Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výroba kompozitu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 6:16 pm    Předmět: Citovat

Podobnú reakciu som čakal. Laughing Ja som sa obsidiánom a pazúrikom holil pred 10 rokmi.Kedy prvý x ty Tome ?
(Dokonca len mierne "obnoveným" nálezom z doby kammenej-vtedy ma viac bavilo ich nachádzať než ťukať.)

Ale o tom to nebolo...
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tom
Nováček
Nováček


Registrace: 26.8. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: jeseník nad odrou - hůrka

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 5:08 pm    Předmět: Citovat

Elév napsal:
No kurňa, to sú prirovnania na niekoho s takou bradou... Laughing
Asi ide o toto: Kirise zrovna nemá strojček ale už sa strašne nutne potrebuje oholiť, ale strašne nutne... Wink ... zato má pekný kus obsidiánu, zmákne to teda aj s ním? ... mne sa to nezdá ako márny nápad! Zatial to myslím nikto neskúšal a keď už nič iné (pravdepodobne), tak aspoň budeme vedieť... Cool
i když to sem fakt nepatří tak http://www.youtube.com/watch?v=QWSTE6WLB0Y
_________________
na každů sviňu sa někde vaří voda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 3:25 pm    Předmět: Citovat

Elév napsal:
No kurňa, to sú prirovnania na niekoho s takou bradou... Laughing
Asi ide o toto: Kirise zrovna nemá strojček ale už sa strašne nutne potrebuje oholiť, ale strašne nutne... Wink ... zato má pekný kus obsidiánu, zmákne to teda aj s ním? ... mne sa to nezdá ako márny nápad! Zatial to myslím nikto neskúšal a keď už nič iné (pravdepodobne), tak aspoň budeme vedieť... Cool



aaaha, to je ono!

inak dnes mi dosiel kozny glej, hoci mi tvrdili v obchode, ze mi mozu objednat len kostny Razz magia pokracuje

a za par dni idem s pilkou von Wink aj tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 3:22 pm    Předmět: Citovat

No kurňa, to sú prirovnania na niekoho s takou bradou... Laughing
Asi ide o toto: Kirise zrovna nemá strojček ale už sa strašne nutne potrebuje oholiť, ale strašne nutne... Wink ... zato má pekný kus obsidiánu, zmákne to teda aj s ním? ... mne sa to nezdá ako márny nápad! Zatial to myslím nikto neskúšal a keď už nič iné (pravdepodobne), tak aspoň budeme vedieť... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 2:41 pm    Předmět: Citovat

Jas napsal:
Mám doma práve pekne ostrý kus obsidiánu.Mám sa s ním holiť , ak mám doma aj strijček ? Shocked


uff, to je viacvyznamove Smile

lebo musi byť úžasný pocit holiť sa obsidiánom Smile strojček nemusí byť vždy lepší, ja sám sa strojčekom neholím, holil som sa aj britvou, ale sa mi vyštrbila, teraz a holím žiletkami.

tak neviem. asi je to teda blbosť, aj keď to úplne nechápem, mám ľahký autistický syndróm Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

Jas napsal:
Mám doma práve pekne ostrý kus obsidiánu.Mám sa s ním holiť , ak mám doma aj strijček ? Shocked

Pockej JASI ja myslel ze se holis jedine obsidianem Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 1:55 pm    Předmět: Citovat

Mám doma práve pekne ostrý kus obsidiánu.Mám sa s ním holiť , ak mám doma aj strijček ? Shocked
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 11:06 am    Předmět: Citovat

čo sa týka drevín....mám niekoľko drúkov bazy sušených asi 9 rokov....bolo by to vhodné na jadro? viem, že sa z toho dá spraviť celodrevo, ale jadro kompiztu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 11:32 am    Předmět: Citovat

...toto v Kaprpowitzovy neprečítaš Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

tak na toto je takéto fórum Wink na takéto vychytavky, hoci som si proces čítal či pozeral veľa raz toto by má nenapadlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 8:52 am    Předmět: Citovat

Jedna vec, na ktorú vždy zabudnem a potom špekulujem jak hodinársky učeň a trieskam si hlavu:
... pred šlachovaním si treba spraviť zárez na baše, alebo, ak na nich máte dostatočnú rezervu, vyvŕtať dieru, alebo do nich zavŕtať nejaký háčik, nech je za čo zachytiť špagát, ktorým budete počas šlachovania a schnutia zaťahovať ramená k sebe!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 12:57 am    Předmět: Citovat

Ďakujem, už sa sušia. Zajtra teda dám špajľu preč ostane to len na drótikoch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 12:38 am    Předmět: Citovat

Aj tak sa stočia aje to jedno. budeš ich predsa trhať... Tú špalju na druhý deň daj preč pod ňou sa bude držať vlhkosť a može to tam plesnieť.Tie kravské su 2-3 x hrubšie a väčšie a ťažšie a zdanlivo z nich by malo byť šlaich "viac" , ale je to blbosť- Je ich tam rovnako "veľa", ale sú ďaleko jemnejšie , ďaleko menej masné a ĽAHŠIE ! Čiže ich môžeš dať viac vrstiev a dosiahneš pevnejší a ľahší luk.Nedozierne možnosti !
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 12:35 am    Předmět: Citovat

Veď mám už vyschnuté býčie, porovnám Wink

Na konci tých jeleních dávam špajličku, nech sa sušia vystreté....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 12:28 am    Předmět: Citovat

Niet nad divočinu!!! Uvidíš , keď to vyschne- zostane len priesvitná blanka. Predstav si tú jemnosť na luku a pozrii si , ako vyzerá suchá kravská - hebedo s 5 násobnou váhou !
Už by som nemenil. Ak mi zdroj vyschne neviem ako sa vrátim ku kravám... Shocked
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 12:15 am    Předmět: Citovat

Jas, šľachy sú super, fakt málo bordelu v nich bolo. Idem zavesiť na drótik a dám sušiť do pivnice Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 11:37 am    Předmět: Citovat

no tak si dám teda povedať Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tom
Nováček
Nováček


Registrace: 26.8. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: jeseník nad odrou - hůrka

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 11:29 am    Předmět: Citovat

tom napsal:
Dusan napsal:
Tom, to oceľové lanko je dobrý nápad. Ja som používal kľučku na balkóne, čo bola poruke, ale spravím si takýto minifórichtung z ihlice na pletenie - tá sa aspoň nebude ohýbať ako to lanko.

z jehlicou nic neuděláš Smile právě že se to lanko prohýbá a otáčí je dobře,jinak by jsi to mohl dělat i přez sekyru upnutou ve svěráku,ale to by jsi moc obrousil tu šlachu
jinak já si ty šlachy na nože připravuju furt tak bych řek že už toho mám dost vychytaného ,jasně každému vyhovuje něco jiného a né každý má potřebné prostředky
_________________
na každů sviňu sa někde vaří voda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tom
Nováček
Nováček


Registrace: 26.8. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: jeseník nad odrou - hůrka

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 11:27 am    Předmět: Citovat

Dusan napsal:
Tom, to oceľové lanko je dobrý nápad. Ja som používal kľučku na balkóne, čo bola poruke, ale spravím si takýto minifórichtung z ihlice na pletenie - tá sa aspoň nebude ohýbať ako to lanko.

z jehlicou nic neuděláš Smile právě že se to lanko prohýbá a otáčí je dobře,jinak by jsi to mohl dělat i přez sekyru upnutou ve svěráku,ale to by jsi moc obrousil tu šlachu
_________________
na každů sviňu sa někde vaří voda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 11:12 am    Předmět: Citovat

Tom, to oceľové lanko je dobrý nápad. Ja som používal kľučku na balkóne, čo bola poruke, ale spravím si takýto minifórichtung z ihlice na pletenie - tá sa aspoň nebude ohýbať ako to lanko.

Jas, ale veď to je super, nie? A čo sa týka toho rohu, tak som už prelúskal všetko možné ako to rezať. Budem to samozrejme rezať ručne, lebo ja som jaskynný primitív, čo mi bude dllllllho trvať, ale nevadí. Som len zvedavý, koľko toho z jedného rohu dostanem.....či nebudem musieť od "niekoho" drankať ďalší roh Wink

Mimochodom baranie rohy sa už zháňajú na nemenovaných slovenských náhorných trávnatých svahoch Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 1:05 am    Předmět: Citovat

To som netušil koľko rád a návodov treba pri obyčajnom rozdelení šliach.Čo budete robiť pri rohovine dreve a glejoch ?... Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tom
Nováček
Nováček


Registrace: 26.8. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: jeseník nad odrou - hůrka

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 11:51 pm    Předmět: Citovat

no ještě mi pomáhá ,když ji rozklepeš na placku tak ji přehnu koncema k sobě a klepu po ní a ten ohyb posouvám oběma směry a při klepání jí různě stáčím do spirály jen aby se mi povedlo ty vlákna dostat co nejvíce od sebe dost u toho pomáhá jak se ty vlákna mezi sebe zařezávají a až je jakš takš ohebná tak jdu na to lanko ,špagát ani nezkoušej stejně ho hned prodřeš
_________________
na každů sviňu sa někde vaří voda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Naso
Nováček
Nováček


Registrace: 31.12. 2011
Příspěvky: 133

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 9:42 pm    Předmět: Citovat

tom napsal:
Naso napsal:
zrovna trhám pštrosí šlachy, rozbil jsem cca 4ks 60cm sušených šlach a mám toho plné kecky. Strašně blbě se to drtí kladivem nemáte na to nějaký figl? Při trhání jsou jednotlivé vlákna mezisebou propojené a najvíc mi to jde natrhat na cca 0,5-3mm vlákna, při pokusu to trhat dál se to trhá jen na menší a menší délky. Už sem obědnal zaječí klíh tak sem zvědavý jaký to bude mít vlastnosti. Dík za rady.
no já šlachy drtím na velkém kameni dřevěnou palicí abych je nepřesekal,po důkladném rozklepání je přetahuju přez naplé ocelové lanko a to strhá takové ty šlupky,když je třeba tak to ještě polečím paličkou a hlavně šlachy se musí trhahat od středu šlachy jinak se ti povede natrhat jen cucky


to s tím lankem zní zajímavě, co se týče obalů tak to není problém ty jdou úplně samy. Co se týče kladívka na běžné roztloukání používám cca půl kilové sedlářské kladívko s kulatou hlavou. Ale spiš si připadám jako ruční buchar. Co se týče trhání tak se snažím trhat od středu. Ty 4šlachy (achilovky) jsem rozbíjel cca 3h.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tom
Nováček
Nováček


Registrace: 26.8. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: jeseník nad odrou - hůrka

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 5:49 pm    Předmět: Citovat

Naso napsal:
zrovna trhám pštrosí šlachy, rozbil jsem cca 4ks 60cm sušených šlach a mám toho plné kecky. Strašně blbě se to drtí kladivem nemáte na to nějaký figl? Při trhání jsou jednotlivé vlákna mezisebou propojené a najvíc mi to jde natrhat na cca 0,5-3mm vlákna, při pokusu to trhat dál se to trhá jen na menší a menší délky. Už sem obědnal zaječí klíh tak sem zvědavý jaký to bude mít vlastnosti. Dík za rady.
no já šlachy drtím na velkém kameni dřevěnou palicí abych je nepřesekal,po důkladném rozklepání je přetahuju přez naplé ocelové lanko a to strhá takové ty šlupky,když je třeba tak to ještě polečím paličkou a hlavně šlachy se musí trhahat od středu šlachy jinak se ti povede natrhat jen cucky
_________________
na každů sviňu sa někde vaří voda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Naso
Nováček
Nováček


Registrace: 31.12. 2011
Příspěvky: 133

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 5:06 pm    Předmět: Citovat

Elév napsal:
Mno, ide to stuha, ale to zmákneš... a čo ideš lepiť?


Zatím nic, jen si ty šlachy připravuju. Ale mám tam připravené jedno jasanové lučiště a jeden rozdělaný polotovar z moruše, směnil jsem s kamošem za tis parkové kvality. Lučiště cca 80lb a luk by měl mít cca 90-100 pokud bude dost dřeva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 4:54 pm    Předmět: Citovat

Mno, ide to stuha, ale to zmákneš... a čo ideš lepiť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Naso
Nováček
Nováček


Registrace: 31.12. 2011
Příspěvky: 133

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 4:22 pm    Předmět: Citovat

no tak v rukách si to neumím představit je to tak tvrdé že některé místa nejdou rozbít ani 2kg kladivem! Co se týče pomačkáí v ohybu tak to taky ale to jde jen u některých, při trhání jsou to takové hrubší vlasy s pevností cca vázacího drátku. A děsně to smrdí jako nemytej pes!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 4:21 pm    Předmět: Citovat

Pštrosie ma dlho zaujímali , ale po čítaní rôznych skúseností zo sveta som to radšej nskúšal. Tieto dinosaurie šľachy majú asi trochu iné vlastnosti.

Všeobecne to ide horšie s achylovkami , ako s chrbtovými šľachami. Achylovka odoláva ai pri upnutí do zveráka , ako ďas.

Mimo iné /a dôležitejšie../ príčiny sú tie z diviny ďaleko jednoduchšie na spracovanie sú jemnučké oproti "drôtom" z poriadneho býky Laughing

S vyčesávaním by som to nepreháňal.Nie je to konope. Niet nad "prstovú" prácu !
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 4:00 pm    Předmět: Citovat

Naso napsal:
zrovna trhám pštrosí šlachy, rozbil jsem cca 4ks 60cm sušených šlach a mám toho plné kecky. Strašně blbě se to drtí kladivem nemáte na to nějaký figl? Při trhání jsou jednotlivé vlákna mezisebou propojené a najvíc mi to jde natrhat na cca 0,5-3mm vlákna, při pokusu to trhat dál se to trhá jen na menší a menší délky. Už sem obědnal zaječí klíh tak sem zvědavý jaký to bude mít vlastnosti. Dík za rady.


No neviem, či ti to pomôže, ale keďže zatiaľ nemám nákovu, tak som jelenie šľachy najprv v rukách poriadne poohýbal až sa uvoľnila tá vrchná šupa. Tú som dal dole normálne prstami. Potom som zobral také elektrikárske staré kombinačky, čo majú oblé čeľuste a tým som to mačkal a druhou rukou obtáčal - zase ručne Very Happy
Takto som to roztlačil na plochu plnú vláken, ktorá bola už ohybná. Opäť len prstami som tú placku porozdeľoval na menšie pásiky, tie potom na menšie, až som opatrne rozdeľoval vlákna - začal som od stredu pásiku, tam som to prstami rozdelil a zo stredu potom ku krajom. V takto oddelených vláknach je ešte nejaký ten stvrdnutý kolagénový matroš, tak zase ručne, pomedzi nechty palca a ukazováka, až som to úplne zmäkčil, až z toho boli jemné vlákna ako hrubé vlasy.
Takže tak.
Nepoužil som zatiaľ žiadne vyčesávatko, robil som to ako primitív v jaskyni a preto moje šľachové omotávky aj tak vyzerajú - nie sú to úplne tenulinké priesvitné pásiky, ale sem tam sú v nich hrubšie časti.
Na nete je kopa návodov, ako to vyčesať.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Naso
Nováček
Nováček


Registrace: 31.12. 2011
Příspěvky: 133

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 2:48 pm    Předmět: Citovat

zrovna trhám pštrosí šlachy, rozbil jsem cca 4ks 60cm sušených šlach a mám toho plné kecky. Strašně blbě se to drtí kladivem nemáte na to nějaký figl? Při trhání jsou jednotlivé vlákna mezisebou propojené a najvíc mi to jde natrhat na cca 0,5-3mm vlákna, při pokusu to trhat dál se to trhá jen na menší a menší délky. Už sem obědnal zaječí klíh tak sem zvědavý jaký to bude mít vlastnosti. Dík za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  Další
Strana 14 z 24

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.