Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

bowhunting
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 29, 30, 31  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 12:02 pm    Předmět: Citovat

Okí, dík to mi stačí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 11:54 am    Předmět: Citovat

Zakon je absolutni a tak ze kdyz vytahnes kralika z kralikarny a dostanes se to pred vypaseneho soudce tak ten te odsoudi za tyrani zvirat ,nebot strilet neco lukem je podle myslivcu zakazane a tak si treba muzes vzit kralika do kuchyne a tam ho strelit kusi a stale te odsoudi za tyrani zvirat soukromne zvernice jsou dovolene pouze na Slovensku a tak tam clovek muze strilet lukem a v Cesku je to zakazane i kdyz je to tvoje soukromna strelnice vice musi vysvetlit treba Mysa, ten se v tom vyzna lepe, nez ja....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 11:42 am    Předmět: Citovat

Asi Ti přesně nerozumím v definici. To znamená, když má někdo soukromou oboru kde má povolený odstřel zvěře či v uzavřeném honu, tak je pouze možný odstřel kulí?
"Chápu to tak, že kdy vyhodíš králíka z králíkarný a bouchneš ho na svém pozemku kuší či lukem, porušil jsi zákon a mohu tě za to pokutovat či i zavřít?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Liska kdyz se dostane do kurniku pobije cely kurnik i treba 20 slepic, nebot nechape, proc by mel mit clovek tolik slepic a pak si zbyva nezoufat a slepice oparit a maso zavarit a ono vydrzi nejmene 8 mesicu a do te doby nez lepice snime a postavime lepsi bytelnejsi kurnik ......
Zakaz lovu kusi ci lukem je absolutni ,nebot u vas zadny soudce neuznava soukromny majetek co je vladou a stranou propujceny majetek od vlady tak to vidi prekrmeny soudce ....
Ptat se na rady nejakych myslivcu nechapu to je jako ptat se na rady nejakych Talibancu co vse vidi pres Koran.....
Myslivcum nerikame co mame za problemy ,proste lisku odstrelime kusi a zakopame a nic nikomu nerikame ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 11:01 am    Předmět: Citovat

Doufám, že tenhle dotaz nebude mimo mísu...Je tu všude psáno v ČR lov lukem, kuší zakázán...bere se to jako volné prostranství či i soukromej pozemek? Zrzka mi vytahala za rok 15 slepic, 3 koťata a páni myslivcí nemají čas. Prostě mi bylo řečeno kup si sklopec za 2000,- nebo natahni železa...tak jsem si říkal, mám doma 225 lbs loveckou kuší a co si jí tedy bouchnout rovnou u kurníku - je tohle trestné??? Ta mrcha chodí ráno, odpoledne v noci - je jí to prostě jedno...takže už mi fakt nebaví koukat z balkonu jak mi nese v držce slépku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

Možná pomůže obrázek pro názornost.

_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 8:23 am    Předmět: Citovat

nedorozumění s Kibem bude asi zpočívat v tom, že my, Čecháčkové držení desítky let komunistou v nevědomosti, se ve školách (základních) učíme, že aorta rozvádí krev do těla. Od srdce jde nahoru a pak se stáčí dolů, do břicha. Do mozku vede krkavice.
Takže v Čechách když jdeš vraždit pícháním do krku, nebo řezáním hlav rytířům blbě chápeme, že máš v plánu poškodit aortu. Tedy nedorozumění vzniklé z toho, že v Americe vede aorta krkem
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 2:43 am    Předmět: Citovat

Nejdrive si musime ujasnit kde aorta lezi a tak presne pod kuzi a svaly co ovladaji hlavu a tak jasne zapasnik co ma vypracovany krk bude vice svalu pokryvat aortu nez nejake zene a jestli mam aortu 1.5 cm ci 2,5 cm z praktickeho hletiska na tom nezalezi a ta nese kyslik do mozku a ten kdyz je prerusen tak vlastne za 5 vterin upadame do bezvedomi a ve skutecnosti je to vlastne jako okamzite, nebot clovek okamzite odplaca skrceni a kdo neveri at se prihlasi do juda ....Stredoveka brneni byla velice silna na krku co je hodne zranitelny ....Vzpominam jak jsem sedel s lukostrelci v hospode a tam meli plan nechat si odhlasovat politiky ,ze staci 40 liberni luk a jestli to podepisi jako clen 2 lukostreleckych klubu a tak jsem premyslel a rekl jsem jim ,ze jeste si to musim rozmyslet a dat si nejake pivo ,nez to podepisi nakonec jsem to podepsal, pozdeji jsem se ptal jedne zenske co strilela recurve 40 liber jak ten white tail sel daleko, kdyz jej trefila do krku jasne mirila na plice ,ale minula zvire trefila do aorty ,sip proletel krkem a pasrnec ubehl pouze asi 30 m, nez vsechna krev vystrikala ....Jasne i mne se stalo ze jsem miril na veverku na plice a strelil ji do hlavy byla na miste mrtva neznamena ,ze kdyz mineme svuj cil rana je neucinna a tak si myslime ze kapesni nuz je neucinna zbran zase se srovnanim s kulumetem moc ucinne to neni a pokud oponent je neozbrojen rozrezame jej na kousky .....My jsme zabijeli domaci prase kdyz dosahlo vahy 200 kg a stale si pamatuji ten naprah sekerou do hlavy co jej omracila pak se na nej vrhl dalsi reznickym nozen a skoro mu urizl hlavu a jasne muj ukol byl drzet prase za zadni nohu a provaze co se hodne cukala v kreci ,pozdeji reznici si opatrovali pistole co mela vysouvaci trn asi 2-5 cm dlouhy pohanen slepou patronou a to prase omracilo ,ale zabijelo se nozem ,ze jse mu vypustila krev =urizla temer cela hlava .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 12:30 am    Předmět: Citovat

ty máš aortu 1,5cm pod kůží? (nějaká těžká forma anorexie, nebo vtip?)
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 2:15 pm    Předmět: Citovat

Jeste jsem si vzpomnel co jsem sem nekolikrat daval co bowhunter musi znat instinktivne ze telo zvirat a i nase je 90% voda a tak ocelove zbrane na nej dobre funguji aorta je asi 1,5 cm pod povrchem kuze a preriznuti aordy a clovek zije pouze 15-20 vterin kdyz zasahneme hlavni tepnu a ruce ci noze mame jenom asi 1,5 min casu ,kdyz zvire nebo clovek ztrati 40% krve upada do bezvedomi ,.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 1:38 pm    Předmět: Citovat

Jedine co nejvice nenavidim je oteviraci hrot ten kdyz strelime do 200 litroveho sudu tak se rozpadne a kdyz uvnitr zvirete zasahne kost ,take se rozpadne, oteviraci hroty nejsou nic noveho vymyslene roku 1930 a ted je propaguji a nekdo chce na tech krapech vydelat penize .Cim ma hrot neme pohyblivych casti tim je lepsi a cim ma mene jednotlivych kusu tim je lepsi otevirajici hroty se dobre neoteviraji, kdyz se streli pod uhlem do zvirete.....Neotevrou se nebo pouze castecne a abych vybiral nejakou gumicku ,tak na to zapomente ......
nic krome malych zvirat nestrilime tercovym sipem a co strilime je kralik
,veverka holub, ale ne velke ptaky a zvirata jako srnec ,jelen atd , ja to zvire chci zabit a ne poranit ,zabit velmi rychle za nekolit vterin ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 1:16 pm    Předmět: Citovat

Na kus musi byt ty trihranne hroty co jsou na kladkovy luk a vazi 125 grains a tak malou zver jako je liska neni treba do sipu davat nejake draty a zavazi aby sipka byla tezsi, stejne mate kazdy kus co by zabila slona/ 225liber / Nejlepsi je hrot co je vysoustruzen z jednoho kusu zeleza to z nekolika kusu se mohou rozpadnout /mirime za lopatku predni nohy zvirete/ chceme zvire zasahnout do plic, aby slo na zem za 6 vterin chceme jej trefit do plic a jasne pri tech tazich na kusich sipka proleti ......nejdrive si odkrokujeme asi 30 kroku a vyzkousime do terce jak nam sipka strili a pak si koupime maly varic na propanbutan a ve hrnci zacneme varit nejake kosti a spek treba z prasete tak aby se vyvarovaci para dostala do vzduchu a liska ji citi pekne daleko stejne tak jako medved ,vlk a dalsi zvirata a pak jineho nezbyva nez cekat nekde zamaskovan ci v okne mistnosti atd.....Na lisku se ceka kdyz se zacina rozednivat nebo setmivat zaciname varit polivku pro lisku a kdyz liska konecne prijte ani se nehybame a strilime az kdyz chvili pozorujeme zvire ne okamzite a nic nikomu nerikame hlavne myslivcum, nebot ti jsou zaburali a neveri za by lisku neco jineho zabilo, nez brokovnice a tak je to proti zakonu v Cesku strilet neco bez pusky ,bumazky atd Liska je ze 40 % vegetarian a tak muze prezit kde masozravec by neprezil...jinak doporucuji precist tohle vlakno ,nebot jsem toho tam naklepal dost a prohlednout ty videa co je jich take dost.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
emanon
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.2. 2011
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 12:11 pm    Předmět: Citovat

Tak ho mal nahlásiť a udať Wink lebo aj medzi myslivcema sú pytláci ,to je známa vec a korupcia je unás tiež celkom bežná tak by som sa nečudoval keby sa sem tam a možno aj častejšie strelilo niečo čo sa nemalo ..
Ako ja nemám poľovný preukaz lebo tam bolo treba dalšie veci a nemal som záujem , ale vrámci rozširovania obzoru som predmet študíroval a súšku spravil ešte na škole ..
Mal som šéfa v práci čo bol aj šéf polovného združenia a aj udal dvoch členov združenia za pytliactvo svojeho času mi o tom rozprával ako má ťažké srdce ,ale nakoniec to asi tak skončilo že sa medz sebou ohovárali kto je večší pytliak .....Každopádne smernice na selekciu chovu sú aj predpis čo sa kedy smie strieľať a čo kedy hájené ,ak sa to nedodrží jedná sa o porušenie zákona a trestný čin pytliactva ,alebo chovu a pravidiel združenia a to si riešia sami a záleží na charaktere vedenia v združení ako dodržiavajú predpis
Na to ako je ktorý jedinec starý sú poznávacie znamenia a je to popísané a tak isto čo je chovné ..Napríklad u muflona je to maska čím má večšiu tú bielu masku o to je starší a chovné sú tie kusy čo sa im rohy vytáčajú vonku a nie smerom do krku ,inak tie čo im idú do krku by mali mať rovnejšiu rohovinu na nornbow akurát cena trofeje muflona z rohom nad 45cm je nejak cez 40000kč takže na luk to nikto asi nepoužije ked máš tie búvolie rohy za 1500kč Wink podobne asi z kozorohom atd. Brat bol teraz v Kanade a videl som foto čo spravil tak odfotil v horách stádo oviec hruborohých mkrása Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 12:01 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=fn0XYkX0C4E

Ja pocitam na zver asi 6 vterin nez skape a i tak pasrnec muze ubehnout 150 metru a jestli prase udela polovicni vzdalenost tak zasah byl presny .....ne nemusite si predelavat 3D to je sport--- sipem, kdyz trefite pasrnce do krku tak udela 30 m a je dole ........nezapominejte ,ze zvire ma krev a kdyz 40% nekam vytece zvire i clovek ztraci vedomi .......
Ptaci jako labute se strili lukem kdyz pristavaji sa letu jsoutak 10m ve vysce a jasne po zasahu se zabiji padem na zem na kazde zvire je jina taktika a na tu se musi brat ohled hlavne, kdyz je to nebezpecne zvire ..... ona lov lukem je trochu veda co se musi clovek naucit automaticky ,ale kdyz to po leta opakujete to same jasne se to naucite ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 11:37 am    Předmět: Citovat

emanon napsal:
No zhodov okolností som robil polovnícku skúšku a viem že čo si napísal je blbosť ,nelovia sa tie najlepšie a največšie kusy ,ale tie kazové práve aby sa množili len vybrané jedince , a tie chovné sa lovia až ked sú staré a odvzdali gény ,kôli tomu sa vyučuje poľovníctvo vieš
Wink

Aha, tak potom beriem späť.
Ale naozaj sa to tak robí? Nejakému papalášovi dajú odstreliť starý kus? Wink
Mám nejakých známych z Tatier, čo tam robili, ale to boli skôr ochranári Smile a od nich som počul kopu príbehov, ktoré boli skôr opakom toho, čo si napísal. Kamoš mi napríklad spomínal ako sa stretol s rysom a celý natešený, že niečo také zažil, to rozprával jednému poľovníkovi, toho zaujímalo, že kde sa to stalo.
A za pár dní, keď ho kamoš siel navštívit, už ho mal poľovník v niečom naloženom, lebo šak kožička Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
emanon
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.2. 2011
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 11:22 am    Předmět: Citovat

Dusan napsal:
Aby bol človek ozaj lovcom, chce to citlivý prístup k prírode, k zvieratám a snaha neloviť to najlepšie z prírody a tak neochudobňovať genofond (v prírode práve ten najlepší jedinec väčšinou ujde alebo prežije a prenesie svoje lepšie gény ďalej).
Preto mám výhrady voči lovcom trofejí....a


No zhodov okolností som robil polovnícku skúšku a viem že čo si napísal je blbosť ,nelovia sa tie najlepšie a največšie kusy ,ale tie kazové práve aby sa množili len vybrané jedince , a tie chovné sa lovia až ked sú staré a odvzdali gény ,kôli tomu sa vyučuje poľovníctvo vieš
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 11:18 am    Předmět: Citovat

Presne tak a kdo mi vysvetli ze tu mame asi 10 milionu ilegalnich soudruhu a copak policie se nepta po papirech jako v Rakousku kde budete ilegalem mozna 2 dny .....mne tady kazdy zna a policie nechtela videt ani moje bouchacky ......zde je proste organizovany chaos a vladu nema cenu kritizovat to delaji lidi dobre placeni v radiu celych 12 hodin kazdy den a jeste se mi nestalo ,ze policajt by po mne chtel neco jineho nez ridicak ,kdyz teda vzacne mne chyti a to mam policejni stanici asi 800 metru ,tady na komunismus nadavame vsichni .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
emanon
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.2. 2011
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 11:15 am    Předmět: Citovat

Laughing je to teraz in robiť si z alwaréza prdel ale nedávno tu bolo video ako niekto striela kladkáčom na prasa divé a ten pancier mu nepustil hrot ani na 4cm a celkom sa rozbil ..takže mna hned napadla tá alwarézova teoria že na bríško to schytalo prasa schválne lebo cez rebrá by to neprešlo .....možno by ste si mali prerobiť terča na 3D vy chytráci Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 11:10 am    Předmět: Citovat

Mýšo Very Happy

Alwarez: prosim ťa, par slov mi dovoľ, aby som sa vysúkal z toho šuflíka, do ktorého si ma narval spolu s NY mladežou....
Na zabíjačkách som bol. Nie som vegetarián, maso žeriem pravidelne, najmä ryby - tie viem aj vlasnotručne zabiť. Nemám problém s tým, že na tejto planéte sa všetci pojedáme, je to tu tak skrátka nadizajnované.
Len, čo sa týka bowhuntingu, tak mám zmiešané pocity. Minulý rok som bol v Kanade, je tam nááááádherná príroda, národné parky veľké ako celé Slovensko (a to boli akože malé parky), kopa divých zvierat. Tento fakt a cenenie si osobného vlastníctva nadovšetko zrejme je príčinou toho, ako ľahko sa dá v Kanade a USA dostať k bowhuntingu.
V Kanade si na niektoré zvieratá stačí kúpiť lístok, na niektoré dokonca nič, stačí sa nahlásiť, že tu mám takú a takú zbraň a idem uloviť takéto zvieratko. Ale aspoň tam tí ľudia chodia po tých horách a snažia sa to zviera nájsť resp. vystopovať, aj keď asi to tam robí málokto, čo usudzujem z veľkého množstva ponúk od sprievodcov, ktorí tú zver už poznajú a aj nájdu pre lovca.
U nás sa loví najmä z posedov a u papalášov toto platí úplne. A to jednoducho nenávidím. Aby bol človek ozaj lovcom, chce to citlivý prístup k prírode, k zvieratám a snaha neloviť to najlepšie z prírody a tak neochudobňovať genofond (v prírode práve ten najlepší jedinec väčšinou ujde alebo prežije a prenesie svoje lepšie gény ďalej).
Preto mám výhrady voči lovcom trofejí....a hoci vo mne prúdi krv lovca Smile a rád by som aj ja niečo ulovil, tak len vtedy, keď by som to aj zjedol a dokonale upotrebil. Najlepšie, ak by som to v danej chvíli naozaj potreboval pre svoj život, nie len pre pocit zábavy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 10:15 am    Předmět: Citovat

V USA je najlepší komunizmus lebo tam zdrhá viac súdruhov ako do Venezuely, Severnej Koreje, Číny.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 10:05 am    Předmět: Citovat

je to čerstvé, prase ušlo po zásahu 75 yardů. S Byronem se v Německu setkal i Henry Bodnik, Jirka Koliha, a dalších několik tisíc návštěvníků bogenmesse, nebo opékačky, kterou Bodnik u sebe dělal.
Byron střílí lukem od Kolihy a řekl, že je nejlepší.
V Turecku se teďka setkal Hilmi Aric s Michalem Sanczenkem, v Koreji se právě setkává každý s každým, ale pigmejové lovili slony kopím do břicha, protože z konvenčního střeliva má největší průbojnost obohacený uran. Šachovnice má 48 polí jistě Slunce je naše nejbližší hvězda a jak teď v Americe vládnou komunisti, tak jde všechno do hajzlu a jediná svoboda je v Číně.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 1:14 am    Předmět: Citovat

Panove jsou vegetariani? At vam to drzi 20 let! Neni ta fotografie stara asi 20 let,jak vypada Byron dnes .....Kejval se snim setkal v Nemecku a tak si to muzete prohlednout na jeho strance.....Myso tady asi nekdo nebyl dlouho na zabijacce a tak nekdo asi zapomenul strukturu prasete .....Vsichni co zerou maso by mely mit povinnu exkurzi na jatka ,tady mladez NY nevi odkud pochazi mleko.....

Luk neni .338 Lapua a tak se prase strili tesne za zebra tak abychom se vyhnuli tomu stitu co ma kazdy velky samec co jasne jej chrani v boji o samice a kdyz pujdete na hrady tak tam uvidite kly az 30 cm dlouhe prasat co slechta postrilela za staleti.....praseta se uplne jinak strili nez je vyobrazeno na 3D ,sip musi jit pod uhlem do tela a tak zvire musi byt pod uhlem a cim jde dozadu ,tim musi byt pod vetsim uhlem aby sip prorazil branici a tim je snim konec ,nebot mu splasknou obe plice a clovek ma take branici coz je oddeleni plic od strev bricha ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 12:39 am    Předmět: Citovat

chudátko prasátko, stopoval ho? ci ho dal z posedu?
nechcem znizovat jeho lovecké umenie, ale polovnictvo dnesnej doby mi neni zrovna po chuti......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 11:49 pm    Předmět: Citovat

zdá se, že Byron dal prasátko do bříška

_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 1:57 am    Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/cestovani/tipy-na-vylety/243775-po-stopach-posledniho-sumavskeho-medveda.html?ref=boxD


Medved byl strelen asi peti strelci co jej obstoupili a kazdy do nej vystrelil ladovackou co dnes v prizdiposranosti dnesnich myslivcu je zakazana pri loveni treba zajicu ,pry maji k tomu sve duvody .... jak vime od Napoleona co mimohodem do Ceska prinesl koureni doutniku , tak v regimentu muselo byt vzdy naladovano polovicka ladovacek ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 1:47 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=BWiQZw-1pDw&feature=related


Kolik si myslite ze tento 13 lety kluk mel na luku naladovano, cerny medved sel pouze 60 yardu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 1:07 pm    Předmět: Citovat

Ivan napsal:
Když už se chtěl předvést jak je dobrej, tak měl střílet mouchy a ne něco tak krásného a užitečného jako je vážka Evil or Very Mad

třeba to byl boys ze vsi a ty to tak neberou jako třeba profesionální ekologové z města Smile
za celý svůj život nepostřílí tolik vážek kolik jich zlikvidují splašky z průměrného bytu
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 5:08 pm    Předmět: Citovat

Když už se chtěl předvést jak je dobrej, tak měl střílet mouchy a ne něco tak krásného a užitečného jako je vážka Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
emanon
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.2. 2011
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 10:24 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Jedna se o nevycvalaneho vyrostka ,nebo o nejakeho stareho idiota....
Na sipu ma byt nejaky klacik naprez jako meli indiani na ptaky ci vlastne ptaky velikosti holuba ,ostatni nemaji moc masa .
Jako lidi hmyz nejime ten ma pouze nejakou skorapku atd tak nevim proc bych to strilel ----trenuji na 3D....
Hmyz sbirame do pytle treba i kobylky a cely pytel ponorime do varici vody a nejenom se kobylky zabiji a take povari a ty pak vysypeme a skrmime je slepicim ci prasatum a pak je obe sezereme ......


to kôli jídlu určite nerobil ,by som povedal že to má namiesto 3D treningu a ktomu je sú tam pekne spomalené zábery ...myslim že paleo lovec nepotreboval na trening umele zvieratko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 10:14 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=1YNy2R3hg2

Obyvatelstvo na ceka s pytlema a sbira je a sparuje v pytlich a krmi prasatum a slepicim a kdyz ne-----sezerou jim veskerou urodu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 29, 30, 31  Další
Strana 10 z 31

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.