štvát, přečti si příspěvky dozadu a zjistíš že i ja s kibem souhlasil tak bud tak hodnej a netvrd tady něco co není pravda


jediné co ti bylo adresované bylo !!
miki : nevím na co má člověk být klidný?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:30 pm    Předmět: Citovat

Doplní, kuše má kontrolovaný let střely a přesnost zásahu je vždy zaručená více jak u luku.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:29 pm    Předmět: Citovat

hele scootr začínáš mě docela štvát, přečti si příspěvky dozadu a zjistíš že i ja s kibem souhlasil tak bud tak hodnej a netvrd tady něco co není pravda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:27 pm    Předmět: Citovat

scootr napočítej do deseti a sklidni se, soulasím s váma obouma. Dobře víš že bych lov kuší chtěl taky za splnění určitejch podmínek to nevidím nereálně, na druhou stranu tě chápu, taky chodím s dcerou do lesa a nechci aby se jí nebo někomu jinýmu něco stalo kvůli zbloudilýmu šípu. Když to ale řeknu blbě může se ti to stát i s kulkou. A do lesa stejně chodíme. Všechno má své pro i proti. Nejlepší bude když to necháme spát a tomuhle tématu se nebudem věnovat. když to takhle bude pokračovat tak budu následovat reda, nehodlám koukat na to jak se hádáme mezi sebou. ostatní z toho maj akorát užitek, nikdo nic nedokázal když nedržel při sobě to si pamatujte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:26 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Ide mi o to Miro, že stále někdo se snaží prosazovat lov touto zbraní ale neuvědomuje si následky!

Mne osobne je to jedno,ci sa kusou lovit bude a ci nie..kupil som si ju pre radost zo strelby,vyhradne na tercovnicu..a myslim ze 99 percent nas tu vsetkych zucastnenych..mne nejde do hlavy len ta vec ze preco luk ano a kusa nie..ako kusostrelec necitim pocit ukratenia voci lukostrelcom..sam mam doma na stene styry luky a chodim nimi strielat..ich dostrely su od 150 do 200 m,rychlost cca170 fps..exomax da raz tolko co sa dostrelu tyka aj rychlosti..pritom dva luky mam lovecke..tak preco exomax nie a longbow ano?cisto teoreticka otazka a zvedavost..my sme tu len take rybicky,co uz môzeme my presadzovat aby sa pomenili zakony..inak malo je tych obmedzeni co sa tyka mech.zbrani?ved môzeme strielat len na dvoch miestach v tomto svete..doma v izbe,ci pivnici,alebo na strelnici..to je malo?myslim si ze klinec do rakvy by uz bol fakt len ten zbrojak..co urcite nikto z nas nechce..zaplatit kopu penazi ak prejdete psychotestami,len preto aby vam vysokoskolsky studovany odbornik potvrdil papierovo,ze kuse su zabijacke masiny..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:18 pm    Předmět: Citovat

Proč chybama se člověk učí! Jen ať se každý vidí Very Happy

miki : nevím na co má člověk být klidný? Moderátor tu upozorní, a já s jím docela v něčem souhlasím! To, že čím víc do toho se bude rejpat, čím více bude takových fotek a těch co se prezentují jako budoucí lovci, tak nitka vede k nitce a my může jít leda tak do prd... a jít si stoupnout do fronty registrovat kuši nebo jí vyvěsit v nefunkčíním stavu na zeď.

Pokud se pletu, prosím ať mi opraví
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:13 pm    Předmět: Citovat

ok skusim dohodnuť s adminom nech to zmaže mate pravdu obaja
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:12 pm    Předmět: Citovat

to mi vždy dokáže naštvat klid! Četl jsi to ? Nikdo tu nic neřeší, přečti si to a udělej si názor!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:08 pm    Předmět: Citovat

kluci klid, tohle už sme tu jednou řešili a stejně sme se k ničemu nedostali tak to nepitvejte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Ide mi o to Miro, že stále někdo se snaží prosazovat lov touto zbraní ale neuvědomuje si následky!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 11:56 am    Předmět: Citovat

veď jasne a teraz ti o čo ide bolo tu skonštatované že na ono fórum už skoro nikto nechodí a tam už nikto nič nerieši tak čo - nerozumiem
mrknem sa tam lebo som tam začínal to je všetko či?
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 11:42 am    Předmět: Citovat

Nechcete už toho také nechat a věnovat se kuším? Také už mi to malinko začíná sr***!
Pokud vám to nedochází, tak pokud bude lov kuší nebo lukem, tak na to stejně nebudete mít /finančně a bude to zase jen pro "elitu"/?
Vysvětlete mi o co vám přesně vlastně jde?

O to lovit nebo o ten pocit můžu lovit?

Mě stačí pocit, že kuši mohu vzít kamkoliv, dělat s ní skoro cokoliv do té doby než udělám nějaký velký průser! Můžu jí vlastnit bez registrace, mít doma vystavenou, blbout s ní defakto skoro všude. Mít doma lovecké hroty, lovecké šípy? To vám to nestačí? Co chcete víc? I když to povolí stejně potřebujete lovecké lístky, bejt v nějaké organizaci a myslíte že vás někdo pustí do revíru či honitby /pokud ano draže zacálujete/?

Jak už jsem sem kdysi psal, nechci zažít den kdy jdu s dítětem či psem do lesa a boudou se tam válet lovecké šípy s nabroušenýma hroty či létat okolo mě! Nechci vidět zástupy německých a rakouských lovců jak nám sem jezdit lovit naší zvěř!

Dochází vám, že by se to otevřelo nejen pro vás Čechy ale pro celou únii? Proč bych jezdil na ukrajinu, když v Čechách si mohu dělat co chci je to divoký západ, kde za pár chechtáků mohu dělat bordel-stačí úplatek a jsem tam pánem!

To, že se jdu hádat na jiné forum, že mi tam uráží kamaráda ohledně testu loveckého hrotu do chladného "masa" neznamená to, že bojuji za lov chladnou zbraní či zbraní skupiny D! Pouze mi ta fotka nepřišla k takovému odsouzeníhodná a titulům co tam bylo !

Lov kuší či lukem mi příjde ohromný skvělý adrenalinový a nevšední zážitek. Uznávám ho a je možný. ALE NIKDY NE ZASAZENÝ DO NAŠICH ČESKÝCH PODMÍNEK, KDY SI KAŽDÝ DĚLÁ CO CHCE A VYKLÁDÁ ZÁKON PO SVÉM! KAŽDÝ Z NÁS KDO BY ZA TO DNES BOJOVAL BY ZÍTRA MOHL SPLAKAT NAD VÝDĚLKEM!!!

Jediné s čím souhlasím s Kibe je věc co napsal...nechtějte přivolat dobu kdy se z Vašich miláčků stane dekorace pouze na zeď !!!!!!!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 11:25 am    Předmět: Citovat

už tam sem hello1 díky kluci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
miki83 napsal:
ty vole já sem fakt talent, nic sem nenašel Sad a nesmějte se mi

Natukaj do googla www.polovnictvo.com
Na hornej liste najdes ramceky,das na forum a potom na lovecku lukostrelbu,najdes tam aj kuse..

Staci kliknut na tento odkaz v prispevku a ta to tam hodi..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 11:19 am    Předmět: Citovat

hahahah nie nebudeme
zadaj si Poľovnicka Informačná Databáza
klikni na fórum a vyber tému lovecká lukostreľba
chlapi alwi tam ma slušné príspevky Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 11:19 am    Předmět: Citovat

miki83 napsal:
ty vole já sem fakt talent, nic sem nenašel Sad a nesmějte se mi

Natukaj do googla www.polovnictvo.com
Na hornej liste najdes ramceky,das na forum a potom na lovecku lukostrelbu,najdes tam aj kuse..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 11:12 am    Předmět: Citovat

ty vole já sem fakt talent, nic sem nenašel Sad a nesmějte se mi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 11:08 am    Předmět: Citovat

díky hned du na to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Strana 1 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.