Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ULTRAMAX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 9:00 am    Předmět: Citovat

Když to bude fungovat, šel bych do té spouště... může to bejt fakt změna Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 8:11 am    Předmět: Citovat

To je ještě to nejmenší..
nu, jeho nikdo neviděl u zavřené oboře
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 7:23 am    Předmět: Citovat

No vidíš to on se stím tady donald chlubí jakej je myslivec a klidně si napíše že porušuje zákon. A ještě takhle veřejně, hodně riskuje. Ty si deš potom zastřílet na louku a takovýhle na tebe potom řvou pytláku. Jsou to ....!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 11:12 pm    Předmět: Citovat

Hele, vyndat 150 Kg kance v oboře umí kde kdo, to si přiznejme..ale dostat ho z lovečákem na 60 metrů.. trochu nevím kámo...fakt to chce trochu podrobněji napsat..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 10:26 pm    Předmět: Citovat

For Skútr, tu spoušt ti mohu upravit, je to geniálně jednoduché, naprosto spolehlivé a musím přiznat, že to byla jedna z hodně důležitých věcí, která mi hodně pomohla v 2007 vyhrát s Umaxem WCSA Unlimited. Já nevím jak to popsat, prostě se do spouště přidala páka, ale fakt geniálně tak, že ted ti při spouštění pomáhají páky dvě, nikoli jedna. Musel bys to vidět, ale nechci to zveřejnovat, myslím že by žasli i u Excaliburu..Moc mi stím pomohl můj šedesátiletý kamarád František...Dělali jsme to u něj v dílně. Pokud ti tu spoušt upravím, musíš mi čestně slíbit, že si to necháš jen pro sebe a nikomu bys to dál neposkytl, nefotil, neposílal obrázky, fakt by to bylo jen pro tvoje soukromé použití. Přemýšlím, jestli to poslat kanadanům, nebo to nechat registrovat jako chráněný vzor, fakt nevím, všechno stojí peníze, ale potenciál to má...
Jestli se přijedeš podívat na Umaxe, tak ti tu spouš můžu na počkání vyměnit, mám ji tady ted jednu skladem ready..
Fajn den všem.
A mimochodem, Donald si nic nevymyslel...
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 8:04 pm    Předmět: Citovat

Teda ten donald musí bejt ale borec. Very Happy tíhle příspěvkem potvrdil to co si o myslivcích všichni myslí. je to banda ..... každý si může domyslet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:28 pm    Předmět: Citovat

for Cerman : Děsně mi zaujala úprava spouště. Lze vědět něco víc, či je to také tájo. Fakt o tom uvažuji, tak jestli mám psát soukromej dotaz mejlem či to stačí takhle do fora.. co to obnáší, jaká je životnost, je nějaká možnost že by povolila - když nemá. Jsou nějaké klady či zápory...
Jo a co myslíš tou protislužbou Very Happy, kopat střelnici 150 Km od baráku se mi nechce ject Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 10:58 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=WLHO6TsxaPI&feature=
myslím že toto hovorí jasne.nepoznáme silu luku, ale ani vzdialenosť nie je 60m.na rozprávky tu už nik neverí.na to aby šiel šíp skrz by musel prejsť brušnou dutinou a tým by som sa rozhodne nechválil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 9:16 am    Předmět: Citovat

Donalde ty tvrdíš, že Umax prostřelil na 60 metrů 150 Kg prase?
Mám Exomaxe o malinko slabší, to bych do něj nikdy neřekl jakou to má sílu tenhle Umax. Jsem vyndal nedavno zrzku na 58 metrů mechanik.hrotem a šíp se ani moc nezabodl do země - cca 5cm, letka zůstala v těle škodné/stříleno z 2 patra domu/. Tak to asi prodám Emaxíka, páč Umax prostřelí 150 Kg prase na 60 metrů. Co to bylo za zázračný hrot, jak bylo stříleno a kam prase bylo střeleno? Lehlo hned nebo běhalo několik koleček v oboře? Nějaké info, dík´s..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 8:43 am    Předmět: Citovat

No alwarez v tom prípade budeš musieť donalda učiť u seba:-).A som v podstate aj rád že nesúhlasíš napr. s mojími názormi lebo keby si súhlasil bolo by mi ľúto seba samého..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 8:40 am    Předmět: Citovat

Končím s "Vašim" fórem, nemá smysl jsem vůbec cokoliv psát. Mějte se hezky a dál tlachejte a spekulujte. Jste jen banda virtuálních "kušostřelců". Myslete si, co chcete, je mi to šumák.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 3:08 am    Předmět: Citovat

donald neber si to tak forum je preplneno mestaky ,neo totalistama ,neo-komunistama a neo-myslivcema a ja treba nemam naladu poslouchat nazory ani jednoho i kdyz jsem asi 30 let pryc ....
Ja se povazuji za super pytlaka a nekdy to ucim jak lovit lukem, prakem atd.....a tady je vse legalni ......ne pytlactvi to by bylo kdyby jsi si nekoupil za 40 $ lovecky listek, ale kdyz treba mas 20 ha tak lovecky listek stejne nepotrebuje, kdyz zustanes na svem pozemku a mnozi ani nevedi co je tato bumazka nevi jestli se to zere, nebo se to ma vyhodit .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:49 am    Předmět: Citovat

Ináč tieto fora sú aj často kontrolované preto nechápem že si sem zakvačí meno adresu a de čo kedy ulovil...To asi nebude problém ho najsť a prešetriť úradom...Veď to si nebudú musieť zisťovať ani IP adresu keď má zakvačenú svoju Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:46 am    Předmět: Citovat

Bolo to jasné už v predchádzajúcich príspevkoch keď tvrdil že strieľa na zver zo vzdialenosti vadšej ako 100m .Normálny človek myslím že by to nerobil...veď je to už aj o šťastí kde ho trafíš.Je mi potom fakt ľúto aj p. Cermana že predáva zbrane aj takejto skupine ľudí...dúfam že nie vedome čo s nou robia.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:40 am    Předmět: Citovat

Italo, plně s tebou souhlasím... je to jen člověk, který porušil zákon... navíc se mi tomu moc nechce věřit, že by to jen uveřejnil tak na forum. Dle pana včelaře fak asi nevá, že i na základě fora lze usvětšit člověka z trestého činu...
Dle mého donalde, s myslivostí nemáš co společného, jsi jen člověk co vlastní registraci a porušuje zákon, jo jo dříve to mělo hlubší náplň myslivost.. dnes je to výsada zazobanečků co neví co roupama ?D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:28 am    Předmět: Citovat

A ďalej uvádzaš že si poľovník...Poľovník má v prvom rade rád prírodu a zver čo si osobne o tebe nemyslím..v mojích očiach si len obyčajný pitliak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:21 am    Předmět: Citovat

Ja sa neotieram pochop to ale musíš dojsť furt s tým prečo riešime Ultramaxa...no riešime ho preto že niekoho fascinuje niektorý by ho chceli mať niekoho zaujíma technologia material a tak. Prečo chcem mať silnú kušu keď nelovím?No len tak aby ma to potešilo...Chápeš že si na fore kde sa preberá všetko nie len lov.Tak ak máš trochu rozumu tak pochopíš že sa tu bude riešiť stále ...preto sme tu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:13 am    Předmět: Citovat

i v soukromé oboře je to zakázané! Jinak jestli říkáš úlovku praseti uvázaného na provázku .. tak ano .. blahopřeji k vydařenému lovu :DDD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:10 am    Předmět: Citovat

donald napsal:
Pre Italo: proč trapný??? Tak si Ultramaxe konečně kup, ať je klid. Nebo Ti vadí moje spokojenost??? Až budeš mít na kontě tolik zvěře co já, tak se můžeme spolu bavit Evil or Very Mad Jsem myslivec a lovec. Ne spekulant jako Ty Evil or Very Mad

stále jsi v ČR, jsem myslivec, a až budeš mít na kontě tolik co já.. tak si klidně můžem potykat Very Happy
sám moc dobře víš, že je to nelegální, pokud máš myslivecké zkoušky tak víš o čem je řeč.. .a jestli patříš mezi ten myslivecký odpad, který já znám.. co střílej zvěř u krmelce... tak to sorry, ale s myslivostí to nemá co společného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:09 am    Předmět: Citovat

Pre Italo: Provizi fakt neberu Evil or Very Mad Jen jsem popsal pár loveckých úspěchů. Lovím si v soukromé oboře, takže pohoda. Nevím, proč se stále otíráš o tak silnou kuši, když lovit nikdy nebudeš??? Na střelbu do terče Ti bohatě stačí slabší model. Třeba Phoenix nebo Axel. Proč chceš proboha Ultramax??? A proč stále cosi řešíš??? Fajn, já s kuší lovím, Ty ne. Tak to prosím neřeš Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:06 am    Předmět: Citovat

donald napsal:
Dobrý večer všem. Dnes jsme s Ultramaxem zabil asi 150 kilového kance, na nějakých 60 metrů. Šíp šel skrz. Tak co stále řešíte??? Pan Mgr. Cerman ví, co dělá. Myslete si, co chcete Evil or Very Mad Jako lovecká kuše je absolutní špička.

Donald alias Zbyněk Very Happy


aj aj... tím se hlavně chlub na večejnosti ?D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 12:30 am    Předmět: Citovat

Tak po prvé ja lovec nebudem nikdy pretože na to nemám a nikdy by som nedokázal zabiť zviera kým by mi neubližovalo ..a po druhé ja proti ultramaxu nemám nič a budem možno riešiť aj kúpu tela ale chvastať sa tu nemusíš..ľudia si vyberú sami my to príde ako keby si bral za tieto lacné príspevky dáku províziu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 12:24 am    Předmět: Citovat

Pre Italo: proč trapný??? Tak si Ultramaxe konečně kup, ať je klid. Nebo Ti vadí moje spokojenost??? Až budeš mít na kontě tolik zvěře co já, tak se můžeme spolu bavit Evil or Very Mad Jsem myslivec a lovec. Ne spekulant jako Ty Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 12:11 am    Předmět: Citovat

Donald začínaš byť trošku trapný..čo riešime?no čo asi Ultramaxa riešime..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 11:50 pm    Předmět: Citovat

Dobrý večer všem. Dnes jsme s Ultramaxem zabil asi 150 kilového kance, na nějakých 60 metrů. Šíp šel skrz. Tak co stále řešíte??? Pan Mgr. Cerman ví, co dělá. Myslete si, co chcete Evil or Very Mad Jako lovecká kuše je absolutní špička.

Donald alias Zbyněk Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 10:06 pm    Předmět: Citovat

Někdy z ramene odletí koncovka a někdy se stane, že se na rameni objeví jakoby tříska, většinou v přechodu ze slabého na silné místo. Pokud je tříska velmi slabá, tak se dá odštípnout a pak to místo , kde byl zoubek jemně přebrousit tak, aby přechod zcela zanikl, pak toto místo několikrát ve slabých vrstvách přetřít sekundovým lepidlem... Musím ale říct, že za poslední rok se mi to u žádného Excaliburu nestalo. Ještě tak před dvěma lety se to občas stalo, ted jsou ramena Excalibur opravdu parádní a nestává se to. Fajn večer.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 4:14 pm    Předmět: Citovat

Pan Cerman, a ako zistim, ze ramena sa poskodene? Nedrzia koncovky ramien alebo z nich zacnu "vlakna trcat"? Pripadne budu stracat silu?

Kolko vlasne maju zivotnost Excalibur ramena (na pocet vystrelov)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:43 pm    Předmět: Citovat

Úpravu SPOUŠTĚ kamarádům jsem dělal za protislužby, více méně, a pro cizího zájemce vidím tak za 2000,- Kč..
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:43 pm    Předmět: Citovat

Asi vemu svého Emaxéka a zajedu za Frantou se podívat osobě a udělat takovou malou nezávislou recenzičku, nafotit své fotky... ono z fotek se to fakt asi nedá poznat a takovéto handrkování přes foro, není to pravé ořechové... měl jsem celkem dost kuší tak uvidím, za poznám toho pravého EXCALIBRA ZARAZENÉHO DO SKÁLY :DDD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 3:41 pm    Předmět: Citovat

Excalibur má prototypy kuší, které střílejí přes 400 fps a ramena jsou stále stejná, nicméně na trh je zatím neuvedl... Co přinese budoucnost se uvidí a jeká je jejich momentální strategie nevím, zkusím se zeptat...
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
Strana 8 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.