Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ULTRAMAX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 5:22 pm    Předmět: Citovat

no možná to mají nachystané na příští rok,jako novinku,kdo ví-už dlouho nevyrobili nic nového,když nepočítám eclipse,což je vlastně vortex v karbonu,no a konkurence má pořád něco nového.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:56 am    Předmět: Citovat

ak by ho vyrobil excalibur tak to by bola iná káva Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:45 am    Předmět: Citovat

miro a scotre,ja by som umaxa osobne nekupil...iny pripad by nastal keby tu kusu vyprodukoval excalibur ako komplet.teda odolnejsi mechanizmus atd..vsetko prisposobene na vyssi tah..ale tie fps by museli byt urcite vyssie..ano fascinuje ma ten pocit ked strelec vypusti sip a ten ma taku rychlost,ze napriek jeho dlzke ho pocas letu na 50-60m vzdialeny terc ani neuvidis..myslim ze u scorpyda pri tych 425fps,by to uz bolo mozne..je iny rozdiel ked vypustim sip z 55lib recurve luku a 60lib longbowu pri rychlosti 160 fps a iny pri vypusteni z exomaxu Rolling Eyes s tou presnostou suhlasim.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:41 am    Předmět: Citovat

čo na to povedať violent1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:35 am    Předmět: Citovat

dostává mi věta v tom inzerátu "Prodávám protože je nevyužitá,mám dvě.PC 42000,-nyní 26000,-."
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:33 am    Předmět: Citovat

http://www.strelecky-portal.cz/bazar/outdoor/kuse/ultramax.html
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:24 am    Předmět: Citovat

O nic nejde... hlídej si teťivu a prostor kam střílíš, používej doporučené šípy a prsty nestrkej kam nemáš a máš 99% procentní šanci, že se ti nic nestane.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

scootr maš 100% pravdu ja ešte nemam skúsenosti ale je vás kopa takých čo skúsenosti majú a nemáte problém poradiť, no skusenosti s umaxom tu podáva iba cerman, seba a donald Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:07 am    Předmět: Citovat

I exocet tě může zranit a i ty můžeš zranit někoho.. na to nezapomínej!!!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

spitamen predtým ako som kúpil exoceta som sa na inom fore pýtal na ten rozdiel, jediný ty si mi odpovedal a keďže u mňa je v prvom rade bezpečnosť tak vlastne tvoja odpoveď rozhodla stavil som na bezpečnosť a kvalitu a basta, umaxa nechcem ani keby bol pozlátený Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

spitamen-ty sám osobně toužíš po extra silné kuši za cenu životnosti - tohle se ale nevztahuje na UMAXE.
Myslím si že dobrej střelec nepotřebuje nabušenou kuši, ale spolehlivou a hlavně na to musí mít ruce. Je to stejné jako u fotografování... můžeš mít sebelepší mašinu na focení, ale pokud nemáš ten správný dar tak prostě uděláš pouze průměrné fotky....
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:00 am    Předmět: Citovat

pokud vím tak co jsem se s crossbobowhuntrem bavil naposledy měl zabavenou kuši někde na celnici a docela slušně zadíral v německu. Jinak co vím, tak Donald tu přišel vychválit UMAXE do nebe a na nic jiného nereagoval, pouze to že je nej nej UMAX a ****.cz je best...takže si udělej svůj názor Very Happy /jak to tady chodilo/
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 9:53 am    Předmět: Citovat

crossbowhunter, donald - ako ďaleko ste pokročili s tou destináciou myslím že to zaujíma všetkých Very Happy mňa veľmi On Fire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 9:52 am    Předmět: Citovat

silnych =rychlych,myslel som skor rychlych,a ruku na srdce,kto by nechcel mat na maxovi 400fps namiesto 350-tich?ak by mi niekto ponukol spolahliveho kvalitneho reflexa so 425fps,a o 300eur drahsieho ako exomax,co equinoch,a tie prachy mam,tak ho beriem,to je jasne..neviem ako je natom so spolahlivostou ultramax,ani kolko vystrelov da,nez ho definitivne zavesite na stenu,to ukaze cas a ludia ktori ho maju a chceli by sa podelit o skusenosti o jeho zivotnosti..na margo tohto vsetkeho dodam,kolko ludi tu na tomto fore ma 225-ku?a kolki slabsiu?skusme porovnat..nemyslim si ze uplne vsetci ktori si kupia umaxa,tak urobia koli tomu ze chcu byt v skupine extra..niekto si mozno pomysli,komponenty od spickovej firmy,vyssia rychlost,prachy mam,tak to beriem..co clovek to ine myslenie..aj ked si osobne myslim ze ten pomer tahu,rychlosti u kuse umaxu oproti emaxu,nieje pre mna osobne lukrativny a zaujimavy..keby dal pri tom tahu nejakych 385-390fps,stalo by to asi na zamyslenie Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 9:20 am    Předmět: Citovat

Opravte mi lidi, ale vy sami poznáte ten rozdíl mezi EMAXEM a UMAXE? Pouze je to reklamní tah pro lidi co chtějí něco extra nej, draze ale účel stejný. - přesně to vystihl Červenej šíp!!!
Jsem toho názoru, že kvalitní kladka se UMAXU vyrovná ne li překoná a přežije ho. A víte proč??? Páč je na to stavěná a prošla spousty testy.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 9:15 am    Předmět: Citovat

Hmm, to si nemyslím. Trend silných kuší? Nevím jak ty, ale pro mě je i EMAX dosti silná káva. Ta síla sebou nese jisté břemeno a to je opotřebení.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 8:59 am    Předmět: Citovat

je to tak.. Rolling Eyes kamarat pred asi dvoma rokmi volal p.cermanovi,chce kupit exoceta a nemal ho na sklade,vraj je po roku prvy kto ma o exoceta zaujem..myslim ze spravne pochopil trend po silnych kusiach a vzniklo z toho to vzniklo..ultramax Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

Nu, konečně někdo se stejným názorem Very Happy. Už si ho viděl naživo?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 12:58 am    Předmět: štěstí Citovat

Taky jsem docela váhal jestli to nekoupit.Nakonec jem si řekl nee.Připomíná mi to jako když do hodinek omega přidáte pár kamenů....na základě tohoto příkladu lze doložit scestnou myšlenku, že 100% tovární výrobek lze vylepšit přetažením konstrukčního nátahu ramen(exc. to možná dimenzuje trochu nahoru) a mechanismus asi taky přežije.Otázkou je proč by to sakra neudělal rovnou excalibur?
Ale trh to rozhodně má.Denně potkávám spoustu lidí kteří musejí mít něco, o čem jim řeknete že je to nej.Tady kupuje i iluzi jednak že je jedinečnej a že s tím jednou vyrazí někam do afriky......Pak ty věci pouštějí dál..až někdo nabídne tu potvoru za lidskou cenu možná to zkusim.
Jinak pamatuju časy že 150lb byl strop, pak 165,175,200,225 a asi se to nezastaví.Připomíná to vývoj kulovnic-mám občas pocit že zvířata nosej vesty-a ručních zbraní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 6:22 pm    Předmět: Citovat

hele, co ten vejlet? Jedete někam :DDDD
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 7:31 am    Předmět: Citovat

A pokud pojedete na tu UK tak sem hodte potom nějaký fotky. Určitě se rad podívám a nejen já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 7:29 am    Předmět: Citovat

crossbowhunter
špatně si mě pochopil nebo jsem to špatně napsal, já sem myslel střílení na střelnici já občas jezdím do kolína a jinak střílím doma. Na lov jsem to nemyslel. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 12:19 am    Předmět: Citovat

Donald: Tak ak splnite slovo a pojdete na tu ukrajinu strielat kusou, tak klobuk dole oby dvom Smile. Toto je teda riadna stavka, ak to niesu slova do vetra. Ked uz tam pojdete nezabudnite to poriadne zdokumentovat, nech sa tu potom mozete pochvalit ...

To som fakt zvedavy ci sa to podari ... (aj keby ste nic neulovili:-P )

Takze uz sa tu nenatahujte, kto sa tomu rozumie/neroumie na ukrajine sa uvidi Smile heeh...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:35 pm    Předmět: Citovat

Crossbowhunter: opravdu Tě beru za slovo Cool Pěkně jsi to napsal, opravdu...Konečně někdo, kdo cosi zkusil Laughing kontakt na mě: kacer@lesia.cz nebo 604291446. Už to ze mě opadlo Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:19 pm    Předmět: Citovat

miki lov kušou nie je skupinová záležitosť.dá sa to pri skupinke lovcov ktorý sa dobre poznajú a vedia čo robiť.prirovnal by som to k operácii špeciálnej jednotky.nemôžeš zobrať ludí ktorí nevedia ako sa správať a čo robiť a čakať že budete úspešný.takýto lov je strata peňazí, len preto aby si niekomu povedal kde robí chybu.na lov kušou potrebuješ ludí s ktorými si rozdelíš stanovištia, ktorí vedia ako sa správať a čo robiť.a hlavne vždy striela len ten čo má najlepšiu polohu a je si istý zásahom.nikdy nie 2ja alebo viacerý.maximálne niekto skúsený môže ísť s tebou a učiť ťa, prípadne ťa pozorovať a na konci ti povedať čo je dobre a čo nie.
_________________
už dávno neverím na rozprávky.zbrane sú krásny koníček no majú svoje hranice a limity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:18 pm    Předmět: Citovat

Fajn, Ukrajina je velmi dobrý argument Very Happy Jak ty peníze dokážou zafungovat Cool
Jsem i vášnivý rybář, ale na to už nezbývá čas..Jak se říká - "bejvávalo"..Navíc mám špičkovou včelí farmu - 80 včelstev, manželku a tříletého synka. Takže honím čas, jak se dá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:09 pm    Předmět: Citovat

souhlasím s tebou jíro, měly by jsme se tady radit a ty zkušenější by měly nám začátečníkům radit co a jak a třeba si jít i společně zastřílet a až bude čas tak si jít zalovit. Donalde jsem začátečník a ke zvěři a přírodě mám respekt, jestli ti to něco říká a nepudu lovit-pytlačit když mám za sebou cca 500 výstřelů. Ty jsi jednoho dne taky začínal nebo jsi se s tím narodil? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:03 pm    Předmět: Citovat

prečo ukraina?pretože funguje vyslovene na peniazoch.čo si zaplatíš to dostaneš.keď si tam zaplatíš lov prakom na prezidenta tak toho prezidenta ulovíš.v tomto sa to s kanadou nedá porovnávať.super, napíšem do agentúry.takže kolko ludí má záujem sa toho zúčastniť?
_________________
už dávno neverím na rozprávky.zbrane sú krásny koníček no majú svoje hranice a limity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:00 pm    Předmět: Citovat

Pro Crossbowhunter: tu Ukrajinu klidně beru. Ale proč proboha Ukrajinu?? Měl jsem na mysli Švédsko nebo Kanadu. Jsem rád, že aspoň Ty máš trochu nadhled. Pan Scooter přihazuje pouze do ohně, možná chce vyvolat nějakou vřavu. Drží se v pozadí Evil or Very Mad Jen ten termín...pracuji pro velkou rakouskou firmu, tak nevím. Ale fakt díky za podporu. Cením si toho. A mimo jiné: pokud někdo chce ode mě odkoupit kulovnici Blaser s optikou Zeis, tak se ozvěte. Od kuše už neupustím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:55 pm    Předmět: Citovat

donald napsal:
Ale copak, pane Jíro?? Já to na nějaký boj nevidím. Jen mě to mrzí. Nemůžu si psát s lidmi, kteří nikdy lov s kuší nezkusili. To by ani tak nevadilo. Ale totálně nesnáším, že když někdo něco nikdy nezkusil nebo neviděl, a pak to vyvrací a pomlouvá Twisted Evil

já jsem k tomu napsal své a snad jsem nepomlouval,že se mi něco zdá neuvěřitelné na tom snad není nic špatného
je chybou ,že se diskuze zvrhe do dost osobního napadání to věci samotné asi opravdu neprospěje toto forum ,ale není proto aby se tu ventilovalo jak někdo nemíní dodržovat zákony ale, aby stmelovalo lidi ,kteří se lukostřelbu čí střelbu z kuší zajímají a toto vědomí by měl mít každý kdo se tu pohybuje
ujet může každý Smile ,ale dělat z toho pravidlo ?
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Další
Strana 5 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.