Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ULTRAMAX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:49 pm    Předmět: Citovat

Ten s tebou nepojede...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:46 pm    Předmět: Citovat

ja som kušou lovil.dal som ti možnosť si to overiť, nereaguješ na to.tiež som mal chuť na tomto fóre skončiť, brcko ma presvedčil aby som to nerobil.ale nebudem tu písať blbosti.tak buď chlap a ten lov na ukraine ber.čo stratíš?podla teba tu nik s lovom kušou nemá skúsenosti.hodil som ti rukavicu, je len na tebe či ju prijmeš.ja si za slovom stojím.
_________________
už dávno neverím na rozprávky.zbrane sú krásny koníček no majú svoje hranice a limity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:41 pm    Předmět: Citovat

Ale copak, pane Jíro?? Já to na nějaký boj nevidím. Jen mě to mrzí. Nemůžu si psát s lidmi, kteří nikdy lov s kuší nezkusili. To by ani tak nevadilo. Ale totálně nesnáším, že když někdo něco nikdy nezkusil nebo neviděl, a pak to vyvrací a pomlouvá Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

donald napsal:
Víte, co mi můžete Evil or Very Mad Myslel jsem si, že tento web má nějakou úroveň, chtěl jsem sem přispívat. Ale nemá. Mám nadhled, takže se loučím. Jen si ťukejte, blbečkové. S vámi ani kultivovaně psát nejde. A mimochodem, většina z vás by si měla zopakovat český jazyk. Píšete s hrubkami a rozhozeně. Jako prvňáčci(-: Třeba někdy taky něco ulovíte. Aspoň zajíce nebo bažanta. Takže přeji hodně štěstí. Ale v to nedoufám Very Happy

uroveň je co ? představa nebo realita
kultivovaný člověk se kultivovaně vyjadřuje
vzdělaný nedělá pravopisné chyby, nevzdělaný ano
a z boje utíká většinou jen srab
s diskuze ten komu docházejí argumenty
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:25 pm    Předmět: Citovat

Víte, co mi můžete Evil or Very Mad Myslel jsem si, že tento web má nějakou úroveň, chtěl jsem sem přispívat. Ale nemá. Mám nadhled, takže se loučím. Jen si ťukejte, blbečkové. S vámi ani kultivovaně psát nejde. A mimochodem, většina z vás by si měla zopakovat český jazyk. Píšete s hrubkami a rozhozeně. Jako prvňáčci(-: Třeba někdy taky něco ulovíte. Aspoň zajíce nebo bažanta. Takže přeji hodně štěstí. Ale v to nedoufám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:20 pm    Předmět: Citovat

miki83 napsal:
no na mě donald působí jako červený hadr na býka, podle mě se chová jako dobytek, možná má zkušenosti s lovem apod., ale kdyby to podával kultivovaně možná by ho bralo víc lidí, takhle je to obyčejnej pytlák co si hraje na drsnáka a kdo ví jestli nemá na tom lejtku jen přilepený hajzl papír Very Happy


možná by stačilo aspoň pro začátek ztlumit slovník Smile pak se dost špatně hodnotí kdo začal a kdo se brání
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:11 pm    Předmět: Citovat

no na mě donald působí jako červený hadr na býka, podle mě se chová jako dobytek, možná má zkušenosti s lovem apod., ale kdyby to podával kultivovaně možná by ho bralo víc lidí, takhle je to obyčejnej pytlák co si hraje na drsnáka a kdo ví jestli nemá na tom lejtku jen přilepený hajzl papír Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:09 pm    Předmět: Citovat

pretože ako držitel loveckej licencie si nechcem dovoliť pytliactvo.na druhú stranu suma 3000 dolárov je dostatočná motivácia na to aby človek buď priznal že trepe kraviny, alebo aby si išiel do toho s tým že mi to niekto zaplatí za to že píšem pravdu.také lovy že ťa polovník za flašku vezme do obory a pri východe ťa bude čakať polícia nie sú môj vkus.
_________________
už dávno neverím na rozprávky.zbrane sú krásny koníček no majú svoje hranice a limity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:05 pm    Předmět: Citovat

Proč jezdit tak daleko, tady stačí když tě myslivec za úplatek tě veme do soukromé obory a můžeš si dělat co chceš.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:54 pm    Předmět: Citovat

to by bolo super.lov v hodnote 3000 dolárov zdarma ako darček k vianociam by som neodmietol.ty áno?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

crossbowhunter napsal:
donald : mám návrh.poznám jednu destináciu na lov diviakov na ukraine, kde to je kušou legálne.poď tam, spravíme partiu odtialto.ak na 60m toho diviaka prestrelíš skrz, zaplatím ti cestu a všetky poplatky vrátane trofeje.ak nie, platíš to celé ty.čo na to hovoríš?

hele třeba fakt pojede Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

scootr máš pravdu.donaldove reči sú jasná reklama, ktorá má od reality velmi ďaleko.možnosť dokázať to som mu dal a myslím že férovú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

Když myslíš... Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:46 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
No on tu donald kwák je hlavně aby tu dělal reklamu na kuši Ultramax a reklamu na kuse.cz to mu jediné jde...


to jsi trochu přehnal Smile ale je fakt,že i negativní reklama funguje
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:43 pm    Předmět: Citovat

No on tu donald kwák je hlavně aby tu dělal reklamu na kuši Ultramax a reklamu na kuse.cz to mu jediné jde...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

donald napsal:
Od Donalda, hlavně pro Scooter: 90% z Vás na tomto webu je úplně mimo a akorát melete p......y a dohadujete se jako babky na trhu. "Není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem". A to je svatá pravda. Melte si, co chcete, z vás nikdy stejně lovci nebudou. Nasrali byste si do kalhot. Maximálně tak můžete střílet zvěř z posedu u žíru. Pokud byste se neroztřepali. Ale zabít vysokou nebo divočáka z kuše, to je jen pro pár vyvolených. Šance stejné na obou stranách, přiblížit se na dostřel. Jsem myslivec, ale s některými zákony nesouhlasím a jsou mi u prdele. Myslivci jsou v Česku líní jak vandráci, totak - lovit kuší a vláčet se po lese a stopovat zvěř. Lov šípem je humánnější. Jako za starých časů. Takže jděte do hajzlu s takovými kecy. Taky jsem lovil kulovými zbraněmi, dokonce mě při dohledávce nabral kanec, mám na lýtku asi deset stehů. Můj Jagsteriér to tenkrát neustál, střeva tahal chudák za sebou. Musel dostat ránu z milosti. Mám několik kapitálních jelenů ze Slovenska, pár prasat kolem 200 kilo, muflona a tetřeva ze Šumavy. Ale kuše mě vzala natolik, že jsem od kulových zbraní upustil. Takže si příště promysli, co na můj účet napíšeš. A když s tak silnou kuší trefíš prase na komoru a měkká místa, tak šíp jde skrz. Jde vidět, že jsi to ještě neviděl ani nezažil. Pokud si na sebe dáš neprůstřelnou vestu a střelím Tě kulí, tak to ustojíš. Ale silnou kuší s loveckým hrotem bys to nerozchodil. Průraznost kule a šípu je úplně někde jinde. Takže dost těch keců, prosím Evil or Very Mad

měl bych dotaz co jako myslivec ještě děláš, zatím mluvíš a propaguješ se spíše jako lovec-pytlák .ale třeba se pletu
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

donald : mám návrh.poznám jednu destináciu na lov diviakov na ukraine, kde to je kušou legálne.poď tam, spravíme partiu odtialto.ak na 60m toho diviaka prestrelíš skrz, zaplatím ti cestu a všetky poplatky vrátane trofeje.ak nie, platíš to celé ty.čo na to hovoríš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:23 pm    Předmět: Citovat

Od Donalda, hlavně pro Scooter: 90% z Vás na tomto webu je úplně mimo a akorát melete p......y a dohadujete se jako babky na trhu. "Není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem". A to je svatá pravda. Melte si, co chcete, z vás nikdy stejně lovci nebudou. Nasrali byste si do kalhot. Maximálně tak můžete střílet zvěř z posedu u žíru. Pokud byste se neroztřepali. Ale zabít vysokou nebo divočáka z kuše, to je jen pro pár vyvolených. Šance stejné na obou stranách, přiblížit se na dostřel. Jsem myslivec, ale s některými zákony nesouhlasím a jsou mi u prdele. Myslivci jsou v Česku líní jak vandráci, totak - lovit kuší a vláčet se po lese a stopovat zvěř. Lov šípem je humánnější. Jako za starých časů. Takže jděte do hajzlu s takovými kecy. Taky jsem lovil kulovými zbraněmi, dokonce mě při dohledávce nabral kanec, mám na lýtku asi deset stehů. Můj Jagsteriér to tenkrát neustál, střeva tahal chudák za sebou. Musel dostat ránu z milosti. Mám několik kapitálních jelenů ze Slovenska, pár prasat kolem 200 kilo, muflona a tetřeva ze Šumavy. Ale kuše mě vzala natolik, že jsem od kulových zbraní upustil. Takže si příště promysli, co na můj účet napíšeš. A když s tak silnou kuší trefíš prase na komoru a měkká místa, tak šíp jde skrz. Jde vidět, že jsi to ještě neviděl ani nezažil. Pokud si na sebe dáš neprůstřelnou vestu a střelím Tě kulí, tak to ustojíš. Ale silnou kuší s loveckým hrotem bys to nerozchodil. Průraznost kule a šípu je úplně někde jinde. Takže dost těch keců, prosím Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:53 pm    Předmět: Citovat

crossbowhunter napsal:
v takom prípade to je pravda.ale rozhodne lepšie budú asi kupované hroty pre lov vtáctva a drobnej zvere, ktoré sú tvarované pre rozloženie energie.použiť sa dá mnoho, napríklad aj víčko od pet flašky za cvičným hrotom.
problém je ak si to prečíta niekto a na ten šíp skutočne primontuje náboj.predstav si čo by sa stalo keby pred hrot upevnil funkčnú muníciu.alebo na šíp náboj s okrajovým zápalom.pri náraze na prekážku by to mohlo mať fatálne následky.to je riziko vypisovania kravín na fóra.

v tom máš bohužel pravdu Smile
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:50 pm    Předmět: Citovat

v takom prípade to je pravda.ale rozhodne lepšie budú asi kupované hroty pre lov vtáctva a drobnej zvere, ktoré sú tvarované pre rozloženie energie.použiť sa dá mnoho, napríklad aj víčko od pet flašky za cvičným hrotom.
problém je ak si to prečíta niekto a na ten šíp skutočne primontuje náboj.predstav si čo by sa stalo keby pred hrot upevnil funkčnú muníciu.alebo na šíp náboj s okrajovým zápalom.pri náraze na prekážku by to mohlo mať fatálne následky.to je riziko vypisovania kravín na fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:46 pm    Předmět: Citovat

crossbowhunter napsal:
hej, ešte príde wiliam eurotel, ktorý trafí lukom bez mierenia muchu medzi oči a aj to počas letu.
náboj na šípe sa využíva u potápačov.ide hlavne o brokovú muníciu povedal by som že s jednotnou strelou, kde pri náraze o rybu dochádza k iniciácii náboja a ryba je zastrelená.projektilu nie je kladený odpor vody a tak je aj účinný.dá sa to vidieť v niektorých dokumentoch, no viac informácii o tom nemám.dokonca na youtube nájdeš videá výbušných hrotov, ktoré síce explodujú, ale neprestrelia vôbec nič.
takže ak sa pohlad na realitu zdá alwarezovi ako komunistický prosím, nemám problém s tým žiť.ale na rozprávky som starý, i keď si ich rád pozriem.
mne príde vtipná jeho hmotnosť 600 grainov pre lovecký hrot.pretože ak k tomu pripočítam hmotnosť šípu bude rýchlosť takto zladeného šípu a jeho balistika vecou pre holywood a nie pre praktický lov.

nábojnice nikoliv náboj na šípu se používá na lov drobné zvěře a ptáků
tupý hrot který tvoří spodek nábojnice je omračí nebo zabije spíš než ostrý šíp ,který je většinou jen prostřelí a zpusobí jen malé zranění na ,které zajdou až někde v ukrytu
možná to chtěl Alwaréz říct Smile
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:44 pm    Předmět: Citovat

Toto urcite vymyslel ALWAREZ Smile ...

PrakoAK-47:


KusoAK-47:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:41 pm    Předmět: Citovat

crossbowhunter napsal:
.dokonca na youtube nájdeš videá výbušných hrotov, ktoré síce explodujú, ale neprestrelia vôbec nič.
Niečo podobné som videl mal to jeden chalan na šípoch strieľal lukom na čele červená šatka ale on zver nestrieľal iba vrtuľníky a tak..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:32 pm    Předmět: Citovat

hej, ešte príde wiliam eurotel, ktorý trafí lukom bez mierenia muchu medzi oči a aj to počas letu.
náboj na šípe sa využíva u potápačov.ide hlavne o brokovú muníciu povedal by som že s jednotnou strelou, kde pri náraze o rybu dochádza k iniciácii náboja a ryba je zastrelená.projektilu nie je kladený odpor vody a tak je aj účinný.dá sa to vidieť v niektorých dokumentoch, no viac informácii o tom nemám.dokonca na youtube nájdeš videá výbušných hrotov, ktoré síce explodujú, ale neprestrelia vôbec nič.
takže ak sa pohlad na realitu zdá alwarezovi ako komunistický prosím, nemám problém s tým žiť.ale na rozprávky som starý, i keď si ich rád pozriem.
mne príde vtipná jeho hmotnosť 600 grainov pre lovecký hrot.pretože ak k tomu pripočítam hmotnosť šípu bude rýchlosť takto zladeného šípu a jeho balistika vecou pre holywood a nie pre praktický lov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:26 pm    Předmět: Citovat

crossbowhunter ty budeš asi neo-komunista alebo neomyslivec...na 100%, to si si ako dovolil spochybniť túto skupinu lovcov čo strelia aj krokodíla na 650metrov a stačí im ako hrot gumená prísavka?Poprípade hodia za hrsť nábojníc z AK47 a za trambus mŕtvych zvierat v lese..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:21 pm    Předmět: Citovat

nebola by to súhra.bola by to strela na mäkko ( žalúdok, črevá ... - proste brušná dutina ).zviera by prebehlo aj niekolko km kým by zhaslo.pravdepodobne na otravu.takýto výstrel možný je a nie je to nič čo by vypovedalo o kvalite kuše.o strelcovi ktorý sa z toho teší hovorí jedno, že je to sadistický kretén.inak to nazvať neviem.prestreliť 2x tukový pancier, rebrá, svalovinu, kožu a orgány kušou na tú vzdialenosť je ale rozprávka, ktorej nik neuverí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:17 pm    Předmět: Citovat

crossbowhunter napsal:
na 60m nebudem strielať na zver.rýchlosť šípu je totižto úsťová a prudko klesá.to je závyslé od mnohých faktorov, ktoré nemá cenu rozpisovať.lovecká vzdialenosť je do 35m.je to vzdialenosť do akej šíp príde za krátky čas, kde má obrovskú unergiu, je menej náchylný na vietor, deriváciu a podobne.ideálna vzdialenosť je 10-20.
do vzdialenosti 60m šíp priletí skoro za sekundu.v praxi to znamená že to zviera už môže byť o kúsok inde.výstrel na zviera na túto vzdialenosť je vždy lotéria a nezodpovedný hazard.nepoviem ešte výstrel na 40m za predpokladu že zver v pokoji odpočíva a nevie o lovcovi.ale pri 60m zver začuje výstrel skôr ako sa tam dostane šíp a ako bude zver reagovať je diskutabilné.takže o love na 60m kde je už dosť výrazné prevýšenie medzi námerom a miestom kam šíp skutočne dopadne netreba ani uvažovať.je to prehnané a naviac nereálne na tú vzdialenosť prestreliť 150kg diviaka.toto sú reči pre niekoho kto o tom nič nevie.ale kto lovil diviaky vie o čom je reč.


to jsou slova člověka ,který ví o čem mluví
nikomu se nedá samozřejmě nedá zpochybnit ,že na 60m prostřelil divočáka ,ale byla by v tom tak neuvěřitelná souhra náhod ,že je to k neuvěření Smile
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

na 60m nebudem strielať na zver.rýchlosť šípu je totižto úsťová a prudko klesá.to je závyslé od mnohých faktorov, ktoré nemá cenu rozpisovať.lovecká vzdialenosť je do 35m.je to vzdialenosť do akej šíp príde za krátky čas, kde má obrovskú unergiu, je menej náchylný na vietor, deriváciu a podobne.ideálna vzdialenosť je 10-20.
do vzdialenosti 60m šíp priletí skoro za sekundu.v praxi to znamená že to zviera už môže byť o kúsok inde.výstrel na zviera na túto vzdialenosť je vždy lotéria a nezodpovedný hazard.nepoviem ešte výstrel na 40m za predpokladu že zver v pokoji odpočíva a nevie o lovcovi.ale pri 60m zver začuje výstrel skôr ako sa tam dostane šíp a ako bude zver reagovať je diskutabilné.takže o love na 60m kde je už dosť výrazné prevýšenie medzi námerom a miestom kam šíp skutočne dopadne netreba ani uvažovať.je to prehnané a naviac nereálne na tú vzdialenosť prestreliť 150kg diviaka.toto sú reči pre niekoho kto o tom nič nevie.ale kto lovil diviaky vie o čom je reč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 5:01 pm    Předmět: Citovat

crossbowhunter napsal:
jíra a čo tak menšia plocha na ktorú pôsobí vietor a teda je menej náchylný na vplyv vetra narozdiel do toho všetkého?ak prihliadneš aj na to, dosahuješ menšie odchýlky a to už sa presnosti týka

s tím se snad nedá nesouhlasit
za větru by měl být určitě přesnější i to je jedna z jeho výhod Smile
ale budeš střílet na 60m za větru na náhodu
i terčový hrot ti na takovou vzdálenost a za takových podmínek trochu hne se soustřelem
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 4:35 pm    Předmět: Citovat

jíra a čo tak menšia plocha na ktorú pôsobí vietor a teda je menej náchylný na vplyv vetra narozdiel do toho všetkého?ak prihliadneš aj na to, dosahuješ menšie odchýlky a to už sa presnosti týka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Další
Strana 6 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.