Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mistrovství ČR v tradiční lukostřelbě 2010
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 3:23 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
pallo007 napsal:

presne to som chcel aj ja napisat:-) az na to ze ja na 100m sip nevidim ani ked je zabodnuty v kopci:-)

Bhútanci po výstřelu vždy utíkají do strany, aby ten šíp zahlédli před dopadem z boku Smile


no, to je uzitocna informacie, nabuduce si ju vezmem k srdcu:-)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 3:21 pm    Předmět: Citovat

pallo007 napsal:

presne to som chcel aj ja napisat:-) az na to ze ja na 100m sip nevidim ani ked je zabodnuty v kopci:-)

Bhútanci po výstřelu vždy utíkají do strany, aby ten šíp zahlédli před dopadem z boku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 2:28 pm    Předmět: Citovat

Ak na clout strelíš BLBS 52g štandard tak ho je i videt s tým operením. Dostreliť to tam však vyžaduje zase WB. Takže je to len pre pár jedincov.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 1:44 pm    Předmět: Citovat

terčovnice na 120m:

Clout byl zařazen , tuším, dvakrát. Zimní Všetice a potom první Lukohrátky. Je to problematická disciplína. "Bitevní" střelci dostřelí tak do poloviny a když se dá terč blíž, tak my to zase střílíme vodorovně a jsme silně znevýhodněni. Povšimni si úhlu šípů. Šíp s bílým pruhem pod peřím skoro vprostřed je Ishi s cca 55 liberním Grozerem. Přírodní peří jsem já, banány má Napeska, zbytek jsou hwarangy a děti na 60m. Vodorovný terč pro luky s dostřelem mezi 100 a 4OOm nemá cenu, leda by byl v protisvahu, jako to staví Zelí. Ten ostatně vůbec umí pěkně stavět dálky
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 1:35 pm    Předmět: Citovat

Nám to přišlo takové ze života. Šik se objeví na obzoru a připravené vojsko začne po něm posílat šípy. Ale uznávám, že to asi chtělo postavit jinak.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 12:49 pm    Předmět: Citovat

Prekonajte zábrany, treba dať terčovnicu na 120 metrov a skúšať.
Warbowisti strielajú na 169 metrov docela blízko vlajky.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 12:46 pm    Předmět: Citovat

tulak77 napsal:
Co sa dopadu tyka na 100m najlepsie to bolo vdaka terenu na Castrume usporiadavanom Gawainom .. strielalo sa z cesty smerom na strmy kopec cize sipy bolo krasne vidiet po celej dlzke letu aj s dopadom. preto som napriklad dal do dopadovej zony 9 sipov z 10 ten co som nedal bol prvy vystreleny a po nom som uz vedel ako sa zariadit.


presne to som chcel aj ja napisat:-) az na to ze ja na 100m sip nevidim ani ked je zabodnuty v kopci:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 11:03 am    Předmět: Citovat

Co sa dopadu tyka na 100m najlepsie to bolo vdaka terenu na Castrume usporiadavanom Gawainom .. strielalo sa z cesty smerom na strmy kopec cize sipy bolo krasne vidiet po celej dlzke letu aj s dopadom. preto som napriklad dal do dopadovej zony 9 sipov z 10 ten co som nedal bol prvy vystreleny a po nom som uz vedel ako sa zariadit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

Líbí se mi, jak to vyjádřil Arni. Připomněl mi, že jsem po prvním přečtení propozic na MČR začal honem důkladně pročítat pravidla jednotlivých kategorií, zda nejsou povolené dalekohledy jako na 3D. Bohužel nejsou a to je podle mě škoda, protože na 120 m není pouhým okem dopad vidět a jak trefně napsal Arni - nikam mě to neposouvá, je to o náhodě.

Pravda na MČR to bylo navíc za kopcem a dopad byl po svahu, takže bych stejně nic neviděl Smile Jsem moc zvědavý teď na Zelňačku, jaké to bude na ty terče 2x2 m, to už by mohlo být zajímavější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

Griffin: Přesně tak, je to stejná volba jako kam dát / nedat žolíka nebo divokou kartu. Na MČR se to nehodí, na LH je to OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

Mě to nynější nastavení připadá dobré a nijak bych ho výrazně neměnil. Je se stále hodně kam zlepšovat i při stávajícím nastavení a pro začínající to není(krom pár superdálek) nic tak zlého, aby přišli o šípy(rozhodně to je snazší než 3D).
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

Re Lucínek: Jasné - to je ten druhý možný cíl, proč to dělat - tj. udělat některé discipliny obtížnostně "přívětivější" a tím umožnit závod více střelcům. Navíc tak, jak to navrhuješ to nikoho "neuráží" nebo se nedotýká apod. a každý má svobodnou volbu. Organizačně asi náročnější pro pořadatele ale mně se to zdá zajímavé. Těším se na Lukohrátky.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 8:52 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
... Jinak si myslím, že kromě Naadamu a možná Lukohrátek (zdá se, že Lucínkovi se to zalíbilo i když jinak) se to asi stejně nerealizuje.
Re Lucínek: obávám se, že tak jak to navrhuješ - po disciplinách - to bude strašně složité a stane se to zase předmětem chladnokrevných kalkulací, co je lepší. Navíc se mi zdá, že se to míjí původním zmiňovaným účelem - tj. "zvýšit průtočnost trati" a zavádí to systém, který naopak průtočnost možná sníží - bude váhání, co zvolit, spekulace, co je lepší, atd. Plus zase obtížná souměřitelnost výsledků... nicméně, pokud to nebude na závodě, který se jmenuje mČR, tak je to asi jedno.


My jsme o téhle variantě přemýšleli už někdy před dvěma lety při přípravách na LH. Zatím jsme ji nerealizovali, ale ty výkony jednotlivých střelců pořád rostou a zároveň roste i počet nováčků, kteří zase budou mít s tratí adaptovanou na vyšší střeleckou úroveň potíže. Takže mým cílem nebylo ani tak "zvýšit průtočnost trati", jako udělat ji přijatelnou jak pro zkušené střelce, tak pro začátečníky. Ti první si mohou zvolit, na co se momentálně cítí - větší jistota za méně bodů nebo sázka na to, že se mi podaří obtížnější varianta a naženu těch bodů více. No a ti druzí si alespoň zastřílí a nebudou pořád hledat šípy. Sice se asi neumístí, ale pořád jsou v kontaktu s ostatními a mohou se od nich učit a inspirovat. Ostatně dneska takhle někteří střelci při disciplínách, kde to jde, fungují - při bojovce jdou jen "na hlavy" s daleko větším rizikem toho, že minou, než když střílí na střed figury. Umožnili bychom tak jenom to, že i u některých dalších disciplín by bylo možné "nahrabat" si více bodů za přiměřené riziko.
Brzdu v tom nevidím a bylo by na každém, kterou variantu které disciplíny si zvolí ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 12:34 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:

5. Koncepci by měl dělat někdo, kdo má představu, jaké jsou možnosti jednotlivých kategorií. Zkuste si vzít Zelího za poradce.

Mýšo děkuji za lichotku.
Tuto neobyčejně rozvinutou a podnětnou diskuzi se snažím v rámci časových možností sledovat. Bohužel teď jsem ve fofru a nemám čas napsat promyšlený příspěvek. Po Zelňačce se taky zkusím vyjádřit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 12:32 am    Předmět: Citovat

Červený a modrý kolík:
Re Miki: Tak tohle mne nenapadlo. Ale máš asi pravdu. Samozřejmě je možné, vložit restrikci, že ti kteří se loni umístili v lize do poloviny "startovního pole" (vyjma PL), nebudou mít právo volby a jdou vždy z červené značky. Ale protože já nemluvím o MČR (tam jsem pro jiný systém), tak je to v zásadě asi na pořadateli, jak se stím vyrovná. Jinak si myslím, že kromě Naadamu a možná Lukohrátek (zdá se, že Lucínkovi se to zalíbilo i když jinak) se to asi stejně nerealizuje.


Re Lucínek: obávám se, že tak jak to navrhuješ - po disciplinách - to bude strašně složité a stane se to zase předmětem chladnokrevných kalkulací, co je lepší. Navíc se mi zdá, že se to míjí původním zmiňovaným účelem - tj. "zvýšit průtočnost trati" a zavádí to systém, který naopak průtočnost možná sníží - bude váhání, co zvolit, spekulace, co je lepší, atd. Plus zase obtížná souměřitelnost výsledků... nicméně, pokud to nebude na závodě, který se jmenuje mČR, tak je to asi jedno.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 10:52 pm    Předmět: Citovat

U MČR schází ten adrenalin, který uměl Pepe Jelínek nastavit na svém 3D turnaji na Holých vrchách - finále, které dokázalo zamíchat pořadím. Možná by ta "Královská" mohla být tím finálem, kde se střetnou Ti nejlepší ve svých kategoriích, z předem dané mety (30m ?). Vždyť i sezení v trávě a fandění svým klubům není k zahození. Smile
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 10:34 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
U puty je právě 70m limitních. Když jsme jí dali na 80 kroků (60-70m) Jura jí dal 8x, Arni bůhvíkolikrát, já 6x, to už dřevěnými šípy jde. Na 80m měřených jsou ty zásahy už náhodné


Když to je třeba právě to, co mě nebaví. Pro mě je lukostřelba, jak přesně střílím, ale chci mít pokaždé šíp v terčovnici, ne hledat šípy v trávě. Na těch dálkách rozhoduje každých pět metrů. Ještě 60 metrů střílím jakš takš v pohodě. Potom je to už jen o počtu zásahů do terčovnice, ne počtu středů v terči a to je nuda ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 10:25 pm    Předmět: Citovat

U puty je právě 70m limitních. Když jsme jí dali na 80 kroků (60-70m) Jura jí dal 8x, Arni bůhvíkolikrát, já 6x, to už dřevěnými šípy jde. Na 80m měřených jsou ty zásahy už náhodné
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Arni
Nováček
Nováček


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 10:16 pm    Předmět: Citovat

Zdravím. Parádní diskuse. Královská ústupovka je dle mého asi nejprestižnější disciplína kde náhoda nemá co dělat a navíc je to disciplína, která nás všechny učí a posouvá dále (výkonnostně). Já bych dal dvě možnosti kde začít 30 a 40m. Je to jednodušší než zjišťování loňských výsledků vše se urychlí a je na každém na co se cejtí.

Co se týká dálkových disciplín tak můj názor je, že maximální vzdálenost na jakou se dá seriozně střílet tradičním lukem je 50m, ale to neznamená, že bych zavrhoval např. putu. Ta na 60-70m je OK a mít tam takovou "výzvu" je třeba. Vzdálenosti nad 100m je něco co mě demotivuje, protože ani nevím jestli jsem PŘED nebo ZA bo šíp nevidím takže se neučím.

Ostatní disciplíny (debata o mistrovství ČR) to směřuje už k něčemu co tu je a to teréní lukostřelba a to není vlastně podle mě špatně.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 10:11 pm    Předmět: Citovat

a program 3D je v návrhu takovýto:
8.1 Kokořín ČP ARC 3D
5.2 Doksy /Vinařice/ ČP ARC 3D
26.2 Bischovstejn - hradní pohár ostatní Dominik
5.3 Nepřevázka ČP SK Libichov
26.3 Litice - Hradní pohár ostatní Dominik
2.4 Žleby ČP BC Chimera
23.4 Choltice ČP Kentaur
14.5 Kolesa - Hradní pohár ostatní Dominik
21.5 Licoměrsko ČP JS Licoměrsko
4.6 Mrlínek Československý pohár LK Mrlínek
18.6 Bischovstejn - hradní pohár ostatní Dominik
23.7 Tyršův vrch ČP I. KLK
13.8 Tyršův vrch ČP I. KLK
20.8 Skalany ČP LK Sokol Vyskeř
27.8 Holé Vrchy ČP SK Libichov
3.9 Sklářský maraton ostatní Kentaur
9.-10.9 Špindlerův Mlýn /Monínec/ MČR Svaz
24.9 Licoměrsko ČP JS Licoměrsko
1.10 Hodonín Československý pohár LK Hodonín
8.10 Sedmihorky ČP BC Chimera
15.10 Kolesa - Hradní pohár ostatní Dominik
22.10 Vinařice ČP SK Libichov
5.11 Litice - maraton 2 x 20 ostatní Dominik
17.12 Vánoční Libichov ostatní SK Libichov

Ale schvalovat se bude koncem listopadu. Tedy víkend 9.-10. září je MČR ve 3D

_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

Laughing
Hele já to myslel hlavně tak, že pokud se budou oceňovat obě "kategorie obtížnosti" zvlášť, tak jak se vyhnout tomu, aby někdo, kdo teď nemá šanci "na bednu" ale patří mezi ty "lepší" se schválně nehlásil na to lehčí aby se dostal k těm "diplomům" a tím nenasíral ty opravdu "slabší", o mě tady nejde jak je ti myslím jasné.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 6:43 pm    Předmět: Citovat

Ty jo. Miki, ty kryso!! Na Naadamu jsi byl čtvrtý! Na MČR třetí...takový sniper. Tys to nepochopil? To bylo kvůli tomu, abychom se nemuseli zbavovat středně těžkých disciplín. Střelby na 15m je dost jinde. Když bude něco na dálku, bude to každopádně zabezpečené , ale dávat síť za každou terčovnici přez 20m opravdu nebudem. Červený kolík bude tak, co vždycky střílíme, modrý tak, aby to trefili všichni. To by tě nebavilo Rolling Eyes

Ito- hlas lidu, hlas boží, ale trochu se bojím, že nad hlasem střelců kandidujících na tituly převáží hlas střelců, co si prostě jenom chtějí zastřílet. Ona i taková účast je formou hlasování. Wink

Znovu se tedy vyjádřím k MČR. Jak ho odlišit od večírkových závodů a lidových veselic.

1. Termín oznámit jako první ze všech závodů a už s ním nehýbat. Aby se s tím dalo počítat a lidi si mohli uzpůsobit čas a finance. Termíny závodů ve 3D budou známy v prosinci, teréňáky snad už teď. 3D se týká Ajuty, Zelího, MH, Jerryho....maximálně 20 lidí, přičemž řada z nich v případě kolize termínu bude volit MČR. Teréňáky se týkají MH a Griffina. Jestli se někdo rozhodne uspořádat tructurnaj v tomtéž termínu, nevím co na to říci Rolling Eyes ale v takovém případě navrhuji ho bojkotovat a jet na MČR.

2. Stejně jako Griffin si myslím, že disciplíny by měly být suchopárné. Tedy kruhové terče na 15-70m. U těch kratších FITA, u delších trefil, netrefil. Žádná atletika, bonusy, kola štěstí, složitá pravidla a přepočty.

3. V lize jsou dvě disciplíny, které vyžadují kliku , ale hodně střelců ji asi chce.

4. Spustit propagandu . Výpravné turnaje bohužel velice ovlivnily přístup běžných většinových střelců k lukostřelbě a turnaj bez koleček, ústupovek, králíků, bojovek, mírovek....bude působit neatraktivním dojmem. Ale jeho smyslem není pouze sejít se, ale je to soutěž v tom, kdo tradičním lukem dokáže nejlépe zasáhnout terč. Tedy je nutné změnit přístup, nebo nedělat mistrovství, ale podzimní Lukohrátky.

5. Koncepci by měl dělat někdo, kdo má představu, jaké jsou možnosti jednotlivých kategorií. Zkuste si vzít Zelího za poradce.


6. Turnaj je třeba připravit s předstihem
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 3:51 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
Jasně je mi jasný, že když se budu do této skupiny hlásit já tak mě pošlete u registrace k šípku,ale můžete vlastně, co když na tom ten střelec bude trvat ?, prostě se na to necítí, třeba teď netrénoval apod. "historky" , jak tomuto předejít ? jako, že se střelec sám zařadí do kategorie kam si myslí, že patří a pořadatel ho bude ještě schvalovat zda s tím nechce "vyjebat" a nejde mu o ceny ? [/b] Wink


Ne tak to ho se u nás bát nemusíš. Je to každého volba. Někdy máš dobrý den a jindy špatný, proč se tomu vyhýbat. Nikdo není dokonalý. Tedy až na Mýšu Laughing Hodně štěstí v BB a doufám, že jim tam pořádně provětráš pérka.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 2:29 pm    Předmět: Citovat

až v červnu, ale budu s ním střílet v BB Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 2:27 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Vaše primitivní kategorie je netříštitelná Laughing

Náhodou, na LH nás bylo dokonce 16! Laughing Budeš mít už taky ten PL od Novotného? Že bys obohatil kategorii primitivů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 2:22 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Miki: Já sám jsem také PROTI rozdělování na výkonostní kategorie.
To ale neznamená, že bych rád na LH nezavedl lehčí a složitější varianty disciplín, které by se kromě obtížnosti lišily také bodovým hodnocením. Každý by se pak PŘED disciplínou rozhodl, kterou variantu půjde. Už jsem to tu ostatně psal.
Tříštit kategorie na nějaké "lepší" a "horší" mi ale přijde zbytečné a kontraproduktivní, zvláště při počtu střelců v naší "primitivní" kategorii.

Vaše primitivní kategorie je netříštitelná Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 1:40 pm    Předmět: Citovat

Ita napsal:
Nevím, jestli by to nebylo zbytečné, ale neuměl by někdo udělat na MČR anketu?

Uměl. Probereme to ještě interně a možná bychom tady nahodili jakýsi zaškrtávací webový formulář (podobný tomu, jak se momentálně řeší přihlášky), který by obsahoval nějakou vhodně volenou sadu otázek. Díky za podnět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 1:38 pm    Předmět: Citovat

Miki: Já sám jsem také PROTI rozdělování na výkonostní kategorie.
To ale neznamená, že bych rád na LH nezavedl lehčí a složitější varianty disciplín, které by se kromě obtížnosti lišily také bodovým hodnocením. Každý by se pak PŘED disciplínou rozhodl, kterou variantu půjde. Už jsem to tu ostatně psal.
Tříštit kategorie na nějaké "lepší" a "horší" mi ale přijde zbytečné a kontraproduktivní, zvláště při počtu střelců v naší "primitivní" kategorii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

Nevím, jestli by to nebylo zbytečné, ale neuměl by někdo udělat na MČR anketu?
Lukostřelci by se jasně vyjádřili, zda chtějí zachovat původní pravidla nebo volají po změně. Pokud chtějí změnu, dát otázky typu "ano - ne" na nejdiskutovanější témata, jako jsou 2 kategorie lukostřelců, dálkové disciplíny, disciplíny na čas.......... Bylo by to takové shrnutí názorů diskutujících, i když konečná podoba by stejně zůstala na organizátorech.
Pokud je to blbost, nikam nevedoucí, klidně mi to napište.
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 1:59 am    Předmět: Citovat

No já vám s těmi výkonostními třídami i při tom, že si jsem vědom toho jak to myslíte nevím, navíc ještě ten aspekt " vlastního soudného uvážení", no popravdě a tím nechci předjímat, že by mezi námi byly i lotři tohoto typu, ale jak zamezíme tomu opačnému a to, že dobrý střelec, který ale v silné konkureci končí zpravidla ( nebo by končil ) někde kolem ( např. ) 6 - 8 místa se bude raději hlásit do " slabé skupiny " aby "hromadil úspěchy" ( a třeba i trofeje ) ? Jasně je mi jasný, že když se budu do této skupiny hlásit já tak mě pošlete u registrace k šípku,ale můžete vlastně, co když na tom ten střelec bude trvat ?, prostě se na to necítí, třeba teď netrénoval apod. "historky" , jak tomuto předejít ? jako, že se střelec sám zařadí do kategorie kam si myslí, že patří a pořadatel ho bude ještě schvalovat zda s tím nechce "vyjebat" a nejde mu o ceny ? my co sem tam něco pořádáme a pomáháme si se docela známe, ale kdo b ude sledovat všechny ty hobby střelce jak se zlepšují, jaké kde podávají výkony a podle toho jim třeba zamítat jejich rozhodnutí startovat " v té slabší " konkurenci ( a je to v podání které zamýšlíte vůbec možné ? ), prostě chci říci, že podle mě je to prakticky nerealizovatelné a pokud tedy na Nadamu budou dvě kategorie tak se již s předstihem hlásím do té "slabší" protože moje vrozená skromnost mi při každém tréninku říká, že jsem Vogon Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
Strana 3 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.