Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kde kupiť kuše?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 10:48 am    Předmět: Citovat

Jejich krok je pro mě nepochopitelný. Excalibr nezdražoval a kurz dolaru klesá. Kuše jsou pro ně asi vedlejší záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 8:43 am    Předmět: Citovat

Co vim tak v Jase bylo na konci roku vymeteno, prodalo se všechno, teď nevim jestli už zásilka dorazila a Matrix s tim to viděj tak na červen.
Co bylo příčinou zdražení nevim-možná zrovna to vyprodání zboží, kdoví, v případě že by to tak zustalo, asi se Ti to Ústí vyplatí(pokud to tedy dobře dopadne), já abych řekl pravdu tak kuši kupuju jednou za několik let a nějakej rozdíl v ceně mě nebere(na rozdíl třeba od žrádla který kupuju každodenně).
Nevim jestli hele excalibur starou řadu zlevnil, natolik ceny nesleduju, ale pochybju o tom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 6:39 am    Předmět: Citovat

Podle všeho to vypadá že kuse.cz je pro excalibur lepší zákazník s větším odběrem. Má jich ještě sedm, zatím co v jasa jí obědnají až podle objednávek, tak to stálo v emailu. A to mě nepříde jako dobrý tah, taky je to vidět na cenách. No pojedu pro ní asi do Ústí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 6:35 am    Předmět: Citovat

Jinak sem koukal na ty fotky metrixe na kuse.cz a vypadá dobře. Není vidět že by tam byli nějaký vady. Koukal sem na to lupou Very Happy a nic sem neviděl. Ale určitě by nebylo dobrý na to spolíhat. Kdo by si jí chtěl koupit at obětuje čas a dojede si pro ní osobně at už kamkoli, protože spolíhat na to že bude v pořádku je riskantní. A nevín nevím jak by se tady řešila nějaká reklamace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 6:29 am    Předmět: Citovat

To si piš že sem nespokojenej. Model 2012 a 2013 se liší pouze v nadpisu. Nebo si snad myslíte že když jim na konci roku zbylo např. 5 kuší tak je hoděj do skladu a daj tam nový a ty starý bude padat prach? To by byli blázni. Musej je prodat a takovej nadpis "Model 2013" dělá hodně. On se někdo chytne. Místo aby na to dali nějakou slevu na starý model tak to zdaržej a hle máme tady o rok mladší model. Dělaj to všichni. Myslím že podražil excalibur. Kuse.cz taky zved ceny ale tam jen o pár korun, např. metrix o 9,-Kč když mu zásilka přišla a Exomax a Eqinox o 409,- pokud se nepletu. U ostatních nevím tam to nesleduju. Nebo že by se promítlo to jedno procento na DPH? To asi ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 1:16 am    Předmět: Citovat

Tak místo aby jste měli radost jak v minutě máte doma kuši v vyšší ceně(kam se hrabou akcie) tak panstvo zase nejni spokojený a hudruje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 10:47 pm    Předmět: Citovat

hmmm tak děkuji pěkně za to zdražení Very Happy by mě zajímalo, čím se liší třeba ten exocet 2012 od 2013 - to by v jasa mohli aspoň doplnit, když už zvedli (třeba ne úmyslně) cenu o 3500kč

Třeba to je jen marketingový tah, že až naskladní Matrixe tak záhadně zlevní i "staré" modely a na oko to bude vypadat hezky když bude cenovka za 16k přeškrtlá a pod ní bude 13k vč DPH
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 6:33 pm    Předmět: Citovat

Niekto sa ma asi moc dobre, tak idu s cenou hore.
Ale teraz neviem ci predajca alebo distributor/Excalibur.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 5:16 pm    Předmět: Citovat

podívejte se na ty další ceny jak vylítly nahoru, to si dělaj srandu ne? Exomax, Eqinox a další o dva až čtyři tisíce vejš, to dsi dělaj p...l?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 5:12 pm    Předmět: Citovat

Tak rozumíte tomu? V Jasa zdražily eclipse skoro o tři tisíce!!! puke
http://www.archery.cz/index.php?productID=1241
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 5:01 pm    Předmět: Citovat

Nové fotky metrixu http://kuse.cz/shop/cz/?222,matrix-380-xtra-crossbow-skladem-!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 5:18 pm    Předmět: Citovat

Já bych měl taky zájem o náklopnou montáž. Prosím poslat. Co za to budeš chtít. Zadarmo to nechci budeš s tím mít práci a materiál. Kdybych se ti moch nějak revanžovat tak jo ale jinak ne. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 11:35 am    Předmět: Citovat

KOŘEN napsal:
to Scootr: jo jo důvěřuj, ale prověřuj...no rozhodoval jsem se mezi Exocetem a Vortexem, ale stejnak mě to pořád víc táhne k Exocetovi, asi skončím s ním Smile. No střílel jsem z nějakého "nou nejmu" takové ty 150lb kuše za cenu okolo 5000. Bylo to u známého na zahradě. A když sem byl neskutečně nadšenej ze střelby z takové kuše, tak co potom až si vystřelím z Excaliburu Very Happy


si kuř, takovejhle drndák za pár kaček jen pokazí celkovej dojem.. je to jako když jeden ve 120 a pak v superbu...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 10:46 am    Předmět: Citovat

Mám nákresy v CADu a chci dělat funkční model v inventoru a rozpohybovat každou část. Není to hloupá kopie náklopu uvidíš sám to sem ani nechtěl. Video ti pošlu a zjoukni a doladíme...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 10:37 am    Předmět: Citovat

to Scootr: jo jo důvěřuj, ale prověřuj...no rozhodoval jsem se mezi Exocetem a Vortexem, ale stejnak mě to pořád víc táhne k Exocetovi, asi skončím s ním Smile. No střílel jsem z nějakého "nou nejmu" takové ty 150lb kuše za cenu okolo 5000. Bylo to u známého na zahradě. A když sem byl neskutečně nadšenej ze střelby z takové kuše, tak co potom až si vystřelím z Excaliburu Very Happy
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 10:36 am    Předmět: Citovat

Scootr: ved nie kazdy musi byt Cerman Smile

Koreň: chcel ta len podpichnut ako zareagujes, ... ak budes nieco potrebovat tak mi napis.


Inak Scootr; ak mas tu naklopnu montaz, tak by som 4ks zobral aj pre kamaratov ...samozrejme ak teda bude dobra cena. Neviem ci to bude teda vyrabat ... ked nie tak to mozem dat vyrobit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 10:23 am    Předmět: Citovat

okí, uvidíme Very Happy

už máš nějakou představu co koupíš?
si psal že už si z něčeho střílel .. co to bylo...ů
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 9:51 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Franta alias Kořen je tu zase prozrazen.

Hele příště až vymyslíš fiktivní nick tak bacha na to cena/kvalita....

známe tě a ty tvé neduhy stále opakuješ...

jinak Tě prozdravuji a všem kdo si napíše posílám nákresy v CADu náklopné montáže.
Zdař chlape..



promiň Scootre, ale pleteš se. Já vím, že máte a měli jste s C*rmanem problémy, ale já nejsem on. Nevím jak to mám dokázat (kopii občanky se mi zrovna 2x cizím lidem posílat nechce, ale něco s tím budem muste udělat)...Trochu mě mrzí, že mě po pár příspěvkách takhle "hážeš stranou", ale po vašich zkušenostech se nedivím...toho šaška řešili aj na fóru gunshop...jinak to s těma náklopnýma montážema nechápu, ale je to asi tím, že se to mě netýká. Tak snad mi dáte ještě nějakou šanci, a nehodíte mě přez palubu kvůli nějakýmu Frantovi. Díky
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 9:33 am    Předmět: Citovat

beriem ťa za slovo platí ostatné v SZ
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 9:28 am    Předmět: Citovat

Nemám to na kšeft, ale pro to abych někomu udělal radost.. takže snad seženu grátis materiál a grátis to pošlu. Takový AntiStanta
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 9:23 am    Předmět: Citovat

ano scotre mam záujem tak to pošli a čo tak ju rovno vyrobiť zaplatím hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 6:29 am    Předmět: Citovat

Rede, nebyl sem špatně naladenej ani sem to špatně nemyslel. Spíš to asi jen tak vyznelo. Sory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 1:12 am    Předmět: Citovat

Franta alias Kořen je tu zase prozrazen.

Hele příště až vymyslíš fiktivní nick tak bacha na to cena/kvalita....

známe tě a ty tvé neduhy stále opakuješ...

jinak Tě prozdravuji a všem kdo si napíše posílám nákresy v CADu náklopné montáže.
Zdař chlape..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 12:23 am    Předmět: Citovat

presne tak..sadne ti vcela na spust a problem.. Very Happy..ale vazne..na vzduchovkach je ta spust trosku mäkksia ,ale vzduchovka nedrzi 100 kilogramov a 120j..takze ten rozdiel najskôr môzes vnimat..ale..castou strelbou sa ten mechanizmus prispôsobi,resp.tvoje prsty..potom to uz prestanes vnimat..no ak by si sa napriek tomu cez to predsa len nedokazal preniest,tak si to das urobit a mas po probleme..vsak uvidis az si das nejaku tu stovecku vystrelov..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 11:18 pm    Předmět: Citovat

to spitamen: tak to je super Smile já sem si jen říkal, že sem četl už dost článků na téma kuše a nikde jsem nenarazil nic na téma nastavení spouště, tak mne zajímalo, jestli to jde...určitě se v tom nechci šťourat, alespoň ne ze začátku. Říkal jsem si, že by to byla další část kuše, se kterou by se dalo laborovat. Protože nemámá rád střelbu, kdy mě výstřel překvapí, mám rád, když vím, kdy to cvaknutí příjde Smile... toto budu ale řešit, až budu mít kuši v rukách, ale podle tvého příspěvku asi nebudu muset.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 10:29 pm    Předmět: Citovat

citlivost spuste sa da upravit,ale to by ti musel urobit nejaky servisak kusi..ale naco?ta spust je podla môjho nazoru super,ani by sim inu nechcel,99 percent ludi z tejto casti lukostrelca ma excalibra a nikto sa myslim zatial neponosoval..s tymto by si problem nemal mat..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 10:03 pm    Předmět: Citovat

ještě mě tak napadá, asi bych hledal marně nastavení spouště na kuších excalibur a kuších celkově, že? Ono odpor spouště se zde asi řešit nedá, ale poštelovat propad a nastavení vzdálenosti jazýčku od konce lučíku se dá?
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 9:46 pm    Předmět: Citovat

Neřešme slony Very Happy ... hodím ještě nějaký dotazy do ostatních témat...jo, jo dutej je, jen jsem si nebyl jistej tím duralem díky
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 9:44 pm    Předmět: Citovat

198 když se nevytahuju(vzácně) ale mám dlouhý ruce(výhoda, až budu v důchodu budu moct sbírat vajgly bez schejbání), rail je z duralu ale aby ses nedivil není to masiv ale je to dutý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 9:42 pm    Předmět: Citovat

Ty hele tady je každej výbušně naladěnej jak Karlsjugend v sobotu po 15 hodině, já toho slona mínil jako srandu a ne jako nějaký dobírání si a s tou eclipse jsem to taky nemyslel zle.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Další
Strana 9 z 16

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.