Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v 3D
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 7:30 am    Předmět: Citovat

Ja som mal na mysli skupinu, ktorú sme dohonili pri stanovišti 22. Jeden strelec menšieho vzrastu nevidel od modrého kolíka na terč. Chcel si položiť nohu pred kolík. Nedovolili mu to. Tak sa postavil na svah k červenému kolíku a strelil. Trafil. Vyhral. A k tej vašej skupine...ty si začala... tri osoby vraveli niečo iné. Nevadí. Pre mňa je táto téma uzavrtetá. Ja som fandil svojim favoritkám a fandil som dobre. Aj tak si myslím, že Donovaly bol najspravodlivejší pretek v sezóne. Prešiel som celé GP-čko a veľa iných pretekov. Viem porovnať. Ešte raz, vďaka organizátorom a všetkým, čo prispeli k dobrej nálade.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hryska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 4.9. 2011
Příspěvky: 170
Bydliště: Divín, Jarabá, Divín...a dokola

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 10:48 pm    Předmět: Citovat

lentak napsal:
hryska napsal:
lentak napsal:
Tak a je to za nami. Naozaj pekné preteky. Aj počasie sa nakoniec umúdrilo.Pekná trať, pekné terče, príjemné celé prostredie. Účastníci v úplnej pohode. Naozaj trať hodná majstrovstiev Slovenska. Len veľká škoda, že stále sa nájde niekto, kto nedokáže uniesť trpkosť porážky. potom stvára psie kusy a hľadá chybu všade inde, len nie u seba, len nech sa dostane na stupeň víťazov. Ak by sa takto spravodlivo zapisovali body v GP-čku, výsledková listina by bola dosť odlišná. Chcem sa poďakovať organizátorom. Bolo to naozaj O.K. Dovidenia na majstrovstvách Slovenska o rok.


Peto, rada by som vedela, či tými "psími kusmi" myslíš našu skupinu a zapisovanie v nej alebo ako je to, pretoze veci sa maju povedat do oci a nie tu sirit anonymne obvinenia.
Ak budes pisat adresne, mozno sa aj dozvieme, koho si myslel, ze sa chce dostat prostrednictvom psich kusov na stupen vitazov.


...podobnosť čisto náhodná. Koho som obvinil? A čo sa odohralo vo vašej skupine? Tak nám to hryska opíš. Budeme to mať z prvej ruky. Jeden problém vyriešil v nedeľu ráno organizátor. Jasne dal najavo, že pani inžinierka pravdu nemala. Tak nám to opíš. Ako to bolo v sobotu pri stanovišti 22 - malý útes a od kolíka ženy menšieho vzrastu nevideli na terč -ležiacu pumu. A ako to bolo v nedeľu s obviňovaním na zlé zapisovanie v sobotu? Ako sa má správať súťažiaci v skupine? V takejto debate sa mená nepíšu. Tak mi povedz, koho som anonimne obvinil? Čo sa odohralo?


Peto, na toto co mi tu pises, Ti nebudem tu odpovedat, lebo je zjavne, ze mas skreslene informacie a je to popletene. Mozes mi verit, lebo som v tej skupine bola. Mozeme si popisat mailom, ak mas nieco na srdci (ak mi ho posles), ale mozeme aj ked sa stretneme.
Myslim, ze sa riesili nezrovnalosti aj v inych skupinach, ako sa mi dostalo do usi, ale do toho sa nezapajam.
Takze objasnim, ale nezainteresovanych do toho tu nebudeme tahat.
_________________
„Čím dlhšie dovolíme problému, aby existoval, tým ťažšie je vrátiť mysli pokoj."
(Twylah Nitsch, Seneca)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 9:37 pm    Předmět: Citovat

hryska napsal:
lentak napsal:
Tak a je to za nami. Naozaj pekné preteky. Aj počasie sa nakoniec umúdrilo.Pekná trať, pekné terče, príjemné celé prostredie. Účastníci v úplnej pohode. Naozaj trať hodná majstrovstiev Slovenska. Len veľká škoda, že stále sa nájde niekto, kto nedokáže uniesť trpkosť porážky. potom stvára psie kusy a hľadá chybu všade inde, len nie u seba, len nech sa dostane na stupeň víťazov. Ak by sa takto spravodlivo zapisovali body v GP-čku, výsledková listina by bola dosť odlišná. Chcem sa poďakovať organizátorom. Bolo to naozaj O.K. Dovidenia na majstrovstvách Slovenska o rok.


Peto, rada by som vedela, či tými "psími kusmi" myslíš našu skupinu a zapisovanie v nej alebo ako je to, pretoze veci sa maju povedat do oci a nie tu sirit anonymne obvinenia.
Ak budes pisat adresne, mozno sa aj dozvieme, koho si myslel, ze sa chce dostat prostrednictvom psich kusov na stupen vitazov.


...podobnosť čisto náhodná. Koho som obvinil? A čo sa odohralo vo vašej skupine? Tak nám to hryska opíš. Budeme to mať z prvej ruky. Jeden problém vyriešil v nedeľu ráno organizátor. Jasne dal najavo, že pani inžinierka pravdu nemala. Tak nám to opíš. Ako to bolo v sobotu pri stanovišti 22 - malý útes a od kolíka ženy menšieho vzrastu nevideli na terč -ležiacu pumu. A ako to bolo v nedeľu s obviňovaním na zlé zapisovanie v sobotu? Ako sa má správať súťažiaci v skupine? V takejto debate sa mená nepíšu. Tak mi povedz, koho som anonimne obvinil? Čo sa odohralo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dadi
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

dakujeme lentkovi za pochvalu a ešte raz všetkým čo vyhrali gratulueme a este k tejto teme keby vsetko písal adresne už nemá kamarátov anonimné obvinovanie to není lebo všetci vedia o którých ludi ide a kto to nevidí je buď zaslepený okolitou krásou alebo to nechce a nepotrebuje vidiť .PS. Bolo dobre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hryska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 4.9. 2011
Příspěvky: 170
Bydliště: Divín, Jarabá, Divín...a dokola

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 5:26 pm    Předmět: Citovat

lentak napsal:
Tak a je to za nami. Naozaj pekné preteky. Aj počasie sa nakoniec umúdrilo.Pekná trať, pekné terče, príjemné celé prostredie. Účastníci v úplnej pohode. Naozaj trať hodná majstrovstiev Slovenska. Len veľká škoda, že stále sa nájde niekto, kto nedokáže uniesť trpkosť porážky. potom stvára psie kusy a hľadá chybu všade inde, len nie u seba, len nech sa dostane na stupeň víťazov. Ak by sa takto spravodlivo zapisovali body v GP-čku, výsledková listina by bola dosť odlišná. Chcem sa poďakovať organizátorom. Bolo to naozaj O.K. Dovidenia na majstrovstvách Slovenska o rok.


Peto, rada by som vedela, či tými "psími kusmi" myslíš našu skupinu a zapisovanie v nej alebo ako je to, pretoze veci sa maju povedat do oci a nie tu sirit anonymne obvinenia.
Ak budes pisat adresne, mozno sa aj dozvieme, koho si myslel, ze sa chce dostat prostrednictvom psich kusov na stupen vitazov.
_________________
„Čím dlhšie dovolíme problému, aby existoval, tým ťažšie je vrátiť mysli pokoj."
(Twylah Nitsch, Seneca)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 7:50 am    Předmět: Citovat

"Horné Húščie" bodovalo na 100 %. Jano Kúdela v BB nastrielal zo Slovákov najviac bodov! No a stále je Ľubo Málek v TRRB najlepší! Chalanom sa darí. Ak vstúpia do "Húščia" manželia Darázsovci/ Merida a Dadi/, buded to najsilnejší klub na Slovensku! Len vydržať!!!
A mám dojem, že vychádza nová hviezda a zdatný súper pre Máleka. Marcika. Prehral iba o 2 body!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 9:42 pm    Předmět: Citovat

Tak a je to za nami. Naozaj pekné preteky. Aj počasie sa nakoniec umúdrilo.Pekná trať, pekné terče, príjemné celé prostredie. Účastníci v úplnej pohode. Naozaj trať hodná majstrovstiev Slovenska. Len veľká škoda, že stále sa nájde niekto, kto nedokáže uniesť trpkosť porážky. potom stvára psie kusy a hľadá chybu všade inde, len nie u seba, len nech sa dostane na stupeň víťazov. Ak by sa takto spravodlivo zapisovali body v GP-čku, výsledková listina by bola dosť odlišná. Chcem sa poďakovať organizátorom. Bolo to naozaj O.K. Dovidenia na majstrovstvách Slovenska o rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

hryska napsal:
lentak napsal:
V 3D SLA sa uzniesli, že maximálne štartovné na preteky bude 22,-€. O vínimke na MS sa nehovorilo. Štartovnéí je 32,-€. Aj toto odradí dosť strelcov. Na Slovensku je veľa výborných strelcov a nestrielajú ani GP a ani MS. Vidieť ich iba na regionálnych pretekoch. Je to na škodu lukostrelby.


Peto, mozno si pozabudol, ze to startovne je za dva dni, v nedelu bude 30 tercov, asi preto.....aj ked tiez som dost zvazovala.



Na finále GP vo Varíne dodržali uznesenie. Dvojdňový pretek ... 22,- €.
a bez dotácie .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hryska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 4.9. 2011
Příspěvky: 170
Bydliště: Divín, Jarabá, Divín...a dokola

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 6:17 pm    Předmět: Citovat

lentak napsal:
V 3D SLA sa uzniesli, že maximálne štartovné na preteky bude 22,-€. O vínimke na MS sa nehovorilo. Štartovnéí je 32,-€. Aj toto odradí dosť strelcov. Na Slovensku je veľa výborných strelcov a nestrielajú ani GP a ani MS. Vidieť ich iba na regionálnych pretekoch. Je to na škodu lukostrelby.


Peto, mozno si pozabudol, ze to startovne je za dva dni, v nedelu bude 30 tercov, asi preto.....aj ked tiez som dost zvazovala.
_________________
„Čím dlhšie dovolíme problému, aby existoval, tým ťažšie je vrátiť mysli pokoj."
(Twylah Nitsch, Seneca)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2012 4:21 pm    Předmět: Citovat

V 3D SLA sa uzniesli, že maximálne štartovné na preteky bude 22,-€. O vínimke na MS sa nehovorilo. Štartovnéí je 32,-€. Aj toto odradí dosť strelcov. Na Slovensku je veľa výborných strelcov a nestrielajú ani GP a ani MS. Vidieť ich iba na regionálnych pretekoch. Je to na škodu lukostrelby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 9:12 pm    Předmět: Citovat

Horné Húščie pride v plnej sile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 8:15 pm    Předmět: Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v 3D Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.