Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CS CUP 3D - Hodonínsky strapec 3D

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 2:25 pm    Předmět: Citovat

http://picasaweb.google.sk/j.jancovic/Hodonin3D# par fotiek co som narobil a este nedal von ... potom som sa k foteniu uz akosi nedostal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 10:21 am    Předmět: Citovat

Taky už jsem slyšel jak je Pepa skvělej lukostřelec!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 10:17 am    Předmět: Citovat

ale depak, jedině BB je to spravne střílení. Zaloz Pepo vlakno na ten ec v madarsku, pry to tam bylo zajímavé po vsech stránkách jak jsem letmo zaslechl. To jsem slysel ze si střílel LB výborne, jen Chuck Norris by byl lepší . Jen toho finále je škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pepik Libichov
Nováček
Nováček


Registrace: 19.8. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 8:15 am    Předmět: Citovat

Lůdo píšeš,jak v loni v Hodoníně byly špatné mety:Že se znich nedalo pořádně vystřelit.Tak si vzpomeň kdo tam byl rozhodčí,byl to kolega z tvého oddílu.To u Maďarů jsi mohl na metě tancovat a přesto byl problém se zásahem.Já jsem to tam nandal celé výpravě z čech první den a druhý den mne porazila pouze Věruška.To není chlubení,prostě to tak je a jiné to třeba ani už nebude.Sřílejte TRLB to je požitek a zážitek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 11:14 pm    Předmět: Citovat

Dodatečně gratulujeme panu Jelínkovi, k jeho 2.místu v TRLB v Česko-Slovenském poháru. To jsem z toho ale "jelen", proč až v Maďarsku? Shocked
http://picasaweb.google.cz/lb.mikes/StribrnaZMCR#
Laughing Laughing Laughing
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pepik Libichov
Nováček
Nováček


Registrace: 19.8. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 7:27 pm    Předmět: Citovat

Zdravim všechny a děkuji RAKUŠANCE za zveřejní našich fotek a zároveň i stránek Libichova.Nejsou všechny moje,ale fotky zasílají všichni členové oddílu a uveřejní je Věra Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 11:40 am    Předmět: Citovat

Fotky Pepy Jelínka vkládám já, neboť Pepa shání novou sukni (to máš za tu Rakušanku Laughing )
http://www.lukostrelnice-libichov.cz/galerie/50.html
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 1:13 am    Předmět: Citovat

Griffine, měli to udělané dobře, ono takový podobný terén na jiném závodě u nás nenajdeš. Určitě to bylo udělané líp jak loni. To si dobře pamatuju, ze mety byly na místech, kde se nedalo skoro vystřelit. Letos to bylo bez chyby. Myslím, ze podobné prostředí bude na Sardinii, proto jsem tam hlavně jel neco natrenovat. A krome asi 3chyb co jsem blbě vystřelil, ty pětky byly všechno špatné odhady vzdálenosti. Ono ze slabšího luku se líp míří, ale musí se líp odhadovat vzdálenosti. To s tím silnějsím chyba nekolik metru, nehrála roli. Jak sis určitě všimnul kladkařům to sedlo. Petr mě před závodem, taky morálne povzbuzoval, jestli prý budu střílet tak mizerně jak loni Laughing. Na posledním terči byla sedící liška, taková potvora malá zravá, loni jsem ji střílel taky jako poslední a minul. Strašně jsem tu chtel přelézt 200 a odčinit loňskou ostudu, musel sem ji dat aspon za 8. No povedlo se Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 12:09 am    Předmět: Citovat

super vzduch (kedze milujem nadovsetko ihlicnate lesy) skvela skupina a o tom ze ,nikdy nehovorme nikdy som sa uz myslim tu jasne vyjadril http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1497 uz sa iba tesim na tie Elévove foto Smile dakujem za gratulaciu aj pani tulakova dakuje Smile Elév si to plne zasluzil ... velmi pekne strielal ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 11:51 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
Co se týká na dálky z modrýho kolíku, tak to nebylo nejak extra težký až na to, že se blbé v tý trávě odhadovaly dálky.


No hele, nevím. scratch Přečetl jsem si výsledky a upřímně řečeno, jste všichni tak cca 20-25 bodů pod svoje obvyklé výsledky, takže to asi bylo spíš těžké. Všichni je myšleno ve všech kategoriích, které nějak sleduju tj. BB, TRLB, PB-HB a TRRB. Podle toho, co jste nastříleli, bych řekl - spíš těžké.

Blahopřeju samozřejmě všem medailistům, včetně bramborových. O víkendu jsem taky dlabal "bramboračku".. , tak vím, jak to chutná. Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 9:59 pm    Předmět: Citovat

Elév : prosim ta supni sem nejake foto nech sa pokocham aj z tvojich fotoaktivit Smile Ita : dakujeme za foto uz idu do albumu na papier Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing - nic nevyhazuj a foť. A hlavně - gratuluju!!! A taky Milce (nebo Milke?), že přestřílela Táňu, která na Slovensku pravidelně "odnáší medajle" Very Happy
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 11:03 am    Předmět: Citovat

Víťazi Československého Pohára 3D aj všetci ktorí absolvovali túto sériu a investovali nemálo času a prostriedkov a nadšenia pre lukostrelbu, máte moju hlbokú poklonu.
... a Ivetka, foťák predám, keď fotíš ty, je mi k ničomu... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

podpich
Very Happy
nejak sa mi nedarí
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 10:17 am    Předmět: Citovat

Prepáč, to bol priateľský podpych, zanedbal som smajlíkov.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 3:40 am    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Tulak, nevyhováraj sa na chorobu a nerob mi vo svete hambu!
Kde máš z luku grip? Jak môžeš bez toho fungovať?

tak si to teda ujasnime aj ked idealne by to bolo a normalne uprednostnujem rozhovor z oci do oci ...hanba ? aka ? myslis ze je hanbou sa zucastnit ? alebo vsetko co sa nestoji na bedne beries ako hanbu ? dalsia vec to nieje sponzorsky dar od teba ja som si luk kupil ... vyhovaranie sa ? na co ? preco .. ? lukostrelba je najednoduchsi sport na vyhovaranie sa no nikdy som to nepouzil a nebudem vzdy je chyba iba vo mne ..... grip ? neviem kde je mu koniec nech je mu zem lahka .... vsetky moje odpovede su myslene smrtelne vazne lebo som presvedceny ze vies pouzivat smajlikov ak chces uviest svoje emocie a kedze emocie neboli uvedene dane vety boli pisane vazne a ja teda vazne odpovedam ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 11:59 pm    Předmět: Citovat

Co se týká na dálky z modrýho kolíku, tak to nebylo nejak extra težký až na to, že se blbé v tý trávě odhadovaly dálky. Hodně daleko mozná 27 byl tygr a stojící jelen terc 5?, Lvice 25m, a prase myslím terč 2 na 25m. Ale u BB kdyz se seknu o 2m tak je to 10cm nahoru dolu spatne. A fakt, ze ty cisla od 2 az 4 a pak kolem 25, byly v lese a tam bylo dost tma. Výsledky byly teda od modrýho mizerný, jedinou radost jsem mel, ze to bylo bez outu. Kladkařum to ale celkem vyhovovalo, protoze Karel Orság střelil 265 a druhy myslím 263, coz je hodně dobrý výsledek, takze na dobrý kladky šero nemá vliv Smile. Na to, že bylo docela hodně závodníků, tak sem neviděl, ze by se nejak moc čekalo. Mi se to líbilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 11:58 pm    Předmět: Citovat

Tulak, nevyhováraj sa na chorobu a nerob mi vo svete hambu!
Kde máš z luku grip? Jak môžeš bez toho fungovať?
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 11:45 pm    Předmět: Citovat

A proto příště do Hodonína jedeme zase Very Happy
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 11:35 pm    Předmět: Citovat

Bylo to něco zvláštního. Terén - ne moc těžký, počasí - akorát, zvířata - parádní, vzdálenosti - normální. A přece, jak píše Tulák, nikdo (nebo skoro nikdo) nebyl moc spokojený s tím, co nastřílel. Přitom všechno bylo OK. Že by psychika? Nebo fikaně rozestavěný zvířata? A nebo jenom můj dojem.
http://picasaweb.google.cz/lb.mikes/Hodonin2010#
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 8:32 pm    Předmět: Citovat

gratulujeme:-))) ja uz len dufam ze sa s Elevom nikdy nedostanem do spolocnej kategorie:-) predpovedam mu velku buducnost:-))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 8:28 pm    Předmět: Citovat

Ono se to totiž na první pohled zdálo jakosnadná trať, JM je rovina a byly tam spíš "ďolíky" a "kopečky" než kopce a strže. Proto každý čekal zázraky. Ale vemte si jaká byla tma! Pořádně zataženo a většina terčů v hustém smíšeném lese. Navíc ono se řekne, je to v rovině, ale tu rovinu protínalo někdy i 5 travnatých horizontů - nebyla vidět souvislá plocha. Občas vypečené koridory a větve. někdy doslova průzory. Takže i když se to nezdálo, nebylo to dnes tak snadné. Ale líbilo se mi tam moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

no a sme doma Smile ... elev toto kolo zaziaril a bol prvy ja som skoncil na 4 mieste Smile kym som prisiel domov z bolenia hrdla ostala teplota tak si pojdem lahnut pani Tulakova ziskala v TRRB 3 miesto Smile inak mam pocit ze kazdy co tam bol bol mierne nespokojny s vysledkami ktore podal aspon co som chodil pomedzi ludi a kazdemu sa to zdalo akosi nejhake nedefinovatelne a kazdy mal pocit ze to pokaslal Smile ale sranda bola aj ked nemam celkom rad akcie kde nas s pani Tulakovou rozdelia a vidime sa az po zavode a spolocnu fotku ani nemame Sad ... gratulujem inak vsetkym vitazom podla mna pekny zavod Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 1:04 am    Předmět: Citovat

bude celkem pekna účast cca 108 strelcu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

he he ok no dobre aspon bude sranda zivo si viem predstavit ako bojovne po sebe zazerame .. nuz ok bude to duel medzi praľudmi a korejcami Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

...že tréning! Na život a na smrť Tulak!!! ... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

nebud labut Mysa a pridaj sa .... inak to bude trapas Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 8:31 pm    Předmět: Citovat

buďte rádi. Zlato a stříbro máte jisté
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 7:38 pm    Předmět: CS CUP 3D - Hodonínsky strapec 3D Citovat

Nazdar chlapi to nemyslite vazne v kategorii PB-HB sme dvaja ... scratch
Ja a Elév ... no tak to bude skor trening ako sutaz Eh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.