Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lovenie a ochrana zvery.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 9:49 am    Předmět: Citovat

scootr asi máš pravdu, vem si že sedíš na posedu čekáš až ti něco příde a potom takovýhle divadlo, no řekni nezajímalo by tě co se bude dít dál? Mě teda jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 9:43 am    Předmět: Citovat

to já bych si bouchnul lončáka... srnu nikdy ale prase střelit by asi nebyl problém.. nějaké selátko...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 9:38 am    Předmět: Citovat

no, kolik jich bylo sem se ptal taky, říkal že deset určitě ale bylo to prej dost rychlý a jen koukal protože to viděl poprvé v životě a myslivosti se věnuje dost dlouho, je mu 52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 9:34 am    Předmět: Citovat

nedivím se vám, když mě to vyprávěl taky sem tomu nevěřil, ale zasvěcený lidi mě to potvrdily a to nejen z řad myslivců ale i chvatelů, holt je to pěkná svině, ale přitom se mi nezdá že by trpěly hladem, je tady všechno, kukuřice, duby, buky, atd., na druhou stranu je pravda že sou přemnožený takže v některých obdobých obzvlášt přes zimu by asi tohle udělat mohli, no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 9:30 am    Předmět: Citovat

hele prase jak cítí krev tak jde... a je mu jedno co to je ... fakt to tak je jen ta rychlost a to že tam žůstala jen kostra mi hapruje! Musel by to být ohromné stádo...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 9:23 am    Předmět: Citovat

tiež sa mi nechce veriť ale na druhej strane ak ich k tomu dohnal veľký hlad
mam overené na zabijačke keď vyvrhneme sviňu tak ďlalšia to všetko zožerie hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 9:20 am    Předmět: Citovat

za 2 hodiny sežraná srna .. to se mi nezdá ale je to reálné i prase domácí je schopno sežrat ošetřovatel, chovatele či krmiče od obsluhy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 8:33 am    Předmět: Citovat

mimochodem, v loni mě jeden myslivec vyprávěl co viděl když byl na posedu. Už chtěl pomalu balit a jít domů když z lesa vyběhla srna a za ní prasata, vběhla do křoví a myslela si že jí tam nenajdou, ty svině vlítly do toho roští za ní a už byl slyšet jen kvikot, prej jenom čuměl a když se všechno uklidnilo asi za dvě hodiny se tam šel podívat a našel jen krev a chlupy a ohryzaný srnčí kosti. Normálně ji ulovily, říkal sem mu že kecá a on mi řek že kdyby to neviděl na vlastní oči, tak by tomu taky nevěřil. To sou ale svině ty svině, co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 8:25 am    Předmět: Citovat

jo dyt ja to taky myslel fotopastí, je mi jasný že nebudeš čekat v roští až tě najdou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 8:16 am    Předmět: Citovat

To ulovila moje fotopast(k žeroucim prasatum nelezu, vypadám že by mysleli že jim to chci sežrat a mohli by se vytočit Very Happy ).
Fotopast sice netočí nic moc kvalitně, ale zato tam čumí tejden a nezebou jí nožky...I když přemejšlim jestli by nebylo vhodnější dát jí na dámskou šatnu Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 7:42 am    Předmět: Citovat

to je tvůj úlovek rede ? Thumbs Up
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 1:03 am    Předmět: Citovat

Dorazilo fakt velký prase
https://www.youtube.com/watch?v=-d38AdmDXI4
docela nenažraný....asi tuší že hony se blížej a tudíž se zašilo někam kam myslivec může maximálně čučet triedrem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 5:25 pm    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
Erkos napsal:
Červený šíp : záslužný počin, budeš určite odmenený v druhom živote, ale pozor, teraz si koleduješ o prúser. Ja mám chalupu na samote, ohradené niekoľko desiatok árov a každý rok vyprodukujem veľkú kopu sena a nakoľko nič nechovám, ani poblíž nik nie je, tak som zriadil mimo plotu krmelec pre vysokú. To bolo rečí od poľovníkov, ale keď som im ho ponúkol, vraj nechcú, majú kukuricu ,tak ho radšej spaľujem !!! Ale podľa dnešnej legislatívy je aj to priestupok, lebo Brusel ... A pytliačenie je už trestný čin s odňatím slobody na dva roky...
To platí aj na autom zrazenú srnu, pokiaľ si ju dáš do kufra a aj ulovená ryba bez ryb. lístku. Ach zlatí komunisti .A vôbec, ja už ani neviem kedy aký zákon porušujem. Napr. autolekárnička, ak nie je oranžová a kríž na nej nemá 7 cm, tak je necertifikovaná, porušujem zákon a policajt mi môže napariť pokutu.U nás na Slovensku nesmieš do lesa na bicykli!!! Zas naša rarita! Kamaráta na bicykli pred rokom chytila lesná stráž na Poľane a silou mocou mu chcel napariť pokutu, ktorú on samozrejme odmietal. Strážca vytiahol mobil, že ide zavolať policajtov a kým zmetene doňho hľadel, keď nemal signál, kamarát nasadol na bicykel a odšlapal.To , že všade po mestách a dedinách už sú kamery je už známo a zvykáme si, ale už aj po lesoch sú fotopasce a ani nevieš, kedy ťa nejaká cvakne. Minule mi kamarát horár poslal mailom fotku - na fotke som bol ja v lese na horskom bicykli. Odcvaklo ma to ked sme prechádzali lesom neďaleko posedu !?
Všimnite si čo sa deje, každý rok pribúda kopec zákonov, ktoré nás čím ďalej viac obmedzujú a o pár rokov keď si prdneš, tak buď zaplatíš pokutu, alebo zaplatíš daň za znečisťovanie ovzdušia !!! Very Happy
je to presne tak ako pises..buzeruju a zmykaju ludi na kazdom kroku..a bude to tak dovtedy pokial si kazdy jeden z nas,ci uz slovak a ci cech neuvedomi,ze mi sme stat,nie par desiatok ludi hore..nas vsetkych maju len tak do poctu..


Jo, a až skončí další revoluce spojená s obsazením teplejch postů nějakou novou partou zjistí se po letech, že je to pořád stejný.Protože někdo jenom zneužil lidi jako řvoucí dav k tomu, aby se sám dostal ke korytu(vcelku už v tom máme z let 18,48,68,89praxi).
Nedělejme, že nám někdo držel pistoli u kebulí, když se hlasovalo pro vstup do unie.Vzpomínám jak byl každej natěšenej, noviny tiskly velký ANO na titulní straně a každej odsuzoval těch pár blbů, kteří nechápali jakej blahobyt tam čeká... Very Happy Pak se čekalo s votevřenou hubou na to jak přiletěj pečený holubi..a prd.Ale má to výhodu, z boje proti unii si už leckdo udělal poslání, povolání a bojuje(za naše prachy)a bojuje a bojuje-z těch žvástů už jsou určitě v Bruselu celý vystrašený Very Happy
Kdykoliv si zamanou, nakecaj lidem další pohádky,vytahnou pár staronových ksichtů a ti je běžej naházet do urny(jo eště důležitá věc, musej najít nějakýho nepřítele, bez nepřítele je boj votrava, třeba by se dalo nakecat lidem, že tomu aby seměli na úrovni brání to že invalidi mají na kriplkárách přehuštěný galusky nebo tak něco), docela jsem zvědavej na jaký moudra to hoděj tentokrát(teda ne že by k něčemu bylo volit někoho jinýho, protože je to jedna parta, maximálně by se změnila čísla účtů, kam se posílaj úplatky).
A to všechno mne dovádí k poznání, že čím víc poznávám lidi, tim víc si vážim zvířat...............a radši řešim jestli je lepší krmit sejkory černou, žíhanou nebo bílou slunečnicí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 4:08 pm    Předmět: Citovat

Co to je stihoman ,ma to neco spolecneho s kusemi, na mne musite mluvit cestinou 1950 - abych vam rozumel ,pak mi zbyva napsat brachovi abych vam rozumel ,ten maka na zahradce a tak az bude mit cas !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 3:27 pm    Předmět: Citovat

Erkos napsal:
Červený šíp : záslužný počin, budeš určite odmenený v druhom živote, ale pozor, teraz si koleduješ o prúser. Ja mám chalupu na samote, ohradené niekoľko desiatok árov a každý rok vyprodukujem veľkú kopu sena a nakoľko nič nechovám, ani poblíž nik nie je, tak som zriadil mimo plotu krmelec pre vysokú. To bolo rečí od poľovníkov, ale keď som im ho ponúkol, vraj nechcú, majú kukuricu ,tak ho radšej spaľujem !!! Ale podľa dnešnej legislatívy je aj to priestupok, lebo Brusel ... A pytliačenie je už trestný čin s odňatím slobody na dva roky...
To platí aj na autom zrazenú srnu, pokiaľ si ju dáš do kufra a aj ulovená ryba bez ryb. lístku. Ach zlatí komunisti .A vôbec, ja už ani neviem kedy aký zákon porušujem. Napr. autolekárnička, ak nie je oranžová a kríž na nej nemá 7 cm, tak je necertifikovaná, porušujem zákon a policajt mi môže napariť pokutu.U nás na Slovensku nesmieš do lesa na bicykli!!! Zas naša rarita! Kamaráta na bicykli pred rokom chytila lesná stráž na Poľane a silou mocou mu chcel napariť pokutu, ktorú on samozrejme odmietal. Strážca vytiahol mobil, že ide zavolať policajtov a kým zmetene doňho hľadel, keď nemal signál, kamarát nasadol na bicykel a odšlapal.To , že všade po mestách a dedinách už sú kamery je už známo a zvykáme si, ale už aj po lesoch sú fotopasce a ani nevieš, kedy ťa nejaká cvakne. Minule mi kamarát horár poslal mailom fotku - na fotke som bol ja v lese na horskom bicykli. Odcvaklo ma to ked sme prechádzali lesom neďaleko posedu !?
Všimnite si čo sa deje, každý rok pribúda kopec zákonov, ktoré nás čím ďalej viac obmedzujú a o pár rokov keď si prdneš, tak buď zaplatíš pokutu, alebo zaplatíš daň za znečisťovanie ovzdušia !!! Very Happy
je to presne tak ako pises..buzeruju a zmykaju ludi na kazdom kroku..a bude to tak dovtedy pokial si kazdy jeden z nas,ci uz slovak a ci cech neuvedomi,ze mi sme stat,nie par desiatok ludi hore..nas vsetkych maju len tak do poctu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 2:42 pm    Předmět: Citovat

No musí se uznat, že nebejt Alwiho myslel bych že USA jsou normální země, naštěstí mi otevřel oči a je jasný že imperialismus zahnívá přesně jak řikal soudruh Jakeš....psychárna Alwimu nehrozí, je to drahý, on nemá zdravotní pojištění(i kdyby měl krylo by jen utržení hlavy a jiný drobný úrazy Very Happy ) takže s tim stihomanem zmrzne někde v osamění Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:37 am    Předmět: Citovat

Som ani nevedel,že v psychiatrickej ličebni majú pacienti prístup internet Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:11 am    Předmět: Citovat

s tímhle "člověkem" to fakt nemá cenu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:10 am    Předmět: Citovat

no coment...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 8:13 am    Předmět: Citovat

Kazda totalita neco stoji ,vystrilet vsechny kamery v totalite trpi i policajti jejich plat se take zmensuje ,pridely treba benzinu jsou mensi a mensi, propousti policajty a ti konci na dlazbe a zalezi ted na prizdiposranosti obyvatel jak to budou trpet a tak mi se s brachu hadame kdy povstanou partyzani v zemich jako Recko ,Spanelsko,Italie ci nastane znova fasismus a kdy to nastane ,az treba na Slovensku nastane mizerie myslivci se policajtu nedovolaji nebudou mit dostatek benzinu nekam jet a zalezi na vas jak budete terorizovat myslivce ,tady je jeden clovek v County co je nekdo jako u vas myslivecka straz co se ma starat o pytlaceni tedy mame asi 100 lidi ve state a ti se do lesa neodvazi ,pouze buzeruji lidi na benzinovych stanicich jsou vyzbrojeni pouze smesnyma pistolkama 9 mm ,teror rezimu se necha dobre terorizovat apokalyptickyma brokovnicema vyrobenyma doma ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 9:20 pm    Předmět: Citovat

Jo Alwi, a ať budeš dělat co budeš dělat jsi smrtelnej.Tož jednoho krásnýho dne nastane den posledního soudu a předstoupíš před stvořitele(nevim jestli Allaha,Budhu, Boha,Manitoua protože kdo ví kdo zrovna vyhraje volby do nebes).
Budeš tam trapně blekotat, žes nevěděl že pytlačit a vraždit(jak jinak nazvat to co popisuješ), jakož i nadávat čechum se nesmí.
Bude Ti řečeno"Měl ses starat, pitomče.Šup s Tebou do pekla."
To bude komunistický.Uhlí, mazutu, ropy, zemního plynu bude habakuk za troník, pokud Tě teda rovnou nešoupnou do friťáku napájenýho 6kV....

P.S.Pokud bude mít zrovna funkční období Allah, tak ten řev co budeš slyšet shora, tak to tam klátim ty panny(72 kousků) Very Happy Very Happy Very Happy

Zbytek.
Zvířata krmim, no je to divný, předevšim kvůli sobě.Protože když jsem viděl jak to dopadá když jim nikdo nenasype(něco pomrzlo, něco se dostalo do civilizace a na srnu nějaká hlavohruď poslala bojovýho psa....) tak jsem nemohl klidně žít.
Mnohdy teda krmim i něco, co leckdo proklíná.Třeba liška přišla díky prasatum o myši(lověj je líp), bažanty a koroptve(prasata jim vyžrala hnízda tak zmizli), zajíce(odstěhovali se do fabriky) a tak jí zbyly odpadky, jabka,brouky-lezla z ní žebra a vypadala docela mimo formu...naštěstí je to pes a tak psí granule a žrádlo a za měsíc...http://www.youtube.com/watch?v=N_L7NbnDJ5w
No a průšvih z toho dozajista bude-pokud teda zabloudí na místa kde krmim myslivec....zatim-od roku 1998 se tak nestalo Very Happy
Pokud si chcete počíst, jak to vypadá u myslivců-třeba když se tam chce přihlásit novej člen, počtěte si tady http://www.loveckeforum.info/viewtopic.php?f=9&t=7437
hele a na unii všechny ty koko..y nesvádějme, u nás se třeba jeden čas blblo s balenim koblih do igelitu a když vyjede člověk ven, nedělaj si s takovejma blbostma starosti.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

Červený šíp : záslužný počin, budeš určite odmenený v druhom živote, ale pozor, teraz si koleduješ o prúser. Ja mám chalupu na samote, ohradené niekoľko desiatok árov a každý rok vyprodukujem veľkú kopu sena a nakoľko nič nechovám, ani poblíž nik nie je, tak som zriadil mimo plotu krmelec pre vysokú. To bolo rečí od poľovníkov, ale keď som im ho ponúkol, vraj nechcú, majú kukuricu ,tak ho radšej spaľujem !!! Ale podľa dnešnej legislatívy je aj to priestupok, lebo Brusel ... A pytliačenie je už trestný čin s odňatím slobody na dva roky...
To platí aj na autom zrazenú srnu, pokiaľ si ju dáš do kufra a aj ulovená ryba bez ryb. lístku. Ach zlatí komunisti .A vôbec, ja už ani neviem kedy aký zákon porušujem. Napr. autolekárnička, ak nie je oranžová a kríž na nej nemá 7 cm, tak je necertifikovaná, porušujem zákon a policajt mi môže napariť pokutu.U nás na Slovensku nesmieš do lesa na bicykli!!! Zas naša rarita! Kamaráta na bicykli pred rokom chytila lesná stráž na Poľane a silou mocou mu chcel napariť pokutu, ktorú on samozrejme odmietal. Strážca vytiahol mobil, že ide zavolať policajtov a kým zmetene doňho hľadel, keď nemal signál, kamarát nasadol na bicykel a odšlapal.To , že všade po mestách a dedinách už sú kamery je už známo a zvykáme si, ale už aj po lesoch sú fotopasce a ani nevieš, kedy ťa nejaká cvakne. Minule mi kamarát horár poslal mailom fotku - na fotke som bol ja v lese na horskom bicykli. Odcvaklo ma to ked sme prechádzali lesom neďaleko posedu !?
Všimnite si čo sa deje, každý rok pribúda kopec zákonov, ktoré nás čím ďalej viac obmedzujú a o pár rokov keď si prdneš, tak buď zaplatíš pokutu, alebo zaplatíš daň za znečisťovanie ovzdušia !!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 7:40 pm    Předmět: Citovat

No alwi ty tady na nás furt narážíš jak sme hloupý a že sme sto let za opicema atd., ale to jak se chováte u vás jak píšeš tak se opravdu není čím chlubit. Můžu ti říct že kdybych na někoho takovýho narazil tak bych ho nenechal jen tak odejít pokud by se mnou nebyla malá dcerka. Nemáte úctu ke zvěři a k přírodě!!! JSTE HOVADA!!!! Jestli děláte to co píšeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 4:39 pm    Předmět: Citovat

Ta teorie má jeden háček! Uděláš to jen jednou tohle ..!! Aź si na tebe někdo počká příště tak ti to neprojde... Porcovat kance v lese a sám? Nevím jak ty, ale kvůli masu někoho zastrašovat bych si nelajznul...!!

Miro klid! Známe teorie...že tě to ještě tak vytočí Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

tu predsa neriešime žiadne pytliačenie ty hovädo sproste
čo zas sem pchaš ten svoj rypak
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 4:07 pm    Předmět: Citovat

Tady se kazdy zajima nesmyslnyma teoriema az se divim co tady ruzne mozky dovedou vymyslet to by nme nikdy nenapadlo ....Predevsim chodime pytlacit nekdy ve 2 hod v noci ,zver ktera padne je hned na miste rozporcovana ,treba zastrelite 100 kg prase tak jak vykrvaci a urizneme mu hlavu ,vyvrhneme a rozporcujeme na na 4 dily a to maso pak hodime do batohu a jdeme ,krome toho kazdy pytlak ma na zastraceni improvizovanou brokovnici, jak rikal tata ,kdyz je hlava blba, trpi cele telo ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 11:54 am    Předmět: Citovat

suhlasim miro s tebou..ja si ludi ktori si vazia prirodu vazim a cenim,ano su vynimky,ale tych sa môj prispevok samozrejme netykal,ja mikimu a redovi fandim a drzim palce v ich krasnej cinnosti..svoj prispevok som chcel skoncipovat do informativneho charakteru,pretoze narazit mozno na naozaj vselijake persony..pramatke ucta a zdar..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 9:42 am    Předmět: Citovat

spitamen na všetkých pesimistov sa môžem vys...ť jeho to baví a vidí vo svojom konaní zmysel
kohokoľvek podozrievavého pošlem do pi.i
a myslím že red s tým nemá problém ja mu držím palce
a nehádzal by som všetkých poľovníkov do jedného vreca aj tam sú výnimky Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 9:23 am    Předmět: Citovat

zamer je to uslachtily,bez debaty,ibaze musis pocitat aj s moznostou ze sa namiesto uznania kludne môzes dockat problemov..väcsina ludskych mysli pracuje viac s negativizmom ako pozitivne a tak ta môzu sledovat ako potencialneho pytliaka..tazko môzes presviedcat ze je to len z lasky k prirode,nic viac,nemusis totiz toho polovnika presvedcit ze za svoje investicie nechces potom mäsko ci trofeje..pretoze on by to totiz nikdy neurobil,aby investoval do cisto stratoveho podniku,to ja len tak na margo,aby si pocital s kazdou moznostou..nech si chora mysel vyprodukuje uz cokolvek,pokial vas nechytia s kusou na pleci,srncom prebodnutym sipom,tak vam môzu s prepacenim skocit na ko...t..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 8:50 am    Předmět: Citovat

for red arrows
dnes sa to už veľmi nenosí aby niekto nezištne kupoval za svoje krmivo a nosil ho do lesa a zrejme sa ani nedočkaš žiadnej vďaky no v mojich očiach si náramne stúpol obdivujem a veľmi si vážim tvoje počínanie ja ti prajem aby ti to vydržalo čo najdlhšie a ver tomu
keby si býval blízko mňa tak sa tomu venujeme dvaja myslím že sa tomu hovorí spriaznená duša aj zato si dostal tie šípi
prírode mier
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Další
Strana 8 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.