Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lovenie a ochrana zvery.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:17 pm    Předmět: Citovat

nesouhlasím s tím povolit myslivcům kuše a luky. To není nařezávání stromků v lese a odhazování pytlíků od svačiny. Nebo by si chtěl aby ti nějakej slepej dědek myslivec trefil kluka? Já teda ne...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:17 pm    Předmět: Citovat

V pořádku když dostali pokutu jedině dobře ale nepřeháněj to s tím počtem šípů, nebo myslíš že to bude jako ve středověku kdy na vojáky lítaly tisíce šípů v jednom chumlu, prosimtě nenech se vysmát. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:14 pm    Předmět: Citovat

Dobrý Scootr, ale stejně tak to může být i kulkou. Prostě si nemyslím že by byl v lese jeden lovec potažmo myslivec vedle druhýho a nikdo nepůjde lovit v jednu po obědě když pudeš na houby. Smile V šeru stejně žádný neuvidíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:13 pm    Předmět: Citovat

loni jsem rybařil a bez jakého varování, označení či 1 slova najednou prásk prásk ,,, hon na kachy,,, broky létaly mě nad hlavou a bylo jim to jedno že tam někdo je, střelba do vody nebyla nic ojedinělého. DOVEDEŠ SI TOHOHLE PŘEDSTAVIT S LOVECKÝM ŠÍPEM A HROTEM ? Odražený od vody nebo vystřelený do vzduchu. Osazený lovecký šíp není brok kterej jen vedle tebe žbluňkne. Když jsem jim slušně řekl, že nejprve by měl někdo něco oznámit tak to bylo nadávek.. nu policie ČR jim to pak za hezký flastr vysvětlita.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:10 pm    Předmět: Citovat

Dobře csootr, tak v tom případě zakážeme lufťákům(tak se u nás říká měštákům) jezdit na vesnice a chaty, protože tady dělaj bordel po lesích vyhazujou odpadky, sekaj stromky půl až třičtvrtě metru nad zemí, nářezávaj je a nechaj bejt apod. jen včera jsem viděl dva naříznutý stromy a několik ohlodků od jejich "kácení". A když je nechytíš za ruku tak s tím nic neuděláš a stejný je to i s lovem jsou slušní lidi a jsou hovada. Ve všem. Tak proč to nelegalizovat a nemít to pod kontrolou, samozřejmě za určitých podmínek. Já s tím nemám problém když to bude fungovat a nebude to jako registr vozidel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:07 pm    Předmět: Citovat

Jsi mi nepochopil. Jsem toho názoru pokud je to zakázané a drží se to v nějaké míře tak to jde. Ale pokud to povolíš všem tak na houby už nejdu. Když jsem viděl jak myslivec slepého jak čuměl do optiky a ptal se na to jestli je to jelen či srna. Dovedě si toho představit u kuše? Nějakej starej děla ti pustí lovečák do houští. Nebo se ti odrazí šíp?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 11:59 am    Předmět: Citovat

Ja tomu nerozumim!! Na vetsinu zvere nedate vice jak jeden sip a pak utece ja jsem asi pred 10 lety ci vice dal asi dal na divokeho kralika dal 5 sipu, nez jsem jej dostal on popobehl tak 5m zastavil se a ja vystrelil a to se opakovalo , nez jsem ho dostal a na veverku obycejne date 2 sipy a na vysokou je to jeden sip a muzete jit domu stejne je to tak s prasaty atd a lukem se ulovi pouze 10 % zvere toho co puskou a ze nekdo bude palit bezhlave v lese je nesmysl....

To mi pripomina debatu zde asi pred 15lety kdy se debatoval zakon jestli se muze nosit pistoje pod kabatem tady to bylo zakazano ,kdyz Jih prohral obcanskou valku,ze se tu budeme strilet na ulici a co se stalo kdyz to povolili, uplne nic pouze ten cas pred hlasovanim rvala komunisticka propaganda.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 11:55 am    Předmět: Citovat

Sorry, ale neznám slušného myslivce v čechách a to do toho zahrnu i lesáky a lesní úředníky. Vše je to jedna stejná kopa hnoje, která si chce jen nakrást a je jim to jedno. Takže, tenhle zákon zase bude pouze jen o známejch a prachatejch šmejdech u koryt - nic víc nic míň. Tedy upřesním to o lidech, kteří to dělali za komančů a dělaj to stále...
jinak mám pár fotek myslivců, kteří nerespektují tyto zákony a jak a čím je chceš donutit respektovat nové...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

BrckoSK napsal:
Ak by to preslo, tak moze nastat situacia, ze budes musiet mat povolenie na kusu / loveky luk t.j. zase sa natom da zarobit.

jak ?? jako že ti tam vpálí cejch čísla na kuši a dají ti k ní papír? Směšné nemyslíš??
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 11:42 am    Předmět: Citovat

Jo a jinak se chci zeptat, včera jsme byli na houbách a našli jsme výkaly s kotmi ze srny, vím že tu jsou rysi ale mohlo by to být i prase? Když najde zdechlinu tak nepohrdne. Bylo to pěkně okousaný, takový špičatý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 11:40 am    Předmět: Citovat

Scootr, v něčem máš pravdu, ale nesouhlasím s tebou v tom že budou lesy plný myslivců a lovců a budou pálit šíp jeden za druhým, určitě pokud je to pravda a projde to tak to bude mít nějaký pravidla. Jinak myslivce taky nemusím, snad ani ne jako celek ale spíše jednotlivce kteří se považujou za ochránce a chovaj se jako hovada, ale to už tu bylo a je zbytečný to rozepisovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 11:39 am    Předmět: Citovat

Ak by to preslo, tak moze nastat situacia, ze budes musiet mat povolenie na kusu / loveky luk t.j. zase sa natom da zarobit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 10:49 am    Předmět: Citovat

Jsem zásadně proti! Nikdy bych nechtěl zažít časy, kdy naši vyžraní komunističní myslivci, kteří v hlavě nic nemají jen prachy a sračky začnou běhat s kuší či lukem po lese a pálit jeden šíp za druhým. Stále si stojím za tím, že myslivcí jsou nehorázná pakáž.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 9:06 am    Předmět: Citovat

Ja to stale rikam lukem nemuzete zver ohrozit ,kdyz sem Evropani prijeli divili se co je tady zvere a indiani zde lovili lukem vice jak 2000 let Brusel schvaluje loveni lukem /asi/ nebot cela Evropa jde k certu a plno lidi tam pytlaci ,alespon v Nemecku tak kdyz prodaji nejake listy neco vydelaji....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 8:46 am    Předmět: Citovat

Kluci, mám novinku. Od jednoho známýho jsem se doslechl, že brusel chce schválit lov lukem i kuší v celé EU. Nevím jak hodně je to pravdivý, ale je to myslivec s vyšším postavením a prej se o tom jedná. Ale určitě to nebude hned. Naději máme a můžem se těšit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 9:58 am    Předmět: Citovat

co je na tom hezkého? takovou animaci zvládne kde kdo..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 8:06 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=wNvCvCV7DII&feature=related
hezké video
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 10:29 am    Předmět: Citovat

Zvuk musi verohodny pro lisku a ne pro nas ,tak aby si liska myslela ,ze tam je mys a lidske ucho nepostrehne ty jemne tony ,to se musi vse vyzkouset takove vresteni kralika tam je to jako naladena pistalka z Fabriky a to funguje ,zkousel jsem to ,jo tak jsem volal zdivocele kocky po okoli vysel jsem vem se zradlem a zacal piskat na vrestidlo a uz se sbihaly ,musi se na to vycvicit ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 10:10 am    Předmět: Citovat

včera jsem nic takového neměl,ale dnes už ty sardinky použiju.včera jsem to zkoušel jen tak na náhodu,kdyby náhodou přišla. ještě mám připravenou flašku a korkový špunt,tím špuntem se ve flašce otáčí a vydává to pískavý zvuk,připomíná to myši-tzv.metoda myškování,kdysi jsme to s úspěchem praktikovali. no dnes se uvidí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 4:28 am    Předmět: Citovat

Mel jsi neco smradlaveho jako treba otevrenou konzervu sardinek? Co nejake lakadlo jako pistalku na vresteni zajice ci pistalku jak piska poranena mys ,ja to vrestidlo mohu slyset v lese tak na 1/2 km a zvirata maji nekolikrat lepsi sluch, nez clovek .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 10:44 pm    Předmět: Citovat

ahoj,tak přátelé,dorazil jsem před chvílí domů z čekané na lišku,bohužel bez výsledku.čekal jsem na ni skoro tři hodiny,venku je pod mrakem,byla tma jak cyp,já už byl zmrzlý jak sobolí hovno,tak jsem to pro dnešek odpískal.no nevadí,zítra se jde na novo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 3:51 pm    Předmět: Citovat

Dostal si jí?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
oravec
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 5.2. 2009
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

to s tou návnadou a vábením O.K ale to čo písal pred tým... už vidím ako niekto vyberá líške mozog a ide s ním činiť kožu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 10:14 am    Předmět: Citovat

Oravec : sorry, ale Alwi měl to k tématu to ty reješ zbytečně....
prostě jinej kraj jinej mrav a to platí i lovu lišek... tak proč se nepřiučit a některé věci neaplikovat na naše podmínky...
to víš, liška je mrcha podšita a neskutečně vychcaná.. a dostaň jí potvoru zrzavou dřív než ti vybere kurník ! Pár kousků už mám a můžu říci, že pokaždé to dalo dumání než jsem na ní vyzrál...


oravec napsal:
alwarez napsal:
Lisku stahneme a vydelame kuzi jejim mozkem ,kazde zvire ma dostatecne velky mozek na vydelani vlastni kuze ,pak kuzi nasijeme do nejakeno sveho kabatu ma zimu necha se tam nasit i kuze z ovce a treba berana ci dokonce udelat kozich a to z vas udela odolnost divokeho zvirete ....
jo,a stehna udeláme na smetaňe nebo se zelím a knedlíkem... ty by si umrel keby si sa nezapojil do každej debaty...

_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
oravec
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 5.2. 2009
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 9:50 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Lisku stahneme a vydelame kuzi jejim mozkem ,kazde zvire ma dostatecne velky mozek na vydelani vlastni kuze ,pak kuzi nasijeme do nejakeno sveho kabatu ma zimu necha se tam nasit i kuze z ovce a treba berana ci dokonce udelat kozich a to z vas udela odolnost divokeho zvirete ....
jo,a stehna udeláme na smetaňe nebo se zelím a knedlíkem... ty by si umrel keby si sa nezapojil do každej debaty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 9:31 am    Předmět: Citovat

Ale ano , nouzove vresteni kralika ,piskani mysi, a kopice kukurice jak lakame white tail/srnce / jelikoz liska muze asi z 30% stravit rostlinou potravu ,tak casto prijde ke kopici co je pro srnce ,na nouzove vresteni kralika prijdou dalsi masozravci, nebot hledaji potravu a prijdou dalsi kralici ,nebot jejich clen se dostal do mizerne situace a oni mysli ,ze by mu mohli pomoci ,ja jsem zabil bezpocet domacich kraliku a nekdy ten blbec zacal vrestet a to jsem nemohl snesti a tak jsem kralika polozil aby prestal vrestet a pak rychle zvedl a rana topurkem za usi ,ze nemel cas ani pipnout ....Vzdy se jedna o to zver zakrmit, jinak nema duvod tam chodit mali dravci se lakaji na zvuk a treba detskou hracku co je na dlouhem provazku a zmita se v krovi a nakonec oni prodavaji tyhle hracky na baterie a tak konbinaci vresteni a teto zmitajici hracky cekame na lisky ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 9:01 am    Předmět: Citovat

ale nějaké lákání máte ne? Třeba návnada a tak...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 8:47 am    Předmět: Citovat

Tady se strili vsim moznym puska ,kus ,kladkovy luk ,tradicni luk.Kojoti take je to same ,ti jsou i ve meste v parcich......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 8:39 am    Předmět: Citovat

Jak je střílíte u vás?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 4:19 am    Předmět: Citovat

Lisku stahneme a vydelame kuzi jejim mozkem ,kazde zvire ma dostatecne velky mozek na vydelani vlastni kuze ,pak kuzi nasijeme do nejakeno sveho kabatu ma zimu necha se tam nasit i kuze z ovce a treba berana ci dokonce udelat kozich a to z vas udela odolnost divokeho zvirete ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Strana 12 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.