Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lovenie a ochrana zvery.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

Blbost obyvatel tu jen tak nepotlacite ta trva staleti ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 9:26 am    Předmět: Citovat

Ale nejde tu jen o myslivce...lidi na tebe divně koukají "Ty střílíš kuše... tak to si pytlák!"
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 9:19 am    Předmět: Citovat

Nu, možná tak u tebe to nikomu nevadí, ale mě když něco vybere můj soukromý rybník, tak mi to nikdo nezaplatí ( 20 x 20 metrů). U tebe tam jsou jezera ve kterém to není poznat, ale v tomhle krcálku každá ryba je vidět.
Jinak plně s tebou souhlasím, že tady co myslivec to jiný rozum, a jak to již říkal Cimrman ve Vyšetřování Ztráty Třídní Knihy, debil, blbeček, debil, blbeček jen tady je rozdíl... dvá blbečkové vedle sebe Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:48 am    Předmět: Citovat

Po celem vychodni pobrezi ziji kormorani a vsude jsou zakazani strilet v kazdem state ....Kormoran je jediny ptak co muze preletet more do Evropy kde ho vasi debilove zastreli,kormoran ma neuveritelve letove schopnosti ten muze i spat ve vzduchu a nechat se nesti proudem vzduchu a vydrzi az 7-8 dni ve vzduchu ,ze zere ryby ano ,ale dovedete si predstavit kolik ma samicka kapra vajec ,kdyz se vytira ,ano 800 000 a kdyz treba by prezila jenom polovina pulcu stale name plno ryb co kormoran nemuze ohrozit u zraloku podle druhu se jich rodi 12-100 rocne a je jich dost .....Jestli se v Cesku nekdy zmeni mysleni, mozna za 500 let ,nebot pred 30 lety si pamatuji jak jsem se hadal s myslivci jaci jsou to zaburalci tak dnesni myslinci nebyli ani na svete, ale ti stari je vychovali tak ,ze jsou stejni blbci jako oni a ta blbost se asi dedi ......Ja si pamatuji myslivce z roku 1900 a ty byli stejni pitomci jako o 100 let pozdeji a tak si nedelejte zadnou nadeji roku 2200 .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:27 pm    Předmět: Citovat

jo,už jsem si přečetl vše-no jo,tady jsme prostě v pérdéli,možná by spíš stálo za pokus zkusit spolupráci s bowhunting sk.,nebo podmáznout pár ministrů Laughing vždyť o peníze jde teprve až v první řadě Laughing ale vážně-tady se asi změn nedožijem,možná naši vnuci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:09 pm    Předmět: Citovat

jsem se celkem rozepsal.. a myslím, že to bylo výstižnější...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:07 pm    Předmět: Citovat

sorry,já jsem všechno nečetl,ale toto je můj názor-asi uvažujem podobně... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:58 pm    Předmět: Citovat

hmm.. tohle jsem psal před 2 tejdnama...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:50 pm    Předmět: Citovat

pánové,nevím,nevím-bowhunting u nás-snad jedině v soukromých oborách,ale i to je v tomto státě asi utopie.myslivci nás taky do svazových honiteb nepustí,i když je to pro ně veliká škoda-např. mohli by za poplatek povolit odstřel přemnožené zvěře(teď zejména černé),a zabili by tak dvě mouchy jednou ranou-vydělali by peníze a zredukovaly by se stavy černé.ale to je asi blbá úvaha-v tomto skvělém státě se to povolí tak možná na svatého jokabuši Laughing další nepřekonatelná překážka by byli ti přiblblí ochránci přírody-však každý zná situaci kolem kormoránů.prostě musím souhlasit s alwarezem,pakárna,buzerace a komunismus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

S tím bowhuntigem to není špatný nápad. Vidíš a to je ono prostě debatovat o tom a přijít na co nejlepší řešení, nevím ale jestli by bylo to pravé spadat pod myslivce jak tam s něčím takovýmhle přídem tak se s náma o tom nebudou ani bavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 10:14 am    Předmět: Citovat

No Alwa no bullshit ! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 2:03 am    Předmět: Citovat

No guts no glory !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 2:55 pm    Předmět: Citovat

Není teda lehčí prosadit lov kuší do myslivosti než něco jak ty to jmenuješ "lovecký klub". Z mého hlediska není reálná šance něco takového prosadit, dokud v myslivecké správě jsou lidi starší generace 60 let. Asi by nebylo špatné napsat na stránky bowhunting.sk jak to začalo u nich...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 1:51 pm    Předmět: Citovat

No museli by jsem založit nějaké združení, společenství nebo tak něco a postupně dát dohromady návrh legislativy na to jak by to mohlo všechno fungovat. Je mi jasný že to nebude sranda ale víc lidí by si s tím mohlo poradit a konkrétně ty bys byl člen kterýho by jsme potřebovali. Co se týče toho že by to někdo obcházel, tak vždycky se někdo najde, je to o lidech. Jde o to jestli je vůbec celkově zájem něco takového prosadit a jestli je dost velká podpora. O konkrétních věcech se musí diskutovat protože je vždycky co vylepšit. Víc hlav víc ví. Ale to nemůžeme řešit tady, to je na dlouho a tolik času tady nikdo asi trávit nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 12:55 pm    Předmět: Citovat

Jsi mi nepochopil... hodně zdaru a hodně štěstí.. jen jsem ti přenesl svůj názor na to že to prostě z mého pohledu nebude fungovat... dnes máš tu třeba myslivce, kteří si budou domáhat nějakého práva na úlovek, na desátek či jim budeš platit za dozor.. zlegalizuješ zaplatíš nějaký poplatek na to aby si mohl lovit a zase .. je tu skupina lidí kteří to obejdou a budou lovit za jiných podmínek a zadarmo/neregistrovaně... myslivcí si ten svůj žvanec budou hájit zuby nehty...
* zajímal by mi tvůj postoj jak by sis tohle představoval .. páč z mého hlediska jedinej legál lov je v soukromej oboře... ale zase je tu zákon padajícího hov.... kdy tě někdo bude nutit platit nějaké bezpečnostní podmínky, nějaké prověrky a za vším hledej korubci a státní přičinění... prostě není to jen tak.. a zakládat nějaký "lovecký klub" na to abych si pokecal o tom jak zastřelit prase můžeme klidně v Praze, Plzni či Brně někde u píva...a nebo pronajmout střelnici...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 12:41 pm    Předmět: Citovat

No scootr trefil si to přesně, mě tohle všechno samozřejmě napadlo taky, jen jsem chtěl vědět jestli bude vůbec dost podpory mezi svými a když vidím že tomu tak není tak to asi nemá cenu se do něčeho pouštět. Proto jsem se ptal jestli někdo do toho půjde se mnou, protože sám bych to nezvládl jak časově tak finančně. Chybí mi také zkušenosti které mají ostatní z jiných zemí, proto jsem chtěl aby nás na to bylo víc a pokud možno co nejskušenějších a pokud ne tak nemá cenu se o tom bavit, děkuji za názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

http://www.bowhunting.sk


Tohle je uzavreny klub a ma pouze sve cleny a tak budete muset zalozit dalsi klub,musite zacit od zacatku .......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 9:33 am    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
taky zvaz,ci klub nieje urcite zly napad,tiez ma to uz napadlo,nieje nad osobne stretnutia,vymena cennych informacii je na nezaplatenie...


http://www.bowhunting.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 9:32 am    Předmět: Citovat

miki83 : tak to přeji hodně štěstí...ono i když tohle vybuduješ a projde ti to ( z něčím hneš v tomhle rádoby kapitalistickém státě ) tak se zase najde nějaký zmrd, který na tom bude chtít vydělat /Ať soused, myslivec, místní podnikatel či POLITIK KTERÝ BYL ZROVNA U KORYTA/ a bude prodávat "odpustky" a bude se to vyvíjet úplně jiným směrem než je tvá dobrá myšlenka. Zavedou ti registrace, nějaké stanovy, přezkoušení, roční poplatky, testace loveckých kuší a zase je tu tok peněz, které půjdou na soukromé účty.
Už i v této chvilce lítá dost pakoňů po lese z kuší, kteří neví o lovu a pravidlech lovu, či zacházení ze zvěří ani popel.. jen rozklepaně zmáčknout a střelit...
za další, asi nemám potřebu být někde registrovaný jako majitel lovecké kuše.. on když se někde najde starej orezlej loveckej šíp s hrotem od krve někde v lese, tak se veme mapka a kouká se kdo je nejblíže místu nálezu.. takže sorry ale v tomhle tě nepodpořím...ať je to jak je, tak sportovní střelbu máš povolenou a to ti musí stačit.. páč pokud čecháčkům povolíš jen trochu uzdu, chtějí víc...
* nerad bych potkal nějakého blba z kuší v lese co to má oficiálně povolené a střílí lovečákama po všem co se hne /liška, zajíc, pes. kočka nebo moje dítě/.* UŽ NÁM STAČÍ BANDA NAŠÍ DEMENTNÍCH MYSLIVCŮ, KTEŘÍ SI VYKLÁDAJÍ ZÁKON PO SVÉM A Z DUCHEM MYSLIVOSTI NEMAJÍ NIC SPOLEČNÉHO, STŘÍLÍ SVÉ SYNY NA NAHÁŇCE KACHEN BROKOVNICÍ, KOLEGY SI PLETOU V HOUŠTÍ z KANCEM A PÁLÍ TO DO NICH PŘÍMO NA HLAVU, V PODNAPILÉM STAVU VYLEZOU Z HOSPODY A STŘÍLÍ DO KLOBOUKŮ A OBČAS S NÍM VEZMOU NĚJAKÉHO PSA ČI KOČKU, KLADOU ŽELEZA NA KACHNY A PROCHÁZÍ JÍM TO BEZ TRESTU A NIKDO POSTIŽENÝ NENÍ.
* ber to tak, že tohle lovectví je výsada, takový under, který má svá nepsaná pravidla a hrstku zapálenců, kteří o tom ví, učí se, sledují zvěř a ví o čem mluví, netahal bych do toho nějaké omezení jak už je zvykem.
Ona i dobrá myšlenka a nápad se dá dobře zneužít v restrikce a omezení !!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 9:02 am    Předmět: Citovat

taky zvaz,ci klub nieje urcite zly napad,tiez ma to uz napadlo,nieje nad osobne stretnutia,vymena cennych informacii je na nezaplatenie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 8:03 am    Předmět: Citovat

Jinak co říkáte na myšlenku založit lovecký klub? Mám tím namysli vytvořit klub který by měl za cíl změnu legislativy a vytvoření podmínek pro lov kuší a lukem. Myslím že nás je tady dost kteří by to dělali rádi a taky je tady dost těch zkušených který by dodávali tolik cenné zkušenosti. Co vy na to šli by někteří z vás do toho? Není to otázka pár týdnů ale několika měsíců, možná roků. Ale např slováci mají lov lukem povolený tak proč by to nemohlo být tady v ČR?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 7:47 am    Předmět: Citovat

mimochodem já taky ne, zatím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 7:46 am    Předmět: Citovat

alwares: nikdo nemluvil o tom že je to čerstvá fotka tak hned nedělej závěry. Fotka může být starší a navíc nemusí být od vás ale od někud jinud. Ja jsem se jen zeptal jestli je to jeho úlovek a ne kdy to lovil a navíc jak sám napsal ,on lovit nechodí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 10:16 am    Předmět: Citovat

miki83: To bol len ilustracny obrazok Smile ... nechodim lovit ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 1:15 am    Předmět: Citovat

Co je tohle zase za blbost? Zver se za zimy nelovi ,teda extremni zimy jako je -35 stupnu C i tady je sezona na vysokou do Noveho roku .....Proc tomu tak je, ze samice jsou brezi a maji v sobe mlade a jestli zastrelite brezi samici tak to udelate jenom jednou a jestli je snih muze byt i 2 pod nulou a to vubes nevadi kusi ........Uz slysim ty chytraky jak rvou a co indiani , hodne indianskych kmenu se stehovala na jih kdyz mohla asi az 900 mil a zde se stehovali do hor na leto co je asi 150 mil v nizinach bylo moc horko .....naopak na preriich prvni snih spoustel lov na bizony ,snih co za par dni stejne roztal a tak indiani ziskavaly zasoby na zimu ,vlastne kazdy indiansky kmen si dela zasoby na zimu a to dela dokonce i veverka a ta horecne zahrabava zaludy ,je to legrace je pozorovat jak makaji .......Ani tady v extremni zime nikdo nelovi vetsina statu to ma zakazano a jeste 5 cm snehu jeste nepredstavuje -35 stupnu C a kdysi indiani meli zasoby na zimu a zver lovili na podzim ,kdyz je teplo a na preriich kdyz byla zima neobycelne dlouha a dosly zasoby indiani pobili kone a psi a tak nejak prezili zimu a jasne taky hladoveli ,proto kmen mohl mit jenom urcite mnozstvi lidi.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 7:35 pm    Předmět: Citovat

Brcko SK: díky za radu, myslel jsem si, že v chladu to bude jiné ale tohle jsou dobrý rady, dík. mě to určitě pomůže, jinak to je tvůj úlovek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 1:07 pm    Předmět: Citovat

Lov pri nízkych teplotách

Kedže kuša má viac mechanických častí ako luk, treba sa k nej správať ako k strelnej zbrani. Napríklad uskladnenie mimo zdrojov tepla pretože by mala mať teplotu okolia. Čo sa týka mazania, tak nemazať alebo len veľmi málo. Čím ma viac mechanických komponentov, tým je vyššia šanca, že sa nieco pokazí.



Na odmasťovanie (koľajnice) sa dajú kupiť buď špeciálne prípravky alebo čistý lieh. Použiť novú tetivu bez akéhokoľvek vosku, pretože nenavoskovaná bude lepsie pracovať v chlade a tým pádom bude mať vyššiu rýchlosť. Nevýhoda, skracuje sa životnosť ale za cenu úlovku. Odmasťovač treba použiť aj na spúšť a ine mechanické časti.
Ak kuša zmokne použite handry a vatu, na vnútorné časti nastriekajte WD-40 (vytesnuje vodu) a potom použite odmasovač. Otestuje kušu, pretože za chladného počasia sa inač stiela - treba trenovat na 20-40 yardov. Pri love je výhodné mať ešte záložnú kušu ak by nova kuša zlyhala, tak aj staršia s mechanickými mieridlami bude dobra.

Zdroj: http://www.grandviewoutdoors.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:55 am    Předmět: Citovat

skutecne zajimave .....
ale neprakticke ,predevsim musite byt obklopeni ze vsech 4 stran a nespolehat se jenom ,ze zvire prijde ze predu a treba zkuseny velky cerny medved obejde podezrely strom na kterem sedime celych 360 stupnu jestli neco neuciti a zvirata se neridi jenom zrakem, ale predevsim pachem a ta blind latkova co pouzivame je uzavrena a tak drzi pach uvnitra, kdyz je zamaskovana a na miste 14 dnu je idealni a tak kolik stoji tento vynalez a mam dojem ,ze asi dva roky starou blind prodaval jeden asi za 30 $ US ......Ja tedy zustanu u stareho zpusobu a to je zamaskovena textilni blind co je asi 14 dni venku, aby si zvirata zvykla a pak jsou na 2 kroky daleko ,ale zajimava myslenka jako ty neviditelne lode co ma US-Navy na 2 km ji nevidite ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:21 am    Předmět: Citovat

Ako byt neviditelny pri love? Staci pouzit "zrkadla", ktore su naklopene dopredu a tym padom odrazaju obraz ako je trava/listie/hlina.



Stanka vyrobcu:
http://www.ghostblind.com/

Je to celkom zaujimave riesenie, len skoda ze to je take velke, pri prenasani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 10:46 am    Předmět: Lovenie a ochrana zvery. Citovat

Našiel som 2 "publikácie" o zvieracích stopach, ktoré sa urcite hodia ešte neznalym polovníkom/myslivcov alebo ľudom, ktorý sa zaujímajú o prírodu (lesnú zver).

Stopařství

Cena: 219Kč; 10.89 Eur
Vydavateľstvo: http://www.grada.cz/stoparstvi_5415/kniha/katalog/
Náhlad: Knižku si môžete z časti prelistovat - 20% http://www.grada.sk/stoparstvi_5415/kniha/katalog/listovani-google

Stopy velkých šelem a jiných lesních zvířat

Cena: Zadarmo (PDF)
http://www.selmy.cz/publikace/osvetove-publikace/stopy-velkych-selem-a-jinych-lesnich-zvirat/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.