Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Všetické "jednodenky" - Windsor Round
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 8:44 pm    Předmět: Citovat

Z této vydařené akce na mě nejvíc zapůsobil Bárta. To není člověk, to je střeleckej netvor. Mýšo a Pavle, ten nám pěkně natrh p...., co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Malá Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Všem....koukám že jste si to užili Louda mi vyprávěl (aspoň)... Laughing
to Pavel: všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí ,zdraví ,lásky a jednoduše řečeno všeho toho, co je pro tebe důležité nebo podstatné nebo to co si přeješ....a omlouvám se že jsem nepopřála osobně....
_________________
Prostě a jednoduše Malá Louda od Loudy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 1:30 pm    Předmět: Citovat

I my vám chceme poděkovat za krásnou neděli.Škoda,že nám to nevyšlo už v pátek...Přesto se mně osobně (žena s baťohem vpředu se třeba ozve sama za sebe) toto setkání móc líbilo.Pokud to jen trochu půjde,rád se budu takovýchto sejšn účastnit.Krásný den Tlusťoši Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

Jestli už teď nejsou Všetice ráj, tak to má určitě stejný směrovací číslo Smile
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

Děkujeme všem, kteří nelitovali času a prostředků a strávili s námi neděli. Zvláštní dík patří Mrkvi , který ve svém volném čase vyrobil kulinářský skvost, takže nikdo nestrádal.
S počasím jsme měli kliku, a takto strávený den naplňuje mou představu o lukostřelbě. Zachovejte nám přízeň a vytvoříme spolu lukostřelecký ráj
Laughing

Pavle Hřebíku - střílej si čím chceš. Také jsem to zkoušel, ale vracím se ke dřevům. Je to zábavnější. Tohle bylo takové rozcvičení před sezónou. Cool

A co již věděl málokdo, piknik byl demonstrací ve prospěch zavedení dne mužů, neboť rozdělení svátků považujeme za genderově nevyvážené až diskriminační. Moji bojovnou náladu utlumila jedině výzva Ajuty, abych se šel líbat s jeho ženou, která má narozeniny, což jsme dělali vždy, když se Patrik nedíval.

Určitě budou další setkání. Trochu mne překvapilo, že tradiční Anglickou disciplínu přišly střílet výhradně kategorie BB a TRRB


Naposledy upravil Mysa dne po březen 10, 2008 6:36 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavelH
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 12:40 pm    Předmět: Citovat

I já děkuji za vše. Hlavně Zelenkovým za dokonalý dort k narozkám a jiné pochutiny. Když jsme u toho jídla, tak samozřejmě Mrkvi za gulášek. A v neposlední řadě Gatorovi za Hwarang. A také za benevolenci pořadatelů, jelikož jsem střílel duralové šípy v kategorii tradiční luk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kebule
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 290
Bydliště: KLADNO

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

Tedy tsiiiii bláho vy jste se měli

Cool Cool Cool
_________________
"Ne každý zpívá bez křečí. Ne každý má to štěstí, aby jako jablko k cizím nohám spad."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 12:02 pm    Předmět: Citovat

Vynikající odpoledne! Díky všem zasloužilým organizátorům (Mýšo, Libore, Mrkvi, kdes borový zaváněl háj..) a stejně tak expedičnímu gastronomickému sboru - Zelenkovým.
Pouze lituji, že jsem nedočkal čaje o páté, předpokládám, že byl servírován se sušenkou a mlékem, jak se patří.
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 9:27 am    Předmět: Citovat

Velmi příjemná akce Very Happy , perfektní atmosféra Very Happy , skvělý guláš na střelnici Very Happy a nedostižní soupeři Confused a navíc Mýša objednal supr počasí , co víc si může začátečník přát ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 11:34 pm    Předmět: Re: ahoj Citovat

Elhant napsal:
ahoj vsem ja jsem se chtel zeptat jestli na turnaji dostanu svuj luk


Samozřejmě. Pokud si ho přivezeš s sebou můžeš ho ve stanoveném čase a prostoru bez váhání použít. scratch
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elhant
Nováček
Nováček


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 10:39 pm    Předmět: ahoj Citovat

ahoj vsem ja jsem se chtel zeptat jestli na turnaji dostanu svuj luk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

Bylo to super. sice jsem se se svým lukem ještě nezkamarádil na vzdálenosti nad třicet metru ale i tak to bylo fajn.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

Já moc děkuju, že jsem se také mohla zúčastnit. Byl to parádní den! Gulášek byl famózní Laughing
Myslím, že vzhledem k tomu, že jsme tam střílely tři ženský, pokud si správně pamatuju (Sigitu, Mařenka a já), tak nám vůbec nevadilo, že jsme hrdě chlapům stály po boku. (Až na to, že se na nás pořád Griffin mačkal se svým kbelíkem tongue3 )
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

Máme za sebou další Všetický Windsor Round a jako asistent generálního ředitele (Mýša), bych s dovolením napsal několik drobných poznámek:
- bylo to opět příjemné a uvolněné dopoledne i odpoledne
- Mrkev udělal naprosto skvělý guláš a Mýša na to zakoupil čerstvý chleba!!
- Komtur osobně vařil kávu a i jinak se o nás staral
- prostor byl vybrán taky dobře, nikde jsme se nebrodili bažinou a šípy se daly všechny najít
- Markétce děkuju za pomoc se zápisy a rozhodováním!!

K výsledkům
Rozhodl jsem se podpořit víceméně nesoutěžní a "testovací" atmosféru celého dne a zveřejnit jenom první 3 v každé kategorii. Kdo chce vědět z svoje výsledky (i po jdnotlivých kolech) napíše mi soukromou zprávu a já mu jeho výsledek napíšu.
Všechno jsme jako vždy zaznamenali, abyste tam nestříleli "jen tak" ale rád bych udržel hodně neformální a uvolněnou atmosféru a zároveň podpořil i jakýsi "testovací" charakter těchto jednodenek. Testovací proto, že několik lidí tam vždy testuje nové luky, eventuelně i šípy + řada lidí zde střílí tuto vzdálenost poprvé atd. atd. Prakticky jde o neturnajové střílení. Kdo vydržel do konce, tomu jsme výsledky přečetli.

Rozdělení na kategorie: aby to bylo alespoň trochu souměřitelné, rozdělili jsme přesto výsledky na kategorie. Nově jsme zavedli BareBow, píšu to anglicky proto, abych oddělil holý luk, i když to znamená totéž. BareBow (BB)- kovový střed, buton, holý luk (HL) - vpodstatě vyhovuje definici Lukostřelec.cz, tradiční luk (TL) - tady jsme to dneska trochu posunuli a do této kategorie (jen pro dnešní potřeby Všetic) zahrnuli jakékoli šípy - byla tam spousta novopečených hvarangistů a těm jsem chtěl udělat radost.
Nicméně, jak to bývá Very Happy, extrémistům v kategoriíích to stejně nevadí: Ajuta pobil většinu BB i s HL a Bárta vyhrál TL i s dřevěnými šípy!!! Mýša byl třetí v TL s dřevěnými šípy rovněž. Komu čest - tomu čest!
Ještě jsme zapomněli, že minule střílely ženy Short Windsor (tj. všechny vzdálenosti o 10 yardů/9m méně) za což se jim omlouvám a příště to napravíme!!!
Celkem bylo 19 střelců a střelkyň.

Tradiční luk
1. Bárta - 525 celkem, 37m - 239, 46m - 136, 55m - 150
2. Pavel - 430 celkem, 37m - 142, 46m - 155, 55m - 133
3. Mýša - 389 celkem, 37m - 183, 46m - 142, 55m - 64

Holý luk
1. Ajuta - 660 celkem, 37m - 258, 46m - 226, 55m - 176
2. SanDuro - 417 celkem, 37m - 154, 46m - 140, 55m - 123
3. Louda - 324 celkem, 37m - 166, 46m - 102, 55m - 56

BareBow
1. mh - 743 celkem, 37m - 283, 46m - 241, 55m - 219
2. Jeneš - 653 celkem, 37m - 252, 46m - 194, 55m - 207
3. Griffin - 642 celkem, 37m - 272, 46m - 205, 55m - 165

A padaly rekordy:
Nový absolutní rekord má hodnotu 743 bodů a drží ho mh, stejný rekord a jeho držitel platí i v nové kategorii BB
V kategorii HL Ajuta překonal svůj dosavadní rekord (512) a posunul laťku HL na krásných 660 bodů!!
V kategoriin TL Bárta překonal Lucínkův rekord 438 bodů a laťka se zvedla na neuvěřitelných 525 bodů.

Borec na konec: Zelí - zavedli jsme novou "blbinu", všichni jsme na závěr dali 1 šíp na stejný terč z 60 yardů (55m), kdo byl nejblíž středu - vyhrál. Pak jsme dali 2 šípy na druhé místo - vyhrál Ajuta (tedy 2. borec) a 3 šípy o třetí místo - vyhrál Jeneš (tedy 3. borec).

Pěkné to bylo!! Ahoj příště.
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne po březen 10, 2008 11:32 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 6:14 pm    Předmět: Citovat

Ženská za to může, i když chlap nic neprovede. A Patrik je už od pohledu neviný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sigitu
Nováček
Nováček


Registrace: 2.7. 2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Horní Žďár, okres Trutnov

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:46 pm    Předmět: Citovat

ShockedVšimli jste si toho taky? Vždy když chlap něco provede, tak za to může ženská.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

Nech si ji na památku Laughing Už na tom pracuji. A na přesné spinovačce pro budoucí hwarangisty :lol:Ta tětiva se asi podobala něčemu, co Soňa důvěrně zná. Ženy bývají shánčlivé. Jenom bych měl strach, aby se z ní na stará kolena nestal archeolog. To je taková úchylka, kdy člověk doma kupí různé předměty, jejichž budoucí užitek chápe jenom on. Některé podléhají zkáze a páchnou Laughing
U luku se o něco zvýšila nátahová síla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

...vůbec nechápu jak se to mohlo stát.Nejspíš Soňa chtěla mít kousek z Míši doma.Mám ti ji poslat?Teda tu tětivu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 2:06 pm    Předmět: Citovat

Prohlídnu věci - ale pochybuju, tvoje tětivy bych potřeboval tak dvě a navázat je na sebe! No a ten luk bych moc nepřetěžoval, úplně bych zastavil trénink a při turnajích to tahal jenom na poloviční nátah. Twisted Evil
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:20 pm    Předmět: Citovat

Zdá se, že se mi to povedlo opravit a ty dva závody to snad vydrží. Jenom jste mi někdo uklidil tětivu k sobě, když jste odcházeli. Nemám už omotávací niť , takže pro ní musím do Prahy a proklínám vás Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 1:11 pm    Předmět: Citovat

Ano. Již převybavuji Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

Tiše závidím, nemám špatnou práci, ale málo času hlavně o víkendech Sad. Příští rok se ale těším, že se k Vám přidám ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

Re Miki: Kdo se má v těch zkrouceninách vyznat!! Jo a příště si nekupuj žádnou podřadnou kategorii luku kup si rovnou "Áčko" - nešetři na sobě, budeš pak střílet Windsor přes 400 bodů!!! Jakýpak Céčko. Very Happy

Jinak ale vážně: zlepšující se tendence je vidět u všech výsledků. Jestli to budeme "práskat" i příští rok v "okurkové" prázdninové sezoně, tak se někam posunem. Na jeden den je to akorát i s příjemným popovídáním a z těch delších vzdáleností jsou prostě líp vidět střelecké chyby i chyby a nedostatky vybavení. To se mi na tom líbí.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 8:33 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:

- Miki bohužel nastoupil oslaben, a to nikoli zdravotně ale v síle luku, protože mu jeho mongol taky rupnul a měl manželčinu 30#.
Ano to je pravda, byl jsem natolik oslaben, že jsem nastřílel o 21 bodů více než minule Laughing . Jo aMiki nemá Mongola nýbrž Maďarské Céčko.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 3:03 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Re Petarkay: Omlouvám se, opraveno - a už si vyber !


Díky. Vybráno mám, jen vybavení bude muset trošku počkat než na něj našetřím.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 2:57 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Čímž se tvé umístění zásadně mění Laughing


Jasně nemůžu se chlubit že jsem byl druhej Wink
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

Čímž se tvé umístění zásadně mění Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 1:53 pm    Předmět: Citovat

Re Petarkay: Omlouvám se, opraveno - a už si vyber !
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

Griffine: zase si popletl můj luk, tentokrát jsem střílel Peroutkovým jezdeckým lukem tedy lukem tradičním Wink
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

Takže výsledky zřejmě poslední letošní Všetické jednodenky. Poslední zřejmě proto, že pro množství lukostřeleckých turnajů a soutěží v září nám asi nezbyde čas.
Úvodem:
- ženy střílely poprvé Short Windsor, tj. 30-40-50 yardů (28-37-46m) a myslím, že je to bavilo
- Myšovi rupnul luk a poslední 3 šestice šípů střílel Gatorovým lukem
- rozcvičoval se s námi poprvé po zranění Gator, jeho výsledky jsem rovněž zaznamenával, chce-li je vědět, tak si je pak vytáhne u mě ze záznamů
- objevily se nám tam 2 "exotické" luky - jeden Gatorův hwarang , který ve své kombinaci karbonových vláken a dřeva uchovává evidentně úžasné vlastnosti - škoda, že ho Myša viděl, obávám se, že s takovým lukem v jeho rukách budu muset na příští sezonu něco vymyslet, jinak nevím
druhý pro Všetice exotičtější luk byl Išičhiátin sportovní luk a sportovní způsob střelby s pohybem prstů po tětivě, který vyvolával obdivné až závistivé vzdechy - viz výsledky
- Miki bohužel nastoupil oslaben, a to nikoli zdravotně ale v síle luku, protože mu jeho mongol taky rupnul a měl manželčinu 30#.
- padaly rekordy:- v kategorii HL muži Ajuta překonal o 22 bodů dosavadní Griffinův výsledek 490 bodů - nyní tedy 512
- v kategorii HL ženy Short Windsor: Išičhiáta založila nový rekordní výsledek 645bodů - docela slušná laťka
- v kategorii TL ženy Short Windsor: Griffinka založila nový rekordní výsledek 353bodů
Jen pro úplnost: v kategorii TL muži drží rekord Lucínek (od minule) výkonem 438 bodů.

Takže teď výsledky, kdy uvedu i bodové výsledky z jednotlivých vzdáleností abyste jednak mohli sledovat, jak jsme se horšili po 10 yardech, jednak aby si ženy mohli poměřit příslušné vzdálenosti. Jo a já abych si připomněl, jak jsem perfektně "odešel" na 46m ve 4sadách po sobě a už to nedohonil. Tak mi to Myša podruhé natřel (i Richard - blahopřeju), i když to je asi tentokrát malá náplast na zlomený luk. Crying or Very sad

Výsledky Všetického Windsor Round z 25.8.:

TL muži:
Myša: Hits - 71, Score - 404, Golds - 10, 37m-193, 46m-135, 55m-76
Richard: Hits - 75, Score - 350, Golds - 2, 37m-178, 46m-112, 55m-60
Griffin: Hits - 66, Score - 328, Golds - 8, 37m-187, 46m-74, 55m-67
Miki: Hits - 61, Score - 285, Golds - 2, 37m-143, 46m-87, 55m-55
Pet.ar.kay: Hits - 43, Score - 189, Golds - 1, 37m-94, 46m-56, 55m-39
TL ženy Short Windsor
Griffinka: Hits - 72, Score - 353, Golds - 6, 28m-217, 37m-94, 46m-42
HL muži:
Ajuta: Hits - 93, Score - 512, Golds - 12, 37m-210, 46m-187, 55m-115
HL ženy
Išičhiáta: Hits - 100, Score - 645, Golds - 18, 28m-273, 37m-210, 46m-162
Soňa: Hits - 63, Score - 326, Golds - 6, 28m-161, 37m-117, 46m-48
Ivanka: Hits - 50, Score - 233, Golds - 2, 28m-128, 37m-67, 46m-38
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne ne srpen 26, 2007 2:35 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.