Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Optika pre kuse.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 4:44 pm    Předmět: Citovat

sniperk napsal:
Dával jsem zvětšení 6x. Na vzdálenost 30m jsem byl na spodní rysce kříže Mil Dot.
Tak jsem se toho maníka ptal kdo je výrobcem puškohledu 3-9x56. Napsal mě že Tasco. Hned jsem se mrknul na jejich stránky a tento puškohled tam samozřejmě není. Prohledal jsem net a je to krásná china no name.
Takže další vykuk co má internetový obchod jako vedlejšák a serióznost nikde.
Chtěl jsem puškohled s čočkou 50mm a přitom nitkovým křížem pokud možno v celém rozsahu.
Nakonec mě z toho vychází jenot Excalibur puškohled Twilight DLX 30mm jako nejrozumnější volba. Cokoliv levnější s čočkou 50 bohužel nesplňuje mé požadavky. Sad


Shocked A kriz jsi mel nastreleny na kolik metru?
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 4:44 pm    Předmět: Citovat

Co Meopta Artemis za solidní peníz 42 ?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 4:39 pm    Předmět: Citovat

Dával jsem zvětšení 6x. Na vzdálenost 30m jsem byl na spodní rysce kříže Mil Dot.
Tak jsem se toho maníka ptal kdo je výrobcem puškohledu 3-9x56. Napsal mě že Tasco. Hned jsem se mrknul na jejich stránky a tento puškohled tam samozřejmě není. Prohledal jsem net a je to krásná china no name.
Takže další vykuk co má internetový obchod jako vedlejšák a serióznost nikde.
Chtěl jsem puškohled s čočkou 50mm a přitom nitkovým křížem pokud možno v celém rozsahu.
Nakonec mě z toho vychází jenot Excalibur puškohled Twilight DLX 30mm jako nejrozumnější volba. Cokoliv levnější s čočkou 50 bohužel nesplňuje mé požadavky. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 4:18 pm    Předmět: Citovat

sniperk napsal:
Tak pánové mám pár zajímavých informací kolem optiky.
Jak jsem psal dřív chtěl jsem si udělat radost a koupit si nový puškohled Hawke 3-9x50AO Mil Dot.
Tak jsem jej měl nakonec doma, na kuši, ale šel zpět. Problém je v tom, že osnova Mil Dot je pouze cca do 1/2.
Při střelbě na 30m jsem byl u zcela poslední rysky. Takže co se týče osnovy, tak bohužel nedostatečná. Bohužel to chce na puškohled náklopnou montáž.
Co ale pro mě byl obrovský skok, tak to byla světelnost. Ten starý co mám 2-7x32 z kuše.cz se nedá s tou 50 vůbec srovnat.
A ještě jedna zajímavost kolem ceny. Dnes jsem narazil na klučinu co vzhledově stejný puškohled jak z kuse.cu - 2-7x32, prodává za 2000. A to je puškohled 3-9x56!!! Stejná osnova, stejný vnější tvar. Ten borec si to nechává poslat přímo z číny od výrobce, stejně jak Cerman.
Takže Cerman nás bere pěkně na hůl. Jeho nákup bude dost pod 2000,- tipnul bych kolem 1000,-Kč. Prostě to chce hledat a hledat!!


Muzu se zeptat, na jaky zvetseni ti nestacila ta osnova? Urcite to vsichni vite, tak jen pripominam... priklad: optika ma 5 dilku pod kriz. Pri zvetseni 3x je 5. ryska napr. na 70m ....pri zvetseni 6x je 5. ryska napr. jen na 40m....

Jinak cinsky optiky napr. zde :

http://dx.com/c/hobbies-toys-899/airsoft-guns-supplies-837/gun-scopes-sights-875
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 2:16 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem jej našel na amazonu. Dle ceny je to nějaká china no name.
Je někdo schopen vyhledat kdo to dělá?

http://www.amazon.com/3-9x56-IIluminated-Compact-Rangefinder-Magnification/dp/B006HYVJUI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 1:58 pm    Předmět: Citovat

vyzerá dobre no klikol som na diskusiu a je prázda žiadne komentare
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 1:50 pm    Předmět: Citovat

no je teda trochu jinej, myslím osnova je na ní více záměrných bodů a vypadá dost dobře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 1:45 pm    Předmět: Citovat

Tady je odkaz.
Ten puškohled má úplně stejnou osnovu jak z kuse.cz. Takže to bude jeden výrobce.
Jinak dodací lhůta 30 dnů.

http://www.1coolshop.cz/profesionalni_puskohled_3-9x56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 1:18 pm    Předmět: Citovat

hm veľmi zaujímavá informácia koniec koncov iba potvrdzuje to čo už o danom predajcovi vieme že?
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 1:14 pm    Předmět: Citovat

a nemáš nějakej odkaz na toho kluka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 12:56 pm    Předmět: Citovat

Tak pánové mám pár zajímavých informací kolem optiky.
Jak jsem psal dřív chtěl jsem si udělat radost a koupit si nový puškohled Hawke 3-9x50AO Mil Dot.
Tak jsem jej měl nakonec doma, na kuši, ale šel zpět. Problém je v tom, že osnova Mil Dot je pouze cca do 1/2.
Při střelbě na 30m jsem byl u zcela poslední rysky. Takže co se týče osnovy, tak bohužel nedostatečná. Bohužel to chce na puškohled náklopnou montáž.
Co ale pro mě byl obrovský skok, tak to byla světelnost. Ten starý co mám 2-7x32 z kuše.cz se nedá s tou 50 vůbec srovnat.
A ještě jedna zajímavost kolem ceny. Dnes jsem narazil na klučinu co vzhledově stejný puškohled jak z kuse.cu - 2-7x32, prodává za 2000. A to je puškohled 3-9x56!!! Stejná osnova, stejný vnější tvar. Ten borec si to nechává poslat přímo z číny od výrobce, stejně jak Cerman.
Takže Cerman nás bere pěkně na hůl. Jeho nákup bude dost pod 2000,- tipnul bych kolem 1000,-Kč. Prostě to chce hledat a hledat!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 11:45 pm    Předmět: Citovat

sniperk napsal:
To spitamen
Můžeš sem prosím tě dát odkaz na optiku Truglo kterou máš na kuši? Díval jsem se na netu na Truglo a vypadá zajímavě. Díky.

Som mimo domova momentalne,tak fungujem na fore momentalne cez mobil,ja som ho kupoval na www.lukostrelba.sk kliknes na kuse,potom na prislusenstvo a je tam hned ako prvy.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 10:04 pm    Předmět: Citovat

Záleží na tom-teda u číňana, jak moc je hlídaj.Četl jsem kdysivá něco od Tamy(bicí) jak stojí jejich inspektor v tý čínský fabrice.Stačí aby si zašel na hajzlík a číňani to hned začnou prát po čínsku......Pak jsou firmy který tam občas jedou na inspekci.No a pak Ti, co je jim fuk, jak to dopadá, hlavně že to pravidelně chodí kontejnerem, je to prodejný a levný.Když chtěj, jsou taky ledaccos vyrobit v kvalitě až za ty prachy člověk nechápe......
No a aby si člověk koupil zaměřovač od swarovskýho, zeisse nebo leicy za cenu několika kuší fakt tak nějak nejni asi optimální Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 9:06 pm    Předmět: Citovat

No, já mám zkušenosti asi tyhle. Na desert hawk je optika která se vyrábí ve stejný fabrice jako exc. vz aj. to mám ověřený!!! Ta co tam byla funguje stále, jen sem jí vyměnil právě za VZ a při 6-tém!!! výstřelu se utrhnul kříž, pootočení o cca 25-35 stupnů, reklamace a teď už tam je asi půl roku a funguje. Takže je to kus od kusu. Neznamená že když máš značku tak to vydrží všechno ale jinak rozdíl je viditelný na první pohled a ten původní kušohled bych tam už nedal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 6:14 pm    Předmět: Citovat

To spitamen
Můžeš sem prosím tě dát odkaz na optiku Truglo kterou máš na kuši? Díval jsem se na netu na Truglo a vypadá zajímavě. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 9:21 am    Předmět: Citovat

su rozdiely aj v cinskych vyrobkoch..aspon podla mojich skusenosti..mal som dve optiky po 50eur kus a chciply po par desiatkach vystreloch..truglo stalo 110eur a drzi stale a to zazilo iny zahul..vystrely bez sipu,ohnutie hakov natahovaku,rozstrelenie dreveneho sipu na raile pri pokusoch..ako to tu uz bolo spominane v starsich prispevkoch,bude to vyst.kontrolou,kvalitou technologii a vyroby atd..povystrelove razy kuse su ine ako u palnych,nieje to taky ehm trh,ale vibracie ala mobil,uvolnuje to skrutky a vsetko mozne co sa da povolit,ci rozobrat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 11:00 pm    Předmět: Citovat

V Jasa mě říkal že borci na kuši urvali zaměřovací kříže u drahých puškohledů ( Meopta) na kulovnice, těžké zbraně. Zdůvodňoval to tím, že tyto puškohledy nejsou stavěny na tak časté střílení.
Na druhou stranu tady bylo pár příspěvků kdy si někteří osadily na kuši levné čínské puškohledy a ty to přežily bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 10:55 pm    Předmět: Citovat

to BrckoSK
Láká mě větší světelnost tohoto puškohledu. 50 je oproti 32 o dost světelnější.
Ale přiznávám že zvažuji zdali to vydrží na kuši. I když Hawke vysloveně nezakazuje od jaké raže tento puškohled použít, tak přece jenom kuše má vetší rázy jak vzduchovka, malorážka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

No jo, tak máme prostě smůlu.
Já jsem vždycky myslel, že obchodník má tu přirážku za to, že nese riziko z toho že nakoupí zboží a drží ho teba půl roku skladem, tady to ale čímdál tímvíc vypadá tak že je to vlastně někdo kdo objednává teprve když je zájem.
Ale kam se hrabou na Bull(http://www.bullarmyshop.cz/).Objednáš si, zjistíš že ti není(protože výrobce to aby ušetřil zmenšil Very Happy ) a tak to vrátíš.....a pak čekáš, kdy laskavě pošlou peníze zpět-maj na to 31 dní a jak se zdá, hodlaj je využít beze zbytku Very Happy ( v tom vzteku z toho že si to člověk nenechá a na kus hadru za trojku si nenaplete růžový nastavení ale obtěžuje je)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

sniperk napsal:
Tak hodně silně uvažuji že si udělám radost novou optikou.
Mám v merku Hawke: Sport HD IR 3-9x50 AO Mil Dot Reticle


http://www.deben.com/hawke-sport-hd-ir-riflescopes/hawke-sport-hd-ir-3-9x50-ao.html

Teď je ale otázka jestli to dlouhodobě vydrží na kuši 225 lb?


Preco chces kupovat optiku, ktore nieje pre kuse?



Radsej zober:
http://www.deben.com/xb1-crossbow-scopes/hawke-xb1-crossbow-scope-15-5x32-map.html

Hawke XB1 Crossbow Scope 1.5-5x32
High performance & crossbow specific. Speed selector 275 - 425 fps.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 8:35 pm    Předmět: Citovat

Bohužel si budu na ni muset taky počkat 2-3 týdny. Některé puškohledy Hawke naši prodejci prostě nedrží. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 8:31 pm    Předmět: Citovat

Vypadá to dobře, podle průměru vstupní čočky by to mělo dobře vidět za šera..no poreferuj.
Moje anabáze s optikou jinak pokračuje-jeden prodejce to odpískal a nereaguje, druhý-zázrak-se ozval a prý to objedná přímo z anglie(2-3tejdny).Tak uvidim.Stejně je hnusně a střílet bych mohl jedině z ložnice do obejváku Very Happy nebo počkat na večer a pálit po myslivecku na černou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 8:12 pm    Předmět: Citovat

Tak hodně silně uvažuji že si udělám radost novou optikou.
Mám v merku Hawke: Sport HD IR 3-9x50 AO Mil Dot Reticle


http://www.deben.com/hawke-sport-hd-ir-riflescopes/hawke-sport-hd-ir-3-9x50-ao.html

Teď je ale otázka jestli to dlouhodobě vydrží na kuši 225 lb?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:28 pm    Předmět: Citovat

sniperk napsal:
Takže mám informace z proarms.cz

- HK3257 XB1 1.5-5x32 MAP - 2 459,- Kč
- HK3259 XB1 1.5-5x32 SR - 4 725,- Kč

Puškohledy nejsou skladem. Termín dodání 2-3 týdny od objednání.
Bohužel nevím jestli to vyrábí přímo angláni, nebo to pro ně kutí čiňani stejně jak pro Excalibur ( vůbec bych se tomu nedivil).
Co se týče ceny, tak ten s osvětlením mě přijde v nepoměru cena/výkon oproti Excalibru Twilight DLX 30mm.


Tak přesně takhle začala moje anabáze s prodejcema.To, že se to vyrábí v číně, no tak to je normální.Ono bez iluzí-moje bejvalka(obě ruce levý) vyráběla jeden čas když se odstěhovala přes půl republiky světlomety do mercedesů.Tak jsme kecali(už jsme byli rozvedený, holka byla u mne tak se dalo mluvit) a vyprávěla mi jak jim to občas nejde sesadit a tak do toho třískaj gumovym kladivem, občas to prdne ale většinou si to "sedne", všechny ty díly jsou z vagonů co přijely z číny(občas s pavoukama či hadem), bejvaj podělaný od slepic..no a pak si kute echt germánský auto......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:11 pm    Předmět: Citovat

maš pravdu

u nas v continental keďže vyrábame brdzdové strmene sa žiadne kurvítka nevyrábajú a maš vidieť ten fofr ak ho niektorí zo zákazníkov náhodou zistí Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 1:49 pm    Předmět: Citovat

A nieje uplne jedno ci to je v vyrobene v CZ - UK - Čine? Ked cinske diely poskladaju v EU, tak tam bude Made in EU.

Ide o technologiu vyroby. (nakup kvalitnych veci, ..., vystupna kontrola).

Poznam X veci ktore su vyrobene v EU a stoja za prd. Napr. aj automobilky - Skoda, VW, Peugeot, Audi ...Kia - po par mesiacoch sa tam kazia veci. Je to zle poskladane, polotovar je "cina", atd...

Vyrobcovia robia vyrobky aby nevydrzali viac ako 3-4roky. Preco sa z iPhonu neda dat bateria von? (Vydrzi 2-3 roky). Mas dake zariadenie doma - tlaciaren, mixer, vrtacku atd... daju tam jedno male "kurvytko" napr. plastove koliesko, ktore vydrzi len do konca zarucnej doby. Nedaju tam kovove, ktore vydrzi 10 rokov. Ide o $ $ $ ...

Kurvitko:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 11:15 am    Předmět: Citovat

jo je hodně luxusní...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

som majiteľom TWILING DLX a maxim. spokojnosť viacerí z nej strieľali aj na zraze aj Scootr tiež sa im páčil Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:53 am    Předmět: Citovat

Ještě jedna doplňující informace. Bohužel nepotěší.
Hawke se dle vyjadření proarms na dotaz továrny - kde se vyrábí, vyrábí v číně a v japonsku! Kde která asi nezjistíme. Sad
Takže jediná možnost na kvalitní puškohled je optika Meopta + náklopná montáž. Ale tato setva je bohužel hodně drahá sranda!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:07 am    Předmět: Citovat

Takže mám informace z proarms.cz

- HK3257 XB1 1.5-5x32 MAP - 2 459,- Kč
- HK3259 XB1 1.5-5x32 SR - 4 725,- Kč

Puškohledy nejsou skladem. Termín dodání 2-3 týdny od objednání.
Bohužel nevím jestli to vyrábí přímo angláni, nebo to pro ně kutí čiňani stejně jak pro Excalibur ( vůbec bych se tomu nedivil).
Co se týče ceny, tak ten s osvětlením mě přijde v nepoměru cena/výkon oproti Excalibru Twilight DLX 30mm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 10 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.