Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

První jarní šíp 2009 - pozvánka a propozice
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 7:35 pm    Předmět: Citovat

Konečně! Už jsem skoro zapomněl, že se tehdá něco dělo. Potěšily mě fotky z večírku, pěkně jsem si zavzpomínal.
Sláva večírkům!
Snad Leonova pomsta nebude moc drsná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 8:07 am    Předmět: Re: Leon Citovat

Leon napsal:
Tak už konečně vim komu se mám pomstít!!! Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil

Laughing
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 7:33 pm    Předmět: Leon Citovat

Tak už konečně vim komu se mám pomstít!!! Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 5:14 pm    Předmět: Citovat

Ahojda lidičky Smile
Moc se omlouvám, že fotky sem dávám po víc jak měsíci, ale představa, že budu upravovat 700 fotek mě stále děsila Laughing
Nicméně jsem se do toho dneska pustila a posílám vám sem odkaz. Některé jsou rozmazané a nekvalitní a ne všechny jsem fotila já, tak se omlouvám.
Takže ti, kdo si mysleli, že se na něco už zapomnělo, tak si připravte patřičné výmluvy Twisted Evil Very Happy

Fotky 1. jarní šíp

_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 11:05 am    Předmět: Citovat

Ruším pátrání po klíči.Už se našel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

Vyhlašuju pátrání po klíči od fary.Prosím prohledejte kapsy!!!
Naoplátku nabízím jeden opasek pánský.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dáša
Nováček
Nováček


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 2:55 pm    Předmět: Citovat

Tak podle ohlasů koukám,že první střelecká akce se povedla na výbornou.Mrzí mě,že jsem nemohla jet,ale lehla na mě chřipka Sad
Omlouvám se tímto i Zelímu,že jsem nedala vědět víc dopředu,ale do poslední chvíle jsem myslela,že to dám..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivar
Nováček
Nováček


Registrace: 16.5. 2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Przecieszyn, Polsko

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 8:27 am    Předmět: Citovat

Hmm... W tej růže w TL była jeszcze Luna a w HL Leon... Ja dostałem dyplom chociaż się spóźniłem Embarassed Jeśli trzeba to następnym razem z nim przyjadę i jakoś się podzielimy occasion5
_________________
"Łucznik wart jest jedynie tyle ile jest warta jego zapasowa cięciwa" - przysłowie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:52 pm    Předmět: Citovat

Dost bylo chvály, je čas na kritiku. Začnu sám. Stala se další chyba. Jak jsme chvátali s výsledkama a psaním diplomů (abyste nezmrzli), tak jsem přehlídnul, že u několika disciplín je shoda na prvních místech a vyhlásil jsem jen jednoho vítěze. Takže omluva a dodatečná gratulace patří těmto střelcům:Jichoč a Jirka Kučera - kyvadlo TL, Ivar - růže TL, Školník, Jerry a Jana Tyrychtrová - růže HL. Kdybych si toho všiml včas, mohli jsme udělat rozstřely a ještě si trochu zafandit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:24 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se že až teď. Opravené výsledky jsou tady
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:48 pm    Předmět: Citovat

Aha ,domaca vyroba. Tak to sa ceni, ale je predsa len zvlastne Laughing V podstate by sa tam niekde , kde mas jeho druhu polovicku uz mal ohybat luk... Dolezite je ,ze ti roby radost Smile
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hoblik
Nováček
Nováček


Registrace: 15.5. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jas ,
tak to je moje madlo Smile ale prosim Te neptej se proc je tak velke , protoze ja sam nevim . Je to muj prvni luk co jsem si udelal a zatim mi dela radost ale uz se pracuje na druhem luku a ten uz bude jak ma byt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hoblik
Nováček
Nováček


Registrace: 15.5. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:32 pm    Předmět: Citovat

Tak , a konecne se mi podarilo v klidu sednou si a natahat tech par fotek , nez mi zdechly baterky . http://hoblik.fotosik.pl/albumy/608329.html

A take , bych chtel podekovat Zeli a Jarence za skvely turnaj a dovoz i odvoz , moooc dekuji a tesim se na dalsi setkani se spoustou prijemnych lidicek .
Zdravi Vas hoblik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

Zaujalo ma toto podivuhodne obrovite madlo. Co je to zac a ma to nejaky logicky zmysel ?


_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seifgard
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.7. 2006
Příspěvky: 181
Bydliště: Praha - Uhříněves

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

Malá Louda napsal:
Já to nebudu prodlužovat, všecko bylo už totiž řečeno.
Moje slova Wink a připojuji své díky.
_________________
CSWBS - Kde jiní končí, my začínáme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Malá Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:44 pm    Předmět: Citovat

Já to nebudu prodlužovat, všecko bylo už totiž řečeno....DĚKUJU... Very Happy
_________________
Prostě a jednoduše Malá Louda od Loudy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

Kydliman napsal:
Ivar píše, že jestli se vám to podařilo díky těm perům co měl Zelí ve vlasech chtěl by jedno půjčit do Katovic. Nevšiml si jaké má tričko číslo, ve vlaku zjistil že je to XXL. To ale nevadí, bude dobré na spaní. Na třikrát se do něj zabalí a celou noc se mu bude zdát o dalším turnaji s vámi.

Kdyby se Ivar nevyčerpával běháním za mladými pěknými českými děvčaty co je pak nutí chodit v kalpaku a netahal se s medailemi, co nám vyfoukne, tričko by mu bylo akorát. Mimochodem je velmi pěkné a nedostat ho darem, tak si ho koupím
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:02 pm    Předmět: Citovat

Jas napsal:
Chce nahanat aj nejakeho trpaslika co sa potuluje po lese aj s katalogom zbrani (?)

Dostal katalog zbraní, tak si z neho chce niečo vybrať, aby si to mohol vybaviť s tym trpaslikom, čo ho asi netrafil na loveckej stezke.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 3:49 pm    Předmět: Leon Citovat

Já vám taky strašně moc děkuju za seper vejkend Cool . Byla to bomba. A následky,přesně jako po bombě Rolling Eyes . Jenom s tím Jerrym musíme už něco dělat. Zaslechl jsem tam několik zajímavejch nápadů Twisted Evil ...
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Ivar vsak pise aj , ze si bude musiet nabuduce zobrat pasmo na meranie, lebo sa mu velmi zapacila strelba na dialku , ale musi si skontrolovat ci to bolo naozaj 100m .
Chce si zobrat aj nieco do obrabania dreva , aby si mohol urobit sipy do ktorych mu ma Misa robit hroty 12 hodin denne aspon pol roka.
Punč mu este stoji na policke a vola o vypitie. Chce nahanat aj nejakeho trpaslika co sa potuluje po lese aj s katalogom zbrani (?)
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

jarenka napsal:
......hlavně jeď k Mkimu.Ten to loni (asi jako jediný pořadatel )odnesl. toothy2....

že vo tom furt musíme mluvit, další kapesník mokrej, chjo Crying or Very sad já su tak nešťastné
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

Ivar píše, že jestli se vám to podařilo díky těm perům co měl Zelí ve vlasech chtěl by jedno půjčit do Katovic. Nevšiml si jaké má tričko číslo, ve vlaku zjistil že je to XXL. To ale nevadí, bude dobré na spaní. Na třikrát se do něj zabalí a celou noc se mu bude zdát o dalším turnaji s vámi.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 1:53 pm    Předmět: Citovat

Já děkuji rodině Pithartů!!!! (nezasvěceným-my ,a ještě hodně dalších lidí ,jsme u nich bydleli.)Ne jen že nás ubytovali,ale bez nich by jsme o tomto krásném koutě ani nevěděli.Snad jsme jim ve vsi nezpůsobyli moc problémů.Takže ještě jednou moc děkuji. notworthy
Všem ostatním samozřejmně patří taky poděkování:za to ,že vůbec v téhle zimně přijeli.že nebrblali,že se nezranili,atd atd....
U některých jedinců se bojím,že na konci sezony nám na hodnocení jejich výsledků nebude stačit numerická stupnice.Asi budou dostávat razítka jako děti v první třídě. laughing3
Legolasi Asi jsi si to pěkně zavařil.Teď si tě budou zvát na každé závody a budeš muset jezdit náklaďákam,aby toho sluníčka mněli všude dost.Prosím,hlavně jeď k Mkimu.Ten to loni (asi jako jediný pořadatel )odnesl. toothy2
Fotografové:Jste moc šikovní.Fotky jsou nádherné,některé až umnělecké.A toho sluníčka co tam je.Vypadá to tak na pětadvacet a ne na pět s poryvy větru. sunny
Hoblíku,prosím přeložíš nám psaní od Iwara?Píše tam něco o pérech a XXL....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivar
Nováček
Nováček


Registrace: 16.5. 2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Przecieszyn, Polsko

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:31 am    Předmět: Citovat

Very Happy
Eeeeech, cudowne miejsce, znakomite towarzystwo, niesamowita pogoda... wioooooosnaaaaa! (Zeli - nie wiem jak to zrobiłeś ale jak wyczarowałeś ją za pomocą tych piór, co miałeś wpięte we włosy to ja chętnie pożyczę jedno do Katowic Very Happy )
I nagrody... super!
- punc - jeszcze nie wiem co o nim myśleć... stoi na półce i woła, żeby go wypić Very Happy
- katalog broni - nie pozostaje mi nic innego tylko coś wybrać i z tym sróbować załatwić tego podejrzanego krasnoludka, który mi uciekł w lesie)
- taśma miernicza - strasznie mi się spodobały te konkurencje na duże odległości... następnym razem będę mógł sprawdzić czy rzeczywiście strzelamy ze 100 metrów Very Happy Wiem, wiem... taśma ma 5 metrów... ale... Very Happy
- zestaw tarcz szlifierskich - będzie można nimi zrobić strzałę, do której Mysa będzie robił grot 12 godzin dziennie, przez pół roku Very Happy
- koszulka - oczywiście nie popatrzyłem jaki ma rozmiar... w pociągu zauważyłem, że to XXL... ale to nic... będzie dobra do spania... owinę się w nią trzy razy i całą noc będzie mi sie śnił następny turniej, razem z Wami Very Happy
Dzięki wielkie za wszystko!
_________________
"Łucznik wart jest jedynie tyle ile jest warta jego zapasowa cięciwa" - przysłowie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:44 am    Předmět: Citovat

Legolas zdraví. Přidávám se k všeobecným pochvalám organizátorům, naprosto perfektní 1.jarní šíp, pěkná pohodová atmosféra, pěkné prostory.......gratuluji všem střelcům, Jerrymu a Myšovi zvlášť, dali nám naprdel Shocked
Krásné počasí sem Vám dovezl z jižní moravy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

Bylo to skvělé, nevím jak to Zelí dělá, ale počasí v pátek vypadalo na ..... celodenní oslavu začátku jara. Sobota bez chyby( velký Šaman ). Turnaj bezva a tímto děkuji celé partě, která ho pro nás připravila. Večírek se vydařil Laughing Embarassed , jen to ráno .... . A díky i soupeřům za podporu a skvělou atmosféru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 12:54 am    Předmět: Citovat

zeli napsal:

Škoda, že jste šli z hospody rovnou spát a nezašli na večírek, ale chápu, že jste po úmorné cestě z takové dálky byli asi na pokraji sil.

Já jsem takhle vytuhnul v pátek - měl jsem původně za to, že za vámi ješě dorazím alespoň na chvíli, ale usnul jsem pravděpodobně dříve, než uspávaná dcerka angel11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 11:38 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
To že byla otevřena extra kategorie původní luk i přes pouze 3 soutěžící je velká vymoženost a ochota pořadatele.

Oni byli 4, ještě Jarda Konečný, on to při prezentaci nenahlásil a tak se ocitl mezi TL.
Kategorii PL je třeba vždy a všude podporovat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 11:32 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
jenom teda ten trpaslík ...no...to je teda asi vražda.

Ten trpajzlík byl zjevně vzteklej, takže bylo třeba ho zlikvidovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 11:28 pm    Předmět: Citovat

sfings napsal:
..taky moc děkujem za supr turnajík..a za komfort ubytko..

Škoda, že jste šli z hospody rovnou spát a nezašli na večírek, ale chápu, že jste po úmorné cestě z takové dálky byli asi na pokraji sil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.