Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ULTRAMAX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 4:21 pm    Předmět: Citovat

to donald-špatně jsi pochopil mou reakci na tvůj první příspěvek,v žádném případě to neměl být útok na tvou osobu,nebo tvé lovecké znalosti.pokud lovíš kuší,tak sám dobře víš,že k další variantě tohoto lovu patří i nalákání zvěře tam,kde ji chceme mít,potom stačí střílet z úkrytu.potom ten dálkoměr-ano,on celý lov značně usnadní,ale není nutný.dají se předem zaměřit nějaké značky,např. stromy,šutry,případně zapíchané klacky-a do těch míst nalákat zvěř a víme,jak daleko zvíře je.a střílet se dá i bez optiky,ne?jinak ptal jsi se na mé lovecké zkušenosti-mám jich dost,i když jen s hromovou holí.ale co se lovu kuší týká-tak svědomí čisté nemám Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 4:12 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
donald napsal:
Pro Scooter: jak pevný hrot?? V šípech Firebolt jsou všechny hroty výměnné a šroubovací. .


Proč jsem se právě ptal na to jakým hrotem jsi zastřelil toho kance. Teda pevný šíp do kuše jsem teda fakt ještě nevidět / keci na to že je šroubovací Very Happy fakt vtipný Very Happy , teda pokud neberu kovaný - jedno tělo, jeden hrot/.
Zajímalo mi to, protože pevný hrot fakt tak není přesný. Já jsem dal mechanikou lišku na 60 metrů a jsou v tom fakt velké rozdíly, pevným bych to tak nedal. Jinak Umax není tak velkej zárzak aby eliminoval takové rozdíly.
Jinak Donalde říkej si jak chceš, ale nejsi ani lovec ani myslivec....jsi pouze zazobanec, který zastřelí prse kuší v oboře, myslí si jak je drsněj a jako myslivec se tu přizná. Vůbec bych se nedivil pokud by bylo přivázané na řetězu a na sobě mělo přilepený terč Very Happy Kwák

jinak tady máš rozdíl v hrotech :
mechanika :
http://www.archery.cz/index.php?productID=1234
pevný :
http://www.archery.cz/index.php?productID=1028

tsss šoubovaný jsou oba Very Happy


mechanický hrot není přesnější , pouze díky svému malému odporu vzduchu během letu si zachová více rychlosti a tím částečně eliminuje tvoje střelecké chyby
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 3:35 pm    Předmět: Citovat

donald napsal:
Pro Scooter: jak pevný hrot?? V šípech Firebolt jsou všechny hroty výměnné a šroubovací. .


Proč jsem se právě ptal na to jakým hrotem jsi zastřelil toho kance. Teda pevný šíp do kuše jsem teda fakt ještě nevidět / keci na to že je šroubovací Very Happy fakt vtipný Very Happy , teda pokud neberu kovaný - jedno tělo, jeden hrot/.
Zajímalo mi to, protože pevný hrot fakt tak není přesný. Já jsem dal mechanikou lišku na 60 metrů a jsou v tom fakt velké rozdíly, pevným bych to tak nedal. Jinak Umax není tak velkej zárzak aby eliminoval takové rozdíly.
Jinak Donalde říkej si jak chceš, ale nejsi ani lovec ani myslivec....jsi pouze zazobanec, který zastřelí prse kuší v oboře, myslí si jak je drsněj a jako myslivec se tu přizná. Vůbec bych se nedivil pokud by bylo přivázané na řetězu a na sobě mělo přilepený terč Very Happy Kwák

jinak tady máš rozdíl v hrotech :
mechanika :
http://www.archery.cz/index.php?productID=1234
pevný :
http://www.archery.cz/index.php?productID=1028

tsss šoubovaný jsou oba Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 3:06 pm    Předmět: Citovat

súhlasím spitamen...
No ako vidím začali sem chodiť dáky super borci čo strieľajú zajace na 80metrov no to tu bude zábavy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sipdozadku
Nováček
Nováček


Registrace: 15.12. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 3:04 pm    Předmět: Citovat

spitamen mas pravdu.nahodou sa zapece a je to to iste ako gulka.vlastne staci ak do tej brokovnice naladujem sip zo zuvacky nie?
este som mal jednu otazku na alwareza.pouzivas pre lov takticku vestu?ja ano a je to super, pretoze do nej naladujem tolko sipov, hrotov, zuvaciek a neviem este coho vsetkeho, ze mozem byt na love aj tyzden.hlavne chcem vyskusat postup na lov diviaka odtialto : http://www.bowmania.sk/ ked si kliknes na komentare-lukostrelecky humor-lov diviaka.
mohlo by to fungovat.uz trenujem aj to zrkadlo zo slin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 2:13 pm    Předmět: Citovat

pozor na tu zuvacku v hlavni priatelu..mc gyver urobil zo zuvacky trhavinu..strielam z lukov aj z kuse a obe zbrane maju svoje caro..kusu si kupi ten kto takato strelba fascinuje a paci sa mu..neide len o usmrcovanie zvierat,ale o ten krasny pocit po vystrele a este krajsi potom ako sip zasiahne miesto v tercovnici ktory sme si vytycili..niekto si kupi dovolenku a uziva si dva tyzdne,niekto zase kusu a tesi sa roky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 2:11 pm    Předmět: Citovat

sipdozadku: Tumas kuso-pusku


Popros Alwareza, on bol vyslany Ceskoslovenskom do USA aby robil osvetu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:54 pm    Předmět: Citovat

Tohle neni nove a sipka do kuse se ladovala do predovky nejmene 150 let a nazyvalo se to Sprite a prostrelilo to dve lodi jako byla Santa Marie ja hry na pocitaci nehraju a proste to nenavidim jednou jsem doma nacapal spolupracovnika jak hraje nesmyslne hry doma a tak jsem mu rekl at nalozi ty bouchacky ze jdeme strilet .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sipdozadku
Nováček
Nováček


Registrace: 15.12. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:54 pm    Předmět: Citovat

Ak by bol alwarez ochotny vymysliet aj 4 hlavnovku (spojene 2 brokovnice), tak by to bolo mozne a dostrel 500 m. ak ako hroty pouzijem naboje z AK-47 tak by som mohol mat dostrel, az 620 metrov minimalne a 4 rany. Alwarez ? volakedy nepouzivali za druhej svetovej vojny(WW2) taketo muskety?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:51 pm    Předmět: Citovat

ja mám lumi-zone ktorý je na toto stavaný.stupnica od 10 do 50 yardov, vždy po 10 yardov a funguje výborne.pri klasickej stupnici je to vecou praxe.ale zrovnanie ti nepoviem, pretože ich mám na rozdielnych kušiach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:48 pm    Předmět: Citovat

měl bych dotaz zkoušel někdo z vás dělat s kuší něco jako ustupový test
myslím tím třeba na dvacet třicet metrů si nastřelit miřidla a přes stejnou náměrnou ustupovat po deseti metrech a měřit propad šípu
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:44 pm    Předmět: Citovat

tak toto sa neoplatí ani komentovať Laughing
sipdozadku a nebudeš môcť strielať aj dávkou ak použiješ náboje z AK47 ako si ich nazval? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sipdozadku
Nováček
Nováček


Registrace: 15.12. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
... sip do luku strili z brokovnice 410 Bore tak sip doleti pres 500 m, ale to se tady nevyskytuje pouze snad v Zapadni Virginii, ale zase efektivni dostrel je tak do 50m to strili v sezone na luk a kdyz ho chytne game Warden ma z toho pruser ti jasne do lesu nechodi ale cekaji na benzinovych stanicich v lese po nich lidi strileji a na vyzbroj na pouze 9 pistoli a tak to neni nic .....


Ty čeečee, tak to som netusil, ze az takto to dokaze vytrelit. To normalne zoberiem Dvojhlavnovu brokovnicu dam do nej 2 sipi a potom strielam na POL kilometra. Alwarezy to si genitalne vymyslel a medzeru medzi sipom a hlavnou vyplnis vatou? inak ja by som radsej pouzil zuvacky lebo potom mas vacsi tlak. Ty "game Warden" oni maju AZ 9ks pistili ! ty koky a to z nich naraz strielaju? to sa musis naucit ... Sa mi paci ta amerika, kde maju DVOJSIPOVKU. A "game Warden" su z ktorej pocitacovej hry?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:23 pm    Předmět: Citovat

to alwarez
Žiješ mimo tuto zemi dost dloho na to abÿs dokázal vnímat jaká je realita ve světě, a zvláště v ČR a SR.
Takže s klidem piš dál o všem co považuješ za důležité a nenech se nikým rozhodit.
Bohužel drtivá většina lidí nikdy nenajde odvahu být lidskou bytostí.
Teď čekám jak mě tu budou kamenovat. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:22 pm    Předmět: Citovat

Ale to jsem se mozna spatne vyjadril umeni treba strilet vojenskou munici to delaji pouze pytlaci ze na sip z luku pripevnuji vojenske patrony a sip do luku strili z brokovnice 410 Bore tak sip doleti pres 500 m, ale to se tady nevyskytuje pouze snad v Zapadni Virginii, ale zase efektivni dostrel je tak do 50m to strili v sezone na luk a kdyz ho chytne game Warden ma z toho pruser ti jasne do lesu nechodi ale cekaji na benzinovych stanicich v lese po nich lidi strileji a na vyzbroj na pouze 9 pistoli a tak to neni nic .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:09 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Ja mam lehky zivot se mnou se nikdo nehada pouze cechacci.Ja celkem moc nic nerikam kdyz vidim naplneny mrazak pak vidim ,ze tomu sverenec rozumi .....
jestli chce nekdo dokonce nasroubovat na sipky do kuse ,tak jdou do vrtule a jestli si nekdo mysli ze 225 liberni kus nezastreli prase na 60 metru tak je neo-myslivec muzete rikat jako Vlasta Burian ze taticek pytlacil na hrabstvi Hohenlohe je to ve filmu Funebrak .....kus strili ten kdo nedovede strilet lukem a to kladkovym lukem a ja abych si porizoval drahou kus tak to si nedovedu predstavit proc......to je jako jeden mi rikal ze pochybuje jestli dovedu strilet lukem ja totiz jsem pouze prodaval na strelbach za posledni rok a tohle byl novacek a mladas ......jak smesne soudruzi......Jo a jeste tohle uz tady bylo a ja jsem si vymyslel jak strilet vojenskou munici a to jste meli slyset to nadavani tech myslivcu jakej jsem pitomec......


Alwy, ve spoustě věcech máš pravdu a i znalosti a zkušenosti se ti nedají upřít ,ale jak začneš mastit spoustu věcí dohromady staváš se trochu nečítelným mysli na to Smile to ,že někdo střílí kuš je jeho volba a znám pár lidí ,kteří střílí dost dobře z luku a z kuše jim to nejde Smile
je to totiž taky něco co každý neumí Smile i když to vypadá tak jednoduše
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sipdozadku
Nováček
Nováček


Registrace: 15.12. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 1:04 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Ja mam lehky zivot se mnou se nikdo nehada pouze cechacci.....Jo a jeste tohle uz tady bylo a ja jsem si vymyslel jak strilet vojenskou munici a to jste meli slyset to nadavani tech myslivcu jakej jsem pitomec......


Ach Alwarezi, ty nas vyhnany komacovsky bratranec, nehnevajs sa cechacov ved mas ich krv. ako sa ti s lukom /kusou podarilo strielat vojensku municiu, to je uzasne ty musis byt genius, dobre ze si tu... davas namiesto hrotov normalne nabojnice napr. z AK-47 ? myslis ze by som potom mohol stielat presne aj na 120metrov a viac?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 12:46 pm    Předmět: Citovat

Ja mam lehky zivot se mnou se nikdo nehada pouze cechacci.Ja celkem moc nic nerikam kdyz vidim naplneny mrazak pak vidim ,ze tomu sverenec rozumi .....
jestli chce nekdo dokonce nasroubovat na sipky do kuse ,tak jdou do vrtule a jestli si nekdo mysli ze 225 liberni kus nezastreli prase na 60 metru tak je neo-myslivec muzete rikat jako Vlasta Burian ze taticek pytlacil na hrabstvi Hohenlohe je to ve filmu Funebrak .....kus strili ten kdo nedovede strilet lukem a to kladkovym lukem a ja abych si porizoval drahou kus tak to si nedovedu predstavit proc......to je jako jeden mi rikal ze pochybuje jestli dovedu strilet lukem ja totiz jsem pouze prodaval na strelbach za posledni rok a tohle byl novacek a mladas ......jak smesne soudruzi......Jo a jeste tohle uz tady bylo a ja jsem si vymyslel jak strilet vojenskou munici a to jste meli slyset to nadavani tech myslivcu jakej jsem pitomec......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 12:35 pm    Předmět: Citovat

sipdozadku napsal:
crbhunter : ja neviem co sa ti nepaci.pochybujem ze si niekedy nieco ulovil okrem plysaka a miesto zbrane si mal versatilku a plastelinu.na 60 metrou striela kazdy normalny lovec.minule sme s ultramaxom zastrelili zajaca na 80 metrou.tak tu nerozpravaj kraviny ze to neide.donald ma pravdu, ked sa hrot srobuje a da sa vymienat nie je pevny, pretoze je vymenitelny.pevny by sa musel vlepovat do sipu.tak si tu neotvaraj hubu a nepis tu kraviny, komunizmus uz skoncil!!!


v celku logická úvaha ,ale nevím o výrobci ,který by takto označoval své výrobky pokud ty ano dej odkaz
všeobecně se uvažuje pevný hrot = kompaktní ,celiství bez pohyblivých částí
mechanický hrot = pohyblivé části
s tím ,že je šroubovací tzn. vyměnitelný ,proč to snad není nutné rozepisovat
a na 60m nestřílí každý normální lovec,ale pouze ten kdo je dost dobrý střelec a nebo ten kdo si to o sobě myslí Smile
a ty nemusíš držet hubu a klidně piš i kraviny proto je tu tohle forum aby ti zkušenější nebo znalejší uvedli věci na pravou míru a jak sám snad uznáš jde to i bez urážek a napadání Smile
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sipdozadku
Nováček
Nováček


Registrace: 15.12. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 12:20 pm    Předmět: Citovat

crbhunter : ja neviem co sa ti nepaci.pochybujem ze si niekedy nieco ulovil okrem plysaka a miesto zbrane si mal versatilku a plastelinu.na 60 metrou striela kazdy normalny lovec.minule sme s ultramaxom zastrelili zajaca na 80 metrou.tak tu nerozpravaj kraviny ze to neide.donald ma pravdu, ked sa hrot srobuje a da sa vymienat nie je pevny, pretoze je vymenitelny.pevny by sa musel vlepovat do sipu.tak si tu neotvaraj hubu a nepis tu kraviny, komunizmus uz skoncil!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 12:18 pm    Předmět: Citovat

http://www.backwoodstv.com/play.php?vid=316
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 11:13 am    Předmět: Citovat

alwarez máš pravdu, ty ako odborník ktorý podporuje donalda, ktorý nerozozná ani rozdiel medzi pevným a mechanickým hrotom a odvoláva sa na to že hroty sú šróbovacie a teda vymenitelné tu hovor niečo o začiatočníkoch.milión krát ťa ludia pre tvoje debilné kecy vyhnali z x fór.sám kušu nemáš, tak prečo sa do tejto témy sereš?to že tu jeden vybehol s rozprávkou ako že na 60m prestrelil diviaka a ty tu máš každého kto mu to neverí za neo-polovníka a podobne si nechaj pre seba.zaraď sa do témy o ktorej niečo vieš, prestaň tu urážať ludí a svoje totalitné kecy si strč do riti.každý kto sa drží zákona je pre teba terorizovaný totalitou.
to donald : rozdiel medzi pevným a vymenitelným hrotom je jasný.pevný hrot je hrot ktorý používaš a to že nemá pohyblivé časti.mechanický sa pri prechode cielom otvára.mechanický má lepšiu balistiku, avšak na roztvorenie čepelý spotrebuje časť energie.keď neviem tak sa spýtam a tú rozprávku s priestrelom na 60m si rozmysli.na to by si musel použiť palnú a celoplášťový projektil.v zime totiž prestreliť diviaka je problém aj s gulovnicou a nie kušou.ale ako skúsený polovník ten "pancier" čo čierna teraz má musíš poznať.lovcov a skúsených je tu viac.tiež mám svoje odlovené, jak kušou, lukom, tak gulovnicou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 7:39 am    Předmět: Citovat

Alwarez a donald, ano někteří z nás jsou začátečníci, no a co. Vy oba jste byli taky začátečníci a ty zkušenosti který máte ted jste se učili postupně, takže tady nemachrujte. Budeme rádi kdzž nám poradíte co jak ale jestli se budete chovat takhle tak ukazujete jak jste povrchní. není to žádný útok na nikoho, jen konstatování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 6:17 am    Předmět: Citovat

alwarez to si už raz písal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 4:50 am    Předmět: Citovat

donald vsechno marne tady ti nikdo nebude rozumet a ani nechce rozumet tady jsou jenom neo-myslivci a zacatecnici a totatalisti !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 9:48 pm    Předmět: Citovat

Pro Scooter: jak pevný hrot?? V šípech Firebolt jsou všechny hroty výměnné a šroubovací. Chce to odzkoušet, každý lovecký hrot je rozdílný. Já na lov používám hroty Bolt cutter, absolutní špička. Téměř neovlivňují parabolu šípu, ikdyž jsou poměrně těžké. Průraznost obrovská. Dále hodiny tréninku s terčovnicí Mckenzie na různé vzdálenosti - doporučuji, je špičková. Taková velká kostka modré pěny s terčíky. Pro Utramax celkem ideální, ale i tak tam šípy mizí skoro až po letky. Chce to i dobrý vytahovák. A samozřejmě dobrou optiku s vícenásobnou osnovou, světelností a přiblížením. Pak ve stoje na šedesát metrů trefuji 10x10cm Laughing Není to hned a nedává to každý....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 9:28 pm    Předmět: Citovat

Může mi prosím prosím poradit jak zastřeluješ pevný hrot na 60 metrů?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 8:34 pm    Předmět: Citovat

Takže ještě jeden příspěvek, abych Vám popsal, jak dostat kuší Ultramax 150 kilové prase. Jelikož lovím v soukromé a solidně zazvěřené oboře, tak mi to trochu nahrává. S kamarádem (majitelem obory), jsme udělali klasickou natláčku v porostu stromků, kde prasata lebedí. V okolí dělají zemědělcům šílené škody, takže je to i záslušné. Jsou přemnožená. Stačil na to sám, šel ke mně z druhé strany sečky a dělal hluk. Já jsem byl ukrytý za stromem, s nataženým Ultramaxem a v camo oblečení. Téměř neviditelný. (Šíp Firebolt Nap, lovecký hrot Bolt cutter 150 grein). První vyběhla bachyně i s lončáky. Pak se pár minut nic nedělo a opatrně vylezl kanec. Pískl jsem, aby se zastavil. Podle odhadu a záměrného kříže to bylo nějakých 60 metrů. Stál pěkně tělem ke mně. Kříž na komoru, zmáčknutí spouště. V ohni nezůstal, běžel ještě nějakých sto metrů. Pak zhasnul. Šíp trčel i na druhé straně. Tento způsob lovu není pro amatéry a lidi, kteří trpí loveckou horečkou a třesem. Chce to zkušenosti a notnou dávku chladnokrevnosti. Nevím, kolik z Vás ví, čeho je schopen postřelený kanec. Je rozdíl rychle přebít kulovnici než natáhnout silnou kuši. Jediná možnost je vylézt na strom Laughing Takže tolik....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 10:42 am    Předmět: Citovat

jj momentáleně to je jen 480 km tam a 480 km zpět Very Happy nějak to pořeším...
asi jo.. uvidíme ..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 10:34 am    Předmět: Citovat

Scootr: Ved chod, ked mas moznost Smile, potom nam sem napises ci to je naozaj taky rodiel ... ved asi to ani nemas daleko. Stvat ta bude len to co nevyskusas Smile. Uz mas 2-3 dovody ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další
Strana 7 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.