Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zneužití kuše aneb blbci, idioti a pomatenci
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

a ešte by ma zaujímalo bowhunter123 aké výšky pokút platia poľovnícke združenia resp. do akej výšky bý mohli platiť za porušenie pravidiel hmmm......
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 1:22 pm    Předmět: Citovat

a pre toto všetko budem ďalej vyrábať vtáčie budky a krmidlá kde im budem dávať potravu hm.... ale veľmi sa na to nespoliehajte haha Very Happy skôr neskôr dáka vrana alebo straka to odnesú wave
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 1:08 pm    Předmět: Citovat

bowhunter123, příroda a její bohatsví mě zajíma velmi, přečti si pár mých příspěvků a pochopíš to. Ale ty ceny, to si mysli co chceš ale to je prostě přemrštěný. Jak psal red arows at si nejdřív sáhnou do vlastního svědomí a do svých řad, tam těch pytláků najdou nejvíc. Potom můžou jít po oststních. Sám znám z okolí několik pytláků myslivců, všichni to vědí ale nikdo nic neřekne protože to sou známý. Jinak můj názor na to čí je zvěř znáš, podle mě není nikoho a už vůbec ne státu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 12:43 pm    Předmět: Citovat

Ono co vím tak když myslivec práskne legálně prase,musí zařídit prohlídku(jestli nemá nějakou děsnou chorobu) a většinu shrábne svaz.
Takže chápu že než absolvovat nějaký kolečko veterinář,myslivecký hospodář atd to buďto práskne načerno nebo se na to vyprdne.
Hříšná myšlenkaVery Happyřív jsem potkával spoustu dědů s flintou a ohařem, dost lidí co opravovali krmelce, zaváželi je(teď krmim široko daleko sám),sušili sena atd.
Dneska mne v lese maximálně málem přejede čtyřkolka nebo moderní myslivec v teréňáku, krmelce jim spadly..
Nejni to náhodou tim že se z toho stal drahej koníček a vymizeli jim lidi který uměli na něco šahnout rukama a starali se?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

A mimo to mně osobně ten ceník přijde tězce mimo realitu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 12:33 pm    Předmět: Citovat

Můj osobní názor je ten, že nemalé množství pytláků je v MS - myslivecké sdružení. Co si všímám kolem, tak jak píše bowhunter123, tak každé MS má dle úživnosti území určité stavy zvěře. Jaká je realita - záměrně nahlašují nižšší stavy a sami si pak načerno bouchají nadstavy. Lesnící by mohli co povídat co se týče okusů stromků, atd.
Ano pytlačení je nelegální, ale jak na tom jsou páni myslivci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 12:21 pm    Předmět: Citovat

ufff trochu náročné informácie Very Happy
a prečo by si strojnásobil pokuty veď aj thor6 aj miki sú ohúhrení práve tou výškou hmm.. dontknow a ja tiež
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 11:59 am    Předmět: Citovat

každé PZ musí na svojom území správne hospodáriť..

ak nedodržiava normovaný kmenový stav platí pokutu..

a to nie len v prípade ked počty zveri vzrastú a dochádza ku škodám na lesných škôlkach alebo poľnohospodárskych plodinách.. ale aj v prípade ak je NKS pod normou.. teda keby polovníci vystrielali všetko čo tam žije, tak platia pokutu štátu...
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 11:53 am    Předmět: Citovat

miki a thor: vidieť že sa v tom nevyznáte.. (bez urážky).. zdá sa vám to veľa??

zver a príroda je súčasťou kultúrneho a prírodného bohatstva... to pre vás nič neznamená????

diviaky sú premnožené?? pochybujem.. je ich viac ako kedysi ale premnožené nie sú určite..

vysvetlím ti to..

každé polovné združenie musí udržiavať určitý stav zveri na svojom území (území polovného združenia, dalej len PZ)...

volá sa to normovaný kmenový stav (NKS)..

ide o udržanie optimálnej vekovej, pohlavnej štruktúry populácie daného druhu zveri.. taktiež o pomer jednotlivých druhov zveri na danom území..

a to všetko podľa úživnosti územia..

úživnosť je vyjadrením, potravnej bohatosti, inak povedané: toto územie na základe skupiny lesných typov (SLT) môže uživiť určitý počet jeidncov rôznych druhov, v rôznom pomere a štruktúre...

teda napr. na určitom území môže žiť 70 zástupcov čelade suidae (diviak), a dajme tomu 40 ks jedincov z čeľade jelenovitých, z toho 35 ks druhu Jelen lesný a 15 ks druhu Srnec lesný...

je to ovela zložitejšie, pretože každé územie prebehne bonitáciou, územie sa bonituje pre každý druh samostatne, niektoré na úkor iných druhov a niektoré nie..

taktiež celé územie štátu je rozdelené do polovných oblastí, pre jeleniu, srnčiu a malú zver.. potom sa územie v danej oblasti bonituje pre daný druh zveri, ktorá je tam hlavná.. ak ide o jeleniu polovnú oblasť.. hlavným druhom zveri je jelen, vedla ktorého sa tam môže vyskytovať aj srnec alebo diviak, prípadne ak tam už je aj muflon či daniel..

každé PZ musí dodržiavať NKS inak by vznikali škody na kultúrnych plodinách a iných majetkoch a PZ by muselo platiť náhradu škody vlastníkovi, majiteľovi, ktorému daná škoda vznikla..

z tohto titulu nemôže byť diviak premnožený!!!!!!!!!!!!!!!!!

tie ceny za pytliactvo by som strojnásobil.. v polovníctve ide hlavne o ochranu prírody a zveri nie o lov.. je za tým množstvo práce..

ešte dodám zver patrí "štátu".. ak pytliačiš platíš štátu..

ak ovšem nejde o súkromnú zvernicu, prípadne nejaký farmový chov..
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 10:16 pm    Předmět: Citovat

hergot chlapi,ten ceník zvěře mne skoro zabil Shocked ,to asi mysliveckým forhontům pořádně jeblo,podle toho mne jako teoretického pytláka vyjde cena divočáka se šípkovou,nebo se zelím na bezmála 30 kolíků,i když jsou divočáci přemnoženi Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 8:00 pm    Předmět: Citovat

K těm cenám zvěře. Myslím že je to hooodně přehnaný a účelem není nic jiného že když někoho chytí tak na něm vydělat. Nechápu jak někdo může platit za zvěř někomu jinému, když není jeho. Pytlačení odsuzuju, ale tohle je taky pěkná hovadina. yase dostanou prachy ty nahoře. jinak koukám že patřím k těm málo štastným co se vztahu týká, ale nutno říct že po 10-ti letech se už taky chvílema nesnesem, tak uvidíme Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 9:15 am    Předmět: Citovat

thor6 si môj človek mäso musím mať aspoň 5x za týždeň a bohužiaľ som další člen s neblahou skusenosťou s bejvalkou Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 8:41 am    Předmět: Citovat

Jo soudruzi skutecnost je diky volum slozitejsi. Ja jsem se z brachou hadal , ze umim anglicky a by mi dal nejaky test a neco jednoducheho a tak mi neco vybral a ja to udelal asi na 52 % a mistr profesor si delal srandu ze normalni lidi to delaji na 56 % ze jsem blbej uz jsem se ohlizel po nejakem koltaku mel bych mit nekde dva v tom bordelu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 8:01 am    Předmět: Cena zvěřiny Citovat

Osobně souhlasím s alwarezem.
Přikládám článek z Ihned.cz pro pobavení!

http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-55021020-jelen-pres-ctvrt-milionu-muflon-za-135-tisic-uhodnete-dalsi-polozky-z-ceniku-lesni-zvere
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 9:01 pm    Předmět: Citovat

Aha, takže s tím masem to bude smůla.Před dvouma rokama mi ze dne na den přestalo chutnat mastný(i máslo na chleba nee), teď už nemusim ani maso...to sem zvědavej v co vlastně mutuju Confused nebo radši ani ne.
Já bych prostě viděl lov jako adrenalinovej zážitek(ty mám rád).
Teď už mužu bejvalce cokoliv-dcera dospěla tak nemá čim vydírat-a dlouho sem se na to těšil, no a teď na ní už nemám náladu.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

no život bez uzeného bůčku,nebo klobás si neumím ani představit,to radši chcípnu.přece nedostal jsem se na vrchol potravinového řetězce abych nakonec žral trávu.Red arrows-já mám bohužel s takovým predátorem stejnou zkušenost jako ty Crying or Very sad .raději se mano a mano postavím tygrovi,nebo kodiakovi než nasrané bejvalce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 8:38 pm    Předmět: Citovat

Jestli letěj ženský na vegetariány tak já budu buzna, bez masa nedám ani ránu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 8:28 pm    Předmět: Citovat

Asi taky nemáme tradici v lovení, jako amíci.Tady to vždycky byla výsada-šlechtic,kapitalista,gruppenfuhrer,kapitalista,komouš,kapitalista a tak nejsme zvyklí zabíjet zvířata(a sežrat je).
Já si to radši koupim(zabije to někdo jinej kdo se pak za to přismahne v pekle a já to nevidim takže dobrý navíc nějak maso poslední dobou nežeru a asi se stanu vegetariánem-letěj na to ženský?), protože zabít zvíře bych dokázal v případě konfrontace-střetu tváří v čumák(umim si představit něco útočnýho chlupatýho a v případě vítězství bych se o tom navypravoval dámám Smile v opačnym případě on samicím ).
Pravdou ale je, že už jsem se ocitl tváří v tvář predátorovi z největších a z materiálních následků jsem se léčil roky.....jo, jasně, byla to moje bejvalka Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 10:52 am    Předmět: Citovat

je to tak ako píše miki..

v podstate delíme zver na samce a samice (holú zver), ktorých cena je nižšia.. aj ked dalo by sa o tom polemizovať pretože ich prínos v populácii v podobe nového potomstva je neodškriepiteľný a rozhodne nemalý...

cena samca sa určuje hlavne podľa toho aké parožie, rohy má.. či je to výrad alebo chovný samec..

v podstate platíš za trofej..

+ kopu iných vecí...
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

thor6 zrejme ma každý z príspevkov niečo do seba a tým pádom aj svoj kus pravdy aj mňa by zaujímalo to určovanie ceny života ale celkom sa mi pozdáva mikiho názor Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 10:03 am    Předmět: Citovat

alvarez tvoj názor sa mi nepozdáva ono skutočnosť bude asi oveľa zložitejšia a v tomto smere skôr my strieľame od boku ale právo na názor maš ako ktokoľvek z nás Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 8:14 am    Předmět: Citovat

Cenu zvere si urcuje totalitni rezim od boku!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 7:56 am    Předmět: Citovat

zivot a zivot..z pohladu existencneho je to rovnake..chce zit potkan aj jelen..ta cena podla mna zavisi od vzacnosti oneho druhu.zviera na pokraji vyhynutia ma inu cenu oproti premnozenej,ci skodnej..keby tomu tak nebolo,tak si kazdy striela jelene,ci daniele dinom danom a ostali by po nich len obrazky v ucebniciach..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 7:23 am    Předmět: Citovat

No tu cenu zvířete asi rozhoduje jestli je to chovnej kus, jak je zvíře starý, co je to za druh apod. A u domácích mazlíčků je to podobný ale tam je ještě připočítána cena za to že je to právě domácí mazel. A taky ještě cena za vykrmování, očkování, příp. čipování atd. To si myslím já, protože o tom psali v novinách. Ale na 100% si jistej nejsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 11:48 pm    Předmět: Citovat

miro6446-no jo,ale na slovensku je pytláctví stále trestný čin,v čechách už je to jen přestupek-takže tady si za pytláctví nikdo sednout nepůjde(škoda). tady u nás právě jde o cenu zvířete-při ceně nad 5tisic kč hrozí vězení,do 5ti tisíc pokuta. kdyby u nás bylo pytlačení stále považováno za trestný čin,tak by cena zvířete nerozhodovala-ale skutková podstata. mi jen vrtá hlavou,a stále to nechápu-jak se určuje cena života zvířat?život muflona je dražší než život srnky?když někomu zabiju pejska kundolízka-zaplatím víc než za slona?pořád to nechápu-život jako život,tak jaképak rozdíly.jenže tak je to tady dáno a s tím nic nenadělám,jen bych chtěl vysvětlit ten rozdíl v ceně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 2:50 pm    Předmět: Citovat

thore6 ja myslím že každé zabitie takýmto spôsobom je trestný čin nejedná sa o hodnotu zvieraťa ale o spôsob o naplnenie skutkovej podstaty
nedávno v správach u nás dávali ulovenie malej plotice alebo belice už neviem kde dotyčnému rómovi hrozí dvojročné väzenie čo by mi až tak nevadilo no na druhej strane další rom ukradol na predajni dva kilo balených rýb a rieši sa to iba ako priestupok
v prvom pripade škoda cca 5 eur v druhom 15 eur
takže trestný čin verzus priestupok hmmm Rolling Eyes
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 7:22 pm    Předmět: Citovat

já tomu taky nerozumím,když už někdo zvíře zabije,proč si jej proboha nenechá? zabíjet kvůli masu-to chápu,ale jen tak ze srandy? trochu ujeté....jen nechápu tu cenu-32 tisíc,kdo na to přišel? srnčí má cenu tak 2-4 tisíce a muflon 32? Shocked čili zabití srny je přestupek,a muflona trestný čin?i když skutková podstata je stejná? to je blbákov,co? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 10:18 am    Předmět: Citovat

Co to bylo za vola ,malorazkou se strili pouze na hlavu na oko zde je zakazana patrona na srnci patrona 5,56x 45 mm tedy tu co pouzivaji zoldaci a poraneni nepritele je jejich ukolem ,ne zabiti ,nepritel jej musi ve dvou odtahnout s bojiste a tak vyradili vlastne 3 lidi z bojiste a navic maji zraneneho o ktereho se musi starat ,ale zvire chceme zabit na miste.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 10:06 am    Předmět: Citovat

Jo pardon tady je odkaz http://chrudimsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/pytlaci-uderili-potreti-kdosi-strelil-muflona-u-krizanovic-20120803.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 10:06 am    Předmět: Citovat

No není to kuší, ale idiot to je bezpochyby. Nevím proč když už to střelí tak že si to nedohledá a nevezme domů. Vypadá to podle toho že zvířata nechá být na místě, že si chce spíš vyzkoušet co to umí, prostě debil. Trest smrti pro takovýhle hovada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Další
Strana 15 z 22

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.