Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ilburský turnaj 15.9.2007
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 10:39 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak tady poslední dobou čtu v různých tématech a od různých lidí srovnávání kostým/oděv a nejsem z toho moc moudrý, ať o tom přemýšlím jak chci mám pocit, že i tzv. oděv je zase pouze kostým a to proto, že aby to byl oděv musel by ho dotyčný používat neustále, tj. i v normálním životě, pokud si ho bere pouze na určité nějak specifické akce jedná se podle mě vždy o kostým vztahující se právě k těm daným účelům ( době, zaměření .... ) ke kterým byl vytvořen. Podle mě se pouze můžeme bavit o tom zda a jak dalece se tento kostým blíží své historické předloze. A zde je další oříšek a to z jakých zdrojů je při výrobě čerpáno a případně jaké logické závěry byly z těch zdrojů učiněny / vyvozeny.
Ano je zde Curia, která se snaží být nejvíce důsledná ve " vymáhání" jakés takés dobovosti, ale stále se jedná pouze o " napodobování předků " , které je jistě záslužné pro studování minulosti, ale rozhodně se nejedná o pravý středověký ( nebo jakýkoli jiný v podání jiných skupin/ spolků ) život. Je to pouze hra. Mě osobně přijde naprosto směšné debatovat nad tím zda je třeba ta či ona tunika ještě LH, když je sice z přírodních materiálů, ale šitá na stroji, když dotyčný se potom v nějaké " pseudobitvě" ohání mečem, který jistě není vytvořen naprosto dobovou technologií, případně lukostřelec, používající plastové končíky ( Wotanburg !!! ).
Já osobně miluji lukostřelbu, mám rád celý ten malý rituál od vyndání šípu z toulce, napnutí tětivy až po okamžik kdy se šíp zaboří do terče a užívám si ho, mohl bych střílet klidně jen v plavkách,chci si vyzkoušet všechny typy luků, chci se naučit i více technik a to nezvládnu za rok, ani za pět, proto pokud se po mě na nějakém turnaji požaduje ještě navíc i ta " divadelní " vložka ( a většinou se jedná o turnaje, kde právě díky " bitvám " o to divadlo jde ) tak si ten svůj kostým vezmu a nestydím se za něj, prostě patří k tomu kolem, a já jsem tou účastí získal další zkušenost ( osobní, to je ta která je nenahraditelná ) a primárně mi jde vždy o střelbu a pak samozřejmě sekundárně o přátele se kterými se uvidím a kvůli tomu jsem ochoten si občas zahrát to divadlo. Neuráží mě to.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"


Naposledy upravil Miki dne út červen 26, 2007 10:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 10:35 pm    Předmět: Citovat

Kydliman napsal:
...chápu přístup a záměry pořadatelů. Tenhle turnaj má jedno pozitivum a to, že se vyvíjí a neustále zlepšuje. Pevně věřím, že časem účastníci vymění kostýmy za dobové oděvy, stejně jako to udělal Mrkev, a odpovídajících luků s odpovídajícím stylem střelby se určitě dočkáme taky.


Přesně tak. Ještě bych doplnil chuť, nadšení, smysl pro legraci, četnost opakování turnaje a perfektní přátelskou atmosféru atd.
Já rozumím Gatorovi, nebo Myšovi, že máte třeba dobově věrnější luky, řada lidí tam nebude mít ELB, protože nesplní základní kritérium a to je D profil luku, s ELB to bude mít společné jen to, že je to přímý, dlouhý luk ...
Je to asi tak, jakobyste si založili partu mongolsko-tatarsko-maďarsko- skytských apod. luků a vyloučili z účasti luky přímé (omlouvám se, že jsem to naházel do jednoho pytle, použil jsem to jako příklad dejte si tam mezi to nebo, jestli to vadí). Pořádali v tom pravidelně turnaj - celkem 7x, kde byste se oblékli do "kostýmů"/oděvů a byli v zásadě tolerantní na odění mezi sebou, hlavně, že to cca odpovídá. V osmém roce konání vám pak začnou "přímáci" rebelovat, že by mělo dojít k promísení kultur, protože máte docela dobrý turnaj a přeci jenom ten křižák se taky dostal do Asie a tatarský nájezdník válčil v Evropě - tak jaképak-copak, jde přece hlavně o lukostřelbu. Nehledě na to, že vy v těch prohnutinách máte stejně laminát - tak jaképak LH...a proč bych se nemohl zúčastnit? Rolling Eyes
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne st červen 27, 2007 9:41 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 9:40 pm    Předmět: Citovat

Je to tak Mýšocháne, lukostřelba je tím oč tu běží.
Já se asi prostě nemůžu smířit s faktem, že někdo má spíš rád spektákl než luky. Asi jsou lidé a ovšem proti gustu ..., kteří se rekrutují ze skupin historického šermu a ti nahlíží i na turnaje jinak. Jsou v těch "kostýmech" zabydlení a líbí se jim se převlíkat a lukostřelec je jednou z rolí.
(Pozor neříkám že se to týká každého příslušníka SHŠ)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

Ono je to dost škoda. Crying or Very sad Wotan má vcelku jasnou koncepci. Asi nejvíc by mě lákal Hawkův turnaj. Ale abych mohl na všechno, musel bych si pořídit warbow(zaplaťpámbu bez kostýmu) ,dále kostým 10-13 stol.ovšem ne severský, k tomu tak 80lb rovný luk a šípy kolem 80cm s trojůhelníkovými letkami(hroty anglické terčové?) , šípy válečné, kostým 1400-1500, příslušnou obuv, flusátko na Ilburk,ještě větší flusátko na bitvy..........Ještě, že jsou i akce, zabývající se převážně lukostřelbou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Itazipa vypíchnul důležitou věc: oděv ne kostým. Vážně by mně zajímalo, zda všichni účastníci si dají práci aby oděv byl oděvem LH a ne kostýmem ala FA Barrandov. Přece o tohle by mělo jít hlavně, ne o to jestli na fotkách vypadají všichni střelci "pěkně středověce".
Já mám trochu podezření, že kriteria na vybavení a oděv na turnaj jsou někdy takové výkřiky, bez větší znalosti.
Nechci kohokoliv urazit, a nepovažuji se za znalce ELB, ale neměl by být delší než po prsa? Jestliže je požadován "kostým odpovídající luku" bude sledováno kdo má luk lepený ze dvou kusů, dokonce i exotických dřev, zda náhodou nemá příliš ranný oděv? Je středověkem 13. století, asi ano že, hm a co nález luku z Opavy. To byl tisový plochý luk. Budu li mí tento luk tak ovšem propozicím nevyhovím atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

Na Ilburku se mi moc líbilo a mrzí mě, že se opět nebudu moci zúčastnit. Souhlasím s Gatorem i Myšou. Na druhou stranu chápu přístup a záměry pořadatelů. Tenhle turnaj má jedno pozitivum a to, že se vyvíjí a neustále zlepšuje. Pevně věřím, že časem účastníci vymění kostýmy za dobové oděvy, stejně jako to udělal Mrkev, a odpovídajících luků s odpovídajícím stylem střelby se určitě dočkáme taky.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

Ne. Jde o to, co se mohlo v daném historickém období vyskytnout na území Čech. A ELB je mnohem méně pravděpodobný než kumánský, či novgorodský reflexák. Historickou obuví jsou pravděpodobně míněny Hejtmanovy kozačky s gumovou podešví. Taktéž bych zkontroloval ,jestli poboční zbraň není vyrobena z moderní oceli se zvýšeným obsahem manganu a křemíku Laughing Jinak souhlasím s Gatorem že minimální nátahová síla luku je terminována jeho použitím. Tedy pokud se Hejtman chystá bojovat s nudisty na Šeberáku, je to v pořádku. Na loňském ročníku jsem byl, moc se mi líbil, ale letošní podmínky nejsem schopen splnit. Věřím, že pokud jde o historickou a lokální věrohodnost, jsem schopen vyhovět mnohem lépe, než většina přítomných "pytlů přez hlavu" , ale tady už tak moc nejde ani o historii , ani o lukostřelbu, tím méně historickou Laughing, Nehledě k tomu ,že kostýmní požadavek- středověk- je značně neurčitý. Jak jsem to tentokrát pochopil- vylučovací metodou- půjde asi o Anglii cca 1300-1547 , věk závodníků 6- 12 let. Laughing To nesvedu. Viditelně mi rostou fousy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

Gator napsal:
o Ilburském turnaji jsem slyšel dobré reference, tak jsem plánoval jet, a hle jakou se dozvídám novinu, že jen anglické luky


I já bych se jich zastal, koukni na fotky,které jsou na http://strelci.scherm.cz/. Namátkově jsem nějaké fotky vybral. Fakt to není žádná novina. Zdá se ti to být parta, která nemá dlouhodobě ujasněno pro jaké luky to chce dělat nebo se tlačí do pořádání "všeobjímajících" závodů pro všechny luky a která touží pořádat turnaj pro Indiány, Indy, Korejce apod. kteří by tam zapadli?, Připomínám, že jde o 8.ročník. Na fotkách jsou skupinky, nikoli všichni účastníci, kterých bývá cca 15 - 20 podle skupinových fotek. Takových "profilovaných" skupin je víc, někdy se otevřou širší "nekostýmované" a jinak "ozbrojené" veřejnosti - např. Lazluk- a někdy ne - např. Curia Vítkov:
3.ročník:

5. ročník:

_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mrkev
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

Gator: Nezlob se ,ale musím se Ilburských zastat.

Je pravdou ,že některá nařízení se mohou zdát zvláštní ,ale oni se prostě jen snaží v rámci svích možností o pořádání akce historicky situované do určitého místa a období a to je u nás vzácnost !!!
Ilburk nebyl a myslím si ,že nikdy nebude masová záležitost. Takže kdo splňuje tak jede a kdo néé - má smůlu.... můžem o tom pokecat ve Všeticích pain10

Čus Mrkvouš toothy6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 3:51 pm    Předmět: Citovat

o Ilburském turnaji jsem slyšel dobré reference, tak jsem plánoval jet, a hle jakou se dozvídám novinu, že jen anglické luky (přesněji tedy luky poprsní Smile ) a dokonce ještě chladnou zbraň že bych měl mít.
A píše se, že turnaj bude "bojový" .

Já vím, že si každý může zorganizovat co chce, a nastavit si vstupní kriteria jaká chce, a když se rozhodne, že bude vstup jen pro lidi co nosí večerníčkovskou čepici tak my ostatní máme smůlu.
Ale nedá mi to abych k tomu neřekl, že mi to přijde škoda a že takovéhle omezení je jen ke škodě.
Ano jsem všemi deseti pro dodržování historické věrnosti. To znamená když někdo bude mít věrnou repliku nějaké asijského, nebo indiánského luku a šípů. Přijde v oděvu pro nějž má kvalitní historické podklady a ten kostým jim odpovídá včetně obuvi atd. (A že tedy sehnat podklady a vyrobit nějaký asijský historický oděv stojí opravdu mnoho hodin četby, korespondence a fyzické práce.) Tak takový střelec by neměl předem vyloučen.
Nošení šavliček za pasem, je "pohádkářství" a jestli je turnaj "bojový" (při tom slově cítím mírné lechtání bránice které silně nutí ke smíchu) tak jaké omezení nátahu na 45-50 lbs. Bezpečnost, tu prostě musí zajistit jinak jestli chtějí mocí mermo se cítit jako "bojovníci". Jaké "bojové" disciplíny navrhnou pro 50 lbs luk ? Jen "pohádkové".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

Tady jsou další informace spolu s dopisem od lburského hejtmana. Tímto se omlouvám Mongolům, Indům a Indiánům, zdá se že letos nebudou připuštěni.

Zdravím všechny příznivce lukostřelby zvláště pak té historické. Chci vás tímto nejen pozvat na náš bojový turnaj, ale i informovat o podmínkách, které nutno dodržet aby se předešlo případným nedorozuměním či nepříjemnostem.
Turnaj stejně jako loni je turnaj historický (tj. historický oděv i obuv je podmínkou), letos jsme k turnaji jak už jste si všimli dodali dodatek „bojový“, který posouvá tento turnaj co nejvíce k reálné střelbě v boji. Některé disciplíny jsme z minule obměnili, některé jsou díky novým figurám úplně nové. Novou povinností závodníka je mít u sebe po čas střelby příruční chladnou zbraň (jakoukoliv) akceptující dané období – středověk (meč,tesák, dýku, sekeru atd.) střelci ženského pohlaví jsou toho požadavku ušetřeni.
Pokusil jsem se disciplíny ať už pro jednotlivce tak pro družstva pojmout tak, aby nejen připomínaly skutečnou bojovou střelbu, ale hlavně aby to pro závodníky bylo něco zajímavého a snad i zábavného.

Co se týká luků, zůstává přísné omezení na luky jen dřevěné konstrukce a anglického typu (neboli anglický dlouhý luk), tj. luk by měl střelci sahat minimálně po prsa. Tah luku neomezujeme, ale podle disciplín, které se budou střílet doporučujeme, aby nepřesáhl 45-50 liber (je to hlavně z důvodu bezpečnosti, pokud se prostřelí silným lukem zástěna, za ní už je louka a les, kde ten šíp s největší pravděpodobností nenajdete o možnosti trefit nějakého zbloudilého houbaře nemluvě). Zástěna je dvojitá volně visící pytlovina.

Co se týká šípů, tak samozřejmě stejně jako luk jen dřevěné bez jakýchkoliv plastových částí, hroty doporučujeme klasické bojové libovolné konstrukce, pokud možno ostřejší, nemusí být kalené avšak bez zpětných křidélek.
Doporučená zásoba šípů: cca 15 ( rychlostřelba 45 sec)

Disciplíny se ještě dolaďují, takže jejich přesnou podobu dodáme později, bude se především jednat o střelbu na figury, v různých vzdálenostech, časech atd. Závodník bude nucen být trošičku více pohyblivější a bude nucet se rozhodovat podle stávající situace – stejně jako v boji. Ale nemusíte se obávat, skutečný boj to nebude, šermovat nebude zapotřebí .-) Laughing

Tím se s vámi předběžně loučím a těším se na vaši účast na Ilburku
Hejtman ilburský v.r.


Pozn. Z důvodu specifičnosti těchto disciplín nebude tento turnaj započítán do lukostřelecké Ligy. Ani při menších úpravách disciplín nejsme schopni požadavky LL splnit.
Případné dotazy zodpovím mailem nebo mob. 604 673 404


Ilburský „bojový“ turnaj – 2007 (8.ročník)

Místo a datum konání: 15.9. 2007 Černčice u Loun - za místní bažantnicí u řeky Ohře.

Kategorie: středověký dlouhý luk (celodřevěný, bez lamina, mířidel atd.)

Ubytování : vlastní stany nebo pod širákem ( louka na břehu řeky Ohře)

Stravování: z vlastních zásob + malý oběd ( uzenina,chléb,pivo zajištěno)

Závodníci: střelba jednotlivců a 3-členných družstev (nerozlišuje se žena – muž)

Závazné Přihlášky: osobně, net, mail, posel (účast jen po potvrzení přihlášky)

Prezentace: pátek nebo v sobotu do začátku turnaje cca do 9.00 h.

Startovné: 90,- jednotlivec + 45,- (za družstvo) (hejt. startovné 60,- jednotlivci, 30,- družstvo )*

Vyhlášení vítězů: ještě téhož dne po ukončení turnaje

Upozornění: do areálu tábora vzhledem k malému prostoru není možné zajet autem, nutno zanechat vůz buď v cca 500 vzdálené obci Černčice, nebo jižně od tábora na z tábora viditelném cca 200 m vzdáleném místě.
Hodnocení: Všechny disciplíny se sčítají a hodnotí se po celkovém součtu bodů
Hodnoceni minimálně první tři jednotlivci + vítězné družstvo, Absolutní vítěz v disciplíně jednotlivců obdrží „ILBURSKÝ POHÁR“
Disciplína „pavouk“ se nezapočítává do celkového hodnocení – hodnocen jen vítěz – hodnoceno ihned. Každý závodník obdrží pamětním listinu o účasti na turnaji a v závislosti na dosažených úspěších i glejt bojového střelce.

Podmínky pro účast lučištníka v turnaji:
Aby bylo dosáhnuto co největší autentičnosti středověkého střelce z dřevěného luku, jsme nuceni trvat na následujících podmínkách:
- luk pouze celodřevěný (může být i lepený avšak bez jakéhokoliv podílu plastu nebo lamina !!) pouze typ anglický dlouhý luk, luk musí sahat střelci minimálně po prsa.Tah luku – není omezen, avšak doporučuje se do 45-50 lib. z důvodu zachycení v zástěně
- šípy mohou být pouze dřevěné, bez umělých letek či umělých končíků
- hroty - necháme na uvážení každého střelce,doporučujeme kované ostřejší, (bojové nebo lovecké bez zpětných háčků) .
- tětivy – zde jsme ochotni tolerovat, prakticky jakoukoliv z důvodů možného vlhka, deště či velkého vedra (mohou tedy být i z novodobých materiálů)
- další doplňky (nátepníky, toulec, rukavice apod…..) necháváme na uvážení každého střelce,
- historický kostým - nutný! – vzhledem k typu luku
- poboční chladná zbraň – nutná! (akceptující středověk – dýka, meč, tesák, sekera atd.), ženy-lučištnice jsou této podmínky ušetřeny.

*/ snížené startovné pro ty jenž vážili cestu z dalekých krajů


Informace ohledně přihlášení do turnaje:
Neboť kapacita závodníků je omezená, je nutné přihlášku nejlépe osobně doručit nebo nějakým jiným způsobem nechat potvrdit od členů skupiny – nejlépe:hejtman, podhejtman,nebo vrchní zbrojmistr kontakt: hejtman ( milan_belan@kb.cz , mob. 604 673 404)
Momentálně je naplněn stav přihlášených na turnaj z 35% ( 12 )

Jelikož disciplíny nejsou ještě přesně stanoveny (některé terče se ještě vyrábějí) budou zveřejněny na netu minimálně 3 týdny před turnajem (www.scherm.strelci.cz) nebo je zašleme mailem.
Bude se jednat především o střelbu připomínající střelbu lučištníka v boji. Díky těmto specifickým disciplínám nebude s největší pravděpodobností možné zařadit tento turnaj do střelecké ligy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mrkev
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Ilburk byl první turnaj na kterém jsem byl. Letos jedu na svůj čtvrtý nebo pátý Ilburk. Pokud by v ten den bylo turnajů dvacet tak jedu stejně na Ilburk Exclamation Very Happy

Mrkvička
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

No tam musíme - už jsem poslal přihlášku. Vypadá to, že 3D jsou letos v ..., ve stejném termínu je Kácov 3D. Co se dá dělat. Jedeme na Ilburk!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mrkev
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:54 am    Předmět: Citovat

Také jedu a už se tam moc těším Very Happy Jako každý rok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

Boží. Jak jsi zlomil Hejtmana ty zatracený šibale? Laughing Se hlásím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 4:37 pm    Předmět: Ilburský turnaj 15.9.2007 Citovat

Tak už je známo datum, udělejte si značku v kalendáři. Počet míst je omezený, takže přihlášky co nejdříve na tel. 604 996 042 (SMS) nebo na e-mail milan.belan@kb.cz
Podrobnosti dodám, jakmile budou k dispozici, kostýmní povinnost (berou i Mongoly a Indy), pouze tradiční luk. Možnost odstřílet Ligu zatím v jednání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.